Ondřej Plášil

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
GBA Sojky Pelhřimov
Výška
191 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
332
Procento vítězství
79.5%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F- VAL
2011/12 mladší minižactvo U12 - skupina B BK Pelhřimov 4 - 1.0 0.5 0.0 0 0/0 0.0 - -
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - skupina B BK Pelhřimov 6 - 3.2 1.5 0.0 0 0.2/1 16.7 - -
2011/12 mladší minižactvo U12 - skupina S1 BK Pelhřimov 4 - 1.5 0.8 0.0 0 0/0.5 0.0 - -
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - skupina S1 BK Pelhřimov 4 - 1.8 0.8 0.0 0 0.3/0.3 100.0 - -
2011/12 mladší minižactvo U12 - skupina F1 BK Pelhřimov 4 - 2.5 1.3 0.0 0 0/0.5 0.0 - -
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - skupina F1 BK Pelhřimov 4 - 3.0 1.3 0.0 0 0.5/2 25.0 - -
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - kvalifikace hochů BK Pelhřimov 2 - 5.5 1.5 0.0 0 2.5/5 50.0 - -
2012/13 mladší minižactvo U12 - skupina B BK Pelhřimov 10 - 6.4 2.7 0.0 0 1/2 50.0 - -
2012/13 nejmladší minižactvo U11 - skupina B BK Pelhřimov 8 - 6.1 2.9 0.0 0 0.4/0.9 42.9 - -
2012/13 mladší minižactvo U12 - skupina F1 BK Pelhřimov 2 - 1.0 0.5 0.0 0 0/0 0.0 - -
2012/13 nejmladší minižactvo U11 - skupina F1 BK Pelhřimov 5 - 5.2 2.6 0.0 0 0/0.2 0.0 - -
2013/14 starší minižactvo + U14 a ml. žákyně - skupina A BK Sojky Pelhřimov 6 - 3.8 1.7 0.0 0 0.5/0.7 75.0 - -
2013/14 mladší minižactvo U12 - skupina C BK Pelhřimov 6 - 13.2 6.5 0.0 0 0.2/1 16.7 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - skupina B BK Pelhřimov 6 - 15.3 7.5 0.0 0 0.3/0.3 100.0 - -
2013/14 starší minižactvo + U14 a ml. žákyně - Skupina F1 BK Sojky Pelhřimov 2 - 8.5 3.5 0.0 0 1.5/1.5 100.0 - -
2013/14 mladší minižactvo U12 - nadstavba základních skupin BK Pelhřimov 2 - 5.5 1.5 0.0 0 2.5/3 83.3 - -
2013/14 starší minižáci U13 - o postup na MČR BK Pelhřimov 2 - 9.0 4 0.0 0 1/3 33.3 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - o postup na NF BK Pelhřimov 2 - 15.0 6.5 0.0 0 2/3.5 57.1 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - o postup na NF BK Pelhřimov 2 - 7.5 2.5 0.0 0 2.5/4.5 55.6 - -
2013/14 mladší minižactvo U12 - Skupina F1 BK Pelhřimov 6 - 12.7 5.8 0.0 0 1/1.8 54.5 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - skupina F1 BK Pelhřimov 4 - 9.0 4 0.0 0 1/1.8 57.1 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina C BK Pelhřimov 7 - 1.3 0.4 0.0 0 0.4/1.1 37.5 - -
2014/15 starší minižactvo U13 - základní skupina C I Sojky Pelhřimov 2 - 14.0 7 0.0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší minižactvo U12 - základní skupina A Sojky Pelhřimov 2 - 17.5 8.5 0.0 0 0.5/2 25.0 - -
2014/15 starší minižactvo U13 - základní skupina C II Sojky Pelhřimov 4 - 11.0 5 0.0 0 1/1.5 66.7 - -
2014/15 starší minižáci U13 - kvalifikace o P-MČ BK Sojky Pelhřimov 2 - 4.5 2 0.0 0 0.5/1 50.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - kvalifikace o NF BK Sojky Pelhřimov 2 - 7.0 3 0.0 0 1/2 50.0 - -
2014/15 starší minižactvo U13 - F1 (o 1. - 3. místo) Sojky Pelhřimov 6 - 5.7 2.5 0.0 0 0.7/0.8 80.0 - -
2014/15 mladší minižactvo U12 - F1 (o 1. - 3. místo) Sojky Pelhřimov 4 - 8.8 3.8 0.0 0 1.3/1.3 100.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - předkolo D BK Sojky Pelhřimov 3 - 3.3 1.7 /1.7 100.0 0 0/0 0.0 3.3 -
2014/15 starší minižáci U13 - MČR-skupina A BK Sojky Pelhřimov 2 - 2.5 0.5 /0.5 100.0 0.5 0/1 0.0 3.5 -2.0
2014/15 starší minižáci U13 - MČR o 5. - 8. místo BK Sojky Pelhřimov 2 - 3.5 1.5 /1.5 100.0 0 0.5/1 50.0 3.0 -
2015/16 žáci U15 - základní skupina B BK Pelhřimov 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0/0 0.0 1.0 -1.0
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina A BK Pelhřimov 20 - 8.5 3.7 /3.7 100.0 0.3 0.5/1.1 42.9 2.6 5.9
2015/16 starší minižactvo U13 - zákl. sk. B Sojky Pelhřimov h 6 - 13.8 6.3 0.0 0 1.2/2.2 53.8 - -
2015/16 starší minižactvo U13 - zákl. sk. D Sojky Pelhřimov h 6 - 16.5 7.7 0.0 0.3 0.2/0.3 50.0 - -
2015/16 starší minižáci U13 - o postup na NF BK Sojky Pelhřimov 3 - 7.0 3.3 0.0 0 0.3/0.7 50.0 - -
2015/16 žáci U15 - liga sk. B BK Pelhřimov 2 - 2.0 1 /1 100.0 0 0/0.5 0.0 2.5 -1.0
2015/16 starší minižactvo U13 - skupina F1 (o 1. - 4. místo) Sojky Pelhřimov h 4 - 14.8 6.8 0.0 0 1.3/4 31.3 - -
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR C BK Pelhřimov 3 - 4.7 1.7 /1.7 100.0 0.3 0.3/1.7 20.0 3.0 3.0
2015/16 mladší žáci U14 - MČR skupina A BK Pelhřimov 3 21.3 2.7 1.3 /3.7 36.4 0 0/0.7 0.0 2.7 -2.7
2015/16 starší minižáci U13 - Předkolo MČR C BK Sojky Pelhřimov 3 - 8.3 3.7 /3.7 100.0 0 1/2 50.0 2.3 5.0
2015/16 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo BK Pelhřimov 2 19.0 1.0 0.5 /3.5 14.3 0 0/0 0.0 2.0 0.5
2015/16 starší minižáci U13 - MČR skupina B BK Sojky Pelhřimov 3 17.3 7.0 3.3 /9 37.0 0 0.3/2 16.7 2.7 5.3
2015/16 starší minižáci U13 - MČR o 1.-4. místo BK Sojky Pelhřimov 2 16.0 8.0 3 /9 33.3 0 2/4 50.0 3.0 3.0
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina C BK Pelhřimov 6 - 12.8 6.3 /6.3 100.0 0 0.2/1 16.7 2.8 9.2
2016/17 starší minižáci U13 - Základní fáze USK Praha 4 - 15.8 7.5 0.0 0 0.8/1 75.0 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BK Pelhřimov 14 - 14.2 6.4 /6.4 100.0 0.1 1.3/3.1 41.9 2.4 10.1
2016/17 starší minižáci U13 - F - 1. - 4. místo USK Praha 5 - 8.6 4 0.0 0.2 0/0.4 0.0 - -
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina B BK Pelhřimov 3 22.0 12.0 5 /12.3 40.5 0.7 0/1 0.0 1.7 6.7
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo BK Pelhřimov 2 14.5 3.0 1.5 /5.5 27.3 0 0/0 0.0 1.5 3.0
2017/18 žáci U15 - Skupina A BK Pelhřimov 9 - 12.7 5.2 0.0 0.2 1.6/2.6 60.9 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina A Fio banka J. Hradec 3 - 18.0 8.3 0.0 0 1.3/1.3 100.0 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina B BK Pelhřimov 1 - 2.0 1 0.0 0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Fio banka J. Hradec 6 - 15.5 5.8 0.0 0.3 2.8/4.5 63.0 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga BK Pelhřimov 13 - 14.8 4.5 0.0 1.4 1.8/2.2 82.1 - -
2017/18 žáci U15 - MČR skupina A BK Pelhřimov 3 23.7 12.3 3.7 61.1 1.3 1/1 100.0 4.0 13.3
2017/18 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo BK Pelhřimov 2 29.5 5.0 1 22.2 1 0/0 0.0 4.0 6.5
2018/19 žáci U15 - Skupina A USK Praha 7 - 13.9 4.4 0.0 1 2/3.6 56.0 - -
2018/19 kadeti U17 - základní část USK 3 17.0 4.7 1.7 /4.3 38.5 0.3 0.3/1 33.3 1.0 1.3
2018/19 kadeti U17 - skupina B BK Pelhřimov 4 - 15.5 5 0.0 0.8 3.3/4.8 68.4 - -
2018/19 žáci U15 - Extraliga USK Praha 5 - 17.2 5 0.0 1.2 3.6/5.6 64.3 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out B BK Pelhřimov 4 - 12.5 4.3 0.0 0.8 1.8/1.8 100.0 - -
2019/20 junioři U19 - základní část Sokol pražský 4 2.5 0.0 0 /0 0.0 0 0/0 0.0 0.3 0.8
2019/20 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 17 21.8 5.9 1.8 /4.6 38.0 0.5 0.9/1.1 88.9 1.6 5.5
2019/20 junioři U19 - skupina B BK Pelhřimov 3 - 6.7 1.7 0.0 0.7 1.3/2 66.7 - -
2019/20 junioři U19 - play-out B BK Pelhřimov 4 - 19.5 5.3 0.0 1.8 3.8/4.5 83.3 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A GBA Sojky Pelhřimov 3 5.0 2.7 1 /1.3 75.0 0 0.7/0.7 100.0 1.0 2.0
2021/22 muži - skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 3 7.7 1.7 0.3 /1.7 20.0 0 1/1.3 75.0 - 0.3
2021/22 junioři U19 - skupina B GBA Sojky Pelhřimov 9 16.1 4.4 1.9 /4.7 40.5 0.1 0.3/1 33.3 1.0 5.1
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník GBA Sojky Pelhřimov 2 14.5 8.5 3.5 53.8 0.5 0/1 0.0 1.0 5.0
2021/22 junioři U19 - nadstavba A GBA Sojky Pelhřimov 2 11.5 2.5 1 /2 50.0 0 0.5/1 50.0 1.0 8.0
Průměr za kariéru 32.6 3.3 8.8 3.6 148.8 0.2 0.9/1.6 310.0 1.9 1.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 SP BASKET 5. 11. 2021
2B body 7 BCM Orli Prostějov 21. 11. 2021
3B body 1 SNAK A 1. 12. 2021
Obranné doskoky 6 BVK Holice 5. 12. 2021
Útočné doskoky 6 BVK Holice 5. 12. 2021
Doskoky celkem 12 BVK Holice 5. 12. 2021
Body 14 BCM Orli Prostějov 21. 11. 2021
Užitečnost 16 BCM Orli Prostějov 21. 11. 2021
Asistence 6 BCM Orli Prostějov 21. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 Snakes Ostrava 6. 1. 2019 2018/19
2B body 13 Spartak Kaplice mix 12. 12. 2015 2015/16
3B body 5 BCM Orli Prostějov 4. 3. 2018 2017/18
Obranné doskoky 6 BC VYSOČINA 7. 5. 2016 2015/16
Útočné doskoky 6 BVK Holice 5. 12. 2021 2021/22
Doskoky celkem 12 BVK Holice 5. 12. 2021 2021/22
Body 26 BK Klatovy 7. 10. 2017 2017/18
Užitečnost 22 Tigers Č. Budějovice 31. 1. 2016 2015/16
Asistence 6 Sokol Písek 1. 12. 2019 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
12. 6. 2021 skupina A BA Sparta Praha 14:46 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
12. 6. 2021 skupina A Tygři Brno 0:00 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
13. 6. 2021 skupina A Basket Poděbrady 0:00 4 2 100.0 0 0.0 0/0 0
17. 9. 2021 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 1:48 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
18. 9. 2021 skupina B BCM Orli Prostějov 15:57 4 2 50.0 0 0.0 0/0 0
17. 10. 2021 skupina B NH Ostrava 20:37 4 2 33.3 0 0.0 0/0 0
5. 11. 2021 skupina ZÁPAD SP BASKET 17:01 5 1 33.3 0 0.0 3/4 75.0
6. 11. 2021 skupina B Tygři Brno 12:42 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 11. 2021 skupina B Tygři Brno 15:26 2 0 0.0 0 0.0 2/4 50.0
11. 11. 2021 skupina B Snakes Ostrava 0:00 4 2 100.0 0 0.0 0/0 0
17. 11. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník SK Žabovřesky 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
20. 11. 2021 skupina B BASKET Brno 3:07 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
21. 11. 2021 skupina B BCM Orli Prostějov 29:22 14 7 46.7 0 0.0 0/0 0
1. 12. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník SNAK A 0:00 13 5 0.0 1 0.0 0/2 0.0
4. 12. 2021 skupina B PCE 19:46 5 1 100.0 1 33.3 0/3 0.0
5. 12. 2021 skupina B BVK Holice 28:22 7 3 30.0 0 0.0 1/2 50.0
10. 12. 2021 skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 4:13 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
15. 1. 2022 nadstavba A BA Nymburk 6:01 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 1. 2022 nadstavba A Sokol Písek 17:07 5 2 66.7 0 0.0 1/2 50.0
Celkem 19 206:15 75 30 54.5 2 16.7 9/19 47.4
Průměr 19 10:51 3.9 1.6 54.5 0.1 16.7 0.5/1.0 47.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Písek 6 0:00 17.0 7.3 209.5 0.3 200.0 1.3/2.2 61.5 2.7
Lions J. Hradec 9 0:00 9.3 4.3 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 0.9
Sokol Písek Sršni 11 0:00 7.3 3.1 0.0 0.0 0.0 1.1/1.5 70.6 1.4
Lions J. Hradec m 6 0:00 11.8 5.7 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Synthesia Pardubice 4 0:00 16.5 4.8 0.0 1.8 0.0 1.8/2.0 87.5 2.8
BC Vysočina 4 0:00 15.8 7.8 100.0 0.0 0.0 0.3/1.8 14.3 2.0
BK Tábor 9 0:00 6.9 3.2 0.0 0.0 0.0 0.4/0.9 50.0 0.6
BC Vysočina 3 0:00 19.7 4.0 0.0 2.3 0.0 4.7/5.3 87.5 2.0
Sokol Pražský 5 0:00 10.8 4.0 0.0 0.4 0.0 1.6/2.2 72.7 2.4
Spartak Kaplice mix 3 0:00 17.7 8.7 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 4.0
Tigers Č. Budějovice mix 4 0:00 12.8 6.0 0.0 0.0 0.0 0.8/2.0 37.5 2.3
Sokol Písek Sršni h B 3 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.3
BCM Orli Prostějov 2 0:00 23.5 7.0 0.0 3.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
BA Sparta Praha 5 0:00 8.6 4.0 166.7 0.2 100.0 0.0/0.2 0.0 1.6
Sokol Písek 3 0:00 13.7 5.7 0.0 0.7 0.0 0.3/1.7 20.0 2.3
BK Strakonice d 7 0:00 5.3 2.6 0.0 0.0 0.0 0.1/0.4 33.3 1.7
Sokol Písek Sršni 3 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.3 60.0 2.0
Sokol Písek Sršni B 2 0:00 17.5 8.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
BA Sparta 2 0:00 17.5 8.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 -
BK Opava 4 4:27 8.5 3.0 85.7 0.3 100.0 1.8/3.8 46.7 2.3
BK Tábor h 9 0:00 3.7 1.8 0.0 0.0 0.0 0.1/0.4 25.0 1.3
BSK Modřany - Jižní supi 3 0:00 11.0 3.3 0.0 0.7 0.0 2.3/3.0 77.8 3.7
BC Kolín 3 0:00 10.7 4.7 0.0 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 2.3
BK Klatovy 4 0:00 8.0 3.8 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 3.3
Sokol Pražský 4 0:00 7.3 3.5 700.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 2.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 14.5 5.5 100.0 0.5 100.0 2.0/3.5 57.1 2.0
BK Cc Aldast Strakonice d. 6 0:00 4.8 2.2 0.0 0.0 0.0 0.5/0.7 75.0 2.5
Sršni Písek 6 0:00 4.7 1.7 0.0 0.0 0.0 1.3/3.0 44.4 1.3
BK Snakes Ostrava 2 0:00 13.5 6.0 100.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 13.0 5.5 0.0 0.5 0.0 0.5/0.5 100.0 3.0
Snakes Ostrava 2 21:57 11.5 2.5 41.7 1.5 50.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Snakes Ostrava 1 0:00 23.0 6.0 0.0 0.0 0.0 11.0/19.0 57.9 3.0
NH Ostrava 3 0:00 7.3 3.7 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
BK Strakonice d 5 0:00 4.4 1.8 0.0 0.0 0.0 0.8/1.4 57.1 1.6
Tygři Brno 2 0:00 11.0 5.0 100.0 0.0 0.0 1.0/4.5 22.2 2.5
SAM Brno 3 23:30 7.0 2.3 50.0 0.3 12.5 1.3/2.0 66.7 1.3
Vlci Žďár 1 0:00 18.0 4.0 0.0 1.0 0.0 7.0/7.0 100.0 2.0
BCM Orli Prostějov 2 22:39 9.0 4.5 47.4 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Horejsek Děčín 1 0:00 18.0 5.0 0.0 1.0 0.0 5.0/8.0 62.5 1.0
Sršni Písek B 4 0:00 4.5 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 1.0
BK Klatovy 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 8.5 2.5 100.0 1.0 100.0 0.5/3.0 16.7 3.0
Pod U17B 1 0:00 15.0 5.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
BK Pardubice 2 23:40 7.5 2.5 38.5 0.5 33.3 1.0/1.0 100.0 2.0
ZŠ a MŠ Borotín m 3 0:00 5.0 2.3 0.0 0.0 0.0 0.3/2.0 16.7 2.0
SNAK A 1 0:00 13.0 5.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BA Sparta 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
BSK Č.Budějovice 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Písek Sršni h 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 2.0
Sokol Pražský 3 2:01 4.0 1.7 71.4 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.7
Královští Sokoli 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Klatovy 1 0:00 11.0 5.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Slavoj Litoměřice 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 5.0 2.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 2.5
Sokol Písek 1 24:34 9.0 3.0 60.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Nymburk 2 20:24 4.5 1.0 22.2 0.5 100.0 1.0/1.5 66.7 1.0
BK Tábor 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Loko Plzeň 1 25:33 8.0 4.0 57.1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Tábor 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
NH Ostrava 2 22:43 4.0 0.0 0.0 1.0 33.3 1.0/1.0 100.0 1.0
USK 1 25:36 7.0 2.0 28.6 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
BVK Holice 1 28:22 7.0 3.0 30.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BC VYSOČINA 1 16:00 6.0 2.0 25.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
Sj. BK Litoměřice 1 11:01 6.0 3.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři JBC Brno 1 25:40 6.0 3.0 42.9 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
SP BASKET 1 17:01 5.0 1.0 33.3 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
Sokol Písek 1 17:07 5.0 2.0 66.7 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Synthesia Pardubice 3 14:59 1.7 0.7 22.2 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 3.0
PCE 2 10:50 2.5 0.5 100.0 0.5 33.3 0.0/1.5 0.0 1.0
SK Žabovřesky 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 2 17:26 2.0 1.0 28.6 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Brno 3 9:22 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 1.3
Basket Poděbrady 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Lions J. Hradec 1 0:00 4.0 1.0 100.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
NH Ostrava 1 20:37 4.0 2.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Snakes Ostrava 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Písek Sršni 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BA Sparta Praha 1 14:46 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Praha 1 14:12 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
SAM Brno 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Žďár n. S. 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Slavoj Litoměřice 1 4:13 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Levharti Chomutov 1 1:48 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BASKET Brno 1 3:07 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Opava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Nymburk 2 3:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
USK 1 8:28 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Kolín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0