Přestupy

      Datum Jméno Typ přestupu Z týmu Do týmu
      12. 7. 2024 Vorlová Tereza přestup Aritma Praha Basket Academy Louny
      12. 7. 2024 Nováková Barbora přestup Aritma Praha BK HB Basket, z.s.
      11. 7. 2024 Vlček Mikuláš nový hráč Slavia Kroměříž
      11. 7. 2024 Sliva Václav nový hráč Slavia Kroměříž
      11. 7. 2024 Roháček Tomáš nový hráč Slavia Kroměříž
      11. 7. 2024 Mazankievič David nový hráč Slavia Kroměříž
      11. 7. 2024 Dušek Jindřich nový hráč Slavia Kroměříž
      11. 7. 2024 Grygera Simon nový hráč Slavia Kroměříž
      11. 7. 2024 Charvát Michal nový hráč Slavia Kroměříž
      11. 7. 2024 Koulová Kristýna nový hráč Sokol Nusle
      11. 7. 2024 Žampachová Adéla nový hráč TJ Slovan Varnsdorf
      10. 7. 2024 Pryimak Nika nový hráč BK HB Basket, z.s.
      10. 7. 2024 Čižmářová Tereza hostování SKB Zlín Sportovní klub K2 Prostějov, z.s.
      10. 7. 2024 Danielisová Alžběta hostování SKB Zlín Sportovní klub K2 Prostějov, z.s.
      10. 7. 2024 Heinz Felix přestup Slavia Kroměříž SKUP Olomouc
      10. 7. 2024 Palčík Tibor přestup Slavia Kroměříž SKUP Olomouc
      10. 7. 2024 Kratochvílová Adéla přestup TJ Slavoj Český Brod ŠBK Sadská
      10. 7. 2024 Spáčil Matěj hostování SKUP Olomouc BK DUKLA Olomouc
      10. 7. 2024 Krakovič Jakub přestup Basket Brno SKB Zlín
      10. 7. 2024 Poňuchálková Sofie hostování Sportovní spolek BK Karlovy Vary Basketbalová škola Tygři Praha, z.s.
      10. 7. 2024 Chalupová Eliška přestup BK HB Basket, z.s. Sokol Nusle
      10. 7. 2024 Šlégrová Natálie přestup TJ Slavoj Český Brod ŠBK Sadská
      10. 7. 2024 Vymazalová Ina přestup KP Brno Slovan Černá Pole
      10. 7. 2024 Hofmanová Barbora přestup KP Brno Slovan Černá Pole
      10. 7. 2024 Ryšavá Vendula přestup TJ Svitavy BK Blansko
      10. 7. 2024 Petrová Linda přestup TJ Třebíč BK Třebíč
      10. 7. 2024 Vybíral Jan přestup BK Jindřichův Hradec Sokol Písek
      10. 7. 2024 Budín Miloslav přestup SKB Rokycany Basketbalová škola Tygři Praha, z.s.
      10. 7. 2024 Hanuš Vít přestup SKB Rokycany Basketbalová škola Tygři Praha, z.s.
      10. 7. 2024 Škvára Petr přestup KK Valašské Meziříčí z.s. BK Hladnov
      10. 7. 2024 Závodná Barbora hostování TJ Šumperk OSK Olomouc
      10. 7. 2024 Kohout Hynek přestup BK TJ Přeštice BK Klatovy
      10. 7. 2024 Mihulová Adéla přestup SBŠ Ostrava BK START OSTRAVA z.s.
      10. 7. 2024 Brychta Patrik přestup SK Podolí TYGŘI JBC Brno
      10. 7. 2024 Špačková Jitka přestup SK Podolí SŠMH Brno
      10. 7. 2024 Melšová Adéla přestup SK Podolí SŠMH Brno
      10. 7. 2024 Skotalová Veronika přestup SK Podolí SŠMH Brno
      10. 7. 2024 Chaloupková Veronika přestup SŠMH Brno KP Brno
      10. 7. 2024 Chromá Julie přestup Sportovní spolek BK Karlovy Vary BK Chomutov
      10. 7. 2024 Tojnar Martin přestup Tesla Pardubice TJ Jiskra Heřm. Městec
      10. 7. 2024 Macháčková Tereza hostování Tatran Kohoutovice BK Blansko
      10. 7. 2024 Raczek Lukáš hostování Academy NH Ostrava TJ Hlučín
      10. 7. 2024 Kainc Matouš přestup SP Basket Sokol Pražský
      10. 7. 2024 Medveď Jakub přestup Sokol Žižkov Jižní Supi, zapsaný spolek
      10. 7. 2024 Baránek Patrik přestup Vsetínský basket, z.s. Basket Valmez
      10. 7. 2024 Baránek Kryštof přestup Vsetínský basket, z.s. Basket Valmez
      10. 7. 2024 Strnišťová Jasmína hostování ŠBK Sadská TJ Sokol Pečky
      10. 7. 2024 Roub Martin přestup Tesla Pardubice BK Pardubice, a.s.
      10. 7. 2024 Klaus Jakub hostování Slovan Bohnice BSK České Budějovice
      10. 7. 2024 Dudová Natálie hostování Basketbal Dubňany z.s. Sokol Lanžhot
      10. 7. 2024 Bláhová Tereza přestup BK Kralupy - junior BK Brandýs n. L.
      10. 7. 2024 Zahradníček Jakub nový hráč BK Velké Meziříčí
      10. 7. 2024 Buršíková Martina nový hráč TJ Slovan Varnsdorf
      10. 7. 2024 Huvar Jan nový hráč BK Příbor
      10. 7. 2024 Trojan Martin nový hráč BK Jindřichův Hradec
      10. 7. 2024 Míka Martin nový hráč BK Jindřichův Hradec
      10. 7. 2024 Šíma Jan nový hráč BK Jindřichův Hradec
      10. 7. 2024 Kuki Michael nový hráč BK Kladno
      8. 7. 2024 Víchová Anežka přestup BC Slaný SK Královka
      8. 7. 2024 Víchová Eliška přestup BC Slaný SK Královka
      8. 7. 2024 Nejezchleb David přestup TYGŘI JBC Brno SK SLAVIA PRAHA BASKET
      8. 7. 2024 Šnaur Daniel přestup Academy NH Ostrava BK Hladnov
      8. 7. 2024 Mališ Marek přestup Academy NH Ostrava BK Hladnov
      8. 7. 2024 Stonawski Michael přestup Academy NH Ostrava BK Hladnov
      4. 7. 2024 Kubíčková Nina nový hráč AŠ Mladá Boleslav
      4. 7. 2024 Tetiva Jáchym nový hráč BK Jindřichův Hradec
      4. 7. 2024 Zuzák Vojtěch nový hráč BK Jindřichův Hradec
      4. 7. 2024 Černý Teodor nový hráč BK Jindřichův Hradec
      4. 7. 2024 Flandera Sebastián nový hráč BK Jindřichův Hradec
      4. 7. 2024 Hovorka Tomáš nový hráč BK Jindřichův Hradec
      4. 7. 2024 Nováček Albert nový hráč BK Jindřichův Hradec
      4. 7. 2024 Pilný Vojtěch nový hráč BK Jindřichův Hradec
      4. 7. 2024 Hrůša Oliver nový hráč BK Jindřichův Hradec
      4. 7. 2024 Růžička Matouš nový hráč BK Jindřichův Hradec
      4. 7. 2024 Langer Kryštof nový hráč BK Jindřichův Hradec
      4. 7. 2024 Vítovcová Ela nový hráč BK HB Basket, z.s.
      4. 7. 2024 Kuckir Maxim nový hráč BK Kladno
      4. 7. 2024 Navrátil Václav nový hráč BK Kladno
      4. 7. 2024 Šindarová Sára hostování Basketbal Dubňany z.s. Sokol Lanžhot
      4. 7. 2024 Šindarová Stella hostování Basketbal Dubňany z.s. Sokol Lanžhot
      4. 7. 2024 Helebrantová Kristýna přestup BLK Slavia Praha Basket Poděbrady
      4. 7. 2024 Pěcha Richard přestup BK SNAKES Orlová Basketpoint Frýdek-Místek z.s.
      4. 7. 2024 Dusil Jan hostování Spartak Rychnov n. Kn. SK Týniště nad Orlicí
      4. 7. 2024 Rizman Marek přestup Baník Praha Jírovcovo náměstí
      4. 7. 2024 Klepač Erik přestup Basketbal Olomouc BCM Orli Prostějov
      4. 7. 2024 Fanta Jiří přestup Sokol Hodonín Basketbal Dubňany z.s.
      4. 7. 2024 Jokl Lukáš přestup Svitavský basket BASKET BRNO, z.s.
      4. 7. 2024 Janda Samuel hostování BK Klatovy TJ Lokomotiva Plzeň
      4. 7. 2024 Petrovický Lukáš přestup BK Klatovy TJ Lokomotiva Plzeň
      4. 7. 2024 Nádvorníková Markéta hostování Slovanka MB z.s. TJ Sokol Pečky
      4. 7. 2024 Musil Jonáš hostování BASKET BRNO, z.s. SKB Zlín
      4. 7. 2024 Vrátilová Jana přestup BK Chomutov Lvice Litoměřice
      4. 7. 2024 Očenášková Klára přestup OSK Olomouc Sportovní klub K2 Prostějov, z.s.
      4. 7. 2024 Sedlářová Ema hostování Basketbal Čelákovice TJ Sokol Pečky
      4. 7. 2024 Šlof Jan přestup BK Klatovy TJ Lokomotiva Plzeň
      4. 7. 2024 Svoboda Jakub hostování BK Klatovy TJ Lokomotiva Plzeň
      4. 7. 2024 Staniszewski Filip přestup SP Basket Sokol Pražský
      4. 7. 2024 Regeti Tadeáš přestup SP Basket Sokol Pražský
      4. 7. 2024 Šnajdauf Šimon nový hráč Meteor TLC
      4. 7. 2024 Hák Martin nový hráč Meteor TLC
      Reklama
      Týden basketbalu na ZŠ