Aleš Zadražil

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 18 let
Aktuální klub
BK Pelhřimov
Výška
185 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
333
Procento vítězství
81.4%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - skupina B BK Pelhřimov 6 - 0.7 0.3 0 0/0 0.0 - -
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - skupina S1 BK Pelhřimov 6 - 0.7 0.3 0 0/0 0.0 - -
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - skupina F1 BK Pelhřimov 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - kvalifikace hochů BK Pelhřimov 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2012/13 mladší minižactvo U12 - skupina B BK Pelhřimov 12 - 4.2 2.1 0 0/0.5 0.0 - -
2012/13 nejmladší minižactvo U11 - skupina B BK Pelhřimov 8 - 5.6 2.8 0 0.1/0.3 50.0 - -
2012/13 mladší minižactvo U12 - skupina F1 BK Pelhřimov 4 - 6.8 3.3 0 0.3/0.5 50.0 - -
2012/13 nejmladší minižactvo U11 - skupina F1 BK Pelhřimov 12 - 5.5 2.7 0 0.2/0.5 33.3 - -
2013/14 starší minižactvo + U14 a ml. žákyně - skupina A BK Sojky Pelhřimov 6 - 2.7 1.3 0 0/0.3 0.0 - -
2013/14 mladší minižactvo U12 - skupina C BK Pelhřimov 8 - 3.9 1.6 0 0.6/0.9 71.4 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - skupina B BK Pelhřimov 12 - 11.6 5.8 0 0.1/0.3 25.0 - -
2013/14 starší minižactvo + U14 a ml. žákyně - nadstavba základních skupin BK Sojky Pelhřimov 2 - 3.0 1 0 1/1 100.0 - -
2013/14 starší minižactvo + U14 a ml. žákyně - Skupina F1 BK Sojky Pelhřimov 2 - 5.0 2.5 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší minižactvo U12 - nadstavba základních skupin BK Pelhřimov 2 - 6.0 2.5 0 1/2 50.0 - -
2013/14 starší minižáci U13 - o postup na MČR BK Pelhřimov 2 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - o postup na NF BK Pelhřimov 2 - 2.5 1 0 0.5/1 50.0 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - o postup na NF BK Pelhřimov 2 - 9.5 4 0 1.5/4 37.5 - -
2013/14 mladší minižactvo U12 - Skupina F1 BK Pelhřimov 6 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - skupina F1 BK Pelhřimov 5 - 10.0 4.8 0 0.4/1 40.0 - -
2014/15 starší minižactvo U13 - základní skupina C I Sojky Pelhřimov 6 - 6.0 2.7 0.2 0.2/0.3 50.0 - -
2014/15 mladší minižactvo U12 - základní skupina A Sojky Pelhřimov 10 - 14.3 6.6 0 1.1/2.9 37.9 - -
2014/15 starší minižactvo U13 - základní skupina C II Sojky Pelhřimov 2 - 4.5 1.5 0.5 0/0 0.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - kvalifikace o P-MČ BK Sojky Pelhřimov 2 - 6.0 3 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - kvalifikace o NF BK Sojky Pelhřimov 2 - 8.0 2.5 0 3/4 75.0 - -
2014/15 starší minižactvo U13 - F1 (o 1. - 3. místo) Sojky Pelhřimov 4 - 3.3 1.5 0 0.3/1.3 20.0 - -
2014/15 mladší minižactvo U12 - F1 (o 1. - 3. místo) Sojky Pelhřimov 8 - 6.3 2.6 0 1/2.1 47.1 - -
2014/15 starší minižáci U13 - předkolo D BK Sojky Pelhřimov 2 - 1.5 0.5 /0.5 0 0.5/1 50.0 0.5 0.5
2014/15 starší minižáci U13 - MČR-skupina A BK Sojky Pelhřimov 1 - 6.0 3 /3 0 0/0 0.0 - 6.0
2014/15 starší minižáci U13 - MČR o 5. - 8. místo BK Sojky Pelhřimov 1 - 2.0 1 /1 0 0/0 0.0 - 2.0
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina A BK Pelhřimov 15 - 4.1 1.7 /1.7 0.2 0.1/0.6 22.2 2.0 1.5
2015/16 starší minižactvo U13 - zákl. sk. B Sojky Pelhřimov h 4 - 4.5 2 0 0.5/1.3 40.0 - -
2015/16 starší minižactvo U13 - zákl. sk. D Sojky Pelhřimov h 4 - 9.5 4 0.3 0.8/2 37.5 - -
2015/16 starší minižáci U13 - o postup na NF BK Sojky Pelhřimov 3 - 5.0 2 0 1/3 33.3 - -
2015/16 starší minižactvo U13 - skupina F1 (o 1. - 4. místo) Sojky Pelhřimov h 6 - 6.2 2.3 0.3 0.5/1.2 42.9 - -
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR C BK Pelhřimov 3 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -0.3
2015/16 mladší žáci U14 - MČR skupina A BK Pelhřimov 3 4.7 0.0 0 /0.3 0 0/0 0.0 0.7 -0.3
2015/16 starší minižáci U13 - Předkolo MČR C BK Sojky Pelhřimov 2 - 5.0 1.5 /1.5 0.5 0.5/1 50.0 1.0 3.5
2015/16 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo BK Pelhřimov 2 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 starší minižáci U13 - MČR skupina B BK Sojky Pelhřimov 3 14.0 1.3 0.7 /3 0 0/0 0.0 1.0 -2.3
2015/16 starší minižáci U13 - MČR o 1.-4. místo BK Sojky Pelhřimov 2 14.0 4.0 2 /3.5 0 0/0.5 0.0 1.0 -
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina C BK Pelhřimov 8 - 6.8 2.3 /2.3 0.6 0.4/0.8 50.0 2.3 4.1
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BK Pelhřimov 14 - 5.8 1.6 /1.6 0.8 0.1/0.6 22.2 1.8 3.5
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina B BK Pelhřimov 3 14.0 1.0 0 /2 0.3 0/0 0.0 2.3 -2.3
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo BK Pelhřimov 2 16.5 8.0 1.5 /3 1.5 0.5/1 50.0 1.5 7.5
2017/18 žáci U15 - Skupina A BK Pelhřimov 14 - 8.5 1.9 1.4 0.6/1.4 40.0 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina B BK Pelhřimov 5 - 4.2 0.8 0.6 0.8/1.8 44.4 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga BK Pelhřimov 15 - 8.7 2.6 0.9 0.9/1.6 58.3 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out B BK Pelhřimov 3 - 6.7 1 1.3 0.7/0.7 100.0 - -
2017/18 žáci U15 - MČR skupina A BK Pelhřimov 3 16.7 8.0 3 0.7 0/0 0.0 2.0 4.3
2017/18 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo BK Pelhřimov 2 1.0 0.0 0 0 0/0 0.0 0.5 -1.0
2018/19 kadeti U17 - skupina B BK Pelhřimov 14 - 12.4 4 1.4 0.3/1.4 20.0 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out B BK Pelhřimov 10 - 9.6 3.1 0.9 0.7/1.7 41.2 - -
2019/20 junioři U19 - skupina B BK Pelhřimov 13 - 13.5 4.1 1.5 0.8/1.8 43.5 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina B Lions J. Hradec 11 - 17.7 6.5 1.3 1/2.4 42.3 - -
2019/20 muži - základní část BK Pelhřimov 1 - 5.0 2 0 1/2 50.0 - -
2019/20 junioři U19 - play-out B BK Pelhřimov 6 - 16.2 3.2 3 0.8/1.8 45.5 - -
2019/20 kadeti U17 - play-out B Lions J. Hradec 2 - 27.5 8 3 2.5/3 83.3 - -
2020/21 muži - Skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 2 2.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 1.0 -1.0
2020/21 junioři U19 - skupina B Sojky Pelhřimov 1 - 18.0 4 3 1/2 50.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A Sojky Pelhřimov 4 7.5 14.3 2.3 /2.3 3.3 0/0 0.0 2.5 12.3
2021/22 junioři U19 - skupina B Sojky Pelhřimov 3 12.7 3.7 0.3 /0.3 1 0/0 0.0 1.3 2.3
2021/22 muži - Základní část BK Pelhřimov 2 - 10.0 1.5 2 1/4 25.0 - -
Průměr za kariéru 29.5 0.9 7.3 2.6 0.6 0.4/1.1 161.7 1.6 0.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 Tesla Pardubice 19. 9. 2021
2B body 6 VYS 3. 10. 2021
3B body 6 Basket Poděbrady 13. 6. 2021
Obranné doskoky 3 BVK Holice 2. 10. 2021
Útočné doskoky 1 BA Sparta Praha 12. 6. 2021
Doskoky celkem 3 BA Sparta Praha 12. 6. 2021
Body 26 VYS 3. 10. 2021
Užitečnost 22 Válečníci Děčín 13. 6. 2021
Asistence 2 BA Sparta Praha 12. 6. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 Lions J. Hradec 2. 11. 2013 2013/14
2B body 15 Sokol Písek Sršni B 27. 9. 2014 2014/15
3B body 6 Basket Poděbrady 13. 6. 2021 2021/22
Obranné doskoky 3 Sokol Pražský 22. 4. 2017 2016/17
Útočné doskoky 1 Start Havířov 6. 5. 2016 2015/16
Doskoky celkem 3 Sokol Pražský 22. 4. 2017 2016/17
Body 31 BK Brandýs n. L. 16. 2. 2020 2019/20
Užitečnost 22 Válečníci Děčín 13. 6. 2021 2021/22
Asistence 2 Synthesia Pardubice 15. 4. 2016 2015/16
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
12. 6. 2021 skupina A BA Sparta Praha 30:11 4 2 100.0 0 0.0 0/0 0
12. 6. 2021 skupina A Tygři Brno 0:00 9 0 0.0 3 100.0 0/0 0
13. 6. 2021 skupina A Basket Poděbrady 0:00 22 2 100.0 6 100.0 0/0 0
13. 6. 2021 skupina A Válečníci Děčín 0:00 22 5 100.0 4 100.0 0/0 0
18. 9. 2021 skupina B BCM Orli Prostějov 9:52 5 1 100.0 1 33.3 0/0 0
19. 9. 2021 skupina B Tesla Pardubice 0:00 19 4 0.0 3 0.0 2/6 33.3
25. 9. 2021 Základní část BK Tábor U19 0:00 13 2 0.0 3 0.0 0/2 0.0
2. 10. 2021 skupina B BVK Holice 17:01 3 0 0.0 1 25.0 0/0 0
2. 10. 2021 skupina B Jižní Supi B 0:00 19 4 0.0 3 0.0 2/4 50.0
3. 10. 2021 skupina B VYS 0:00 26 6 0.0 4 0.0 2/7 28.6
5. 10. 2021 skupina B PCE 10:58 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
9. 10. 2021 Základní část Spartak Kaplice 0:00 7 1 0.0 1 0.0 2/6 33.3
Celkem 12 68:02 152 27 270.0 30 120.0 8/25 32.0
Průměr 12 5:40 12.7 2.3 270.0 2.5 120.0 0.7/2.1 32.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BC Vysočina 6 0:00 13.5 4.5 0.0 1.3 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Tigers Č. Budějovice 5 0:00 16.0 7.4 0.0 0.0 0.0 1.2/3.2 37.5 1.4
Sršni Písek 10 0:00 7.2 3.6 0.0 0.0 0.0 0.0/0.2 0.0 0.5
BC Vysočina 4 0:00 17.0 4.8 0.0 2.3 0.0 0.8/1.0 75.0 3.3
BK Strakonice d 10 0:00 6.1 2.7 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 53.8 1.5
Pod U17B 4 0:00 15.0 4.5 0.0 1.8 0.0 0.8/2.3 33.3 2.5
Sokol Písek Sršni B 4 0:00 15.0 7.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.8
Královští Sokoli 5 0:00 11.6 3.6 0.0 1.2 0.0 0.8/1.6 50.0 2.0
Jižní Supi 4 0:00 14.0 3.0 0.0 2.5 0.0 0.5/2.5 20.0 3.5
Tesla Pardubice 3 0:00 17.3 6.7 0.0 1.0 0.0 1.0/3.7 27.3 4.3
Vlci Žďár 4 0:00 12.8 4.8 0.0 1.0 0.0 0.3/1.5 16.7 2.3
Sokol Písek Sršni 11 0:00 4.1 1.6 0.0 0.0 0.0 0.8/1.7 47.4 1.3
BK Brandýs n. L. 2 0:00 22.5 8.0 0.0 1.5 0.0 2.0/4.0 50.0 2.5
BC Kolín 5 0:00 8.8 2.2 0.0 1.0 0.0 1.4/2.6 53.8 2.6
BK Tábor 8 0:00 4.8 2.4 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 0.8
Lions J. Hradec m 7 0:00 5.3 2.6 0.0 0.0 0.0 0.1/0.7 20.0 1.6
Lions J. Hradec 10 0:00 3.7 1.6 0.0 0.0 0.0 0.5/1.1 45.5 0.7
Sokol Vyšehrad 2 0:00 17.5 4.0 0.0 3.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
Královští Sokoli 3 0:00 11.7 3.0 0.0 1.7 0.0 0.7/2.0 33.3 3.0
Tygři JBC Brno 3 0:00 10.7 3.3 0.0 1.0 0.0 1.0/1.3 75.0 2.7
GBA Lions J. Hradec 2 0:00 15.5 5.5 0.0 1.5 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Tigers Č. Budějovice mix 3 0:00 10.0 3.3 0.0 1.0 0.0 0.3/1.0 33.3 0.3
Sršni Písek B 6 0:00 4.7 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Sokol Vyšehrad 1 0:00 27.0 7.0 0.0 4.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
VYS 1 0:00 26.0 6.0 0.0 4.0 0.0 2.0/7.0 28.6 3.0
BVK Holice 2 0:00 12.5 5.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.5 66.7 3.0
Spartak Kaplice mix 2 0:00 12.5 5.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Sokol Písek 4 0:00 5.8 2.0 100.0 0.5 100.0 0.3/0.5 50.0 2.0
BK Cc Aldast Strakonice d. 8 0:00 2.9 1.4 0.0 0.0 0.0 0.1/0.8 16.7 1.3
Slavoj Litoměřice 2 0:00 11.0 3.0 0.0 1.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Basket Poděbrady 1 0:00 22.0 2.0 100.0 6.0 100.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Válečníci Děčín 1 0:00 22.0 5.0 100.0 4.0 100.0 0.0/0.0 0.0 -
BSK - Jižní Supi 1 0:00 22.0 9.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BA Sparta Praha 3 0:00 6.7 2.0 100.0 0.7 100.0 0.7/1.3 50.0 3.3
SAM Brno 2 0:00 10.0 2.5 0.0 1.5 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
Jižní Supi B 1 0:00 19.0 4.0 0.0 3.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Synthesia Pardubice 3 0:00 6.3 1.7 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Tesla Pardubice 1 0:00 19.0 4.0 0.0 3.0 0.0 2.0/6.0 33.3 1.0
Tygři Brno 2 0:00 9.0 3.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BSK Modřany - Jižní supi 3 0:00 5.7 1.7 0.0 0.7 0.0 0.3/1.3 25.0 1.3
Sokol Písek 2 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 7.5 1.5 100.0 1.5 100.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BC Vysočina 4 0:00 3.5 1.3 100.0 0.3 100.0 0.3/0.8 33.3 1.8
BK Opava 4 0:00 3.5 1.0 100.0 0.5 100.0 0.0/0.5 0.0 0.8
BK Tábor U19 1 0:00 13.0 2.0 0.0 3.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Sokol Pražský 2 9:37 5.5 1.0 100.0 1.0 50.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BA Sparta 2 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Strakonice d 4 0:00 2.5 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.8
BK Klatovy 2 0:00 5.0 0.0 0.0 1.5 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 4.0
Tygři Brno 1 0:00 9.0 0.0 0.0 3.0 100.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Písek Sršni h B 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 0.5
BK Snakes Ostrava 2 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
Spartak Kaplice 1 0:00 7.0 1.0 0.0 1.0 0.0 2.0/6.0 33.3 1.0
NH Ostrava 3 0:00 2.3 0.0 0.0 0.7 100.0 0.3/0.7 50.0 1.3
BC VYSOČINA 1 13:04 6.0 3.0 75.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Sokol Písek Sršni h 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Legends Č. Budějovice 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol Pražský 3 0:00 1.7 0.0 0.0 0.3 0.0 0.7/0.7 100.0 2.3
BCM Orli Prostějov 1 9:52 5.0 1.0 100.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta Praha 1 30:11 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Klatovy 1 0:00 4.0 0.0 0.0 1.0 100.0 1.0/2.0 50.0 -
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 4.0 1.0 100.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
BVK Holice 1 17:01 3.0 0.0 0.0 1.0 25.0 0.0/0.0 0.0 2.0
PCE 1 10:58 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Klatovy 2 0:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Vyšehrad 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Sj. BK Litoměřice 1 13:43 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
PLZ 1 1:16 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 2 3:33 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
USK Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 1 3:07 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0