Delegace

Junioři U19, kvalifikace o extraligu, o postup do extraligy

Číslo zápasu Domácí Hosté Datum a čas Rozhodčí Komisař
1 BK Levharti Chomutov Tygři Praha Pá 27. 5. 2022
16:00
Pokorný Štěpán
Pazourek Jaroslav
2 BK Opava Jižní Supi Pá 27. 5. 2022
18:00
Pokorný Štěpán
Pazourek Jaroslav
3 BK Levharti Chomutov BK Opava So 28. 5. 2022
14:00
Hartig Lukáš
Barták Dominik
4 Tygři Praha Jižní Supi So 28. 5. 2022
16:00
Hartig Lukáš
Barták Dominik
5 Jižní Supi BK Levharti Chomutov Ne 29. 5. 2022
10:00
Jeřáb Jan
Musil Jan
6 Tygři Praha BK Opava Ne 29. 5. 2022
12:00
Jeřáb Jan
Musil Jan

Junioři U19, kvalifikace o ligu, Skupina B

Číslo zápasu Domácí Hosté Datum a čas Rozhodčí Komisař
7 BK Brandýs nad Labem Sokol Žižkov B So 28. 5. 2022
09:00
Vyhlídal Michal
Tejček Tomáš
8 BK Jiskra Domažlice BC Kolín So 28. 5. 2022
11:00
Vyhlídal Michal
Tejček Tomáš
9 BC Kolín BK Brandýs nad Labem So 28. 5. 2022
15:30
Kovačovič Matej
Billík Dennis
10 Sokol Žižkov B BK Jiskra Domažlice So 28. 5. 2022
17:30
Kovačovič Matej
Billík Dennis
11 Sokol Žižkov B BC Kolín Ne 29. 5. 2022
09:00
Vyhlídal Michal
Karwowska Klaudia
12 BK Jiskra Domažlice BK Brandýs nad Labem Ne 29. 5. 2022
11:00
Vyhlídal Michal
Karwowska Klaudia

Junioři U19, kvalifikace o ligu, Skupina D

Číslo zápasu Domácí Hosté Datum a čas Rozhodčí Komisař
19 BK Lions Jindřichův Hradec BC Nový Jičín So 28. 5. 2022
10:00
Veis Martin
Bráblík Jan
20 TJ Sokol Karviná BK Pardubice "B" So 28. 5. 2022
12:00
Veis Martin
Bráblík Jan
21 BK Pardubice "B" BK Lions Jindřichův Hradec So 28. 5. 2022
16:30
Mynarčík Petr
Vaníček Marek
22 BC Nový Jičín TJ Sokol Karviná So 28. 5. 2022
18:30
Mynarčík Petr
Vaníček Marek
23 BC Nový Jičín BK Pardubice "B" Ne 29. 5. 2022
09:30
Mynarčík Petr
Vaníček Marek
24 TJ Sokol Karviná BK Lions Jindřichův Hradec Ne 29. 5. 2022
11:30
Mynarčík Petr
Vaníček Marek

Junioři U19, kvalifikace o ligu, Skupina C

Číslo zápasu Domácí Hosté Datum a čas Rozhodčí Komisař
13 SK UP BCM Olomouc Basketpoint Frýdek-Místek So 28. 5. 2022
10:00
Kapl Antonín
Hudec Filip
14 ADFORS Basket Litomyšl TBS Přerov So 28. 5. 2022
12:00
Kapl Antonín
Hudec Filip
15 TBS Přerov SK UP BCM Olomouc So 28. 5. 2022
16:30
Vildová Linda
Bešina Marek
16 Basketpoint Frýdek-Místek ADFORS Basket Litomyšl So 28. 5. 2022
18:30
Vildová Linda
Bešina Marek
17 Basketpoint Frýdek-Místek TBS Přerov Ne 29. 5. 2022
10:00
Kapl Antonín
Hudec Filip
18 ADFORS Basket Litomyšl SK UP BCM Olomouc Ne 29. 5. 2022
12:00
Kapl Antonín
Hudec Filip

Junioři U19, kvalifikace o ligu, Skupina A

Číslo zápasu Domácí Hosté Datum a čas Rozhodčí Komisař
1 SLUNETA Ústí nad Labem BK Kladno So 28. 5. 2022
10:00
Hendrych Jan
Tesař Michal
2 Sokol Žižkov Sokol Nová Paka So 28. 5. 2022
12:00
Hendrych Jan
Tesař Michal
3 Sokol Nová Paka SLUNETA Ústí nad Labem So 28. 5. 2022
16:30
Eisner Petr
Kesler Vladimír
4 BK Kladno Sokol Žižkov So 28. 5. 2022
18:30
Eisner Petr
Kesler Vladimír
5 BK Kladno Sokol Nová Paka Ne 29. 5. 2022
09:30
Hendrych Jan
Kesler Vladimír
6 Sokol Žižkov SLUNETA Ústí nad Labem Ne 29. 5. 2022
11:00
Hendrych Jan
Kesler Vladimír

Kadeti U17, kvalifikace o extraligu, o postup do extraligy

Číslo zápasu Domácí Hosté Datum a čas Rozhodčí Komisař
1 BC Vysočina BA Grizzlies Plzeň Pá 20. 5. 2022
16:30
Peterková Lucie
Hendrych Jan
2 BCM Orli Prostějov BA Sparta Praha Pá 20. 5. 2022
19:00
Peterková Lucie
Hendrych Jan
3 BC Vysočina BCM Orli Prostějov So 21. 5. 2022
13:30
Kejklíček Roman
Hejduk Jakub
4 BA Grizzlies Plzeň BA Sparta Praha So 21. 5. 2022
16:00
Kejklíček Roman
Hejduk Jakub
5 BA Sparta Praha BC Vysočina Ne 22. 5. 2022
09:00
Kavan Jonáš
Bakajsa Michal
6 BA Grizzlies Plzeň BCM Orli Prostějov Ne 22. 5. 2022
11:00
Kavan Jonáš
Bakajsa Michal

Muži, Kooperativa NBL, Play off

Číslo zápasu Domácí Hosté Datum a čas Rozhodčí Komisař
267 ERA Basketball Nymburk BK Opava Pá 20. 5. 2022
17:00
Vyklický Robert
Matějek Ivor
Vošahlík Marek
Ringsmuth Zdeněk
265 SLUNETA Ústí nad Labem Basket Brno So 21. 5. 2022
18:00
Delegováno Ringsmuth Zdeněk
268 BK Opava ERA Basketball Nymburk Ne 22. 5. 2022
17:00
Delegováno Andrle Petr
266 Basket Brno SLUNETA Ústí nad Labem Po 23. 5. 2022
18:00


Ringsmuth Zdeněk
269 ERA Basketball Nymburk BK Opava Út 24. 5. 2022
17:00


Hlaváček Pavel
270 BK Opava ERA Basketball Nymburk Čt 26. 5. 2022
18:00


271 ERA Basketball Nymburk BK Opava Ne 29. 5. 2022
18:00


Kadeti U17, kvalifikace o ligu, Skupina A

Číslo zápasu Domácí Hosté Datum a čas Rozhodčí Komisař
1 BA 2006´Roudnice n. L. Tygři Praha B So 21. 5. 2022
09:00
Lunhul Vladislav
Bukovský Michal
2 Kelti Nové Strašecí BK Teplice So 21. 5. 2022
11:00
Lunhul Vladislav
Bukovský Michal
3 Tygři Praha B BK Beroun So 21. 5. 2022
13:30
Lunhul Vladislav
Kočárník Vojta
4 BK Teplice BA 2006´Roudnice n. L. So 21. 5. 2022
15:30
Šmůla Petr
Bakajsa Michal
5 BK Beroun Kelti Nové Strašecí So 21. 5. 2022
18:00
Šmůla Petr
Bakajsa Michal
6 Tygři Praha B BK Teplice Ne 22. 5. 2022
09:00
Hendrych Jan
Hušek Daniel
7 BK Beroun BA 2006´Roudnice n. L. Ne 22. 5. 2022
11:00
Hendrych Jan
Kočárník Vojta
8 Kelti Nové Strašecí Tygři Praha B Ne 22. 5. 2022
13:30
Hušek Daniel
Kočárník Vojta
9 BK Teplice BK Beroun Ne 22. 5. 2022
15:30
Nesper Jindřich
Lunhul Vladislav
10 BA 2006´Roudnice n. L. Kelti Nové Strašecí Ne 22. 5. 2022
18:00
Nesper Jindřich
Lunhul Vladislav

