Ondřej Plášil

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 20 let
Aktuální klub
GBA Sojky Pelhřimov
Výška
191 cm

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
434
Procento vítězství
73.7%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2016/17 starší minižáci U13 - Základní fáze USK Praha 4 - 15.8 7.5 0.0 0 0.0 0.8/1 75.0 - -
2016/17 starší minižáci U13 - F - 1. - 4. místo USK Praha 5 - 8.6 4 0.0 0.2 0.0 0/0.4 0.0 - -
2019/20 junioři U19 - základní část Sokol pražský 4 2.5 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 0.3 0.8
2018/19 kadeti U17 - základní část USK 3 17.0 4.7 1.7 /4.3 38.5 0.3 16.7 0.3/1 33.3 1.0 1.3
2019/20 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 17 21.8 5.9 1.8 /4.6 38.0 0.5 27.6 0.9/1.1 88.9 1.6 5.5
2018/19 žáci U15 - Skupina A USK Praha 7 - 13.9 4.4 0.0 1 0.0 2/3.6 56.0 - -
2018/19 žáci U15 - Extraliga USK Praha 5 - 17.2 5 0.0 1.2 0.0 3.6/5.6 64.3 - -
2019/20 junioři U19 - skupina B BK Pelhřimov 3 - 6.7 1.7 0.0 0.7 0.0 1.3/2 66.7 - -
2019/20 junioři U19 - play-out B BK Pelhřimov 4 - 19.5 5.3 0.0 1.8 0.0 3.8/4.5 83.3 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - o postup na NF BK Pelhřimov 2 - 15.0 6.5 0.0 0 0.0 2/3.5 57.1 - -
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - skupina B BK Pelhřimov 6 - 3.2 1.5 0.0 0 0.0 0.2/1 16.7 - -
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - skupina S1 BK Pelhřimov 4 - 1.8 0.8 0.0 0 0.0 0.3/0.3 100.0 - -
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - skupina F1 BK Pelhřimov 4 - 3.0 1.3 0.0 0 0.0 0.5/2 25.0 - -
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - kvalifikace hochů BK Pelhřimov 2 - 5.5 1.5 0.0 0 0.0 2.5/5 50.0 - -
2012/13 nejmladší minižactvo U11 - skupina B BK Pelhřimov 8 - 6.1 2.9 0.0 0 0.0 0.4/0.9 42.9 - -
2012/13 nejmladší minižactvo U11 - skupina F1 BK Pelhřimov 5 - 5.2 2.6 0.0 0 0.0 0/0.2 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - skupina B BK Pelhřimov 6 - 15.3 7.5 0.0 0 0.0 0.3/0.3 100.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - skupina F1 BK Pelhřimov 4 - 9.0 4 0.0 0 0.0 1/1.8 57.1 - -
2011/12 mladší minižactvo U12 - skupina B BK Pelhřimov 4 - 1.0 0.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2011/12 mladší minižactvo U12 - skupina S1 BK Pelhřimov 4 - 1.5 0.8 0.0 0 0.0 0/0.5 0.0 - -
2011/12 mladší minižactvo U12 - skupina F1 BK Pelhřimov 4 - 2.5 1.3 0.0 0 0.0 0/0.5 0.0 - -
2012/13 mladší minižactvo U12 - skupina B BK Pelhřimov 10 - 6.4 2.7 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2012/13 mladší minižactvo U12 - skupina F1 BK Pelhřimov 2 - 1.0 0.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší minižactvo U12 - skupina C BK Pelhřimov 6 - 13.2 6.5 0.0 0 0.0 0.2/1 16.7 - -
2013/14 mladší minižactvo U12 - nadstavba základních skupin BK Pelhřimov 2 - 5.5 1.5 0.0 0 0.0 2.5/3 83.3 - -
2013/14 mladší minižactvo U12 - Skupina F1 BK Pelhřimov 6 - 12.7 5.8 0.0 0 0.0 1/1.8 54.5 - -
2012/13 nejmladší minižactvo U11 - kvalifikace o NF chlapci BK Pelhřimov NF 2 - 7.0 3.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2012/13 mladší minižactvo U12 - kvalifikace o NF chlapci BK Pelhřimov NF 4 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/1 0.0 - -
2013/14 starší minižactvo + U14 a ml. žákyně - skupina A BK Sojky Pelhřimov 6 - 3.8 1.7 0.0 0 0.0 0.5/0.7 75.0 - -
2013/14 starší minižactvo + U14 a ml. žákyně - Skupina F1 BK Sojky Pelhřimov 2 - 8.5 3.5 0.0 0 0.0 1.5/1.5 100.0 - -
2013/14 starší minižáci U13 - o postup na MČR BK Pelhřimov 2 - 9.0 4 0.0 0 0.0 1/3 33.3 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - o postup na NF BK Pelhřimov 2 - 7.5 2.5 0.0 0 0.0 2.5/4.5 55.6 - -
2015/16 žáci U15 - základní skupina B BK Pelhřimov 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -1.0
2015/16 žáci U15 - liga sk. B BK Pelhřimov 2 - 2.0 1 /1 100.0 0 0.0 0/0.5 0.0 2.5 -1.0
2017/18 žáci U15 - Skupina A BK Pelhřimov 9 - 12.7 5.2 0.0 0.2 0.0 1.6/2.6 60.9 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga BK Pelhřimov 13 - 14.8 4.5 0.0 1.4 0.0 1.8/2.2 82.1 - -
2017/18 žáci U15 - MČR skupina A BK Pelhřimov 3 23.7 12.3 3.7 61.1 1.3 50.0 1/1 100.0 4.0 13.3
2017/18 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo BK Pelhřimov 2 29.5 5.0 1 22.2 1 66.7 0/0 0.0 4.0 6.5
2014/15 mladší žáci U14 - skupina C BK Pelhřimov 7 - 1.3 0.4 0.0 0 0.0 0.4/1.1 37.5 - -
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina A BK Pelhřimov 20 - 8.5 3.7 /3.7 100.0 0.3 100.0 0.5/1.1 42.9 2.6 5.9
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR C BK Pelhřimov 3 - 4.7 1.7 /1.7 100.0 0.3 100.0 0.3/1.7 20.0 3.0 3.0
2015/16 mladší žáci U14 - MČR skupina A BK Pelhřimov 3 21.3 2.7 1.3 /3.7 36.4 0 0.0 0/0.7 0.0 2.7 -2.7
2015/16 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo BK Pelhřimov 2 19.0 1.0 0.5 /3.5 14.3 0 0.0 0/0 0.0 2.0 0.5
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina C BK Pelhřimov 6 - 12.8 6.3 /6.3 100.0 0 0.0 0.2/1 16.7 2.8 9.2
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BK Pelhřimov 14 - 14.2 6.4 /6.4 100.0 0.1 100.0 1.3/3.1 41.9 2.4 10.1
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina B BK Pelhřimov 3 22.0 12.0 5 /12.3 40.5 0.7 50.0 0/1 0.0 1.7 6.7
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo BK Pelhřimov 2 14.5 3.0 1.5 /5.5 27.3 0 0.0 0/0 0.0 1.5 3.0
2014/15 starší minižactvo U13 - základní skupina C I Sojky Pelhřimov 2 - 14.0 7 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2014/15 starší minižactvo U13 - základní skupina C II Sojky Pelhřimov 4 - 11.0 5 0.0 0 0.0 1/1.5 66.7 - -
2014/15 starší minižactvo U13 - F1 (o 1. - 3. místo) Sojky Pelhřimov 6 - 5.7 2.5 0.0 0 0.0 0.7/0.8 80.0 - -
2014/15 mladší minižactvo U12 - základní skupina A Sojky Pelhřimov 2 - 17.5 8.5 0.0 0 0.0 0.5/2 25.0 - -
2014/15 mladší minižactvo U12 - F1 (o 1. - 3. místo) Sojky Pelhřimov 4 - 8.8 3.8 0.0 0 0.0 1.3/1.3 100.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - předkolo D BK Sojky Pelhřimov 3 - 3.3 1.7 /1.7 100.0 0 0.0 0/0 0.0 3.3 -
2014/15 starší minižáci U13 - MČR-skupina A BK Sojky Pelhřimov 2 - 2.5 0.5 /0.5 100.0 0.5 100.0 0/1 0.0 3.5 -2.0
2014/15 starší minižáci U13 - MČR o 5. - 8. místo BK Sojky Pelhřimov 2 - 3.5 1.5 /1.5 100.0 0 0.0 0.5/1 50.0 3.0 -
2014/15 starší minižáci U13 - kvalifikace o P-MČ BK Sojky Pelhřimov 2 - 4.5 2 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2015/16 starší minižáci U13 - Předkolo MČR C BK Sojky Pelhřimov 3 - 8.3 3.7 /3.7 100.0 0 0.0 1/2 50.0 2.3 5.0
2015/16 starší minižáci U13 - MČR skupina B BK Sojky Pelhřimov 3 17.3 7.0 3.3 /9 37.0 0 0.0 0.3/2 16.7 2.7 5.3
2015/16 starší minižáci U13 - MČR o 1.-4. místo BK Sojky Pelhřimov 2 16.0 8.0 3 /9 33.3 0 0.0 2/4 50.0 3.0 3.0
2015/16 starší minižáci U13 - o postup na NF BK Sojky Pelhřimov 3 - 7.0 3.3 0.0 0 0.0 0.3/0.7 50.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - kvalifikace o NF BK Sojky Pelhřimov 2 - 7.0 3 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina B BK Pelhřimov 1 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina B BK Pelhřimov 4 - 15.5 5 0.0 0.8 0.0 3.3/4.8 68.4 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out B BK Pelhřimov 4 - 12.5 4.3 0.0 0.8 0.0 1.8/1.8 100.0 - -
2015/16 starší minižactvo U13 - zákl. sk. B Sojky Pelhřimov h 6 - 13.8 6.3 0.0 0 0.0 1.2/2.2 53.8 - -
2015/16 starší minižactvo U13 - zákl. sk. D Sojky Pelhřimov h 6 - 16.5 7.7 0.0 0.3 0.0 0.2/0.3 50.0 - -
2015/16 starší minižactvo U13 - skupina F1 (o 1. - 4. místo) Sojky Pelhřimov h 4 - 14.8 6.8 0.0 0 0.0 1.3/4 31.3 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina A Fio banka J. Hradec 3 - 18.0 8.3 0.0 0 0.0 1.3/1.3 100.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Fio banka J. Hradec 6 - 15.5 5.8 0.0 0.3 0.0 2.8/4.5 63.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A GBA Sojky Pelhřimov 3 5.0 2.7 1 /1.3 75.0 0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.0 2.0
2021/22 junioři U19 - skupina B GBA Sojky Pelhřimov 9 16.1 4.4 1.9 /4.7 40.5 0.1 11.1 0.3/1 33.3 1.0 5.1
2021/22 muži - skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 4 5.8 1.3 0.3 /1.3 20.0 0 0.0 0.8/1 75.0 - 0.3
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník GBA Sojky Pelhřimov 2 14.5 8.5 3.5 53.8 0.5 100.0 0/1 0.0 1.0 5.0
2021/22 junioři U19 - nadstavba A GBA Sojky Pelhřimov 8 10.6 2.8 0.9 /1.9 46.7 0.3 40.0 0.3/0.8 33.3 0.5 4.5
2021/22 junioři U19 - play-out B GBA Sojky Pelhřimov B 1 - 27.0 8 0.0 2 0.0 5/5 100.0 - -
2021/22 muži - play-out 13.-20. místo GBA Sojky Pelhřimov 3 17.7 8.0 3.3 /5.7 58.8 0.3 33.3 0.3/0.7 50.0 - 12.3
2021/22 junioři U19 - MČR GBA Sojky Pelhřimov 2 3.0 0.5 0 /1 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -1.5
2022/23 junioři U19 - skupina B GBA Sojky Pelhřimov 10 19.6 8.2 2.6 /5.5 47.3 0.3 23.1 2.1/3.2 65.6 1.6 8.3
2022/23 muži - skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 12 17.3 4.9 1.8 /4.2 44.0 0.2 22.2 0.8/1.5 50.0 1.3 4.6
2022/23 junioři U19 - nadstavba A GBA Sojky Pelhřimov 7 29.0 10.9 2.6 /6 42.9 1.1 36.4 2.3/3.3 69.6 2.6 12.4
2022/23 muži - play out 13.-20. místo GBA Sojky Pelhřimov 7 24.3 7.3 1.9 /5.3 35.1 0.9 35.3 1/1.7 58.3 1.4 8.7
2022/23 junioři U19 - předkolo play-off GBA Sojky Pelhřimov 3 38.0 16.3 4.3 /13.7 31.7 1.7 35.7 2.7/5.3 50.0 2.7 20.7
2022/23 junioři U19 - play-off GBA Sojky Pelhřimov 2 22.0 7.0 1 /3 33.3 1 40.0 2/2 100.0 3.0 7.5
2022/23 muži - baráž o I. LM GBA Sojky Pelhřimov 6 31.8 11.7 3.8 /11.2 34.3 0.5 27.3 2.5/3.7 68.2 1.8 11.3
2023/24 muži - skupina A GBA Sojky Pelhřimov 17 - 11.9 3.9 0.0 0.8 0.0 1.6/3.4 46.6 - -
2023/24 muži - Český pohár mužů JHR 2 2.0 4.0 1.5 /2 75.0 0 0.0 1/1 100.0 1.5 2.0
2023/24 muži - skupina ZÁPAD JHR 12 11.8 1.3 0.3 /0.8 40.0 0.1 33.3 0.4/0.7 62.5 0.8 3.3
2023/24 muži - skupina C 1.-6. místo JHR 4 7.5 0.8 0.3 /0.3 100.0 0 0.0 0.3/0.5 50.0 0.3 2.3
2023/24 muži - play-off JHR 2 8.5 2.5 0.5 /1.5 33.3 0.5 50.0 0/0 0.0 - 2.0
2023/24 muži - play-off A GBA Sojky Pelhřimov 2 - 8.0 2 0.0 0.5 0.0 2.5/5 50.0 - -
Průměr za kariéru 14.4 5.8 8.4 3.2 68.7 0.3 36.6 1.0/1.7 135.1 1.8 2.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 Sokol Písek B 7. 1. 2024
2B body 7 Sokol Kbely 11. 2. 2024
3B body 2 VYS 15. 10. 2023
Obranné doskoky 3 Slavoj BK Litoměřice 12. 11. 2023
Útočné doskoky 1 Slavoj BK Litoměřice 26. 1. 2024
Doskoky celkem 4 Slavoj BK Litoměřice 12. 11. 2023
Body 18 BC Benešov 17. 3. 2024
Užitečnost 10 Sokol Pražský 29. 10. 2023
Asistence 6 SP Basket 24. 11. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 Snakes Ostrava 6. 1. 2019 2018/19
2B body 13 Spartak Kaplice mix 12. 12. 2015 2015/16
3B body 5 BCM Orli Prostějov 4. 3. 2018 2017/18
Obranné doskoky 12 BA Nymburk 26. 3. 2023 2022/23
Útočné doskoky 6 BVK Holice 5. 12. 2021 2021/22
Doskoky celkem 14 BA Nymburk 24. 3. 2023 2022/23
Body 27 VYS 27. 2. 2022 2021/22
Užitečnost 27 BK Wolves Radotín 4. 6. 2023 2022/23
Asistence 9 USK 19. 2. 2023 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
16. 9. 2023 skupina A Sokol Písek B 0:00 12 4 0.0 1 0.0 1/6 16.7
17. 9. 2023 skupina A Pří 0:00 8 2 0.0 1 0.0 1/2 50.0
30. 9. 2023 skupina A BK Klatovy 0:00 6 2 0.0 0 0.0 2/3 66.7
1. 10. 2023 skupina A Jiskra Domažlice 0:00 7 3 0.0 0 0.0 1/2 50.0
8. 10. 2023 skupina ZÁPAD PLZ 11:45 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 10. 2023 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 9:10 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
15. 10. 2023 skupina A VYS 0:00 14 4 0.0 2 0.0 0/0 0
22. 10. 2023 skupina ZÁPAD BA LYNX Liberec 11:20 3 1 100.0 0 0.0 1/2 50.0
29. 10. 2023 skupina ZÁPAD Sokol Pražský 10:16 7 1 100.0 1 100.0 2/2 100.0
5. 11. 2023 skupina A SKB Rokycany 0:00 11 3 0.0 1 0.0 2/4 50.0
4. 11. 2023 skupina A Loko Plzeň B 0:00 16 5 0.0 1 0.0 3/4 75.0
12. 11. 2023 skupina ZÁPAD Slavoj BK Litoměřice 17:55 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
19. 11. 2023 skupina ZÁPAD BK Wolves Radotín 10:34 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
18. 11. 2023 skupina A BC Benešov 0:00 7 2 0.0 0 0.0 3/5 60.0
24. 11. 2023 skupina ZÁPAD SP Basket 21:15 3 1 50.0 0 0.0 1/2 50.0
29. 11. 2023 Český pohár mužů SKS 3:46 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 12. 2023 skupina ZÁPAD USK Praha B 13:48 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
27. 10. 2023 Český pohár mužů CBU 0:00 8 3 100.0 0 0.0 2/2 100.0
8. 12. 2023 skupina ZÁPAD PLZ 7:36 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 12. 2023 skupina A BC Vysočina 0:00 11 5 0.0 0 0.0 1/2 50.0
10. 12. 2023 skupina A BC Vysočina 0:00 6 3 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 1. 2024 skupina ZÁPAD BA LYNX Liberec 1:41 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 1. 2024 skupina A Sokol Písek B 0:00 10 3 0.0 0 0.0 4/7 57.1
14. 1. 2024 skupina ZÁPAD Sokol Pražský 18:45 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
20. 1. 2024 skupina A Jiskra Domažlice 0:00 16 5 0.0 2 0.0 0/2 0.0
26. 1. 2024 skupina ZÁPAD Slavoj BK Litoměřice 7:28 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 2. 2024 skupina A VYS 0:00 9 4 0.0 0 0.0 1/1 100.0
11. 2. 2024 skupina A Sokol Kbely 0:00 17 7 0.0 1 0.0 0/0 0
23. 2. 2024 skupina C 1.-6. místo SVI 4:34 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
27. 2. 2024 skupina C 1.-6. místo HKR 11:24 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
1. 3. 2024 skupina C 1.-6. místo BK Opava B 10:49 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
3. 3. 2024 skupina A Loko Plzeň B 0:00 17 4 0.0 2 0.0 3/7 42.9
2. 3. 2024 skupina A SKB Rokycany 0:00 12 5 0.0 0 0.0 2/4 50.0
8. 3. 2024 skupina C 1.-6. místo HKR 2:55 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 3. 2024 skupina C 1.-6. místo SVI 4:34 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 3. 2024 skupina A CBU 0:00 12 2 0.0 2 0.0 2/6 33.3
17. 3. 2024 skupina A BC Benešov 0:00 18 6 0.0 1 0.0 3/6 50.0
27. 3. 2024 play-off BK VIVIDBOOKS Pardubice 16:43 5 1 33.3 1 50.0 0/0 0
5. 4. 2024 play-off SVI 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 4. 2024 play-off A BC Vysočina 0:00 6 2 0.0 0 0.0 2/5 40.0
7. 4. 2024 play-off A BC Vysočina 0:00 10 2 0.0 1 0.0 3/5 60.0
Celkem 41 196:18 257 82 455.6 17 340.0 42/83 50.6
Průměr 41 4:47 6.3 2.0 455.6 0.4 340.0 1.0/2.0 50.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Písek 6 0:00 17.0 7.3 209.5 0.3 200.0 1.3/2.2 61.5 2.7
Lions J. Hradec 9 0:00 9.3 4.3 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 0.9
Sokol Písek Sršni 11 0:00 7.3 3.1 0.0 0.0 0.0 1.1/1.5 70.6 1.4
BK Tábor mix 4 0:00 18.0 8.8 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.8
Synthesia Pardubice 4 0:00 16.5 4.8 0.0 1.8 0.0 1.8/2.0 87.5 2.8
BK Tábor 9 0:00 6.9 3.2 0.0 0.0 0.0 0.4/0.9 50.0 0.6
BC Vysočina 3 0:00 19.7 4.0 0.0 2.3 0.0 4.7/5.3 87.5 2.0
Sokol Pražský 5 0:00 10.8 4.0 0.0 0.4 0.0 1.6/2.2 72.7 2.4
BA Nymburk 6 22:20 8.7 2.2 29.5 1.0 40.0 1.3/2.7 50.0 1.7
Sokol Písek 6 23:51 8.0 2.0 52.2 0.8 38.5 1.5/2.2 69.2 2.5
BCM Orli Prostějov 2 0:00 23.5 7.0 0.0 3.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
BA Sparta Praha 5 0:00 8.6 4.0 166.7 0.2 100.0 0.0/0.2 0.0 1.6
BC Vysočina 6 7:58 6.8 2.3 140.0 0.3 66.7 1.2/2.3 50.0 2.3
BK Strakonice d 7 0:00 5.3 2.6 0.0 0.0 0.0 0.1/0.4 33.3 1.7
Tigers Č. Budějovice 2 0:00 17.5 8.0 100.0 0.5 100.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Sokol Písek Sršni B 2 0:00 17.5 8.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
BA Sparta 2 0:00 17.5 8.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 -
Loko Plzeň B 2 0:00 16.5 4.5 0.0 1.5 0.0 3.0/5.5 54.5 -
BCM Orli Prostějov 4 17:49 8.0 3.5 48.3 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
BC Kolín 3 0:00 10.7 4.7 0.0 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 2.3
BK Klatovy 4 0:00 8.0 3.8 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 3.3
BK Wolves Radotín 3 25:46 10.3 3.3 35.7 0.7 66.7 1.7/2.3 71.4 0.3
SKB Strakonice 2 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
BCM Orli Prostějov 3 26:40 9.7 2.0 46.2 1.3 50.0 1.7/2.7 62.5 0.7
BCM Orli Prostějov 2 0:00 14.5 5.5 100.0 0.5 100.0 2.0/3.5 57.1 2.0
BK Cc Aldast Strakonice d. 6 0:00 4.8 2.2 0.0 0.0 0.0 0.5/0.7 75.0 2.5
Sokol pražský 4 20:41 7.3 1.8 38.9 1.0 36.4 0.8/1.5 50.0 1.0
Sokol Pražský 4 0:00 7.3 3.5 700.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 2.0
Sršni Písek 6 0:00 4.7 1.7 0.0 0.0 0.0 1.3/3.0 44.4 1.3
Sokol Pražský 6 18:26 4.7 1.2 35.0 0.2 25.0 1.8/2.3 78.6 1.3
VYS 1 0:00 27.0 8.0 0.0 2.0 0.0 5.0/5.0 100.0 2.0
BK Snakes Ostrava 2 0:00 13.5 6.0 100.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 13.0 5.5 0.0 0.5 0.0 0.5/0.5 100.0 3.0
PCE 4 18:02 6.5 1.5 42.9 0.8 33.3 1.3/3.3 38.5 1.0
BC Benešov 2 0:00 12.5 4.0 0.0 0.5 0.0 3.0/5.5 54.5 3.5
BK NAPOS Vysoká n.L. 2 30:03 12.0 4.0 32.0 0.5 16.7 2.5/4.5 55.6 2.0
SKB Rokycany 2 0:00 11.5 4.0 0.0 0.5 0.0 2.0/4.0 50.0 1.5
Snakes Ostrava 1 0:00 23.0 6.0 0.0 0.0 0.0 11.0/19.0 57.9 3.0
Jiskra Domažlice 2 0:00 11.5 4.0 0.0 1.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
Snakes Ostrava 2 21:57 11.5 2.5 41.7 1.5 50.0 2.0/2.0 100.0 1.0
FASTAV Zlín 2 20:44 11.5 5.0 58.8 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 -
VYS 2 0:00 11.5 4.0 0.0 1.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0
BK Strakonice d 5 0:00 4.4 1.8 0.0 0.0 0.0 0.8/1.4 57.1 1.6
Tygři Brno 2 0:00 11.0 5.0 100.0 0.0 0.0 1.0/4.5 22.2 2.5
NH Ostrava 3 0:00 7.3 3.7 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
Sokol Písek B 2 0:00 11.0 3.5 0.0 0.5 0.0 2.5/6.5 38.5 -
CBU 2 0:00 10.0 2.5 166.7 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
BK Tábor 1 0:00 19.0 9.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
USK 5 13:08 3.8 0.8 44.4 0.2 25.0 1.6/2.4 66.7 1.4
BK Lions J. Hradec 1 0:00 19.0 6.0 0.0 1.0 0.0 4.0/6.0 66.7 2.0
Vlci Žďár 1 0:00 18.0 4.0 0.0 1.0 0.0 7.0/7.0 100.0 2.0
BASKET Brno 4 11:37 4.5 2.0 72.7 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
BK Horejsek Děčín 1 0:00 18.0 5.0 0.0 1.0 0.0 5.0/8.0 62.5 1.0
Tygři Brno 6 12:49 3.0 0.3 12.5 0.2 33.3 1.8/2.7 68.8 1.5
Sršni Písek B 4 0:00 4.5 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 1.0
BK Vlci Žďár 1 0:00 17.0 6.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 8.5 2.5 100.0 1.0 100.0 0.5/3.0 16.7 3.0
SNAK A 3 8:17 5.7 2.3 175.0 0.3 50.0 0.0/0.7 0.0 0.7
BK Klatovy 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Sokol Kbely 1 0:00 17.0 7.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Opava 2 16:33 8.0 3.0 54.5 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.5
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 22:51 8.0 2.0 30.8 1.0 33.3 1.0/2.0 50.0 0.5
Sršni Sokol Písek h 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 2.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice - KVAL 3 10:24 5.0 2.0 33.3 0.0 0.0 1.0/2.3 42.9 2.7
Sršni Písek 3 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.7 37.5 1.7
BK Pardubice 2 23:40 7.5 2.5 38.5 0.5 33.3 1.0/1.0 100.0 2.0
Pod U17B 1 0:00 15.0 5.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 4.0
BA Sparta 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
GBA Lions J. Hradec 1 29:07 13.0 4.0 40.0 1.0 33.3 2.0/2.0 100.0 1.0
Sokol Písek Sršni h 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 2.0
BSK Č.Budějovice 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Pražský 3 2:01 4.0 1.7 71.4 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.7
USK Praha B 3 16:22 3.7 1.0 42.9 0.3 50.0 0.7/1.3 50.0 2.0
BK Klatovy 1 0:00 11.0 5.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BK Lions Jindřichův Hradec h 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Královští Sokoli 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SP Basket 2 17:50 5.5 2.5 71.4 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 5.0 2.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 2.5
Slavoj Litoměřice 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
JHR 2 7:32 4.5 2.0 50.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Sokol Písek 1 24:34 9.0 3.0 60.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Nymburk 2 20:24 4.5 1.0 22.2 0.5 100.0 1.0/1.5 66.7 1.0
BK Loko Plzeň 1 25:33 8.0 4.0 57.1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Medvědi Tábor h 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Pří 1 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Medvědi Tábor h 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
PŘÍ 1 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Levharti Chomutov 3 10:14 2.7 0.7 40.0 0.3 100.0 0.3/0.3 100.0 -
NH Ostrava 2 22:43 4.0 0.0 0.0 1.0 33.3 1.0/1.0 100.0 1.0
USK 1 25:36 7.0 2.0 28.6 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
BVK Holice 1 28:22 7.0 3.0 30.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Basketbal Polabí 1 25:00 7.0 2.0 33.3 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
PLZ 4 13:42 1.8 0.8 30.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 0.5
BK Klatovy 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Tygři JBC Brno 1 25:40 6.0 3.0 42.9 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BC Vysočina 1 16:00 6.0 2.0 25.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
Sj. BK Litoměřice 1 11:01 6.0 3.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 3 14:59 1.7 0.7 22.2 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 3.0
BA LYNX Liberec 3 13:58 1.7 0.7 33.3 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.3
Slavoj BK Litoměřice 4 11:04 1.3 0.5 28.6 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 0.8
Snakes Ostrava 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
PIS 1 18:54 4.0 2.0 66.7 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 1.0
Basket Poděbrady 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NH Ostrava 1 20:37 4.0 2.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SK Žabovřesky 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Lions J. Hradec 1 0:00 4.0 1.0 100.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
BCM Orli Prostějov 2 17:26 2.0 1.0 28.6 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
HKR 2 7:09 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BA Sparta Praha 1 14:46 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Praha 1 14:12 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Žďár n. S. 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BK Opava B 1 10:49 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BC Kolín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Kolín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SKS 1 3:46 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tigers Č. Budějovice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SVI 3 3:02 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
BK Opava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0