Lukáš Rozsypal

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 19 let
Aktuální klub
Válečníci Děčín
Výška
195 cm
Pozice
Křídlo

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
211
Procento vítězství
41.7%
Počet klubů
6

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 mladší žáci U14 - liga A BK Děčín 5 - 1.6 0.8 0 0/0.2 0.0 - -
2013/14 žáci U15 - zákl. skupina B BK Horejsek Děčín 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina B BK Děčín A 7 - 2.6 1.1 0 0.3/0.3 100.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - liga sk. A BK Děčín A 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 starší a mladší žáci U15 a U14 - Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 BK Děčín U15 12 - 11.5 4.6 0.3 1.3/3.7 36.4 - -
2014/15 starší a mladší žáci U15 a U14 - Skupina o 1-4 místo BK Děčín U15 3 - 9.3 2.7 1 1/2 50.0 - -
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina B Sj. BK Litoměřice 16 - 11.9 3.9 /3.9 0.7 2.1/3.6 57.9 1.6 8.8
2015/16 kadeti U17 - Krajský přebor kadetů U17 BKDěč U17G 14 - 9.1 2.6 0.9 1.1/3 38.1 - -
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR B Sj. BK Litoměřice 3 - 4.3 2 /2 0 0.3/0.7 50.0 2.0 2.0
2015/16 mladší žáci U14 - 9. - 12. místo Sj. BK Litoměřice 3 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2016/17 žáci U15 - Skupina A Slavoj Litoměřice 14 - 11.9 2.8 /2.8 1.8 1/1.5 66.7 1.9 9.6
2016/17 kadeti U17 - skupina B Válečníci Děčín 9 - 13.7 3.1 2.1 1.1/1.8 62.5 - -
2016/17 žáci U15 - Extraliga Slavoj Litoměřice 15 - 6.3 1.5 /1.5 0.9 0.6/1.5 40.9 2.1 3.3
2016/17 kadeti U17 - Skupi a o 1-4 místo Válečníci Děčín 4 - 8.3 2.3 1 0.8/1.5 50.0 - -
2017/18 junioři U19 - skupina A Válečníci Děčín 10 - 7.7 1.6 1.2 0.9/1.7 52.9 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina A Válečníci Děčín 5 - 27.4 9 2.4 2.2/2.6 84.6 - -
2017/18 junioři U19 - play-out A Válečníci Děčín 8 - 6.4 1.4 1 0.6/1.3 50.0 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina A2 Válečníci Děčín 2 - 26.5 5 4.5 3/6.5 46.2 - -
2018/19 kadeti U17 - základní část Slavoj Litoměřice 5 14.4 3.8 0.6 /1.2 0.6 0.8/1 80.0 1.6 3.2
2018/19 junioři U19 - skupina A Válečníci Děčín 11 - 12.4 4.2 0.9 1.3/2.2 58.3 - -
2018/19 junioři U19 - play-out A Válečníci Děčín 9 - 16.8 5.2 1.6 1.7/2.9 57.7 - -
2019/20 junioři U19 - základní část YDEA KONDOR 13 29.5 12.1 3.5 /8.5 1.2 1.7/2.8 61.1 1.3 10.5
2019/20 muži - skupina Západ YDEA KONDOR 7 9.7 2.0 0.3 /1.1 0.3 0.6/0.9 66.7 0.7 0.1
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník YDEA KONDOR 1 34.0 25.0 8 /14 3 0/2 0.0 2.0 20.0
2019/20 muži - Play out 13. - 20. místo YDEA KONDOR 2 9.0 4.0 1 /2 0.5 0.5/2 25.0 0.5 3.0
2020/21 junioři U19 - základní část Sokol pražský 2 24.5 12.0 4.5 /9 0.5 1.5/2 75.0 2.0 14.5
2020/21 muži - základní část DEC 2 5.0 0.0 0 /0.5 0 0/0 0.0 - -1.5
2020/21 muži - Hyundai Český pohár DEC 1 5.0 0.0 0 /1 0 0/0 0.0 - -1.0
2020/21 muži - Skupina A2 DEC 2 6.5 3.0 0.5 /2.5 0 2/3 66.7 1.0 2.0
2021/22 muži - skupina ZÁPAD PLZ 5 15.6 8.2 2 /3.6 1 1.2/1.8 66.7 1.6 10.0
2021/22 muži - skupina A Válečníci Děčín 4 - 10.5 3 0.8 2.3/3.3 69.2 - -
2021/22 muži - Základní část DEC 1 3.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 3.0 -3.0
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník Válečníci Děčín 1 - 13.0 5 1 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 19.8 3.7 9.6 2.8 1.0 1.1/2.1 141.3 1.5 3.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 VYS 8. 10. 2021