Kadeti U17, kvalifikace o ligu, Skupina C

Číslo zápasu Domácí Hosté Datum a čas Rozhodčí Komisař
21 Sokol Nová Paka BK NAPOS Vysoká n. L. So 21. 5. 2022
09:00
Hartig Lukáš
Kult Michal
22 BK NAPOS Vysoká n. L. TJ Sokol Karviná So 21. 5. 2022
12:00
Hartig Lukáš
Kult Michal
23 TJ Sokol Karviná Sokol Nová Paka So 21. 5. 2022
15:00
Špaček Jan
Trmač Vladislav

Kadeti U17, kvalifikace o ligu, Skupina B

Číslo zápasu Domácí Hosté Datum a čas Rozhodčí Komisař
11 BK Kralupy junior BK Klatovy So 21. 5. 2022
09:30
Hackl Filip
Lysov Fedor
12 Jižní Supi Sokol Písek Sršni B So 21. 5. 2022
11:30
Vyhlídal Michal
Lysov Fedor
13 BK Klatovy BA LYNX Liberec So 21. 5. 2022
13:30
Vyhlídal Michal
Hackl Filip
14 Sokol Písek Sršni B BK Kralupy junior So 21. 5. 2022
15:30
Jon Miloslav
Vampola Jakub
15 BA LYNX Liberec Jižní Supi So 21. 5. 2022
17:30
Jon Miloslav
Vampola Jakub
16 BK Klatovy Sokol Písek Sršni B Ne 22. 5. 2022
09:30
Jon Miloslav
Vampola Jakub
17 BA LYNX Liberec BK Kralupy junior Ne 22. 5. 2022
11:30
Jon Miloslav
Vampola Jakub
18 Jižní Supi BK Klatovy Ne 22. 5. 2022
13:30
Vyhlídal Michal
Lysov Fedor
19 Sokol Písek Sršni B BA LYNX Liberec Ne 22. 5. 2022
15:30
Hackl Filip
Lysov Fedor
20 BK Kralupy junior Jižní Supi Ne 22. 5. 2022
17:30
Vyhlídal Michal
Hackl Filip

Kadeti U17, kvalifikace o ligu, Skupina D

Číslo zápasu Domácí Hosté Datum a čas Rozhodčí Komisař
27 BC Nový Jičín BC Kolín B So 21. 5. 2022
10:00
Opletal Petr
Kraina Tomáš
28 Sokol Vyšehrad Basketpoint Frýdek-Místek So 21. 5. 2022
12:30
Opletal Petr
Kraina Tomáš
29 Basketpoint Frýdek-Místek BC Nový Jičín So 21. 5. 2022
17:00
Menšík Jan
Hudec Filip
30 BC Kolín B Sokol Vyšehrad So 21. 5. 2022
19:00
Menšík Jan
Hudec Filip
31 BC Kolín B Basketpoint Frýdek-Místek Ne 22. 5. 2022
10:00
Menšík Jan
Hudec Filip
32 Sokol Vyšehrad BC Nový Jičín Ne 22. 5. 2022
12:30
Menšík Jan
Hudec Filip

Juniorky U19, kvalifikace o extraligu, o postup do extraligy

Číslo zápasu Domácí Hosté Datum a čas Rozhodčí Komisař
1 K2 Prostějov SLUNETA Ústí nad Labem Pá 27. 5. 2022
17:00
Eisner Petr
Mašek Tomáš
2 SLUNETA Ústí nad Labem KP Brno So 28. 5. 2022
15:00
Hošek Jan
Karwowska Klaudia
3 KP Brno K2 Prostějov Ne 29. 5. 2022
15:00
Pazourek Jaroslav
Shumskyy Vitaliy

Kadetky U17, kvalifikace o ligu, Skupina A

Číslo zápasu Domácí Hosté Datum a čas Rozhodčí Komisař
1 BC Benešov USK Praha B So 21. 5. 2022
09:00
Karwowska Klaudia
Balog Lukáš
2 Pandy Čelákovice BA Tygřice Louny So 21. 5. 2022
11:15
Karwowska Klaudia
Balog Lukáš
3 BA Tygřice Louny BC Benešov So 21. 5. 2022
15:45
Koudela Martin
Schaffner Vojta
4 USK Praha B Pandy Čelákovice So 21. 5. 2022
18:00
Koudela Martin
Schaffner Vojta
5 USK Praha B BA Tygřice Louny Ne 22. 5. 2022
10:00
Karwowska Klaudia
Syrovátka František
6 Pandy Čelákovice BC Benešov Ne 22. 5. 2022
12:15
Karwowska Klaudia
Syrovátka František

Kadetky U17, kvalifikace o ligu, Skupina C

Číslo zápasu Domácí Hosté Datum a čas Rozhodčí Komisař
13 BK Sojky Pelhřimov BK Frýdek-Místek So 21. 5. 2022
09:00
Vaníček Marek
Bráblík Jan
14 BK Frýdek-Místek BC Kolín So 21. 5. 2022
13:30
Vaníček Marek
Bráblík Jan
15 BC Kolín BK Sojky Pelhřimov So 21. 5. 2022
18:00
Sekáč Martin
Kubeš Michal

Kadetky U17, kvalifikace o ligu, Skupina D

Číslo zápasu Domácí Hosté Datum a čas Rozhodčí Komisař
16 TJ Lokomotiva Krnov Jiskra Kyjov So 21. 5. 2022
09:30
Kapl Antonín
Veselý Ondřej
17 Jiskra Kyjov OSK Olomouc So 21. 5. 2022
14:00
Kremser Jakub
Ščurek Vojtěch
18 OSK Olomouc TJ Lokomotiva Krnov So 21. 5. 2022
18:30
Kremser Jakub
Ščurek Vojtěch

Kadetky U17, kvalifikace o ligu, Skupina B

Číslo zápasu Domácí Hosté Datum a čas Rozhodčí Komisař
7 BK Brandýs nad Labem TJ Slovan Varnsdorf So 21. 5. 2022
09:30
Pazourek Jaroslav
Kavan Jonáš
8 Slavoj BK Litoměřice BCM Sokolov So 21. 5. 2022
11:30
Pazourek Jaroslav
Kavan Jonáš
9 BCM Sokolov BK Brandýs nad Labem So 21. 5. 2022
16:00
Syrovátka František
Billík Dennis
10 TJ Slovan Varnsdorf Slavoj BK Litoměřice So 21. 5. 2022
18:00
Syrovátka František
Billík Dennis
11 TJ Slovan Varnsdorf BCM Sokolov Ne 22. 5. 2022
10:00
Hejduk Jakub
Billík Dennis
12 Slavoj BK Litoměřice BK Brandýs nad Labem Ne 22. 5. 2022
12:00
Hejduk Jakub
Billík Dennis

Junioři U19, nadregionální liga, skupina E

Číslo zápasu Domácí Hosté Datum a čas Rozhodčí Komisař
19381 BK Snakes Ostrava B BC Nový Jičín So 28. 5. 2022
18:00
Posker Jan
Jurda Aleš
19415 BK Snakes Ostrava B TBS Přerov Ne 29. 5. 2022
12:00
Pilch Marek
Posker Jan

Kadeti U17, nadregionální liga, skupina F

Číslo zápasu Domácí Hosté Datum a čas Rozhodčí Komisař
17328 BK Snakes Orlová BK Opava B Ne 22. 5. 2022
17:00
Posker Jan
Jurda Aleš