Vojtěch Kadaňka

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
BK Opava
Výška
181 cm

Kariéra

Sezony
5
Zápasy
107
Procento vítězství
81.3%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina F BK Opava 2 - 3.0 1 0.0 0 0.0 1/3 33.3 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. D BK Opava 5 - 2.8 1.4 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina F BK Opava 12 - 8.8 4 0.0 0 0.0 0.8/2.5 30.0 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. B BK Opava 2 - 3.0 1.5 0.0 0 0.0 0/2 0.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BK Opava 14 - 10.4 4.5 0.0 0 0.0 1.4/3 45.2 - -
2018/19 mladší žáci U14 - MČR skupina B BK Opava 3 19.0 8.7 3.3 40.0 0 0.0 2/3 66.7 3.0 9.3
2018/19 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo BK Opava 2 18.5 7.5 2.5 38.5 0 0.0 2.5/2.5 100.0 2.5 8.5
2019/20 žáci U15 - Skupina C BK Opava 13 - 14.7 5.9 0.0 0 0.0 2.8/5.5 51.4 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina C BK Opava 3 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 kadeti U17 - Skupina E1 BK Opava B 2 - 14.0 6.5 0.0 0 0.0 1/1.5 66.7 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga BK Opava 11 - 8.4 3.5 0.0 0 0.0 1.5/2.1 69.6 - -
2019/20 kadeti U17 - finálová skupina BK Opava 1 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina C BK Opava 4 - 12.8 5.5 0.0 0 0.0 1.8/4.5 38.9 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B BK Opava 4 26.3 12.0 4 /8 50.0 0.5 50.0 2.5/4.5 55.6 3.0 11.8
2021/22 kadeti U17 - skupina A BK Opava 2 - 17.5 5 /5 100.0 1 100.0 4.5/5.5 81.8 2.5 14.0
2021/22 junioři U19 - skupina C BK Opava 12 - 11.6 4.5 0.0 0.3 0.0 1.8/2.8 66.7 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B BK Opava 12 26.3 13.3 5.2 /9.8 52.5 0.3 25.0 2/4.1 49.0 2.6 12.7
2021/22 junioři U19 - skupina E BK Opava B 1 - 9.0 4 0.0 0 0.0 1/1 100.0 - -
2021/22 junioři U19 - finálová skupina BK Opava 2 - 10.5 4 0.0 0 0.0 2.5/4 62.5 - -
Průměr za kariéru 21.4 4.8 10.3 4.2 56.2 0.1 35.0 1.6/3.1 183.5 2.1 2.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 8 BK Lions J. Hradec 19. 6. 2021
2B body 10 STRABAG Zlín 2. 10. 2021
3B body 2 Sokol Vyšehrad 19. 6. 2021
Obranné doskoky 7 BK VIVIDBOOKS Pardubice 11. 12. 2021
Útočné doskoky 6 Jižní Supi 13. 6. 2021
Doskoky celkem 12 BK VIVIDBOOKS Pardubice 11. 12. 2021
Body 29 STRABAG Zlín 2. 10. 2021
Užitečnost 30 Snakes Ostrava 26. 9. 2021
Asistence 5 BK VIVIDBOOKS Pardubice 11. 12. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Vlci Žďár 23. 11. 2019 2019/20
2B body 10 Krnov 3. 11. 2019 2019/20
3B body 2 Sokol Vyšehrad 19. 6. 2021 2021/22
Obranné doskoky 7 BK VIVIDBOOKS Pardubice 11. 12. 2021 2021/22
Útočné doskoky 6 Levharti Chomutov 12. 6. 2021 2021/22
Doskoky celkem 12 BK VIVIDBOOKS Pardubice 11. 12. 2021 2021/22
Body 29 STRABAG Zlín 2. 10. 2021 2021/22
Užitečnost 30 Snakes Ostrava 26. 9. 2021 2021/22
Asistence 5 BK VIVIDBOOKS Pardubice 11. 12. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
12. 6. 2021 skupina B BVK Holice 24:21 10 4 40.0 0 0.0 2/2 100.0
12. 6. 2021 skupina B Levharti Chomutov 25:32 11 5 55.6 0 0.0 1/3 33.3
13. 6. 2021 skupina B Jižní Supi 27:06 9 2 33.3 1 100.0 2/4 50.0
13. 6. 2021 skupina B Tygři Praha 27:33 18 5 71.4 1 50.0 5/9 55.6
19. 6. 2021 skupina A BK Lions J. Hradec 0:00 16 4 100.0 0 0.0 8/8 100.0
19. 6. 2021 skupina A Sokol Vyšehrad 0:00 19 6 100.0 2 100.0 1/3 33.3
11. 9. 2021 skupina E Snakes Ostrava B 0:00 9 4 0.0 0 0.0 1/1 100.0
18. 9. 2021 skupina C BK Příbor 0:00 13 5 0.0 0 0.0 3/6 50.0
19. 9. 2021 skupina C Sokol Karviná 0:00 13 6 0.0 0 0.0 1/1 100.0
25. 9. 2021 skupina B NH Ostrava 24:28 10 4 57.1 0 0.0 2/2 100.0
26. 9. 2021 skupina B Snakes Ostrava 26:25 26 10 76.9 2 100.0 0/1 0.0
2. 10. 2021 skupina C STRABAG Zlín 0:00 29 10 0.0 2 0.0 3/5 60.0
3. 10. 2021 skupina C Slavia Kroměříž 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 10. 2021 skupina B BA Nymburk 26:13 5 2 28.6 0 0.0 1/3 33.3
10. 10. 2021 skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 27:48 16 5 41.7 1 100.0 3/6 50.0
16. 10. 2021 skupina C Jiskra Kyjov 0:00 9 4 0.0 0 0.0 1/2 50.0
17. 10. 2021 skupina C Tygři Brno B 0:00 14 5 0.0 0 0.0 4/4 100.0
23. 10. 2021 skupina B BASKET Brno 31:21 15 5 83.3 1 33.3 2/5 40.0
24. 10. 2021 skupina B Tygři Brno 30:25 8 3 27.3 0 0.0 2/6 33.3
6. 11. 2021 skupina C BK Hladnov 0:00 17 8 0.0 0 0.0 1/4 25.0
7. 11. 2021 skupina C BK Hladnov 0:00 8 3 0.0 0 0.0 2/3 66.7
4. 12. 2021 skupina C Slavia Kroměříž 0:00 8 4 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 12. 2021 skupina C STRABAG Zlín 0:00 10 4 0.0 0 0.0 2/2 100.0