2B body 7 CBU 26. 9. 2021
3B body 3 Basketbal Polabí 17. 9. 2021
Obranné doskoky 5 VYS 8. 10. 2021
Útočné doskoky 2 Basketbal Polabí 17. 9. 2021
Doskoky celkem 6 VYS 8. 10. 2021
Body 19 CBU 26. 9. 2021
Užitečnost 22 Basketbal Polabí 17. 9. 2021
Asistence 3 BK Levharti Chomutov 15. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 Baník Most (MS) 19. 11. 2017 2017/18
2B body 14 AŠ Mladá Boleslav 24. 2. 2018 2017/18
3B body 6 BA Sparta 5. 11. 2016 2016/17
Obranné doskoky 10 BA Nymburk 10. 10. 2020 2020/21
Útočné doskoky 5 GBA J. Hradec 23. 2. 2020 2019/20
Doskoky celkem 12 BA Nymburk 10. 10. 2020 2020/21
Body 42 AŠ Mladá Boleslav 24. 2. 2018 2017/18
Užitečnost 25 Slavoj Litoměřice 8. 12. 2019 2019/20
Asistence 3 Slavoj Litoměřice 7. 12. 2019 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
17. 9. 2021 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 24:54 17 3 75.0 3 2/4 50.0
18. 9. 2021 Základní část OVA 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
22. 9. 2021 Základní část PCE 3:21 0 0 0.0 0 0/0 0
24. 9. 2021 skupina ZÁPAD SK Slavia Praha 11:22 0 0 0.0 0 0/0 0
25. 9. 2021 Základní část NBK 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
25. 9. 2021 skupina A Sokol Písek B 0:00 10 1 0.0 2 2/4 50.0
26. 9. 2021 skupina A CBU 0:00 19 7 0.0 1 2/3 66.7
28. 9. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník Sluneta USK Ústí n.L. 0:00 13 5 0.0 1 0/0 0
1. 10. 2021 skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 5:57 2 1 50.0 0 0/0 0
2. 10. 2021 Základní část BRN 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
8. 10. 2021 skupina ZÁPAD VYS 19:03 13 3 60.0 1 4/5 80.0
9. 10. 2021 skupina A BC Benešov 0:00 7 2 0.0 0 3/4 75.0
10. 10. 2021 skupina A Wolves Radotín 0:00 6 2 0.0 0 2/2 100.0
13. 10. 2021 Základní část USK 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
15. 10. 2021 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 16:26 9 3 60.0 1 0/0 0
16. 10. 2021 Základní část JHR 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
Celkem 16 81:03 96 27 150.0 9 15/22 68.2
Průměr 16 5:03 6.0 1.7 150.0 0.6 0.9/1.4 68.2
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
AŠ Mladá Boleslav 3 0:00 32.3 9.7 0.0 3.7 0.0 2.0/4.3 46.2 1.0
Sokol Žižkov 6 9:25 12.8 3.7 115.8 1.5 81.8 1.0/2.0 50.0 1.3
BA 2006 Roudnice n.L. 4 0:00 16.8 5.3 0.0 1.8 0.0 1.0/1.3 80.0 1.8
SLUNETA Ústí n. L. 5 0:00 12.6 4.2 0.0 1.0 0.0 1.2/3.0 40.0 1.8
VYS 7 0:00 9.0 2.7 0.0 0.7 0.0 1.4/2.9 50.0 2.1
Slovan Varnsdorf 3 0:00 15.0 4.0 0.0 1.7 0.0 2.0/3.7 54.5 1.7
VYS 2 26:32 19.0 5.5 57.9 2.0 50.0 2.0/3.5 57.1 2.0
BA Sparta 2 0:00 15.5 1.5 100.0 3.5 100.0 2.0/3.0 66.7 0.5
BA Nymburk 3 29:38 10.0 3.3 43.5 0.7 11.8 1.3/2.7 50.0 1.7
BSK Modřany - Jižní supi 2 0:00 14.5 4.5 100.0 1.5 100.0 1.0/1.0 100.0 3.0
USK 2 29:20 13.5 4.5 31.0 0.5 10.0 3.0/4.5 66.7 2.0
Slavoj Litoměřice 2 33:53 13.5 3.5 70.0 2.0 33.3 0.5/0.5 100.0 1.5
BA Sparta Praha 2 0:00 13.0 4.5 0.0 0.5 0.0 2.5/2.5 100.0 2.5
Sokol Pražský 2 0:00 13.0 3.0 100.0 2.0 100.0 1.0/2.0 50.0 1.0
USK Praha 2 0:00 13.0 3.5 100.0 1.5 100.0 1.5/2.0 75.0 2.5
Synthesia Pardubice 2 0:00 13.0 5.0 100.0 0.5 100.0 1.5/2.0 75.0 1.5
BK Klatovy 2 0:00 12.0 2.0 100.0 2.0 100.0 2.0/3.0 66.7 0.5
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 10.5 2.5 100.0 1.5 100.0 1.0/1.5 66.7 4.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 3 0:00 7.0 2.7 114.3 0.0 0.0 1.7/2.7 62.5 2.0
USK Praha 3 0:00 6.3 0.7 100.0 1.3 100.0 1.0/2.0 50.0 1.0
CBU 1 0:00 19.0 7.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
BK Teplice 1 0:00 19.0 4.0 0.0 3.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Basketbal Polabí 1 24:54 17.0 3.0 75.0 3.0 50.0 2.0/4.0 50.0 -
PCE 2 21:58 8.5 3.0 37.5 0.5 12.5 1.0/1.5 66.7 1.0
Levharti Chomutov 1 0:00 15.0 4.0 0.0 2.0 0.0 1.0/3.0 33.3 -
BC Kolín 2 0:00 7.5 1.5 0.0 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
Sokol Písek 1 25:37 15.0 3.0 42.9 2.0 50.0 3.0/3.0 100.0 -
ŠSK Slaný 2 0:00 7.0 1.5 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Snakes Ostrava 2 0:00 6.5 1.5 100.0 1.0 100.0 0.5/2.5 20.0 1.5
Sluneta USK Ústí n.L. 1 0:00 13.0 5.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 12.0 6.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BARoun.l. U17B 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.5 0.0 0.5/3.5 14.3 1.0
BK Opava 2 0:00 5.5 2.0 100.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Loko Plzeň 1 34:55 10.0 2.0 40.0 1.0 33.3 3.0/6.0 50.0 2.0
Sokol Písek B 1 0:00 10.0 1.0 0.0 2.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Pod U17B 1 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 1 20:44 10.0 3.0 100.0 1.0 33.3 1.0/1.0 100.0 2.0
BC Kolín 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BK Levharti Chomutov 1 16:26 9.0 3.0 60.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Benešov 1 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
Wolves Radotín 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Synthesia Pardubice 1 0:00 6.0 0.0 0.0 2.0 100.0 0.0/0.0 0.0 3.0
SNAK A 1 4:36 5.0 1.0 100.0 1.0 100.0 0.0/2.0 0.0 -
OVA 2 4:41 2.5 0.5 25.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 2.5 0.5 100.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 2.0
USK Praha B 2 11:00 2.0 0.0 0.0 0.5 16.7 0.5/1.0 50.0 1.5
Sj. BK Litoměřice 4 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Slavoj Č. Brod 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
PLZ 1 11:00 4.0 0.0 0.0 1.0 33.3 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Pražský 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 1 12:34 3.0 0.0 0.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 3.0
SAM Brno 1 17:50 3.0 0.0 0.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 1 10:57 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
GBA Sojky Pelhřimov 1 5:57 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SP BASKET 1 7:39 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 1 13:31 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
OLO 2 1:40 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
Synthesia Pardubice 1 9:25 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BRN 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SK Slavia Praha 1 11:22 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
JHR 2 3:02 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Klatovy 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
HKR 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
KOL 1 4:46 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NBK 3 3:13 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NH Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol pražský 1 23:32 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
UNL 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OPA 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
PCE 3 1:07 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -