Daniel Bačík

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 17 let
Aktuální klub
BC Vysočina
Výška
198 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
206
Procento vítězství
48.1%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina C BC Vysočina 18 - 3.3 1.3 /1.3 0 0.7/1.8 36.4 1.4 0.8
2015/16 mladší žáci U14 - Skupina C 6. - 8. místo BC Vysočina 2 - 2.0 1 /1 0 0/1 0.0 0.5 0.5
2015/16 starší minižáci U13 - Předkolo MČR A BC VYSOČINA 3 - 4.0 1.7 /1.7 0 0.7/0.7 100.0 0.3 3.7
2015/16 starší minižáci U13 - MČR skupina A BC VYSOČINA 3 15.7 4.3 2 /5 0 0.3/1.7 20.0 2.3 -0.3
2015/16 starší minižáci U13 - MČR o 1.-4. místo BC VYSOČINA 2 15.5 0.5 0 /2.5 0 0.5/1 50.0 4.0 -2.5
2016/17 žáci U15 - Skupina C BC Vysočina 6 - 1.8 0.8 /0.8 0 0.2/0.8 20.0 1.0 0.2
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina C BC Vysočina 7 - 8.7 4 /4 0.1 0.3/0.6 50.0 1.7 6.7
2016/17 žáci U15 - Liga sk. C BC Vysočina 4 - 3.8 1.8 /1.8 0 0.3/1.3 20.0 1.3 1.5
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BC Vysočina 13 - 4.1 1.5 /1.5 0.2 0.5/1.4 33.3 1.6 1.5
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina A BC Vysočina 3 19.0 2.7 1.3 /4.7 0 0/0 0.0 1.7 -
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo BC Vysočina 2 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2017/18 žáci U15 - Skupina C BC Vysočina 13 - 3.3 1.2 0 0.8/1.2 68.8 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina E BC Vysočina 11 - 10.6 4 0.3 1.8/3.5 52.6 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. C BC Vysočina 9 - 16.4 6.2 0.6 2.3/4 58.3 - -
2017/18 žáci U15 - Liga sk. B BC Vysočina 12 - 6.7 2.4 0.4 0.6/1.6 36.8 - -
2018/19 žáci U15 - skupina D BC Vysočina 2 - 17.0 7.5 0.5 0.5/3.5 14.3 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina C BC Vysočina 14 - 13.1 3.6 0.9 3.1/5.3 58.1 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina B BC Vysočina 6 - 3.2 1 0.2 0.7/1.7 40.0 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. B BC Vysočina 13 - 16.8 4.8 1.6 2.3/4.5 51.7 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out B BC Vysočina 8 - 4.8 0.8 0.9 0.6/1 62.5 - -
2019/20 junioři U19 - skupina B BC Vysočina 14 - 5.9 1.4 0.4 1.8/3.9 46.3 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina B BC Vysočina 11 - 16.6 3.7 1.9 3.5/6.3 55.1 - -
2019/20 muži - skupina Východ BC Vysočina 1 3.0 5.0 1 /1 1 0/0 0.0 - 6.0
2019/20 junioři U19 - play-out B BC Vysočina 6 - 7.7 2.2 0.8 0.8/1.3 62.5 - -
2019/20 kadeti U17 - play-out B BC Vysočina 5 - 14.0 5 0.6 2.2/3.4 64.7 - -
2019/20 muži - Skupina D 7. - 12. místo BC Vysočina 3 7.0 0.0 0 /0.3 0 0/0 0.0 0.3 -1.0
2020/21 junioři U19 - skupina B BC Vysočina 2 - 12.5 3 1 3.5/5 70.0 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina B BC Vysočina 4 - 13.5 5.3 0.5 1.5/6.3 24.0 - -
2021/22 muži - skupina VÝCHOD BC Vysočina 3 7.3 0.0 0 /0.7 0 0/0 0.0 1.0 -1.0
