Vyhledávaní

Louda Auto FINAL 4

Je to hroznej pocit!

Seděl sám, v rohu hrací plochy, a jeho nepřítomný pohled byl generátorem nekonečného proudu absolutního zklamání. Jeho Brno si jako lídr tabulky NBL, navíc po čerstvém ligovém dobytí děčínské palubovky, muselo hodně brousit zuby na dobytí první klubové trofeje. Od té však v pohárovém finále na pražské Královce zůstalo na míle vzdáleno. A to byl snad ještě horší pocit, než samotná porážka (74-87).

Louda Auto FINAL 4

Válečnické zlato vyslalo Svobodu do oblak

Dlouho očekávané finále Louda Auto FINAL 4 uzavřelo basketbalový pohárový program na pražské Královce. Už před zápasem bylo jasné, že se bude přepisovat historie. Oba celky už dokázaly posbírat medaile, ale ta nejcennější včetně toho největšího poháru jim ve sbírce chyběly.

Louda Auto FINAL 4

Medvědi odvalili balvan. Byl pod ním bronz

Utkání o třetí místo je vždy považováno za souboj dvou zklamaných ze předchozího semifinále. Pro dnešní střetnutí Ústí nad Labem a Kolína by se ještě slušelo dodat, že zklamání obou týmů neplynulo jen z výsledku, ale i z herního projevu. To chtěly oba celky dnes odčinit.

Louda Auto FINAL 4

Krev? Brekot Brna byl úsměvný. Dnes to bude řežba

Sotva v sobotu večer skončilo druhé semifinále, začal děčínský tým organizovat fanouškovskou podporu na velké nedělní finále Louda Auto FINAL 4 (19:40 ČT sport). I prostřednictvím videopozvánky křídelníka Tomáše Pomikálka. 

Louda Auto FINAL 4

Razítko na postup po změně stran

Druhé semifinále Louda Auto FINAL 4 proti sobě svedlo BC GEOSAN Kolín a BK ARMEX Děčín. V roli mírného favorita vstupovali do utkání Severočeši, protože jejich soupeř se aktuálně trápí s horší výsledkovou formou, když z posledních deseti ligových střetnutí uspěl pouze proti Nymburku.

Louda Auto FINAL 4

Brno se Pandám dostalo do hlavy hned v úvodu

První semifinále Louda Auto FINAL 4 proti sobě svedlo dva celky, které dokázaly v pohárovém čtvrtfinále vyřadit loňské finalisty. Ústí uspělo na palubovce obhájce BK Opava a Brno si doma poradilo s tradičním favoritem z Nymburka.

Evropské poháry

Smolná koncovka USK

Velmi blízko postupu do Final4 Euroligy byly basketbalistky ZVVZ USK Praha, když ve druhém utkání čtvrtfinálové série se španělskou Salamancou sahaly po výhře. Nakonec ale podlehly 73:71 po prodloužení, když inkasovaly z dopichu v poslední sekundě. Rozhodující duel se hraje ve středu v Praze.

Louda Auto FINAL 4

Tetování, nebo hlava dohola? Je tu FINAL 4

Už jen poslední hodiny se začínají odpočítávat do startu očekávaného turnaje, který na konci jednomu ze čtyř basketbalových týmů přinese první velkou trofej v jeho klubové historii. 

Příjmení a jméno Národnost Klub Pozice Výška