Jaroslav Lejsek

Národnost
CZE
Ročník narození
1990 - 33 let
Aktuální klub
BK Loko Plzeň
Výška
200 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
204
Procento vítězství
57.4%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2010/11 muži - skupina A SKB Rokycany 4 - 2.0 0.8 0.0 0 0.0 0.5/0.5 100.0 - -
2010/11 muži - Český pohár SKB Rokycany 2 - 2.0 0.5 100.0 0 0.0 1/1 100.0 0.5 1.5
2011/12 muži - skupina A Loko Plzeň "D" 16 - 7.0 3 0.0 0.2 0.0 0.4/1 43.8 - -
2014/15 muži - skupina A DMZ 17 - 19.4 7.1 0.0 0.2 0.0 4.7/7.1 66.1 - -
2014/15 muži - Základní část - skupina západ PLZ 5 15.8 6.6 2.6 /6 43.3 0.2 50.0 0.8/1 80.0 2.2 7.0
2014/15 muži - Skupina A1 PLZ 7 12.0 4.1 2 /3.6 56.0 0 0.0 0.1/0.1 100.0 1.7 4.7
2014/15 muži - play-off DMZ 2 - 15.0 6.5 0.0 0 0.0 2/2.5 80.0 - -
2014/15 muži - Play-off PLZ 4 13.5 4.3 2 /4.8 42.1 0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.3 5.5
2015/16 muži - Základní část - skupina A PLZ 18 24.3 8.6 2.9 /6.2 47.3 0.6 26.3 1.1/2.3 45.2 2.8 8.2
2015/16 muži - Skupina D - 7. - 12. místo PLZ 6 24.0 14.0 5 /8.5 58.8 1 33.3 1/1.8 54.5 3.0 12.0
2015/16 muži - Předkolo Play-off PLZ 2 29.5 16.5 3.5 /7.5 46.7 1.5 42.9 5/6.5 76.9 4.0 18.5
2016/17 muži - Základní část - skupina A PLZ 17 27.3 9.4 3.1 /7 44.5 0.6 34.5 1.4/2.1 66.7 2.4 10.7
2016/17 muži - Skupina D 7. - 12. místo PLZ 5 29.2 8.2 2.8 /5.4 51.9 0.6 25.0 0.8/1.8 44.4 1.4 15.0
2016/17 muži - Předkolo Play-off PLZ 3 28.3 13.7 5 /10.7 46.9 0.7 33.3 1.7/2 83.3 2.0 17.3
2016/17 muži - Play-off PLZ 2 33.0 9.0 4.5 /7.5 60.0 0 0.0 0/0.5 0.0 1.5 16.5
2016/17 muži - Final Four PLZ 2 28.5 7.0 3 /7 42.9 0 0.0 1/2 50.0 3.5 10.0
2017/18 muži - Základní část - skupina Západ PLZ 18 26.3 9.8 3.4 /7.9 43.4 0.7 24.5 0.7/1.1 65.0 1.9 7.7
2017/18 muži - základní část PLZ 2 11.0 11.0 3.5 /5 70.0 1 33.3 1/1 100.0 1.5 8.0
2017/18 muži - Play out 13. - 20. místo PLZ 7 26.7 12.1 4.9 /9.3 52.3 0.4 23.1 1.1/1.4 80.0 1.6 10.7
2018/19 muži - Základní část - skupina Západ PLZ 15 25.9 8.9 2.1 /6.7 31.7 1.3 32.2 0.9/1.3 65.0 2.3 8.6
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník PLZ 2 12.5 7.5 2 /4 50.0 1 33.3 0.5/0.5 100.0 3.5 3.0
2018/19 muži - Skupina D 7. - 12. místo PLZ 5 28.4 18.6 5.8 /9.2 63.0 1.8 39.1 1.6/1.8 88.9 2.2 19.6
2018/19 muži - Play Off PLZ 3 29.3 17.7 4.3 /10 43.3 2.7 47.1 1/1.3 75.0 2.0 16.7
2019/20 muži - skupina Západ PLZ 14 24.9 9.8 3.1 /5.9 52.4 0.9 30.2 0.9/1.2 70.6 2.0 12.1
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník PLZ 2 - 13.0 1.5 /1.5 100.0 2.5 100.0 2.5/3 83.3 0.5 12.0
2019/20 muži - Play out 13. - 20. místo PLZ 4 14.8 4.0 0.8 /2 37.5 0.8 42.9 0.3/0.3 100.0 1.3 6.3
2021/22 muži - play-out 13.-20. místo PLZ 4 20.5 10.0 3.3 /5.3 61.9 0.8 16.7 1.3/1.5 83.3 1.5 12.8
2022/23 muži - skupina ZÁPAD PLZ 15 25.5 11.4 2.8 /5.7 48.8 1.5 34.9 1.4/1.7 80.8 1.7 12.3
Průměr za kariéru 20.3 19.1 10.2 3.4 129.5 0.7 70.3 1.3/2.0 203.3 2.0 8.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 BK Levharti Chomutov 30. 10. 2022
2B body 5 Basketbal Polabí 9. 10. 2022
3B body 3 BA LYNX Liberec 21. 10. 2022
Obranné doskoky 8 BK Levharti Chomutov 30. 10. 2022
Útočné doskoky 3 GBA Sojky Pelhřimov 25. 9. 2022
Doskoky celkem 10 BA LYNX Liberec 6. 1. 2023
Body 24 BK Levharti Chomutov 30. 10. 2022
Užitečnost 36 BK Levharti Chomutov 30. 10. 2022
Asistence 5 BA LYNX Liberec 6. 1. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 Sluneta Ústí n. L. 28. 2. 2015 2014/15
2B body 11 BK Sokolov U 23 19. 2. 2012 2011/12
3B body 5 BC Vysočina 15. 3. 2019 2018/19
Obranné doskoky 15 Synthesia Pardubice 23. 3. 2017 2016/17
Útočné doskoky 6 JBC mmcité Brno 1. 4. 2016 2015/16
Doskoky celkem 18 Synthesia Pardubice 23. 3. 2017 2016/17
Body 43 BC Vysočina 15. 3. 2019 2018/19
Užitečnost 41 BC Vysočina 15. 3. 2019 2018/19
Asistence 7 GBA 23. 11. 2018 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
25. 9. 2022 skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 24:51 9 3 60.0 1 50.0 0/0 0
9. 10. 2022 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 22:59 10 5 71.4 0 0.0 0/0 0
14. 10. 2022 skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 23:29 18 3 50.0 3 60.0 3/3 100.0
21. 10. 2022 skupina ZÁPAD BA LYNX Liberec 30:14 13 2 50.0 3 42.9 0/0 0
30. 10. 2022 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 19:43 24 5 83.3 3 75.0 5/5 100.0
4. 11. 2022 skupina ZÁPAD USK Praha B 22:18 14 3 42.9 2 50.0 2/5 40.0
11. 11. 2022 skupina ZÁPAD Sokol Písek 33:27 11 3 33.3 1 25.0 2/2 100.0
18. 11. 2022 skupina ZÁPAD JHR 30:31 4 2 18.2 0 0.0 0/0 0
25. 11. 2022 skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 19:53 7 2 50.0 1 25.0 0/0 0
9. 12. 2022 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 20:42 15 5 83.3 1 20.0 2/2 100.0
14. 12. 2022 skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 23:30 4 0 0.0 1 11.1 1/2 50.0
6. 1. 2023 skupina ZÁPAD BA LYNX Liberec 33:37 8 1 20.0 2 50.0 0/0 0
15. 1. 2023 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 29:28 12 2 66.7 1 20.0 5/5 100.0
20. 1. 2023 skupina ZÁPAD USK Praha B 23:14 13 2 50.0 3 50.0 0/0 0
29. 1. 2023 skupina ZÁPAD Sokol Písek 25:10 9 4 66.7 0 0.0 1/2 50.0
Celkem 15 383:06 171 42 48.8 22 34.9 21/26 80.8
Průměr 15 25:32 11.4 2.8 48.8 1.5 34.9 1.4/1.7 80.8
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Písek 13 23:56 11.4 3.5 51.1 0.9 31.6 1.5/2.3 66.7 2.9
BC Vysočina 8 25:47 15.0 4.6 52.1 1.5 44.4 1.3/1.8 71.4 2.1
USK Praha B 11 26:35 9.6 2.9 48.5 1.0 36.7 0.8/1.5 52.9 2.5
Synthesia Pardubice 9 25:47 11.0 4.3 51.3 0.4 20.0 1.0/1.6 64.3 1.6
Slavoj Litoměřice 12 24:04 7.1 2.0 35.8 0.7 25.8 1.1/1.9 56.5 2.8
LJH 8 25:13 10.4 2.9 35.4 1.4 45.8 0.5/0.8 66.7 2.0
Sokol Pražský 10 21:41 8.2 2.6 38.2 0.6 22.2 1.2/1.8 66.7 2.0
ZLN 7 20:12 8.6 3.9 61.4 0.1 11.1 0.4/0.6 75.0 1.6
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 24.0 7.0 0.0 0.0 0.0 10.0/16.0 62.5 1.5
Sokol Žižkov 4 6:15 10.8 4.3 130.8 0.5 25.0 0.8/1.0 75.0 1.3
SKB Rokycany 3 0:00 13.3 5.0 0.0 0.0 0.0 3.3/5.0 66.7 1.0
Basketbal Polabí 4 23:45 9.5 3.5 66.7 0.5 11.8 1.0/1.0 100.0 1.8
BK Levharti Chomutov 2 24:35 18.0 3.5 77.8 2.0 44.4 5.0/5.0 100.0 2.0
Válečníci Děčín 2 0:00 16.5 6.0 0.0 0.0 0.0 4.5/9.0 50.0 1.5
BK Opava B 4 15:19 8.3 3.8 60.0 0.3 100.0 0.0/0.0 0.0 1.8
SNAK A 3 21:59 10.7 3.0 56.3 1.3 40.0 0.7/0.7 100.0 2.0
HKR 6 21:52 4.8 2.0 40.0 0.0 0.0 0.8/1.0 83.3 1.8
Slavoj BK Litoměřice B 2 0:00 14.5 5.0 200.0 1.0 100.0 1.5/2.0 75.0 0.5
OLM 2 28:10 14.0 5.5 61.1 0.5 25.0 1.5/2.0 75.0 2.0
VYS 3 24:08 8.7 2.3 58.3 1.3 44.4 0.0/0.0 0.0 2.7
BK Sokolov U 23 2 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA LYNX Liberec 2 31:55 10.5 1.5 33.3 2.5 45.5 0.0/0.0 0.0 1.0
Sluneta USK Ústí n.L. 1 0:00 16.0 1.0 100.0 3.0 100.0 5.0/6.0 83.3 -
GBA Sojky Pelhřimov 2 22:22 8.0 2.5 55.6 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 1.5
BCM Orli Prostějov 1 19:39 13.0 4.0 50.0 1.0 16.7 2.0/2.0 100.0 -
UNL 2 10:53 5.0 1.5 60.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.5
KOL 1 0:00 10.0 2.0 100.0 2.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basketbal Olomouc 2 24:47 3.5 1.0 66.7 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
BK Beroun 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
NBK 1 25:21 6.0 3.0 42.9 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BCBenB 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BC Nový Jičín 1 9:29 3.0 0.0 0.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0