1. liga

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina ZÁPAD 1. kolo 91
Sokol Vyšehrad
Sokol Pražský B
17. 9. 2021
19:00
Sokolovna Vyšehrad Marek Vondráček
Štěpán Pokorný
Jiří Smetana 56
73
18
20
36
34
50
47
Review
skupina ZÁPAD 1. kolo 94
BK Lokomotiva Plzeň
Basketbal Polabí
17. 9. 2021
19:00
Městská sportovní hala Jan Jeřáb
Lukáš Ulrych
Petr Buršík
89
80
21
19
48
40
75
60
Review
skupina ZÁPAD 1. kolo 95
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Písek Sršni
17. 9. 2021
19:00
Hala 6. ZŠ Petr Blahout
Marek Vošahlík
Otakar Beneš
88
75
22
17
43
37
62
52
Review
skupina ZÁPAD 1. kolo 92
BK Levharti Chomutov
GBA Sojky Pelhřimov
17. 9. 2021
19:30
Městská sportovní hala - velká Tomáš Linhart
Veronika Vávrová
Daniel Kurucz
97
89
20
19
45
48
68
69
Review
skupina ZÁPAD 1. kolo 93
USK Praha B
SK Slavia Praha
17. 9. 2021
20:00
SH Folimanka Lukáš Hartig
Ivo Melichárek
69
81
18
21
35
35
53
53
Review
skupina ZÁPAD 2. kolo 99
GBA Sojky Pelhřimov
USK Praha B
26. 9. 2021
17:00
SH Pelhřimov Michal Škaroupka
Martin Veis
Petr Peška
75
73
15
21
37
32
51
59
Review
skupina ZÁPAD 2. kolo 97
Basketbal Polabí
Slavoj BK Litoměřice
26. 9. 2021
17:30
MSH Ostende Jan Hošek
Michal Kocián
Jiří Kukla 62
98
22
28
43
51
53
76
Review
skupina ZÁPAD 2. kolo 100
Sokol Vyšehrad
BK Levharti Chomutov
24. 9. 2021
19:00
Sokolovna Vyšehrad Michal Scholze
Pavel Theodor
Roman Šikner 69
95
8
26
27
52
50
73
Review
skupina ZÁPAD 2. kolo 96
Sokol Pražský B
Sokol Písek Sršni
24. 9. 2021
19:30
Sokol pražský Jan Hendrych
Petr Eisner
Otakar Beneš 74
112
15
35
29
64
55
87
Review
skupina ZÁPAD 2. kolo 98
SK Slavia Praha
BK Lokomotiva Plzeň
24. 9. 2021
20:00
Hala Slavie Eden Pavel Bohata
Tomáš Mašek
Pavel Hlaváček
103
64
23
18
54
34
86
46
Review
skupina ZÁPAD 3. kolo 105
Sokol Písek Sršni
Basketbal Polabí
3. 10. 2021
17:00
Sportovní hala Sokol Marek Vošahlík
Matej Kovačovič
Petr Buršík
92
65
29
9
43
23
72
48
Review
skupina ZÁPAD 3. kolo 103
BK Lokomotiva Plzeň
GBA Sojky Pelhřimov
1. 10. 2021
19:00
Městská sportovní hala Rudolf Salvetr
Lucie Peterková
Jiří Smetana 66
76
12
23
30
45
50
56
Review
skupina ZÁPAD 3. kolo 104
Slavoj BK Litoměřice
SK Slavia Praha
1. 10. 2021
19:00
Hala 6. ZŠ Petr Baudyš
Jan Hendrych
Rudolf Výborný
83
81
17
17
40
39
61
59
Review
skupina ZÁPAD 3. kolo 101
BK Levharti Chomutov
Sokol Pražský B
1. 10. 2021
19:30
Městská sportovní hala - velká Ivo Melichárek
Dominik Výborný
Otakar Beneš
80
71
26
25
41
40
60
62
Review
skupina ZÁPAD 3. kolo 102
USK Praha B
Sokol Vyšehrad
1. 10. 2021
20:00
SH Folimanka Martin Svoboda
Dominik Barták
Petr Vávra
84
56
27
20
49
27
71
44
Review
skupina ZÁPAD 4. kolo 107
SK Slavia Praha
Sokol Písek Sršni
10. 10. 2021
18:00
Hala Slavie Eden Jan Hošek
Pavel Šenk
Petr Buršík
102
73
30
19
48
35
74
51
Review
skupina ZÁPAD 4. kolo 108
GBA Sojky Pelhřimov
Slavoj BK Litoměřice
10. 10. 2021
18:00
SH Pelhřimov Jan Baloun
Matěj Barták
Petr Peška 66
96
22
27
38
54
54
68
Review
skupina ZÁPAD 4. kolo 109
Sokol Vyšehrad
BK Lokomotiva Plzeň
8. 10. 2021
19:00
Sokolovna Vyšehrad Petr Blahout
Michal Kocián
Jiří Kukla
81
66
13
17
36
29
56
47
Review
skupina ZÁPAD 4. kolo 106
Sokol Pražský B
Basketbal Polabí
8. 10. 2021
19:30
Sokol pražský Lucie Peterková
Pavel Hendrich
Zdeněk Ringsmuth
91
87
17
23
42
44
64
62
Review
skupina ZÁPAD 4. kolo 110
BK Levharti Chomutov
USK Praha B
8. 10. 2021
19:30
Městská sportovní hala - velká Tomáš Mašek
Petr Eisner
Otakar Beneš
75
72
16
15
39
24
56
50
Review
skupina ZÁPAD 5. kolo 115
Basketbal Polabí
SK Slavia Praha
17. 10. 2021
17:30
MSH Ostende Martin Kučírek
Jaroslav Pazourek
Petr Vávra 76
98
22
21
38
47
58
80
Review
skupina ZÁPAD 5. kolo 114
Sokol Písek Sršni
GBA Sojky Pelhřimov
17. 10. 2021
18:00
Sportovní hala Sokol Jan Musil
Roman Kejklíček
Petr Peška
87
63
22
8
52
25
71
44
Review
skupina ZÁPAD 5. kolo 112
BK Lokomotiva Plzeň
BK Levharti Chomutov
15. 10. 2021
19:00
Městská sportovní hala Marek Vondráček
Pavel Bohata
Jiří Smetana 71
74
21
23
42
32
58
51
Review
skupina ZÁPAD 5. kolo 113
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Vyšehrad
15. 10. 2021
19:00
Hala 6. ZŠ Ivo Melichárek
Tomáš Mašek
Rudolf Výborný
95
46
19
9
46
28
69
39
Review
skupina ZÁPAD 5. kolo 111
USK Praha B
Sokol Pražský B
15. 10. 2021
20:00
SH Folimanka Michal Scholze
Michaela Scholzová
Petr Buršík 83
86
16
18
29
39
52
66
Review
skupina ZÁPAD 6. kolo 117
GBA Sojky Pelhřimov
Basketbal Polabí
24. 10. 2021
18:00
SH Pelhřimov Petr Nejezchleb
Petr Mynarčík
Petr Reichl 81
92
22
32
48
52
68
75
Review
skupina ZÁPAD 6. kolo 118
Sokol Vyšehrad
Sokol Písek Sršni
22. 10. 2021
19:00
Sokolovna Vyšehrad Jakub Kec
Pavel Hendrich
Otakar Beneš 67
107
16
26
31
59
46
93
Review
skupina ZÁPAD 6. kolo 116
Sokol Pražský B
SK Slavia Praha
22. 10. 2021
19:30
Sokol pražský Štěpán Pokorný
Jan Kovář
Petr Vávra 72
92
23
22
39
45
56
65
Review
skupina ZÁPAD 6. kolo 119
BK Levharti Chomutov
Slavoj BK Litoměřice
30. 11. 2021
19:30
Městská sportovní hala - velká Lukáš Ulrych
Pavel Bohata
Jiří Smetana 67
71
25
23
35
38
55
62
Review
skupina ZÁPAD 6. kolo 120
USK Praha B
BK Lokomotiva Plzeň
22. 10. 2021
20:00
SH Folimanka Matěj Záruba
Jan Hendrych
Rudolf Výborný
65
60
14
15
31
33
45
53
Review
skupina ZÁPAD 7. kolo 123
Sokol Písek Sršni
BK Levharti Chomutov
31. 10. 2021
17:00
Sportovní hala Sokol Tomáš Linhart
Jan Jeřáb
Petr Peška
107
78
29
13
62
31
96
52
Review
skupina ZÁPAD 7. kolo 124
Basketbal Polabí
Sokol Vyšehrad
31. 10. 2021
17:30
MSH Ostende Michal Šafařík
Pavel Theodor
Rudolf Výborný
87
77
17
16
44
40
67
58
Review
skupina ZÁPAD 7. kolo 122
Slavoj BK Litoměřice
USK Praha B
31. 10. 2021
18:00
Hala 6. ZŠ Jan Hošek
Antonín Ďurana
Otakar Beneš
86
53
20
4
38
25
67
42
Review
skupina ZÁPAD 7. kolo 121
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Pražský B
29. 10. 2021
19:00
Městská sportovní hala Rudolf Salvetr
Jaroslav Pazourek
Jiří Smetana
87
66
27
21
49
41
63
58
Review
skupina ZÁPAD 7. kolo 125
SK Slavia Praha
GBA Sojky Pelhřimov
29. 10. 2021
19:45
Hala Slavie Eden Lucie Peterková
Michal Kocián
Daniel Kurucz
114
68
25
9
54
27
83
53
Review
skupina ZÁPAD 8. kolo 127
Sokol Vyšehrad
SK Slavia Praha
5. 11. 2021
19:00
Sokolovna Vyšehrad Petr Baudyš
Dominik Barták
Zdeněk Ringsmuth 70
139
16
37
30
73
49
101
Review
skupina ZÁPAD 8. kolo 130
BK Lokomotiva Plzeň
Slavoj BK Litoměřice
5. 11. 2021
19:00
Městská sportovní hala Ivo Melichárek
Roman Kejklíček
Jiří Smetana 58
69
15
17
25
33
45
53
Review
skupina ZÁPAD 8. kolo 126
Sokol Pražský B
GBA Sojky Pelhřimov
5. 11. 2021
19:30
Sokol pražský Pavel Bohata
Tomáš Mašek
Petr Buršík
96
44
21
13
50
18
72
33
Review
skupina ZÁPAD 8. kolo 128
BK Levharti Chomutov
Basketbal Polabí
5. 11. 2021
19:30
Městská sportovní hala - velká Matej Kovačovič
Matěj Barták
Rudolf Výborný 75
100
21
22
43
40
58
76
Review
skupina ZÁPAD 8. kolo 129
USK Praha B
Sokol Písek Sršni
5. 11. 2021
20:00
SH Folimanka Petr Blahout
Jonáš Kavan
Daniel Kurucz 88
94
20
16
43
48
69
64
Review
skupina ZÁPAD 9. kolo 133
Basketbal Polabí
USK Praha B
14. 11. 2021
17:30
ZŠ Komenského Marek Vondráček
Petr Eisner
Petr Vávra 105
110
23
20
45
48
68
72
95
95
Review
skupina ZÁPAD 9. kolo 131
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Pražský B
12. 11. 2021
19:00
Hala 6. ZŠ Marek Vošahlík
Jan Hendrych
Otakar Beneš
73
67
17
10
33
25
55
40
Review
skupina ZÁPAD 9. kolo 132
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
24. 11. 2021
19:00
Sportovní hala Sokol Jan Jeřáb
Pavel Šenk
Jiří Smetana
94
58
22
15
47
35
85
46
Review
skupina ZÁPAD 9. kolo 135
GBA Sojky Pelhřimov
Sokol Vyšehrad
12. 11. 2021
19:45
SH Pelhřimov Martin Svoboda
Dominik Barták
Petr Peška
93
77
23
14
52
27
70
47
Review
skupina ZÁPAD 9. kolo 134
SK Slavia Praha
BK Levharti Chomutov
12. 11. 2021
20:00
Hala Slavie Eden Dominik Výborný
Jan Musil
Rudolf Výborný
111
83
28
22
62
39
82
55
Review
skupina ZÁPAD 10. kolo 140
Sokol Písek Sršni
Slavoj BK Litoměřice
21. 11. 2021
17:00
Sportovní hala Sokol Rudolf Salvetr
Jan Hošek
Petr Peška
94
66
23
15
43
31
73
50
Review
skupina ZÁPAD 10. kolo 139
Basketbal Polabí
BK Lokomotiva Plzeň
21. 11. 2021
17:30
MSH Ostende Lukáš Hartig
Michaela Scholzová
Petr Vávra
94
83
35
32
52
56
76
70
Review
skupina ZÁPAD 10. kolo 137
GBA Sojky Pelhřimov
BK Levharti Chomutov
21. 11. 2021
18:00
SH Pelhřimov Martin Kučírek
Michal Perlík
Petr Buršík 90
101
27
21
47
46
76
76
Review
skupina ZÁPAD 10. kolo 136
Sokol Pražský B
Sokol Vyšehrad
19. 11. 2021
19:30
Sokol pražský Lucie Peterková
Michal Šafařík
Rudolf Výborný
85
71
20
12
38
29
55
47
Review
skupina ZÁPAD 10. kolo 138
SK Slavia Praha
USK Praha B
19. 11. 2021
20:00
Hala Slavie Eden Matěj Záruba
Pavel Theodor
Jiří Smetana
102
63
29
19
57
28
76
44
Review
skupina ZÁPAD 11. kolo 141
Sokol Písek Sršni
Sokol Pražský B
28. 11. 2021
18:00
Sportovní hala Sokol Jakub Kec
Michal Kocián
Petr Peška
77
61
19
13
32
31
56
50
Review
skupina ZÁPAD 11. kolo 142
Slavoj BK Litoměřice
Basketbal Polabí
26. 11. 2021
19:00
Hala 6. ZŠ Petr Baudyš
Tomáš Mašek
Otakar Beneš
88
67
20
19
38
38
65
55
Review
skupina ZÁPAD 11. kolo 143
BK Lokomotiva Plzeň
SK Slavia Praha
26. 11. 2021
19:00
Městská sportovní hala Petr Blahout
Ondřej Svejkovský
Jiří Smetana 55
125
6
32
19
62
42
101
Review
skupina ZÁPAD 11. kolo 144
USK Praha B
GBA Sojky Pelhřimov
8. 12. 2021
19:00
SH Folimanka Pavel Bohata
Dominik Výborný
Petr Buršík 59
61
20
16
29
32
43
46
Review
skupina ZÁPAD 11. kolo 145
BK Levharti Chomutov
Sokol Vyšehrad
26. 11. 2021
19:30
Městská sportovní hala - velká Jan Hendrych
Petr Eisner
Rudolf Výborný
101
61
21
16
47
34
81
46
Review
skupina ZÁPAD 12. kolo 150
Basketbal Polabí
Sokol Písek Sršni
5. 12. 2021
17:30
MSH Ostende Lukáš Ulrych
Martin Svoboda
Petr Vávra 76
111
23
31
46
59
57
89
Review
skupina ZÁPAD 12. kolo 148
GBA Sojky Pelhřimov
BK Lokomotiva Plzeň
5. 12. 2021
18:00
SH Pelhřimov Jan Musil
Roman Kejklíček
Petr Peška
81
54
21
12
37
27
49
41
Review
skupina ZÁPAD 12. kolo 147
Sokol Vyšehrad
USK Praha B
3. 12. 2021
19:00
Sokolovna Vyšehrad Štěpán Pokorný
Matěj Barták
Zdeněk Ringsmuth 51
74
15
7
27
32
39
54
Review
skupina ZÁPAD 12. kolo 146
Sokol Pražský B
BK Levharti Chomutov
3. 12. 2021
19:30
Sokol pražský Jan Hošek
Jaroslav Pazourek
Jiří Smetana
79
73
21
16
41
34
53
53
Review
skupina ZÁPAD 12. kolo 149
SK Slavia Praha
Slavoj BK Litoměřice
3. 12. 2021
20:00
Hala Slavie Eden Jan Jeřáb
Michal Perlík
Daniel Kurucz
95
45
23
17
54
28
68
34
Review
skupina ZÁPAD 13. kolo 151
Basketbal Polabí
Sokol Pražský B
12. 12. 2021
17:30
MSH Ostende Veronika Vávrová
Lucie Peterková
Petr Vávra 82
92
27
29
50
43
60
75
Review
skupina ZÁPAD 13. kolo 152
Sokol Písek Sršni
SK Slavia Praha
10. 12. 2021
19:00
Sportovní hala Sokol Marek Vošahlík
Ivo Melichárek
Petr Peška 105
129
30
41
58
68
80
104
Review
skupina ZÁPAD 13. kolo 153
Slavoj BK Litoměřice
GBA Sojky Pelhřimov
10. 12. 2021
19:00
Hala 6. ZŠ Matěj Záruba
Michal Kocián
Miroslav Macela
72
70
13
24
40
36
53
60
Review
skupina ZÁPAD 13. kolo 154
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Vyšehrad
10. 12. 2021
19:00
Městská sportovní hala Tomáš Linhart
Daniel Čížek
Petr Buršík
88
68
19
16
47
38
71
54
Review
skupina ZÁPAD 13. kolo 155
USK Praha B
BK Levharti Chomutov
10. 12. 2021
20:00
SH Folimanka Martin Kučírek
Jan Kovář
Petr Vávra
79
77
12
22
30
30
46
48
Review
skupina ZÁPAD 14. kolo 159
GBA Sojky Pelhřimov
Sokol Písek Sršni
Bude upřesněno
-
SH Pelhřimov 0
20
*
Review
skupina ZÁPAD 14. kolo 156
Sokol Pražský B
USK Praha B
21. 12. 2021
18:00
Sokol pražský Marek Vondráček
Roman Kejklíček
Petr Peška 65
75
15
24
30
40
46
52
Review
skupina ZÁPAD 14. kolo 157
BK Levharti Chomutov
BK Lokomotiva Plzeň
19. 12. 2021
19:00
Městská sportovní hala - velká Matej Kovačovič
Jonáš Kavan
Otakar Beneš 58
94
17
20
29
42
42
66
Review
skupina ZÁPAD 14. kolo 158
Sokol Vyšehrad
Slavoj BK Litoměřice
17. 12. 2021
19:00
Sokolovna Vyšehrad Jakub Kec
Pavel Šenk
Zdeněk Ringsmuth 67
85
17
18
29
43
48
63
Review
skupina ZÁPAD 14. kolo 160
SK Slavia Praha
Basketbal Polabí
17. 12. 2021
20:00
Hala Slavie Eden Michal Scholze
Antonín Ďurana
Jiří Smetana
137
77
35
20
69
40
102
56
Review
skupina ZÁPAD 15. kolo 163
Sokol Písek Sršni
Sokol Vyšehrad
9. 1. 2022
17:00
Sportovní hala Sokol Pavel Bohata
Jaroslav Pazourek
Petr Peška
111
60
30
7
57
27
88
44
Review
skupina ZÁPAD 15. kolo 162
Basketbal Polabí
GBA Sojky Pelhřimov
9. 1. 2022
17:30
MSH Ostende Ivo Melichárek
Jan Musil
Petr Vávra
92
82
15
16
47
37
62
55
Review
skupina ZÁPAD 15. kolo 161
SK Slavia Praha
Sokol Pražský B
9. 1. 2022
18:00
Hala Slavie Eden Tomáš Linhart
Veronika Vávrová
Zdeněk Ringsmuth
104
62
31
16
55
29
82
48
Review
skupina ZÁPAD 15. kolo 164
Slavoj BK Litoměřice
BK Levharti Chomutov
7. 1. 2022
19:00
Hala 6. ZŠ Lukáš Ulrych
Michal Perlík
Otakar Beneš 68
79
16
19
30
41
52
56
Review
skupina ZÁPAD 15. kolo 165
BK Lokomotiva Plzeň
USK Praha B
7. 1. 2022
19:00
Městská sportovní hala Lucie Peterková
Jan Hendrych
Jiří Smetana
91
83
25
21
43
42
70
61
Review
skupina ZÁPAD 16. kolo 170
GBA Sojky Pelhřimov
SK Slavia Praha
16. 1. 2022
18:00
SH Pelhřimov Vlastimil Kurz
Michal Škaroupka
Petr Peška 62
118
12
26
26
55
38
78
Review
skupina ZÁPAD 16. kolo 169
Sokol Vyšehrad
Basketbal Polabí
14. 1. 2022
19:00
Sokolovna Vyšehrad Petr Eisner
Tomáš Mašek
Zdeněk Ringsmuth 63
119
18
34
25
66
41
95
Review
skupina ZÁPAD 16. kolo 166
Sokol Pražský B
BK Lokomotiva Plzeň
14. 1. 2022
19:30
Sokol pražský Michal Komprs
Dominik Barták
Jiří Smetana 75
101
26
29
40
53
58
78
Review
skupina ZÁPAD 16. kolo 168
BK Levharti Chomutov
Sokol Písek Sršni
14. 1. 2022
19:30
Městská sportovní hala - velká Marek Vondráček
Dominik Výborný
Rudolf Výborný 82
98
23
33
45
67
57
91
Review
skupina ZÁPAD 16. kolo 167
USK Praha B
Slavoj BK Litoměřice
25. 1. 2022
20:00
SH Folimanka Štěpán Pokorný
Petr Baudyš
Petr Buršík
65
51
21
11
39
14
54
38
Review
skupina ZÁPAD 17. kolo 175
Slavoj BK Litoměřice
BK Lokomotiva Plzeň
30. 1. 2022
16:00
Hala 6. ZŠ Matěj Barták
Jan Musil
Rudolf Výborný
67
57
20
20
34
37
51
48
Review
skupina ZÁPAD 17. kolo 174
Sokol Písek Sršni
USK Praha B
23. 1. 2022
17:00
Sportovní hala Sokol Rudolf Salvetr
Roman Kejklíček
Jiří Smetana
102
66
36
22
56
41
83
54
Review
skupina ZÁPAD 17. kolo 173
Basketbal Polabí
BK Levharti Chomutov
23. 1. 2022
17:30
MSH Ostende Lucie Peterková
Jaroslav Pazourek
Jiří Kukla
110
81
22
17
52
30
89
59
Review
skupina ZÁPAD 17. kolo 171
GBA Sojky Pelhřimov
Sokol Pražský B
1. 2. 2022
19:30
SH Pelhřimov Štěpán Pokorný
Martin Svoboda
Petr Peška
86
84
26
19
45
47
61
72
Review
skupina ZÁPAD 17. kolo 172
SK Slavia Praha
Sokol Vyšehrad
26. 1. 2022
19:30
Sokolovna Vyšehrad Marek Vošahlík
Ondřej Svejkovský
Petr Vávra
114
45
27
7
58
24
80
37
Review
skupina ZÁPAD 18. kolo 177
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
28. 1. 2022
19:00
Městská sportovní hala Ivo Melichárek
Jan Hošek
Jiří Smetana 82
90
11
19
33
44
54
70
Review
skupina ZÁPAD 18. kolo 180
Sokol Vyšehrad
GBA Sojky Pelhřimov
28. 1. 2022
19:00
Sokolovna Vyšehrad Lukáš Hartig
Jan Hendrych
Petr Vávra 61
87
16
12
29
39
48
64
Review
skupina ZÁPAD 18. kolo 176
Sokol Pražský B
Slavoj BK Litoměřice
28. 1. 2022
19:30
Sokol pražský Michal Scholze
Tomáš Mašek
Petr Buršík 71
79
8
15
27
39
52
57
Review
skupina ZÁPAD 18. kolo 179
BK Levharti Chomutov
SK Slavia Praha
28. 1. 2022
19:30
Městská sportovní hala - velká Petr Blahout
Matěj Záruba
Rudolf Výborný 73
111
26
21
38
47
53
85
Review
skupina ZÁPAD 18. kolo 178
USK Praha B
Basketbal Polabí
31. 1. 2022
20:00
SH Folimanka Matěj Barták
Jan Musil
Zdeněk Ringsmuth
79
71
25
24
41
44
60
59
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
5 Jalen Quinn Bradley SLP 28 32 32.6 22.1 5.1/8.8 57.6 3.1/7.1 43.4 2.7/3.1 87.0 1.4 3.3 4.7 6.6 2.9 2.4 0.1 3.3 1.7 27.4
71 Martin Svoboda Sokol Písek 20 29 28.4 20.5 7.4/10.7 69.6 0.4/1.9 0.0* 4.4/6.6 67.4 2.4 5.2 7.6 2.1 1.2 2.1 0.0 5.4 2.7 25.6
8 Petr Šlechta Sokol Písek 27 32 29.4 18.4 2.9/5.6 52.8 2.9/7.2 40.4 3.8/4.3 88.5 1.2 3.2 4.4 2.2 1.8 1.3 0.1 3.7 2.7 19.3
Pavel Slezák SVI 37 29 30.8 19.4 3.7/7.2 51.7 2.8/6.8 40.9 3.6/4.5 80.0 1.1 3.1 4.2 3.7 1.3 2.0 0.1 4.4 2.2 20.7
14 Addison John Park SLP 25 32 29.8 15.6 4.4/7.4 59.1 1.8/5.1 35.0 1.5/2.2 71.0 1.3 5.8 7.1 1.8 1.4 1.2 0.0 2.0 1.7 18.4
10 Vojtěch Sýkora Sokol Písek 20 30 28.9 15.5 4.7/8.0 59.2 1.3/4.2 30.4 2.3/3.4 67.3 3.1 5.8 9.0 6.6 2.4 2.6 0.1 3.6 2.0 25.3
Jan Karlovský Slavoj Litoměřice 22 26 25.4 17.9 6.1/10.3 59.6 0.9/1.6 0.0* 3.0/4.5 66.7 2.3 5.2 7.5 1.7 0.8 2.1 0.0 4.1 2.9 21.1
35 Gianluca Prošek BC Nový Jičín 21 29 27.9 15.8 6.0/9.9 60.8 0.6/1.9 0.0* 2.0/3.4 58.2 2.6 5.4 8.0 1.8 0.8 1.7 0.0 3.7 3.3 18.6
Jakub Jokl SVI 26 30 28.1 14.7 5.4/8.6 63.2 0.2/0.7 0.0* 3.1/3.9 79.5 2.7 7.2 9.9 2.8 1.0 2.2 0.0 4.8 2.9 25.6
91 Jan Mička SNAK A 20 21 33.6 20.5 6.1/9.9 62.3 1.7/6.2 27.7 3.1/4.6 67.7 2.1 6.5 8.7 1.6 0.9 3.0 0.0 3.8 2.6 20.7
Lukáš Kantůrek BC Vysočina 24 19 35.2 22.5 5.5/10.1 54.5 2.6/8.3 31.6 3.7/5.0 73.7 0.9 3.8 4.7 3.6 1.3 3.0 0.1 5.1 1.5 21.3
33 Kevin Týml BC Nový Jičín 20 28 31.4 15.1 3.9/6.1 63.5 1.1/4.1 26.7 4.1/5.1 79.9 1.2 4.9 6.1 3.0 1.4 2.2 0.0 4.9 2.4 20.0
Erik Klepač BCM Orli Prostějov 21 23 29.4 18.1 4.7/6.7 69.5 2.4/7.7 31.8 1.5/2.4 60.7 1.0 3.4 4.4 2.1 2.1 2.1 0.0 3.0 2.3 17.3
28 Tomáš Tkadlec BK VIVIDBOOKS Pardubice 23 21 31.5 19.2 4.0/7.7 52.2 2.4/8.0 29.9 4.0/6.3 64.4 1.3 3.8 5.1 1.4 1.5 2.3 0.0 5.3 2.7 16.2
9 Radek Pumprla SLP 27 31 24.4 12.5 3.7/5.4 68.5 0.6/1.8 0.0* 3.2/4.7 67.1 1.5 3.6 5.1 5.1 2.3 1.0 0.2 5.1 2.5 22.5
Luboš Stria BK Levharti Chomutov 41 23 28.2 16.5 3.3/6.4 51.7 2.2/5.2 41.7 3.4/4.5 75.7 0.5 3.1 3.6 3.8 1.7 3.7 0.0 4.3 2.3 16.8
88 Štěpán Svoboda BC Nový Jičín 22 23 29.5 16.2 3.5/5.7 60.6 2.5/6.9 36.7 1.7/2.6 66.1 1.2 3.1 4.3 1.2 1.3 1.3 0.0 2.0 1.8 14.7
Daniel Szarowski STRABAG Zlín 22 21 32.8 17.8 4.0/7.7 51.6 2.4/6.7 36.2 2.6/3.1 83.1 0.4 4.0 4.4 3.8 0.9 2.9 0.1 3.7 1.3 17.9
David Nehoda STRABAG Zlín 30 24 32.0 15.5 4.5/9.4 48.0 1.1/4.5 23.9 3.2/4.2 77.0 1.1 3.2 4.3 2.0 1.3 2.8 0.0 4.2 2.6 12.8
Filip Kábrt Basketbal Polabí 19 19 27.4 19.4 5.8/9.4 61.8 1.0/3.7 26.8 4.8/6.7 71.9 2.3 4.6 6.9 2.7 1.8 2.1 0.1 5.0 2.8 22.7
Nestor Boyko BK Levharti Chomutov 23 24 25.3 14.8 3.0/6.0 50.3 2.1/6.8 31.3 2.4/3.4 70.4 1.3 1.9 3.2 1.0 0.9 2.1 0.0 2.4 2.4 9.7
Dominik Žák Basketbal Olomouc 21 20 34.2 17.8 5.4/9.4 57.8 1.1/2.9 36.8 3.9/5.5 70.6 4.3 3.1 7.3 2.4 1.7 3.3 0.0 4.7 3.0 20.9
František Rylich Basketbal Polabí 20 19 27.5 18.6 5.7/10.9 52.7 1.5/5.4 28.4 2.5/3.6 70.6 1.0 3.3 4.3 2.4 2.8 1.8 0.1 2.7 2.5 16.7
18 David Jelínek SLP 25 30 21.2 11.6 4.9/7.7 63.4 0.0/0.0 0.0* 1.8/2.6 70.5 2.0 3.9 5.9 0.8 0.5 1.1 0.0 2.4 2.8 14.0
2 Jan Stehlík SNAK A 36 21 30.1 16.6 3.8/5.8 66.1 2.2/7.6 29.6 2.3/3.2 70.6 1.0 2.8 3.7 3.5 1.6 2.0 0.1 3.3 2.7 16.0
Václav Honomichl PLZ 30 23 32.1 15.1 4.2/7.8 53.3 1.1/4.5 24.3 3.5/5.8 60.4 1.0 4.4 5.4 3.7 1.6 1.8 0.1 5.6 2.1 18.1
Dalibor Vlk USK Praha B 20 21 31.1 16.4 3.6/8.5 42.1 2.4/7.9 30.7 2.0/2.8 72.4 1.2 4.5 5.7 1.7 1.0 2.8 0.0 2.3 2.2 11.3
7 Zdeněk Nehyba SLP 26 32 23.3 10.8 1.2/2.2 53.6 2.4/6.2 39.2 1.1/1.3 0.0* 0.4 1.9 2.4 1.5 1.0 1.1 0.0 1.0 2.0 8.8
Daniel Zach VYS 25 19 27.9 17.6 3.5/7.9 44.0 2.5/9.6 26.4 3.1/4.1 74.4 0.9 3.8 4.7 1.8 1.9 3.3 0.0 5.2 1.9 13.5
Jan Jiřiček BK Levharti Chomutov 32 25 24.0 13.3 3.7/6.9 54.1 1.2/3.8 32.6 2.2/3.0 72.0 2.0 5.5 7.5 2.3 0.8 2.2 0.0 2.5 3.0 15.0
Jan Hlobil SVI 25 30 23.2 11.0 4.6/8.1 57.0 0.3/0.8 0.0* 0.9/1.9 0.0* 2.4 4.5 6.8 2.0 0.9 1.5 0.0 1.5 2.3 14.0
Tomáš Vošlajer STRABAG Zlín 31 24 36.0 13.2 3.7/6.3 58.6 0.9/3.1 28.0 3.1/4.1 76.5 1.8 12.3 14.1 1.9 0.7 2.6 0.0 3.9 2.6 23.5
13 Matěj Burda BK VIVIDBOOKS Pardubice 21 16 29.3 19.3 3.4/6.1 56.1 2.9/6.9 42.3 3.6/4.8 75.3 0.9 2.7 3.6 3.9 1.9 2.7 0.1 5.5 1.9 21.8
Šimon Svoboda BASKET Brno U23 18 23 25.0 13.4 3.4/5.3 63.9 1.5/4.3 34.7 2.2/3.2 67.6 1.8 2.7 4.5 1.0 0.9 1.7 0.0 3.0 2.7 13.1
Johan Haiblík Slavoj Litoměřice 22 24 25.5 12.2 2.9/5.7 50.4 1.3/4.0 32.3 2.5/4.5 56.0 1.5 5.4 6.9 1.6 1.3 1.9 0.0 3.8 2.5 14.3
6 Pavel Pumprla SLP 36 28 27.9 10.2 3.9/6.0 65.9 0.2/1.1 0.0* 1.7/2.5 67.1 1.2 5.3 6.5 4.8 3.3 2.1 0.1 2.5 2.6 19.4
13 David Jakel SNAK A 23 26 34.2 11.0 1.6/3.4 47.7 2.2/5.2 43.3 1.0/1.8 0.0* 0.4 2.3 2.7 3.7 1.6 3.5 0.0 2.4 2.2 10.2
Ondřej Švec USK Praha B 19 17 33.1 16.5 4.1/9.0 45.8 1.1/4.6 23.1 5.1/8.0 63.2 1.3 4.3 5.6 5.1 1.3 3.8 0.1 7.2 1.8 18.9
Šimon Kurečka Basket Opava 2010 25 24 26.3 11.4 2.8/5.1 54.9 1.3/4.2 31.0 2.0/2.8 69.1 1.3 2.0 3.3 1.5 0.7 2.1 0.0 2.6 2.8 8.7
4 Filip Novotný SLP 23 25 23.7 10.8 1.9/2.6 73.8 2.0/5.0 40.5 0.9/1.1 0.0* 0.9 2.0 2.9 1.4 1.2 0.9 0.1 1.2 1.8 10.8
Matěj Šafařík USK Praha B 18 22 27.5 12.3 3.5/5.6 62.9 0.9/3.2 27.1 2.6/3.5 75.3 1.2 3.8 5.0 2.0 1.7 2.8 0.0 3.6 2.3 14.5
Dominik Plešingr BC Vysočina 22 23 22.9 11.7 3.3/6.1 53.6 1.0/3.0 33.8 2.2/3.0 75.0 1.1 2.7 3.8 1.3 0.5 1.7 0.0 2.3 2.0 10.4
Martin Novák SVI 29 29 20.4 9.2 3.2/5.0 63.9 0.4/1.4 0.0* 1.7/2.3 71.6 1.6 3.8 5.4 1.8 0.7 1.6 0.0 2.1 1.9 12.6
Adam Srník Basketbal Olomouc 20 23 23.8 11.6 4.5/7.9 56.6 0.7/1.9 0.0* 0.7/1.2 0.0* 0.9 2.7 3.6 1.2 0.7 1.4 0.0 1.6 0.8 11.3
6 Tomáš Havlík BC Nový Jičín 23 29 28.9 9.2 1.4/2.9 50.6 1.9/4.8 39.1 0.7/1.1 0.0* 1.1 2.1 3.2 1.1 0.5 0.6 0.1 1.3 1.8 8.2
15 Václav Bujnoch BC Nový Jičín 28 21 25.0 12.6 3.3/5.8 56.6 1.3/3.8 34.2 2.2/2.8 78.0 1.6 5.2 6.8 1.6 0.7 1.2 0.1 2.9 2.4 15.4
Jakub Houška BK Levharti Chomutov 40 24 24.1 10.9 3.5/6.0 58.6 0.5/1.8 0.0* 2.5/2.8 86.8 2.6 4.4 7.0 1.3 0.8 1.8 0.0 3.5 2.9 15.0
Karel Aušprunk PLZ 28 15 26.7 17.5 5.3/8.9 60.2 1.1/3.9 28.8 3.4/5.0 68.0 3.1 4.7 7.9 1.8 0.8 2.1 0.1 4.6 2.2 21.3
7 Lukáš Bukovjan BC Nový Jičín 24 29 26.3 9.0 2.3/4.5 51.1 1.0/3.4 29.6 1.4/2.5 55.6 0.5 2.4 2.9 4.2 0.9 2.3 0.1 2.9 2.4 9.5
Daniel Mlčoch STRABAG Zlín 19 24 25.9 10.8 1.7/3.1 54.1 2.1/5.4 38.5 1.3/1.5 0.0* 0.7 0.9 1.5 1.2 0.5 2.0 0.0 1.3 1.5 6.9
Adam Šiška BCM Orli Prostějov 20 22 28.6 11.6 4.0/8.5 46.5 0.5/2.1 23.9 2.2/4.3 51.1 1.0 4.2 5.2 4.1 1.0 2.9 0.1 3.9 0.8 13.9
Jorge Sánchez-Ramos Pereda GBA Sojky Pelhřimov 19 21 27.2 12.1 3.4/5.6 61.0 1.2/3.3 36.2 1.7/2.6 66.7 0.4 2.7 3.1 4.3 1.5 2.7 0.1 2.8 1.9 14.2
77 Josef Svoboda Sokol Písek 17 32 16.8 7.8 1.7/3.2 54.5 1.0/2.7 37.2 1.3/1.7 0.0* 0.5 1.3 1.8 2.0 1.0 1.3 0.0 1.5 2.4 6.9
Dávid Novák Basketbal Polabí 19 20 25.6 12.5 3.9/7.1 54.9 0.8/4.6 17.6 2.3/3.9 58.4 1.3 4.3 5.6 3.8 1.9 2.9 0.1 3.3 2.4 14.0
Tomáš Jansa SVI 20 24 24.0 10.3 1.7/3.5 49.4 1.5/3.8 40.7 2.2/2.9 75.7 0.9 2.2 3.0 4.2 1.6 1.3 0.1 2.8 1.9 14.0
17 Matěj Mach Sokol Písek 21 32 24.2 7.7 0.8/1.4 0.0* 1.9/5.6 33.5 0.3/0.6 0.0* 0.6 2.9 3.5 1.3 1.2 1.1 0.0 0.6 1.9 6.8
Robert Landa BK Levharti Chomutov 39 25 25.2 9.8 3.2/6.0 53.0 0.2/0.7 0.0* 2.8/4.0 71.0 3.3 5.1 8.4 1.1 1.3 2.0 0.0 3.8 3.1 15.1
Adam Klepač Basketbal Olomouc 21 20 25.3 11.9 1.9/3.5 52.9 2.3/5.6 41.4 1.3/1.6 0.0* 0.5 2.6 3.1 1.1 1.1 1.6 0.0 1.9 2.5 9.9
55 Jakub Šurý Sokol Písek 20 30 19.6 7.9 2.2/4.2 52.0 0.8/2.8 29.4 1.1/1.7 0.0* 1.2 1.8 3.0 3.3 1.4 1.7 0.1 1.6 1.7 9.3
Květoslav Nábělek BCM Orli Prostějov 20 24 23.9 9.8 0.9/2.3 37.5 2.5/6.8 36.4 0.7/1.0 0.0* 0.5 2.0 2.5 2.0 1.1 1.8 0.0 1.1 1.4 7.3
Adam Žampach Slavoj Litoměřice 32 26 24.6 8.8 2.2/4.7 47.9 1.1/2.8 39.7 1.0/1.9 0.0* 0.8 3.7 4.5 1.7 0.8 1.1 0.1 2.1 2.3 9.4
Jakub Skalička PLZ 22 24 23.8 9.4 4.1/6.7 61.3 0.1/0.5 0.0* 1.0/2.2 45.3 2.8 5.2 8.0 1.2 0.6 2.1 0.0 2.0 2.7 13.3
Tobiáš Mikula Sokol Pražský B 23 21 24.2 10.4 2.8/5.5 50.9 0.7/3.3 21.7 2.7/4.4 60.9 2.4 6.9 9.3 1.3 1.4 2.0 0.0 3.6 1.9 16.4
Pavel Číha BC Vysočina 30 25 28.1 8.7 3.2/6.6 48.8 0.0/0.2 0.0* 2.2/4.4 50.5 2.4 4.6 6.9 1.2 0.8 1.6 0.0 4.0 3.2 11.1
Jan Krutílek STRABAG Zlín 27 24 32.0 9.1 2.0/3.8 51.6 1.3/3.7 33.7 1.4/2.2 64.2 0.7 5.2 5.9 2.1 1.0 1.7 0.1 2.8 2.0 12.0
10 Matěj Snopek SNAK A 21 20 27.5 10.8 3.2/6.8 46.3 1.0/3.1 32.3 1.5/2.2 65.9 1.4 3.7 5.1 1.4 2.1 2.1 0.0 2.4 2.7 10.7
Tomáš Houzar BASKET Brno U23 19 24 22.3 8.8 1.5/3.0 50.7 1.8/4.2 42.6 0.4/0.8 0.0* 0.6 2.4 3.0 2.3 0.7 1.3 0.1 0.9 1.6 8.5
Jakub Nosek Basketbal Olomouc 21 22 24.6 9.5 1.6/3.4 47.3 1.9/5.3 35.0 0.7/1.3 0.0* 0.7 1.3 2.0 1.0 0.7 1.8 0.0 1.5 2.4 4.9
Jakub Rytíř BCM Orli Prostějov 18 21 24.7 10.0 2.0/5.1 38.3 1.4/4.9 29.4 1.8/2.8 63.8 1.2 3.0 4.1 1.9 1.3 1.9 0.0 3.0 3.1 8.0
Jakub Kotala Basketbal Olomouc 21 22 26.0 9.3 1.3/2.2 57.1 1.9/4.8 40.0 1.0/1.3 0.0* 1.2 4.6 5.8 1.9 1.3 1.3 0.1 1.5 1.6 12.8
Jakub Wiktor Coulibaly GBA Sojky Pelhřimov 19 19 23.7 10.8 3.7/6.1 60.9 0.6/2.3 27.3 1.5/2.6 58.0 2.2 3.5 5.6 1.4 1.2 1.4 0.1 2.8 2.5 13.7
Filip Staniszewski Sokol Pražský B 20 21 23.8 9.5 1.8/3.1 57.6 1.7/6.1 28.1 0.8/1.2 0.0* 1.1 2.2 3.4 2.4 1.3 2.2 0.1 2.0 1.4 8.9
Matouš Pelikán Sokol Pražský B 21 18 23.3 11.0 2.4/5.6 43.6 1.7/4.6 37.8 0.9/1.4 0.0* 1.5 3.4 4.9 1.2 1.3 2.2 0.0 1.4 2.8 8.6
Jan Strašák BASKET Brno U23 24 23 20.0 8.5 2.7/4.0 66.3 0.8/3.3 24.0 0.8/1.6 0.0* 2.3 1.5 3.8 0.9 0.6 0.6 0.1 1.1 1.8 8.5
Michal Moninec Basket Opava 2010 27 23 20.3 8.4 3.3/6.3 52.1 0.3/1.3 0.0* 1.0/2.0 47.8 0.7 2.3 3.1 0.6 0.3 1.7 0.0 2.1 3.2 4.6
Petr Dokoupil BCM Orli Prostějov 34 20 27.9 9.7 2.1/5.1 41.6 1.6/5.0 32.3 0.7/1.0 0.0* 0.6 2.7 3.2 1.4 1.4 1.4 0.1 1.0 2.0 6.8
5 Luboš Mikolášek Sokol Písek 23 30 19.9 6.4 2.2/4.0 53.7 0.3/1.3 0.0* 1.0/1.9 0.0* 1.3 0.8 2.1 2.7 1.4 1.2 0.1 1.7 3.1 6.4
6 Štěpán Pavelek SNAK A 20 27 24.6 6.9 2.1/4.5 47.5 0.6/3.1 18.8 0.9/1.4 0.0* 0.7 2.7 3.4 2.4 1.2 1.5 0.1 1.7 2.3 6.5
Martin Kheil GBA Sojky Pelhřimov 19 16 22.8 11.7 1.7/3.8 45.0 2.2/6.8 32.1 1.8/2.8 62.2 1.4 1.8 3.2 0.6 0.9 1.8 0.0 2.2 1.2 7.9
Pavel Novák Basketbal Polabí 19 21 20.6 8.9 1.9/3.5 52.7 1.3/3.6 36.8 1.2/1.6 0.0* 1.2 2.6 3.8 1.4 0.9 1.3 0.1 1.1 2.1 8.6
0 Matěj Bernáth SLP 30 14 20.8 13.2 5.9/7.9 75.5 0.0 0.0* 1.4/2.7 50.0 2.6 4.6 7.3 1.6 1.2 0.9 0.1 2.2 1.7 19.7
Kryštof Baťa SVI 22 29 16.2 6.3 2.7/4.4 61.2 0.0/0.1 0.0* 0.9/1.5 0.0* 1.8 2.0 3.8 0.7 0.5 0.8 0.0 1.6 2.1 8.1
Lukáš Olbort BASKET Brno U23 18 15 20.1 12.1 1.9/4.2 44.4 1.9/6.7 29.0 2.6/3.1 84.8 0.3 2.3 2.6 1.8 0.7 1.6 0.1 2.7 1.1 9.9
Jan Šop Sokol Pražský B 26 22 21.3 8.2 1.4/3.0 47.7 1.5/4.8 30.2 1.0/1.6 0.0* 0.7 2.4 3.0 2.2 1.6 2.4 0.0 1.8 2.3 7.0
Jan Dvořáček Slavoj Litoměřice 29 22 27.6 8.2 2.3/4.2 53.8 0.9/2.2 38.8 1.0/1.5 0.0* 0.5 2.0 2.5 3.2 1.0 1.6 0.1 2.4 2.3 9.5
Lukáš Rozsypal PLZ 20 24 20.6 7.5 2.2/4.2 51.5 0.9/2.9 31.4 0.4/0.8 0.0* 1.0 3.1 4.1 1.8 1.2 1.9 0.0 0.8 1.3 8.3
Matěj Dáňa BASKET Brno U23 18 12 25.6 14.8 2.4/4.6 52.7 2.5/6.1 41.1 2.5/3.6 69.8 1.0 2.6 3.6 3.2 1.2 1.7 0.2 4.3 2.6 16.2
Jakub Škvařil VYS 21 23 25.3 7.7 2.1/4.1 51.6 1.0/3.6 27.7 0.5/1.2 0.0* 0.5 2.5 3.0 1.5 0.9 1.8 0.0 1.5 2.3 5.4
Jiří Svojanovský SVI 19 29 18.1 6.0 1.3/2.2 61.9 0.9/3.1 28.1 0.8/1.4 0.0* 0.8 2.3 3.1 2.4 1.1 1.2 0.1 1.5 1.2 8.1
Ondřej Maňák BC Vysočina 36 20 19.8 8.7 2.8/4.4 63.6 0.6/2.5 24.5 1.3/1.9 0.0* 0.9 2.3 3.1 1.0 0.6 2.6 0.0 1.7 2.3 6.5
Matěj Rychtecký BASKET Brno U23 18 26 21.9 6.7 2.1/3.7 57.3 0.5/1.9 0.0* 0.8/2.2 39.3 1.2 3.1 4.3 1.8 1.0 1.5 0.0 2.1 2.4 8.3
Ian Granja Bernad GBA Sojky Pelhřimov 19 19 19.0 9.1 2.4/4.7 50.0 1.1/4.3 25.6 1.1/1.5 0.0* 1.0 2.3 3.3 1.0 1.1 1.6 0.0 1.3 1.6 7.1
29 Tomáš Dvořák BK VIVIDBOOKS Pardubice 19 18 23.0 9.6 2.8/5.5 50.5 0.8/3.9 21.1 1.6/2.6 60.9 0.7 3.2 3.9 2.1 2.1 2.3 0.1 2.3 1.9 9.0
20 Jiří Štěpánek BC Nový Jičín 24 15 21.9 11.4 3.8/5.9 64.0 0.9/2.9 31.8 1.0/1.5 0.0* 0.7 4.1 4.9 1.1 0.7 1.3 0.1 1.9 2.7 11.7
Daniel Kölbl GBA Sojky Pelhřimov 19 20 21.1 8.5 1.7/3.5 47.1 1.5/4.5 32.2 0.9/1.3 0.0* 1.2 2.4 3.6 1.5 1.4 1.8 0.0 1.4 2.8 6.4
Martin David PLZ 25 11 29.1 15.2 3.3/6.7 48.6 2.4/6.2 38.2 1.5/1.9 0.0* 0.7 4.4 5.1 3.8 1.2 1.6 0.2 3.0 2.5 16.6
4 Jan Kelar BC Nový Jičín 24 27 19.8 6.1 1.4/2.7 52.1 1.0/3.1 33.7 0.2/0.3 0.0* 0.8 1.9 2.7 1.0 0.3 1.1 0.0 0.4 1.6 4.3
Tomáš Bělohradský VYS 25 21 21.7 7.8 2.2/4.6 47.4 0.8/3.6 22.7 1.0/1.1 0.0* 1.1 4.1 5.3 1.0 1.4 2.2 0.0 1.0 3.5 6.0
21 Adam Robenek SNAK A 22 17 23.3 9.6 3.9/6.3 61.7 0.2/0.8 0.0* 1.1/2.2 50.0 1.5 3.4 4.9 0.7 0.6 1.6 0.0 2.5 2.8 10.1
Michal Ihring Basket Opava 2010 32 16 29.1 10.1 0.5/1.8 0.0* 2.4/7.6 32.0 1.8/2.6 70.7 0.4 2.7 3.1 4.6 1.1 3.7 0.1 2.9 3.2 7.8
Vladimír Kořínek Basketbal Polabí 20 19 20.2 8.5 1.9/4.5 43.0 0.8/2.8 30.2 2.1/3.2 65.0 1.0 3.0 4.0 2.3 2.0 2.1 0.1 2.8 2.7 9.2
David Šteffel Slavoj Litoměřice 37 24 15.8 6.7 2.7/5.2 51.2 0.1/0.5 0.0* 1.0/1.8 0.0* 1.1 3.3 4.4 1.0 0.5 1.0 0.0 1.7 1.3 8.4
Arash Dušek BK Levharti Chomutov 26 25 23.2 6.4 2.0/5.0 40.8 0.3/1.2 0.0* 1.5/3.1 48.7 0.8 3.2 4.0 3.3 1.5 3.5 0.0 2.6 2.6 6.4
Matěj Sůva PLZ 22 23 26.4 6.9 1.5/3.5 43.2 1.1/3.7 30.2 0.5/0.6 0.0* 0.7 1.7 2.5 3.1 0.9 2.0 0.1 1.7 2.6 5.8
Wilkenson Valentino Dave Isnord GBA Sojky Pelhřimov 22 19 23.7 8.3 2.3/4.6 50.0 1.1/4.9 21.3 0.5/1.1 0.0* 1.5 3.7 5.2 0.6 1.1 1.9 0.0 1.2 3.2 5.5
Adam Lukeš BASKET Brno U23 18 18 18.1 8.7 1.8/4.2 42.7 1.4/4.0 36.1 0.8/1.1 0.0* 1.2 1.3 2.5 1.1 0.8 1.4 0.0 1.2 2.1 5.8
Chimobi Ahinze Ikegwuruka GBA Sojky Pelhřimov 19 12 27.1 12.8 5.0/9.0 55.6 0.1/1.0 0.0* 2.6/4.2 62.0 2.7 4.9 7.6 2.1 1.7 2.6 0.1 4.2 2.1 18.2
Jakub Zbroj Slavoj Litoměřice 28 21 23.6 7.3 1.9/3.3 55.7 0.9/3.4 25.0 1.0/2.0 51.2 0.6 1.4 2.0 1.0 0.6 0.8 0.1 1.6 2.6 4.5
Pavel Grunt Slavoj Litoměřice 27 26 17.5 5.9 2.2/4.7 46.3 0.1/0.5 0.0* 1.2/1.5 0.0* 1.3 2.2 3.5 1.2 0.4 0.6 0.1 1.8 1.5 7.8
Roman Radovskii Sokol Pražský B 26 23 16.3 6.7 2.4/4.7 50.9 0.2/0.5 0.0* 1.2/1.7 0.0* 2.3 2.3 4.6 0.6 0.3 1.4 0.0 1.9 1.7 8.1
Kryštof Kavan Basket Opava 2010 20 9 32.9 16.9 6.0/10.0 60.0 0.9/3.9 22.9 2.2/4.2 52.6 2.9 7.3 10.2 3.0 3.0 4.7 0.1 5.3 2.2 23.1
Norbert Martišek VYS 23 25 20.3 6.0 2.5/6.1 40.5 0.0/0.8 0.0* 1.0/1.8 0.0* 0.9 2.2 3.1 0.9 0.6 1.4 0.0 1.9 3.1 3.2
Vojtěch Novák GBA Sojky Pelhřimov 25 22 24.1 6.8 2.3/4.3 52.6 0.2/1.8 0.0* 1.6/2.1 76.1 1.5 4.7 6.2 1.2 0.6 2.0 0.0 3.0 1.7 10.7
34 Tadeáš Vlček BK VIVIDBOOKS Pardubice 20 21 23.7 7.1 1.9/4.1 46.5 0.9/3.1 27.7 0.8/1.6 0.0* 1.1 3.4 4.5 1.5 1.8 1.3 0.1 1.6 2.6 8.0
Michal Jedovnický STRABAG Zlín 26 15 20.1 9.8 2.3/3.8 61.4 1.2/3.1 38.3 1.5/2.2 69.7 1.0 2.7 3.7 1.2 0.4 1.7 0.0 1.5 2.4 8.7
Matěj Michalčík BCM Orli Prostějov 22 17 23.2 8.5 2.8/5.5 50.5 0.6/2.4 26.8 1.1/1.6 0.0* 0.4 2.1 2.4 3.1 0.9 2.5 0.1 2.2 2.1 7.5
Jan Zeman PLZ 27 19 24.7 7.5 3.1/5.8 53.2 0.1/0.6 0.0* 1.0/3.1 32.8 1.9 3.5 5.4 2.2 2.0 2.2 0.1 2.6 2.5 10.1
Šimon Ježek Slavoj Litoměřice 32 13 27.7 10.9 3.2/6.2 50.6 1.1/3.8 28.0 1.4/1.8 0.0* 1.7 2.5 4.2 3.6 0.9 1.8 0.2 1.6 2.5 10.7
Michal Šotnar Slavoj Litoměřice 29 16 24.8 8.8 1.4/2.8 51.1 1.7/6.2 27.3 0.9/1.0 0.0* 0.7 1.8 2.4 2.7 0.7 1.3 0.1 1.4 1.8 7.0
24 Dominik Lukáč SNAK A 21 12 28.8 11.7 2.1/4.7 44.6 1.3/4.4 28.3 3.8/4.3 88.2 1.0 1.7 2.7 2.2 1.6 1.1 0.2 3.3 1.8 12.3
22 Jakub Novák BK VIVIDBOOKS Pardubice 18 19 19.3 7.4 3.2/5.9 54.5 0.1/0.9 0.0* 0.8/1.3 0.0* 1.7 2.9 4.7 0.5 0.3 1.2 0.0 1.4 2.3 7.5
Michael Hartig Sokol Pražský B 24 19 19.9 7.3 1.4/3.1 46.6 1.0/3.3 30.2 1.5/2.4 60.9 0.6 2.8 3.4 1.9 0.7 1.2 0.1 1.8 2.4 6.9
Jakub Stodůlka Basketbal Olomouc 26 24 26.3 5.8 1.5/3.5 41.2 0.4/2.3 18.2 1.6/2.5 63.3 0.6 2.9 3.5 4.3 1.9 3.2 0.1 2.7 3.1 7.0
18 Zdeněk Jakubu BC Nový Jičín 24 30 21.0 4.5 1.0/2.3 42.6 0.6/2.2 28.4 0.7/1.1 0.0* 0.6 1.9 2.5 2.0 0.5 1.5 0.0 1.8 1.0 5.6
34 Matouš Brůna SNAK A 21 17 24.8 8.0 2.3/3.8 60.0 0.8/2.2 34.2 1.1/2.1 54.3 1.2 2.4 3.5 1.5 1.6 1.9 0.0 1.9 1.4 9.3
Matouš Brunner USK Praha B 18 22 19.5 6.1 1.5/2.6 59.6 0.9/3.5 25.6 0.3/0.7 0.0* 1.4 2.4 3.8 0.4 0.6 0.9 0.0 0.8 2.5 4.5
Radek Jurka SVI 26 24 18.5 5.6 1.3/2.8 47.1 0.9/3.4 25.6 0.3/0.4 0.0* 0.7 1.6 2.3 1.0 0.6 0.8 0.1 0.6 1.7 3.5
Rostislav Jirák Basketbal Olomouc 22 10 23.8 13.4 2.7/5.2 51.9 1.7/6.2 27.4 2.9/4.7 61.7 1.2 1.4 2.6 2.5 1.7 4.0 0.1 4.9 2.4 10.0
Jan Sedmík BC Vysočina 25 18 31.6 7.4 0.9/2.9 32.7 1.3/4.1 32.4 1.5/1.8 0.0* 0.7 3.3 3.9 2.8 2.3 2.6 0.1 2.3 1.7 9.4
27 Michal Svojanovský BK VIVIDBOOKS Pardubice 21 15 28.1 8.9 2.3/4.7 49.3 0.9/3.5 26.9 1.4/2.3 61.8 0.9 5.7 6.6 3.3 2.7 2.0 0.1 2.5 2.2 14.3
Filip Končický VYS 25 25 21.8 5.3 1.5/3.6 42.2 0.6/1.9 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.8 2.0 2.8 1.4 0.6 1.4 0.0 0.9 2.2 3.9
Vojtěch Nádeníček STRABAG Zlín 19 19 14.9 6.9 1.1/2.2 48.8 1.4/3.8 36.1 0.7/1.1 0.0* 0.2 0.7 0.9 0.3 0.1 0.6 0.0 0.7 1.5 2.9
Lukáš Sychra BCM Orli Prostějov 23 12 23.3 10.9 4.1/6.6 62.0 0.4/2.0 20.8 1.5/2.0 75.0 2.3 4.3 6.7 1.4 0.7 1.4 0.1 1.8 1.8 13.7
Petr Martikán Basket Opava 2010 24 26 23.8 5.0 1.4/3.9 35.3 0.3/1.9 0.0* 1.2/2.3 52.5 0.9 3.5 4.4 1.6 0.5 1.7 0.0 2.2 2.1 4.7
David Bálek VYS 24 25 21.9 5.2 1.7/3.7 46.2 0.4/1.1 0.0* 0.6/1.6 0.0* 1.4 3.0 4.4 0.7 0.9 1.2 0.0 1.8 2.1 6.0
Radim Havel BCM Orli Prostějov 22 21 24.3 6.1 2.6/5.4 47.4 0.0/0.0 0.0* 1.0/1.8 0.0* 1.3 4.1 5.4 0.8 0.8 1.4 0.0 1.6 2.6 8.2
Jan Štěpánek Sokol Pražský B 38 17 17.7 7.5 1.1/2.2 50.0 1.0/3.1 32.7 2.3/2.6 86.7 0.6 1.5 2.2 1.3 0.4 0.7 0.1 1.9 2.0 7.1
Jan Trávníček BCM Orli Prostějov 20 16 30.6 8.0 2.4/5.9 41.5 0.4/3.0 14.6 1.8/3.0 60.4 0.9 4.8 5.8 2.2 0.9 2.1 0.1 2.5 3.2 7.3
Ondřej Husták BASKET Brno U23 18 10 25.1 12.7 4.8/8.4 57.1 0.7/2.0 35.0 1.0/1.8 0.0* 2.8 7.6 10.4 2.4 0.5 2.4 0.1 2.3 2.2 18.8
Lukáš Hřebík Sokol Pražský B 20 12 22.8 10.5 2.0/3.3 61.5 1.7/4.9 33.9 1.5/2.3 66.7 0.8 2.0 2.8 1.1 0.6 1.3 0.1 1.6 1.4 8.8
Tadeáš Slowiak USK Praha B 18 22 17.8 5.7 1.8/3.9 45.9 0.1/1.0 0.0* 1.8/2.6 68.4 0.8 2.0 2.8 1.6 1.2 2.2 0.0 2.5 1.5 6.5
Vladimír Dolanský BK Levharti Chomutov 25 23 18.3 5.4 1.3/2.4 53.6 0.7/3.1 22.5 0.7/1.6 0.0* 0.8 1.3 2.2 1.2 0.9 1.3 0.0 1.5 1.7 3.8
Richard Barac Sokol Pražský B 21 21 22.2 5.9 2.3/4.6 50.0 0.2/1.8 0.0* 0.6/2.6 24.1 1.2 3.6 4.8 2.2 1.4 2.1 0.1 2.6 1.9 7.4
Eugeniu Scripcaru Basketbal Olomouc 39 12 24.4 10.3 3.7/8.3 44.0 0.6/1.9 0.0* 1.2/2.1 56.0 1.3 4.3 5.7 1.2 0.6 1.3 0.1 2.1 3.2 8.8
39 Jan Voráč SNAK A 22 23 16.6 5.3 1.8/3.3 53.2 0.2/0.5 0.0* 1.3/1.6 0.0* 1.0 2.9 3.9 0.8 0.3 1.1 0.0 1.5 2.1 6.6
Robin Matějka Basket Opava 2010 29 18 24.5 6.8 2.0/5.1 39.1 0.6/2.2 27.5 0.9/1.5 0.0* 0.8 3.7 4.6 1.3 0.8 1.4 0.0 1.5 2.0 6.2
11 Milan Špičák Sokol Písek 32 31 16.2 3.9 1.3/2.3 55.6 0.4/1.1 0.0* 0.3/0.5 0.0* 1.0 2.7 3.6 1.2 0.4 0.8 0.0 0.8 2.0 5.7
Tomáš Merta Basketbal Polabí 21 21 23.0 5.8 2.0/4.5 44.2 0.1/1.3 0.0* 1.4/1.9 0.0* 1.3 2.6 3.9 1.6 1.1 1.1 0.1 1.8 2.5 6.4
15 Pavel Englický Sokol Písek 39 17 19.3 7.2 0.5/1.5 0.0* 1.8/6.1 29.8 0.8/1.0 0.0* 0.6 3.2 3.8 2.1 0.6 1.5 0.1 0.9 2.5 6.6
Michal Čarnecký Basket Opava 2010 36 8 29.3 15.0 2.1/3.9 54.8 2.6/6.4 41.2 2.9/3.6 79.3 0.4 2.0 2.4 3.8 1.3 2.8 0.2 3.9 1.0 16.3
Lukáš Vrťátko VYS 23 20 15.2 5.9 0.5/1.5 0.0* 1.6/5.2 30.1 0.3/0.5 0.0* 0.7 1.4 2.1 0.6 0.4 1.1 0.0 0.5 1.6 2.1
Luka Jovanović VYS 25 23 19.4 5.1 0.8/2.3 33.3 1.0/3.8 26.4 0.6/1.1 0.0* 0.4 1.8 2.2 1.4 0.7 1.7 0.0 1.0 2.5 1.3
Petr Macháč USK Praha B 22 14 24.6 8.4 3.2/6.1 52.9 0.0 0.0* 1.9/4.1 47.4 3.4 4.1 7.5 1.0 0.6 1.6 0.0 3.7 2.9 12.1
Matyáš Janů BC Vysočina 20 12 29.3 9.7 2.3/5.8 38.6 1.3/5.4 24.6 1.2/2.3 50.0 0.8 4.6 5.4 1.9 1.4 2.9 0.1 2.6 2.8 7.1
11 Jan Nekolný SLP 31 23 9.9 4.8 1.8/2.9 62.7 0.3/1.0 0.0* 0.4/0.9 0.0* 0.7 0.7 1.4 0.4 0.3 0.3 0.0 0.8 0.7 4.4
39 Vojtěch Kalný BK VIVIDBOOKS Pardubice 20 21 18.9 5.2 2.2/4.0 56.0 0.0 0.0* 0.7/1.0 0.0* 1.4 2.5 3.9 0.7 0.2 1.4 0.0 1.1 2.8 5.0
Alessandro Petric SVI 24 27 21.0 4.0 1.1/2.5 44.8 0.5/1.2 0.0* 0.3/0.6 0.0* 0.4 2.3 2.7 2.7 1.1 2.5 0.0 1.3 1.8 5.1
Richard Bálint SVI 19 8 23.1 13.5 3.4/5.4 62.8 1.8/5.1 34.1 1.5/2.5 60.0 0.3 3.5 3.8 2.8 1.4 2.1 0.2 2.1 2.0 13.9
František Fuxa USK Praha B 22 16 24.9 6.8 2.5/5.4 46.0 0.2/0.7 0.0* 1.2/2.8 42.2 2.7 4.1 6.8 0.9 0.3 1.2 0.0 2.0 2.7 8.6
Daniel Randuška Sokol Pražský B 22 21 20.0 5.0 1.3/3.9 32.9 0.4/2.6 14.8 1.3/2.3 56.3 0.4 2.0 2.3 3.0 1.0 1.7 0.1 2.1 1.5 4.6
František Váňa Basketbal Polabí 24 7 26.0 14.9 2.9/6.0 47.6 2.4/7.4 32.7 1.9/2.7 68.4 1.7 4.3 6.0 2.3 1.0 1.7 0.2 2.7 2.1 14.1
Marek Půlpán BASKET Brno U23 18 19 20.4 5.4 1.7/4.1 42.3 0.4/1.7 0.0* 0.8/1.4 0.0* 0.5 1.4 1.8 2.8 0.4 2.4 0.1 1.7 2.3 3.3
Martin Kolář Basketbal Polabí 24 8 27.1 12.6 3.8/8.9 42.3 1.5/4.0 37.5 0.6/1.8 0.0* 1.1 5.3 6.4 2.6 2.1 1.4 0.2 1.3 1.9 13.3
Ondřej Kovář BK Levharti Chomutov 21 20 13.0 5.0 2.3/3.8 60.0 0.0/0.2 0.0* 0.5/1.0 0.0* 1.2 2.4 3.5 0.5 0.4 1.2 0.0 0.7 1.4 5.5
Marek Slunečko Slavoj Litoměřice 33 26 19.3 3.7 0.4/1.3 0.0* 0.7/2.5 29.7 0.7/1.6 0.0* 0.2 2.3 2.5 1.7 1.1 1.0 0.1 1.8 2.1 4.1
Adam Husták BASKET Brno U23 18 16 15.6 6.0 0.9/1.6 0.0* 1.3/3.2 41.2 0.3/0.8 0.0* 0.8 4.5 5.3 0.5 0.5 1.0 0.0 0.8 1.4 7.9
Martin Mach PLZ 22 12 27.0 7.9 3.1/5.9 52.1 0.3/1.4 0.0* 1.0/1.6 0.0* 2.3 4.2 6.5 2.3 0.8 1.7 0.1 1.8 1.9 12.1
Vítězslav Rygl BASKET Brno U23 20 16 20.2 5.8 2.3/3.3 71.2 0.3/1.8 0.0* 0.3/0.5 0.0* 1.8 2.1 3.9 1.6 0.9 1.0 0.1 0.5 2.0 7.2
Ondřej Zajíček VYS 20 26 14.0 3.5 0.4/1.7 0.0* 0.7/3.3 22.1 0.5/0.6 0.0* 0.3 0.8 1.2 1.0 0.6 1.3 0.0 1.0 1.1 1.0
Kamil Černý Basket Opava 2010 25 20 17.9 4.5 1.6/3.5 45.7 0.2/0.9 0.0* 0.8/1.2 0.0* 0.7 1.6 2.2 0.4 0.1 1.2 0.0 0.9 1.7 2.2
21 Adam Mikuláš BK VIVIDBOOKS Pardubice 18 16 19.2 5.6 1.2/2.7 44.2 0.8/2.3 36.1 0.8/1.0 0.0* 1.0 1.0 2.0 1.8 0.7 1.7 0.1 1.7 2.1 4.8
Filip Peter Rákai GBA Sojky Pelhřimov 21 22 20.0 4.0 1.3/2.9 44.4 0.2/1.8 0.0* 0.8/1.5 0.0* 0.8 1.7 2.5 1.5 0.6 2.3 0.0 2.0 1.8 2.6
Alexandr Michal BASKET Brno U23 19 24 14.5 3.7 1.0/2.2 48.1 0.3/1.0 0.0* 0.7/1.1 0.0* 0.5 1.5 2.0 1.5 0.4 0.7 0.1 1.5 1.0 5.3
Dominik Janoš Basket Opava 2010 23 15 22.1 5.9 1.1/2.8 38.1 0.9/3.3 28.0 0.9/1.3 0.0* 0.5 1.3 1.8 1.4 0.7 2.7 0.0 1.6 1.5 2.7
Mikuláš Pavlík Basket Opava 2010 21 11 25.8 7.9 3.1/7.9 39.1 0.3/1.4 0.0* 0.9/2.1 43.5 1.6 3.7 5.4 0.8 0.6 2.0 0.0 1.7 1.8 5.5
Tomáš Stibor Sokol Pražský B 24 20 17.0 4.2 1.0/2.5 38.0 0.5/2.3 19.6 1.0/1.3 0.0* 0.3 1.2 1.5 1.1 0.6 1.2 0.0 1.1 1.5 2.2
Lukáš Bobek BK Levharti Chomutov 22 24 16.0 3.5 1.1/2.2 49.1 0.3/1.1 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.5 1.6 2.1 1.3 0.4 1.1 0.0 0.5 1.4 3.4
4 Jan Křenek SNAK A 18 15 15.7 5.5 1.1/2.1 53.1 1.0/2.7 37.5 0.3/0.5 0.0* 0.5 2.3 2.8 0.2 0.3 0.8 0.0 0.6 1.6 4.1
Jakub Nečas BASKET Brno U23 18 7 29.1 11.7 3.3/5.7 57.5 0.7/3.1 22.7 3.0/4.1 72.4 2.4 6.6 9.0 2.1 1.7 3.0 0.1 4.7 3.0 18.7
Jan Kříž PLZ 20 11 20.5 7.4 1.1/2.9 37.5 1.5/4.2 34.8 0.8/1.2 0.0* 0.3 1.7 2.0 1.3 0.3 2.5 0.0 0.9 1.7 2.7
Miroslav Večeřa VYS 25 10 24.3 8.0 3.3/6.3 52.4 0.1/0.3 0.0* 1.1/2.3 47.8 1.7 3.8 5.5 0.4 1.2 1.0 0.0 2.4 2.1 10.4
Lukáš Jokl SVI 23 17 18.5 4.6 1.2/2.6 47.7 0.5/2.3 23.1 0.6/1.4 0.0* 1.1 2.6 3.8 1.8 0.8 0.6 0.2 1.2 2.1 5.7
Tomáš Palas USK Praha B 18 17 22.6 4.6 1.0/2.8 36.2 0.6/2.5 26.2 0.6/0.8 0.0* 1.2 2.1 3.2 0.8 1.1 2.7 0.0 1.4 2.1 2.6
Tomáš Brůha Sokol Pražský B 34 9 17.6 8.6 2.8/4.2 65.8 0.2/0.2 0.0* 2.3/3.2 72.4 3.0 1.2 4.2 0.3 0.1 1.3 0.0 3.1 2.3 10.9
Jakub Dokulil BC Vysočina 37 26 16.3 3.0 1.2/2.3 52.5 0.0/0.6 0.0* 0.4/1.2 0.0* 0.9 2.3 3.3 0.6 0.7 1.3 0.0 1.3 3.2 1.9
Daniel Kotil Basketbal Polabí 19 19 15.3 4.0 1.6/3.3 48.4 0.0/0.2 0.0* 0.8/1.9 0.0* 1.7 1.9 3.6 0.5 0.5 1.2 0.0 1.5 1.2 5.0
Martin Studnický Basketbal Polabí 18 16 17.5 4.8 1.6/3.1 53.1 0.3/1.1 0.0* 0.6/1.0 0.0* 1.6 3.0 4.6 0.4 0.3 1.5 0.0 1.0 2.9 4.8
16 Radovan Mrázek BK VIVIDBOOKS Pardubice 18 16 21.2 4.7 1.4/4.0 34.4 0.4/2.1 18.2 0.8/1.0 0.0* 0.3 1.5 1.8 1.6 1.3 2.1 0.0 0.9 1.5 2.2
Jaroslav Kubín BASKET Brno U23 22 7 15.9 10.4 3.1/4.4 71.0 0.4/1.7 0.0* 2.9/3.1 90.9 1.4 3.7 5.1 1.0 0.4 1.4 0.1 2.3 3.0 12.1
Jan Kadlčík STRABAG Zlín 25 17 24.9 4.3 1.8/4.3 42.5 0.1/1.4 0.0* 0.3/0.6 0.0* 1.0 2.4 3.4 1.6 0.8 1.4 0.1 0.9 2.1 3.7
Petr Křivánek BASKET Brno U23 19 8 21.0 8.9 2.6/6.6 39.6 0.9/3.6 24.1 1.0/1.1 0.0* 0.9 2.6 3.5 2.8 0.9 1.6 0.2 1.6 1.8 7.5
Jakub Ouředník Basketbal Polabí 18 12 12.3 5.8 1.3/2.5 53.3 0.9/2.3 39.3 0.3/0.6 0.0* 0.7 1.6 2.3 0.3 0.4 1.4 0.0 0.3 2.3 2.8
Rudolfs Rudmiezis GBA Sojky Pelhřimov 18 17 16.2 4.1 1.2/3.0 41.2 0.4/1.6 0.0* 0.4/0.6 0.0* 1.4 2.6 4.0 0.7 0.4 1.3 0.0 0.8 1.2 4.5
8 Jan Kratochvíl SLP 40 27 9.4 2.5 0.5/1.0 0.0* 0.4/1.4 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.3 0.9 1.1 0.7 0.4 0.6 0.0 0.2 1.0 2.0
Viktor Cvek Basket Opava 2010 33 5 20.0 13.4 4.4/8.0 55.0 0.4/1.8 0.0* 3.4/4.8 70.8 1.6 6.6 8.2 1.8 0.6 1.6 0.2 4.4 2.6 17.8
Dalibor Žídek Basket Opava 2010 24 18 19.2 3.6 1.2/3.5 33.3 0.2/1.1 0.0* 0.8/1.6 0.0* 0.4 0.9 1.3 0.8 0.3 1.3 0.0 1.3 1.2 0.7
Martin Fišera Basketbal Polabí 19 11 14.0 5.9 2.4/3.6 65.0 0.3/0.5 0.0* 0.4/0.5 0.0* 0.8 2.1 2.9 0.5 0.4 0.5 0.1 0.8 1.0 7.3
41 Kryštof Pytelka Sokol Písek 19 13 14.8 4.9 1.4/2.6 52.9 0.5/1.5 0.0* 0.8/1.1 0.0* 0.6 1.5 2.2 1.0 0.4 1.4 0.1 1.0 1.5 4.0
Štěpán Srp VYS 21 13 21.2 4.8 2.2/3.3 65.1 0.0/0.1 0.0* 0.5/0.9 0.0* 1.5 1.7 3.2 1.3 0.5 1.9 0.1 1.4 1.1 7.0
Šimon Tomeš Basketbal Olomouc 24 14 14.7 4.4 0.6/1.6 0.0* 0.8/2.4 32.4 0.7/0.7 0.0* 0.4 0.9 1.2 0.4 0.6 0.5 0.1 0.4 1.4 2.6
Jakub Knetl BC Vysočina 30 22 15.7 2.7 0.5/1.0 0.0* 0.5/1.6 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.5 1.2 1.7 0.9 0.6 0.7 0.1 0.5 1.9 2.0
Dominik Ihring Basket Opava 2010 34 20 18.7 3.0 0.9/2.3 37.8 0.3/1.6 0.0* 0.4/0.6 0.0* 0.7 2.8 3.5 0.9 1.1 0.9 0.1 1.0 1.3 4.4
Tomáš Mráz Basketbal Olomouc 21 9 16.8 6.4 1.3/2.7 50.0 0.9/2.8 32.0 1.1/1.6 0.0* 0.6 2.2 2.8 0.7 0.8 1.0 0.1 1.3 1.8 5.7
Martin Klouda Slavoj Litoměřice 23 24 13.3 2.4 0.6/0.9 0.0* 0.3/1.3 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.5 0.8 1.3 0.7 0.7 0.8 0.0 0.7 2.0 1.7
Matyáš Vrábel USK Praha B 18 12 19.1 4.7 1.6/4.1 38.8 0.3/2.3 14.3 0.5/1.2 0.0* 1.7 3.2 4.8 0.5 0.3 1.3 0.0 1.4 1.3 4.3
Radek Janisch SNAK A 20 6 21.3 9.3 3.3/5.2 64.5 0.3/1.0 0.0* 1.7/2.8 58.8 0.7 2.0 2.7 1.8 1.8 1.3 0.2 2.0 1.2 11.5
Dominik Adášek VYS 30 7 26.9 8.0 0.9/4.3 20.0 1.7/5.6 30.8 1.1/1.7 0.0* 1.0 2.7 3.7 4.9 1.3 1.9 0.4 2.7 3.7 7.3
Jakub Schneider BCM Orli Prostějov 20 23 13.7 2.3 0.9/1.8 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.5/0.7 0.0* 0.7 1.1 1.8 0.6 0.9 0.3 0.1 0.7 1.7 3.0
3 Vojtěch Blačinský SNAK A 20 22 10.8 2.3 0.4/0.5 0.0* 0.5/1.7 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.2 0.5 0.7 0.6 0.1 0.3 0.1 0.4 0.5 1.9
Nikola Miličič VYS 21 16 11.9 3.2 0.3/0.9 0.0* 0.7/2.4 28.2 0.5/0.5 0.0* 0.2 0.6 0.8 0.3 0.4 1.1 0.0 0.4 1.2 0.4
Marek Vyroubal USK Praha B 21 3 36.0 17.0 4.3/9.0 48.1 0.7/4.3 15.4 6.3/8.7 73.1 2.0 6.7 8.7 4.3 1.0 2.7 0.5 6.3 2.0 22.3
Jan Maděra Slavoj Litoměřice 23 3 31.0 16.7 2.3/4.7 50.0 3.3/7.0 47.6 2.0/2.0 100.0 1.0 4.0 5.0 1.3 1.0 1.7 0.3 2.0 2.0 16.7
36 Jan Rolenc BK VIVIDBOOKS Pardubice 20 12 21.7 4.2 1.7/2.9 57.1 0.0/0.5 0.0* 0.8/1.3 0.0* 2.2 2.1 4.3 0.8 0.7 1.1 0.1 1.5 2.3 6.1
Filip Sertič BK Levharti Chomutov 20 8 16.3 6.0 0.9/3.8 23.3 1.1/2.6 42.9 0.9/1.6 0.0* 1.6 0.5 2.1 0.6 0.9 1.0 0.1 1.3 1.3 3.8
Luboš Kovář Basketbal Polabí 21 2 26.0 23.5 6.5/10.5 61.9 2.0/5.5 36.4 4.5/5.0 90.0 4.5 6.5 11.0 0.5 0.0 1.5 0.2 4.0 2.5 28.0
12 Jan Leczo BC Nový Jičín 26 21 10.3 2.2 1.0/1.7 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.2/0.2 0.0* 0.5 1.1 1.6 0.2 0.1 0.5 0.0 0.4 1.6 1.6
David Frič Basketbal Polabí 18 8 15.6 5.9 1.5/2.8 54.5 0.4/1.8 0.0* 1.8/3.4 51.9 0.5 1.5 2.0 1.3 0.4 1.9 0.1 2.6 2.9 3.3
Štěpán Borovka GBA Sojky Pelhřimov 22 5 24.4 9.2 2.2/6.0 36.7 0.2/1.4 0.0* 4.2/5.6 75.0 1.2 3.6 4.8 2.0 2.0 2.2 0.2 3.8 2.2 11.0
Jakub Winter PLZ 19 11 11.1 4.1 0.5/1.3 0.0* 0.7/1.4 0.0* 0.8/0.9 0.0* 0.5 0.3 0.7 0.7 0.4 1.5 0.0 1.4 1.6 2.8
Dominik Štěpán Basketbal Olomouc 24 5 23.2 8.8<