2021/22 junioři U19 - skupina B BC Vysočina 6 - 16.3 5.7 1.2 1.5/4 37.5 - -
Průměr za kariéru 29.4 0.9 8.2 2.7 0.5 1.3/2.7 161.8 1.4 0.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 Tesla Pardubice 18. 9. 2021
2B body 7 Jižní Supi B 3. 10. 2021
3B body 3 Tesla Pardubice 18. 9. 2021
Obranné doskoky 1 SVI 26. 9. 2021
Útočné doskoky 1 BCM Orli Prostějov 1. 10. 2021
Doskoky celkem 1 BCM Orli Prostějov 1. 10. 2021
Body 25 Basket Poděbrady 16. 10. 2021
Asistence 1 SVI 26. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 SAM Brno 14. 10. 2018 2018/19
2B body 10 NBK Praha 2004 13. 1. 2018 2017/18
3B body 5 Pod U17B 20. 10. 2019 2019/20
Obranné doskoky 3 NH Ostrava 20. 4. 2017 2016/17
Útočné doskoky 3 NH Ostrava 20. 4. 2017 2016/17
Doskoky celkem 6 NH Ostrava 20. 4. 2017 2016/17
Body 36 Sokol Šlapanice 9. 12. 2018 2018/19
Užitečnost 13 BK Tábor 19. 10. 2016 2016/17
Asistence 2 USK Praha B 6. 3. 2020 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
18. 9. 2021 skupina B Tesla Pardubice 0:00 23 6 0.0 3 0.0 2/3 66.7
19. 9. 2021 skupina B BASKET Brno B 0:00 10 5 0.0 0 0.0 0/0 0
26. 9. 2021 skupina VÝCHOD SVI 11:55 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
1. 10. 2021 skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 10:10 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2021 skupina B VYS 0:00 13 4 0.0 1 0.0 2/7 28.6
3. 10. 2021 skupina B Jižní Supi B 0:00 16 7 0.0 0 0.0 2/9 22.2
16. 10. 2021 skupina B Basket Poděbrady 0:00 25 7 0.0 3 0.0 2/4 50.0
17. 10. 2021 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 10. 2021 skupina B Královští Sokoli 0:00 11 5 0.0 0 0.0 1/1 100.0
Celkem 9 22:05 98 34 1.700.0 7 700.0 9/24 37.5
Průměr 9 2:27 10.9 3.8 1.700.0 0.8 700.0 1.0/2.7 37.5
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BCM Orli Prostějov 7 0:00 10.6 3.4 2.400.0 1.0 0.0 0.7/2.0 35.7 2.1
Tesla Pardubice 4 0:00 16.8 5.5 0.0 1.3 0.0 2.0/3.0 66.7 0.5
Sokol Šlapanice 3 0:00 20.3 6.3 0.0 1.3 0.0 3.7/5.7 64.7 2.0
BK Opava 7 0:00 8.7 2.1 1.500.0 1.0 0.0 1.4/2.1 66.7 1.7
Královští Sokoli 5 0:00 9.4 3.0 0.0 0.6 0.0 1.6/2.2 72.7 0.6
Tygři JBC Brno 4 0:00 11.0 3.3 0.0 1.0 0.0 1.5/2.3 66.7 1.3
BVK Holice 3 0:00 14.0 4.7 0.0 1.0 0.0 1.7/3.7 45.5 1.3
Lions J. Hradec 3 0:00 13.7 4.0 0.0 1.0 0.0 2.7/5.3 50.0 1.3
Pod U17B 3 0:00 12.7 0.7 0.0 2.3 0.0 4.3/5.7 76.5 1.3
Královští Sokoli 2 0:00 19.0 5.5 0.0 1.5 0.0 3.5/7.0 50.0 2.5
Tygři Brno 4 0:00 9.0 3.8 500.0 0.0 0.0 1.5/4.3 35.3 1.8
Sokol Vyšehrad 2 0:00 17.5 5.0 0.0 1.0 0.0 4.5/7.5 60.0 2.0
Jižní Supi 3 0:00 11.7 3.7 0.0 1.0 0.0 1.3/4.7 28.6 2.0
BK Pelhřimov 4 0:00 8.8 2.5 0.0 0.8 0.0 1.5/3.0 50.0 -
Basket Poděbrady 2 0:00 17.0 4.5 0.0 1.5 0.0 3.5/5.0 70.0 3.0
Snakes Ostrava 7 0:00 4.7 1.4 0.0 0.3 0.0 1.0/1.7 58.3 1.7
TJ Sokol Kbely 2 0:00 16.0 4.5 0.0 1.5 0.0 2.5/3.0 83.3 1.5
TJ Sokol Kbely 2 0:00 15.5 7.0 0.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 2.5
BK Brandýs n. L. 2 0:00 15.5 4.5 0.0 1.5 0.0 2.0/5.0 40.0 0.5
SAM Brno 3 0:00 9.0 2.7 0.0 0.3 0.0 2.7/5.7 47.1 0.3
Slavia Kroměříž 5 0:00 5.0 1.6 400.0 0.2 0.0 1.2/2.8 42.9 1.2
Jiskra Kyjov 3 0:00 8.3 3.3 250.0 0.3 0.0 0.7/2.7 25.0 1.7
BC Nový Jičín 2 0:00 12.5 5.5 100.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
Tesla Pardubice 1 0:00 23.0 6.0 0.0 3.0 0.0 2.0/3.0 66.7 -
SK Žabovřesky 3 0:00 7.7 3.3 333.3 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.7
Jiskra Kyjov 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
BC Nový Jičín 1 0:00 21.0 9.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BA Sparta Praha 2 0:00 10.5 5.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Sokol Žižkov 1 0:00 20.0 8.0 0.0 0.0 0.0 4.0/16.0 25.0 1.0
NH Ostrava 5 5:03 3.6 1.4 58.3 0.2 33.3 0.2/1.2 16.7 2.4
Sokol Písek 2 0:00 8.5 4.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Jižní Supi B 1 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 0.0 2.0/9.0 22.2 1.0
Královští Sokoli 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 0.5
BK Snakes Ostrava 4 0:00 3.8 1.8 100.0 0.0 0.0 0.3/2.0 12.5 2.5
VYS 1 0:00 13.0 4.0 0.0 1.0 0.0 2.0/7.0 28.6 -
BC Kolín 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BSK Modřany - Jižní Supi 3 0:00 4.0 0.7 0.0 0.7 0.0 0.7/2.0 33.3 1.0
BK Pelhřimov 3 0:00 4.0 1.0 0.0 0.3 0.0 1.0/2.7 37.5 2.3
Basket Poděbrady 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
BK Opava 4 0:00 2.8 1.0 100.0 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 1.0
Vlci Žďár 3 0:00 3.7 0.7 0.0 0.3 0.0 1.3/2.0 66.7 0.7
BCM Orli Prostějov 2 0:00 5.5 2.0 100.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
SK Žabovřesky 3 0:00 3.3 1.3 100.0 0.0 0.0 0.7/3.0 22.2 1.7
GBA Lions J. Hradec 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 -
Královští Sokoli 2 0:00 4.5 0.0 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Pelhřimov 2 0:00 4.5 1.5 100.0 0.5 100.0 0.0/1.0 0.0 1.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 4.0 0.5 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
ZLN 1 2:52 5.0 1.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 -
STHAV 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Synthesia Pardubice 1 10:54 2.0 1.0 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Pražský 1 16:00 2.0 1.0 25.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
Sokol Pražský 1 20:54 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SP BASKET 1 3:37 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SVI 1 11:55 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 1 10:10 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha B 2 8:27 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sj. BK Litoměřice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basketbal Olomouc 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -