Jan Hanslbauer

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 19 let
Aktuální klub
Sokol Písek
Výška
196 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
270
Procento vítězství
59.3%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 mladší minižactvo U12 - skupina B Lions J. Hradec 6 - 0.7 0.3 0 0/0.3 0.0 - -
2011/12 mladší minižactvo U12 - skupina S2 Lions J. Hradec 5 - 0.8 0.4 0 0/0.4 0.0 - -
2011/12 mladší minižactvo U12 - skupina F1 Lions J. Hradec 4 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - skupina F2 BK Lions J. Hradec 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2012/13 mladší minižactvo U12 - skupina B Lions J. Hradec 10 - 1.5 0.7 0 0.1/0.6 16.7 - -
2012/13 nejmladší minižactvo U11 - skupina B BK Lions J. Hradec 6 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2012/13 mladší minižactvo U12 - skupina F2 Lions J. Hradec 10 - 4.4 2 0 0.4/0.4 100.0 - -
2012/13 nejmladší minižactvo U11 - skupina F2 BK Lions J. Hradec 8 - 7.5 3.8 0 0/0.1 0.0 - -
2013/14 starší minižactvo + U14 a ml. žákyně - skupina A Lions J. Hradec U14 6 - 4.5 2.2 0 0.2/0.3 50.0 - -
2013/14 mladší minižactvo U12 - skupina C Lions J. Hradec 8 - 6.0 2.8 0 0.5/1.5 33.3 - -
2013/14 mladší minižactvo U12 - nadstavba základních skupin Lions J. Hradec 2 - 18.0 9 0 0/1 0.0 - -
2013/14 mladší minižactvo U12 - Skupina F1 Lions J. Hradec 4 - 1.8 0.8 0 0.3/0.5 50.0 - -
2014/15 starší minižactvo U13 - základní skupina C I Lions J. Hradec 6 - 4.7 1.8 0.2 0.5/1.7 30.0 - -
2014/15 starší minižactvo U13 - základní skupina B II Lions J. Hradec 4 - 14.0 6.8 0 0.5/1.3 40.0 - -
2014/15 starší minižactvo U13 - F1 (o 1. - 3. místo) Lions J. Hradec 4 - 10.8 3.8 0.5 1.8/5 35.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - předkolo D BK Sojky Pelhřimov 3 - 5.3 2.3 /2.3 0 0.7/1.7 40.0 2.0 2.3
2014/15 starší minižáci U13 - MČR-skupina A BK Sojky Pelhřimov 3 - 5.7 2.7 /2.7 0 0.3/1.3 25.0 3.7 1.0
2014/15 starší minižáci U13 - MČR o 5. - 8. místo BK Sojky Pelhřimov 1 - 4.0 2 /2 0 0/0 0.0 - 4.0
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina A Lions J. Hradec 20 - 10.7 4.5 /4.5 0.1 1.4/3.6 39.4 3.0 5.6
2015/16 mladší žáci U14 - Skupina A 6. - 8. místo Lions J. Hradec 2 - 7.5 3 /3 0 1.5/5 30.0 3.0 1.0
2016/17 žáci U15 - Skupina B Lions J. Hradec 11 - 12.6 5.8 /5.8 0 1/3.2 31.4 3.2 7.3
2016/17 kadeti U17 - skupina A Lions J. Hradec 12 - 4.0 1.8 0 0.3/0.8 44.4 - -
2016/17 žáci U15 - Extraliga Lions J. Hradec 8 - 8.0 3.5 /3.5 0 1/1.5 66.7 2.3 5.3
2016/17 kadeti U17 - play-out A Lions J. Hradec 2 - 3.0 1.5 0 0/0 0.0 - -
2016/17 žáci U15 - MČR skupina B Lions J. Hradec 3 20.0 7.0 3 /8 0 1/2.7 37.5 2.7 5.3
2016/17 žáci U15 - MČR o 5. - 8. místo Lions J. Hradec 2 20.0 6.0 2 /4.5 0 2/3 66.7 3.0 7.5
2017/18 junioři U19 - skupina B Fio banka J. Hradec 8 - 2.1 0.9 0.1 0/0 0.0 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina B BK Pelhřimov 11 - 12.8 5.1 0.1 2.4/5.4 44.1 - -
2017/18 junioři U19 - play-out B Fio banka J. Hradec 6 - 3.2 1.2 0.2 0.3/0.3 100.0 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out B BK Pelhřimov 7 - 10.0 3.9 0.1 1.9/4.7 39.4 - -
2018/19 kadeti U17 - základní část Sokol Písek 22 17.2 4.8 1.7 /3.3 0 1.2/1.7 68.4 3.1 7.6
2018/19 junioři U19 - skupina B Lions J. Hradec 8 - 4.4 1.5 0.3 0.6/1.3 50.0 - -
2018/19 junioři U19 - play-out B Lions J. Hradec 6 - 11.8 4.5 0.3 1.8/3.2 57.9 - -
2018/19 kadeti U17 - play-off Sokol Písek 4 13.5 4.0 1.5 /3.5 0.3 0.3/0.8 33.3 2.8 3.5
2018/19 kadeti U17 - Mistrovství ČR Sokol Písek 2 27.0 11.5 5.5 /8 0 0.5/1.5 33.3 4.5 12.0
2019/20 muži - skupina A Sokol Písek B 8 - 11.5 4.1 0.8 1/1.6 61.5 - -
2019/20 junioři U19 - základní část Sokol Písek 20 17.4 5.8 2.1 /3.8 0.1 1.3/2.6 50.0 2.8 8.5
2019/20 muži - skupina Západ Sokol Písek 8 3.3 1.0 0.3 /0.4 0.1 0.1/0.3 50.0 0.8 0.5
2020/21 muži - skupina A Sokol Písek B 1 - 13.0 4 1 2/4 50.0 - -
2021/22 muži - skupina ZÁPAD Sokol Písek 1 9.0 0.0 0 /1 0 0/0 0.0 3.0 -
2021/22 muži - skupina A Sokol Písek B 2 - 11.0 4.5 0.5 0.5/1 50.0 - -
Průměr za kariéru 24.2 3.6 6.3 2.6 0.1 0.8/1.8 129.5 2.3 2.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 Sluneta USK Ústí n.L. 26. 9. 2021
2B body 8 Sluneta USK Ústí n.L. 26. 9. 2021
3B body 1 Sluneta USK Ústí n.L. 26. 9. 2021
Obranné doskoky 2 SP BASKET 24. 9. 2021
Útočné doskoky 1 SP BASKET 24. 9. 2021
Doskoky celkem 3 SP BASKET 24. 9. 2021
Body 20 Sluneta USK Ústí n.L. 26. 9. 2021
Asistence 2 SP BASKET 24. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 Nym 13. 1. 2018 2017/18
2B body 13 Spartak Kaplice 15. 11. 2014 2014/15
3B body 3 BK Levharti Chomutov 6. 10. 2019 2019/20
Obranné doskoky 11 Snakes Ostrava 9. 3. 2019 2018/19
Útočné doskoky 8 Slavoj Litoměřice 24. 2. 2019 2018/19
Doskoky celkem 13 Snakes Ostrava 9. 3. 2019 2018/19
Body 27 Spartak Kaplice 15. 11. 2014 2014/15
Užitečnost 25 BCM Orli Prostějov 12. 10. 2019 2019/20
Asistence 4 Sokol pražský 27. 10. 2019 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
24. 9. 2021 skupina ZÁPAD SP BASKET 8:40 0 0 0.0 0 0/0 0
25. 9. 2021 skupina A Válečníci Děčín 0:00 2 1 0.0 0 0/0 0
26. 9. 2021 skupina A Sluneta USK Ústí n.L. 0:00 20 8 0.0 1 1/2 50.0
Celkem 3 8:40 22 9 900.0 1 1/2 50.0
Průměr 3 2:53 7.3 3.0 900.0 0.3 0.3/0.7 50.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
BK Tábor 16 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.5/0.9 57.1 1.6
Spartak Kaplice 2 0:00 23.5 11.5 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sojky Pelhřimov 5 0:00 7.6 2.6 0.0 0.4 1.2/3.6 33.3 1.8
Tesla Pardubice 4 0:00 8.8 3.3 0.0 0.3 1.5/2.5 60.0 3.8
Sršni Písek 4 0:00 8.5 4.3 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 0.8
BCM Orli Prostějov 6 15:26 5.7 2.0 54.5 0.2 1.2/1.8 63.6 3.0
BCM Orli Prostějov 3 14:20 11.0 4.0 57.1 0.0 3.0/5.0 60.0 2.7
Wolves Radotín 2 0:00 16.0 5.5 0.0 0.5 3.5/4.5 77.8 4.5
USK Praha 2 0:00 14.5 6.5 100.0 0.0 1.5/4.0 37.5 4.5
BSK Modřany - Jižní Supi 3 0:00 9.7 3.3 0.0 0.7 1.0/1.0 100.0 2.3
BC Vysočina 3 0:00 9.7 4.7 0.0 0.0 0.3/2.3 14.3 3.3
Snakes Ostrava 3 23:52 9.3 4.0 70.6 0.0 1.3/3.3 40.0 3.7
Sokol Písek 2 0:00 14.0 6.0 100.0 0.0 2.0/5.0 40.0 2.0
Synthesia Pardubice 3 6:55 9.0 4.0 66.7 0.0 1.0/3.3 30.0 2.0
Sluneta USK Ústí n.L. 2 0:00 13.0 4.5 0.0 1.0 1.0/2.0 50.0 1.5
BK Klatovy 2 0:00 12.5 4.5 100.0 0.5 2.0/2.5 80.0 2.5
SAM Brno 3 24:13 7.3 3.3 55.6 0.0 0.7/1.0 66.7 4.0
Slavoj Litoměřice 1 0:00 22.0 10.0 100.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Sokol Písek Sršni B 1 0:00 22.0 11.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pelhřimov 2 0:00 10.5 4.5 100.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
BK Strakonice d. 4 0:00 5.3 2.3 0.0 0.0 0.8/2.3 33.3 3.3
BSK - Jižní Supi 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 10.0 4.5 100.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.5
Basket Poděbrady 1 0:00 19.0 8.0 100.0 0.0 3.0/7.0 42.9 3.0
BK Loko Plzeň 2 19:10 9.5 4.0 88.9 0.5 0.0/2.5 0.0 0.5
BCM Orli Prostějov 2 21:01 9.5 3.0 54.5 0.5 2.0/2.5 80.0 2.5
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 9.5 4.0 100.0 0.0 1.5/2.5 60.0 3.5
BK Pelhřimov 14 0:00 1.3 0.6 0.0 0.0 0.1/1.0 14.3 1.7
BK Levharti Chomutov 2 0:00 9.0 2.0 0.0 1.5 0.5/1.0 50.0 2.5
BK Klatovy 1 0:00 18.0 9.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Královští Sokoli 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 4.0
SKB Strakonice 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BA Sparta Praha 2 0:00 8.0 3.5 100.0 0.0 1.0/4.5 22.2 3.5
Pří 1 0:00 16.0 5.0 0.0 2.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK 2 20:13 8.0 2.5 71.4 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
Sokol Pražský 2 0:00 7.5 3.0 100.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.0
BK Loko Plzeň 2 22:53 7.0 3.0 60.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.0
Královští Sokoli 1 0:00 14.0 7.0 100.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Slavoj Litoměřice 2 17:08 6.5 2.0 57.1 0.0 2.5/3.0 83.3 2.0
Snakes Ostrava 2 0:00 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
GBA J. Hradec 2 14:11 5.5 1.5 60.0 0.0 2.5/3.0 83.3 4.5
BA Nymburk 2 11:40 5.5 2.0 57.1 0.0 1.5/4.0 37.5 4.5
PCE 2 17:20 5.0 1.5 33.3 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 5.0 1.5 100.0 0.5 0.5/2.0 25.0 5.0
BC Vysočina 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Pražský 2 15:27 4.5 2.0 50.0 0.0 0.5/0.5 100.0 3.5
Tigers Č. Budějovice 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Snakes Ostrava 2 18:32 4.0 2.0 66.7 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
BK Klatovy 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Sokol Žižkov 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Opava 3 5:35 2.7 1.3 66.7 0.0 0.0/0.7 0.0 3.0
Sokol Pražský 2 9:43 4.0 1.5 50.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Královští Sokoli 4 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
Loko Trutnov 3 0:00 2.7 1.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.7
Jiskra Domažlice 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
BC Kolín 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 5.0
VYS 1 14:28 7.0 2.0 66.7 1.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Pelhřimov 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 3.5
BC Benešov 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
Sokol pražský 2 18:37 3.0 1.5 37.5 0.0 0.0/1.5 0.0 2.0
Synthesia Pardubice 2 16:00 2.5 0.5 16.7 0.5 0.0/0.0 0.0 4.5
Slavoj Litoměřice 1 16:30 5.0 2.0 66.7 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
USK 2 11:12 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
BARoun.l. U17B 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sršni Písek 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BSK Č. Budějovice 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Válečníci Děčín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
NH Ostrava 2 15:53 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
USK Praha B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basketbal Polabí 1 1:32 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
JHR 2 0:18 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Strakonice d. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Kanonýři Josefov 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SP BASKET 1 8:40 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
PLZ 1 2:01 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -