Daniel Střílka

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
USK Praha
Výška
197 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
187
Procento vítězství
50.3%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2015/16 mladší minižáci U12 - Základní fáze BA Sparta B 14 - 1.9 0.8 0.0 0 0.0 0.4/0.9 41.7 - -
2015/16 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BA Sparta 16 - 6.8 3.3 0.0 0 0.0 0.3/1 25.0 - -
2016/17 starší minižáci U13 - Základní fáze BA Sparta 9 - 2.1 0.9 0.0 0 0.0 0.3/0.7 50.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Základní fáze BA Sparta 9 - 9.3 4.6 0.0 0 0.0 0.2/0.7 33.3 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - F - 1. - 4. místo BA Sparta 12 - 7.9 3.8 0.0 0 0.0 0.4/1.5 27.8 - -
2016/17 starší minižáci U13 - F - 1. - 4. místo BA Sparta 12 - 2.2 0.9 0.0 0 0.0 0.3/1.9 17.4 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina A BA Sparta Praha 11 - 4.6 2.2 0.0 0 0.0 0.3/0.4 75.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Základní fáze BA Sparta 10 - 8.5 4.2 0.0 0 0.0 0.1/0.4 25.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BA Sparta Praha 3 - 4.0 2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - F1 - sk. 1.-5. místo BA Sparta 5 - 5.2 2 0.0 0 0.0 1.2/2.8 42.9 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina B BA Sparta 7 - 2.6 1.1 0.0 0 0.0 0.3/0.6 50.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina C BA Sparta Praha 12 - 11.8 5.7 0.0 0 0.0 0.4/1.2 35.7 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. A BA Sparta 5 - 2.6 1.2 0.0 0 0.0 0.2/0.8 25.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BA Sparta Praha 13 - 9.9 4.6 0.0 0 0.0 0.7/2.2 31.0 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina B BA Sparta 13 - 13.1 5.8 0.0 0.1 0.0 1.3/2.9 44.7 - -
2019/20 kadeti U17 - Základní fáze BA Sparta B 8 - 18.8 7.9 0.0 0.5 0.0 1.5/2.5 60.0 - -
2019/20 žáci U15 - Liga sk. A BA Sparta 8 - 16.1 7.3 0.0 0.3 0.0 0.9/2.5 35.0 - -
2019/20 kadeti U17 - F2 BA Sparta B 2 - 10.5 3.5 0.0 1 0.0 0.5/1.5 33.3 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část USK 4 23.3 8.5 4 /6.3 64.0 0 0.0 0.5/1 50.0 1.5 10.0
2021/22 junioři U19 - skupina A USK 1 14.0 0.0 0 /2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 3.0 -4.0
2021/22 kadeti U17 - skupina A USK 12 20.5 5.8 2.5 /4.2 60.0 0 0.0 0.8/1.4 58.8 3.3 8.2
Průměr za kariéru 26.6 1.9 7.6 3.4 17.7 0.0 0.0 0.5/1.4 108.8 1.5 0.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 Sokol Pražský 22. 10. 2021
2B body 5 Válečníci Děčín 21. 12. 2021
Obranné doskoky 4 Sokol Písek 27. 9. 2021
Útočné doskoky 8 Válečníci Děčín 21. 12. 2021
Doskoky celkem 11 Válečníci Děčín 21. 12. 2021
Body 12 Válečníci Děčín 21. 12. 2021
Užitečnost 18 Válečníci Děčín 21. 12. 2021
Asistence 2 Válečníci Děčín 23. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 BK Lions J. Hradec 24. 11. 2019 2019/20
2B body 13 BA Sparta B 10. 12. 2016 2016/17
3B body 2 BŠ Tygři Praha C 14. 11. 2019 2019/20
Obranné doskoky 6 BK Loko Plzeň 20. 9. 2020 2020/21
Útočné doskoky 8 Válečníci Děčín 21. 12. 2021 2021/22
Doskoky celkem 11 Válečníci Děčín 21. 12. 2021 2021/22
Body 27 BK Levharti Chomutov 8. 2. 2020 2019/20
Užitečnost 20 BK Loko Plzeň 20. 9. 2020 2020/21
Asistence 2 BK Lions J. Hradec 26. 9. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
26. 9. 2021 skupina A BK Lions J. Hradec 25:16 6 3 100.0 0 0/0 0
27. 9. 2021 skupina A Sokol Písek 29:37 6 3 50.0 0 0/0 0
7. 10. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 12:12 2 1 50.0 0 0/0 0
10. 10. 2021 skupina A BA Sparta Praha 22:28 11 5 55.6 0 1/2 50.0
17. 10. 2021 skupina A Sokol Písek 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
22. 10. 2021 skupina A Sokol Pražský 24:58 5 1 20.0 0 3/4 75.0
23. 10. 2021 skupina A Válečníci Děčín 14:04 4 2 100.0 0 0/0 0
11. 11. 2021 skupina A Tygři Praha 11:06 0 0 0.0 0 0/0 0
23. 11. 2021 skupina A Sokol Písek 22:30 6 2 66.7 0 2/3 66.7
9. 12. 2021 skupina A Tygři Praha 24:46 12 5 100.0 0 2/2 100.0
11. 12. 2021 skupina A BA Sparta Praha 17:19 2 1 50.0 0 0/0 0
12. 12. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 23:22 4 2 66.7 0 0/2 0.0
21. 12. 2021 skupina A Válečníci Děčín 18:28 12 5 50.0 0 2/4 50.0
22. 12. 2021 skupina A Jižní Supi 13:33 0 0 0.0 0 0/0 0
Celkem 14 259:39 70 30 57.7 10/17 58.8
Průměr 14 18:32 5.0 2.1 57.7 0.0 0.7/1.2 58.8
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
USK Praha 4 0:00 16.0 7.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.8
Sokol Kbely 5 0:00 8.8 4.2 0.0 0.0 0.0 0.4/1.0 40.0 2.0
Válečníci Děčín 4 0:00 9.8 4.8 0.0 0.0 0.0 0.3/2.0 12.5 1.5
TJ Sokol Kbely 2 0:00 19.0 7.0 0.0 0.5 0.0 3.5/5.0 70.0 2.5
TJ Sokol Kbely 4 0:00 9.3 4.5 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 1.0
R&J EBC Mělník 2 0:00 18.0 8.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 1.0
Jižní Supi 5 0:00 7.0 3.2 0.0 0.0 0.0 0.6/2.4 25.0 1.6
BA Nymburk 2 0:00 16.5 7.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.5 33.3 2.5
Sokol Pražský 2 0:00 14.5 6.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.5 40.0 4.0
BK Klatovy 3 0:00 9.3 4.3 0.0 0.0 0.0 0.7/1.7 40.0 1.3
BK Levharti Chomutov 1 0:00 27.0 12.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BK Klatovy 4 0:00 6.8 3.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 0.5
Lokomotiva Plzeň 3 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 3.3
Porg Basket 2 0:00 11.0 5.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
Sokol Písek 2 0:00 11.0 4.0 0.0 0.5 0.0 1.5/2.5 60.0 2.5
Sokol Písek 3 25:45 7.3 3.3 62.5 0.0 0.0 0.7/1.0 66.7 2.7
Synthesia Pardubice 4 0:00 5.3 2.5 0.0 0.0 0.0 0.3/0.8 33.3 3.0
Sokol Písek 3 0:00 6.7 3.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.3
TJ Sokol Kbely 3 0:00 6.3 2.7 0.0 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 1.0
Sokol Pražský 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
BK Loko Plzeň 3 19:59 6.0 3.0 60.0 0.0 0.0 0.0/1.3 0.0 3.3
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Fenix Modřany 1 0:00 17.0 7.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Jiskra Domažlice 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
Sokol Kbely 4 0:00 4.3 1.5 0.0 0.0 0.0 1.3/2.5 50.0 0.8
Sokol Pražský 6 0:00 2.7 1.2 0.0 0.0 0.0 0.3/2.0 16.7 0.7
Válečníci Děčín 2 16:16 8.0 3.5 58.3 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Jižní supi 1 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
BA Sparta Praha 2 19:53 6.5 3.0 54.5 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Tygři Praha 2 17:56 6.0 2.5 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
USK Praha 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 3.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 -
USK Praha 5 0:00 2.2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.2/1.4 14.3 -
BCM Orli Prostějov 1 20:15 10.0 4.0 66.7 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Válečníci Děčín 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Porg Basket 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
Sokol Pražský 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Jižní Supi 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
TJ Sokol Pražský 3 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.7
BK Lions J. Hradec 1 25:16 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
USK Praha 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
BK Kladno 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Fio banka J. Hradec 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
Sokol Pražský 1 24:58 5.0 1.0 20.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.5
Sokol Kbely 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 2.0
TJ Sokol Dubeč 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 23:23 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
TJ Sokol Dubeč 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Jižní Supi 1 13:33 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0