9. 12. 2021 skupina B Snakes Ostrava 0:00 12 5 100.0 0 0.0 2/4 50.0
11. 12. 2021 skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 27:15 16 7 53.8 0 0.0 2/6 33.3
12. 12. 2021 skupina B BA Nymburk 28:34 17 8 72.7 0 0.0 1/3 33.3
18. 12. 2021 skupina C Tygři Brno B 0:00 7 2 0.0 1 0.0 0/0 0
19. 12. 2021 skupina C Jiskra Kyjov 0:00 7 1 0.0 0 0.0 5/6 83.3
5. 1. 2022 skupina B NH Ostrava 31:30 9 3 30.0 0 0.0 3/5 60.0
8. 1. 2022 skupina B Tygři Brno 28:40 15 5 50.0 0 0.0 5/6 83.3
9. 1. 2022 skupina B BASKET Brno 32:19 11 5 38.5 0 0.0 1/2 50.0
15. 1. 2022 finálová skupina Slavia Kroměříž 0:00 10 4 0.0 0 0.0 2/3 66.7
16. 1. 2022 finálová skupina Slavia Kroměříž 0:00 11 4 0.0 0 0.0 3/5 60.0
Celkem 33 419:30 412 154 96.3 11 50.0 71/120 59.2
Průměr 33 12:42 12.5 4.7 96.3 0.3 50.0 2.2/3.6 59.2
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
STRABAG Zlín 2 0:00 19.5 7.0 0.0 1.0 0.0 2.5/3.5 71.4 1.5
Snakes Ostrava 2 13:12 19.0 7.5 83.3 1.0 100.0 1.0/2.5 40.0 3.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 19.0 8.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 3.5
Tygři JBC Brno 2 0:00 18.5 7.0 0.0 0.0 0.0 4.5/8.5 52.9 3.0
Slavia Kroměříž 4 0:00 8.3 3.5 0.0 0.0 0.0 1.3/2.0 62.5 2.5
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 27:31 16.0 6.0 48.0 0.5 100.0 2.5/6.0 41.7 0.5
Tygři Brno 4 0:00 7.8 3.3 0.0 0.0 0.0 1.3/2.3 55.6 2.0
NH Ostrava A 5 0:00 6.2 2.6 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.6
Jižní Supi 2 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.5 66.7 0.5
USK Praha 2 0:00 13.5 6.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 13.5 5.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 3.5
BASKET Brno 2 31:50 13.0 5.0 52.6 0.5 16.7 1.5/3.5 42.9 3.0
BC Nový Jičín 3 0:00 8.3 3.7 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.7
BK Hladnov 2 0:00 12.5 5.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 1.0
NH Ostrava 2 0:00 12.0 5.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
Tygři Brno 2 29:32 11.5 4.0 38.1 0.0 0.0 3.5/6.0 58.3 3.5
BA Nymburk 2 27:23 11.0 5.0 55.6 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
Tygři Brno B 2 0:00 10.5 3.5 0.0 0.5 0.0 2.0/2.0 100.0 0.5
Slavia Kroměříž 1 0:00 21.0 8.0 0.0 0.0 0.0 5.0/10.0 50.0 3.0
Krnov 1 0:00 20.0 10.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
SKUP-BCM Olomouc 3 0:00 6.7 3.0 0.0 0.0 0.0 0.7/3.7 18.2 1.3
Sokol Vyšehrad 1 0:00 19.0 6.0 100.0 2.0 100.0 1.0/3.0 33.3 1.0
NH Ostrava 2 27:59 9.5 3.5 41.2 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 3.0
BK Snakes Ostrava 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/5.0 10.0 3.5
Tygři Praha 1 27:33 18.0 5.0 71.4 1.0 50.0 5.0/9.0 55.6 2.0
BK NH Ostrava B 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BK Pelhřimov 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
BK Lions J. Hradec 1 0:00 16.0 4.0 100.0 0.0 0.0 8.0/8.0 100.0 4.0
Vlci Žďár 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Jiskra Kyjov 2 0:00 8.0 2.5 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 0.5
SKUP-BCM Olomouc 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
Sokol Písek 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Válečníci Děčín 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Snakes Ostrava 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 3.0
Tygři Praha 1 0:00 13.0 3.0 0.0 0.0 0.0 7.0/8.0 87.5 2.0
BK Příbor 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 1.0
Sokol Karviná 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BK Vlci Žďár 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
Levharti Chomutov 1 25:32 11.0 5.0 55.6 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 4.0
Tygři Brno B 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
BVK Holice 1 24:21 10.0 4.0 40.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Jižní Supi 1 27:06 9.0 2.0 33.3 1.0 100.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Snakes Ostrava B 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Jiskra Kyjov 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
BA Nymburk 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
Start Havířov 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Sokol Písek 1 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 4.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BK Snakes Frýdek-Místek 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Jiskra Kyjov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Příbor 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Pod U17B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -