Adam Košnar

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 18 let
Aktuální klub
BA Nymburk
Výška
182 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
151
Procento vítězství
60.9%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U 12 Nym 4 - 3.8 1.8 0.0 0 0.0 0.3/1 25.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - základní část skupina A NymBCM 5 - 4.4 2.2 0.0 0 0.0 0/0.4 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - základní část skupina A (3 na 3) NymBCM 4 - 3.0 1.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladší mini U12 (3na3) Nym 8 - 1.9 0.9 0.0 0 0.0 0.1/0.1 100.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - kvalifikace o národní finále U12 BCM Nymb (kv) 4 - 1.5 0.5 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 BANym U13B 11 - 1.1 0.4 0.0 0 0.0 0.4/1.2 30.8 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12 BA Nb U12B 8 - 6.3 2.6 0.0 0 0.0 1/2.9 34.8 - -
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina B BA Nymburk 8 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 0.6 -0.6
2015/16 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B BANym U13B 13 - 4.5 1.9 0.0 0.1 0.0 0.4/2.5 15.2 - -
2015/16 starší minižáci U13 - Skupina o 1-3 místo BANym U13B 2 - 1.5 0.5 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2015/16 mladší žáci U14 - Skupina B 6. - 8. místo BA Nymburk 2 - 2.5 1 /1 100.0 0 0.0 0.5/1 50.0 1.0 1.0
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina D BA Nymburk 12 - 7.5 3.4 /3.4 100.0 0.1 100.0 0.4/1.4 29.4 0.8 5.7
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BA Nymburk 12 - 4.1 1.5 /1.5 100.0 0 0.0 1.1/1.9 56.5 1.5 1.8
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina B BA Nymburk 3 12.3 2.3 0.7 /3 22.2 0 0.0 1/2 50.0 0.7 0.7
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo BA Nymburk 2 15.5 6.5 2.5 /5.5 45.5 0.5 50.0 0/3 0.0 0.5 8.5
2017/18 žáci U15 - Skupina B BA Nymburk 13 - 4.5 1.8 0.0 0.2 0.0 0.5/1.5 35.0 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga BA Nymburk 10 - 5.2 1.5 0.0 0.5 0.0 0.7/1.3 53.8 - -
2018/19 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 1 9.0 2.0 0 /0 0.0 0 0.0 2/2 100.0 1.0 2.0
2018/19 kadeti U17 - skupina B BC Kolín 8 - 3.0 1.1 0.0 0.1 0.0 0.4/0.6 60.0 - -
2019/20 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 12 8.5 1.8 0.4 /1.1 38.5 0.2 20.0 0.5/0.8 60.0 0.8 2.2
2020/21 muži - SBLM skupina východ BKSad 2 - 11.5 2 0.0 1.5 0.0 3/4 75.0 - -
2021/22 muži - SBLM skupina východ BKSad 3 - 14.7 3.3 0.0 1.7 0.0 3/4.7 64.3 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A BA Nymburk 4 10.3 1.0 0.5 /0.8 66.7 0 0.0 0/0 0.0 1.8 -0.5
Průměr za kariéru 16.8 1.5 3.9 1.5 52.5 0.1 18.9 0.6/1.4 104.4 1.0 0.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 Peč 26. 9. 2021
2B body 4 Bol 25. 9. 2021
3B body 3 Peč 26. 9. 2021
Obranné doskoky 1 Slavoj Litoměřice 18. 9. 2021
Útočné doskoky 1 Slavoj Litoměřice 18. 9. 2021
Doskoky celkem 2 Slavoj Litoměřice 18. 9. 2021
Body 23 Peč 26. 9. 2021
Užitečnost 1 Sokol Písek 2. 10. 2021
Asistence 1 Sokol Písek 2. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 BK ČB U12 12. 4. 2015 2014/15
2B body 7 BC Kolín 28. 9. 2016 2016/17
3B body 3 Tygři JBC Brno 4. 3. 2018 2017/18
Obranné doskoky 5 BK Pelhřimov 20. 4. 2017 2016/17
Útočné doskoky 3 NH Ostrava 23. 4. 2017 2016/17
Doskoky celkem 6 NH Ostrava 23. 4. 2017 2016/17
Body 23 Peč 26. 9. 2021 2021/22
Užitečnost 15 BC Kolín 28. 9. 2016 2016/17
Asistence 2 Sj. BK Litoměřice 21. 4. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
18. 9. 2021 skupina A Slavoj Litoměřice 14:13 0 0 0.0 0 0/0 0
19. 9. 2021 skupina A USK 9:34 0 0 0.0 0 0/0 0
25. 9. 2021 SBLM skupina východ Bol 0:00 16 4 0.0 2 2/2 100.0
26. 9. 2021 SBLM skupina východ Peč 0:00 23 4 0.0 3 6/9 66.7
2. 10. 2021 skupina A Sokol Písek 13:29 2 1 100.0 0 0/0 0
3. 10. 2021 skupina A GBA Lions J. Hradec 4:10 2 1 100.0 0 0/0 0
9. 10. 2021 SBLM skupina východ ČBr 0:00 5 2 0.0 0 1/3 33.3
Celkem 7 41:26 48 12 400.0 5 9/14 64.3
Průměr 7 5:55 6.9 1.7 400.0 0.7 1.3/2.0 64.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BC Kolín 2 0:00 14.0 6.5 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Tygři JBC Brno 2 0:00 13.0 3.0 0.0 1.5 0.0 2.5/4.0 62.5 2.5
Peč 1 0:00 23.0 4.0 0.0 3.0 0.0 6.0/9.0 66.7 4.0
USK Praha 2 0:00 10.0 2.5 0.0 1.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.0
Bol 1 0:00 16.0 4.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Synthesia Pardubice 6 0:00 2.5 1.0 100.0 0.2 100.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Královští Sokoli 2 0:00 7.0 3.5 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
BKČ.B.U12B 3 0:00 4.7 2.0 0.0 0.0 0.0 0.7/1.7 40.0 -
Měl U13B 5 0:00 2.8 1.0 0.0 0.2 0.0 0.2/2.4 8.3 -
BAPOD 1 0:00 13.0 1.0 0.0 2.0 0.0 5.0/6.0 83.3 3.0
Bol U12B 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Pražský 2 0:00 6.0 2.0 100.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.5
Réma 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
SAM Brno 2 8:51 4.5 0.5 33.3 0.5 50.0 2.0/2.0 100.0 2.5
BCM Orli Prostějov 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Sokol Pražský 3 16:25 2.7 0.3 100.0 0.3 25.0 1.0/1.3 75.0 0.7
BC Vysočina 1 13:36 7.0 2.0 40.0 1.0 50.0 0.0/4.0 0.0 -
Sj. BK Litoměřice 3 4:40 2.3 0.7 66.7 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.3
Ben U13B 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Synthesia Pardubice 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Horejsek Děčín 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
NH Ostrava 1 17:07 6.0 3.0 50.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
USK Praha 3 0:00 1.7 0.7 100.0 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 1.7
ČBr 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 4.0
BSK Modřany - Jižní supi 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Jižní Supi 2 0:00 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 1.5
Sokol Písek 1 11:58 4.0 2.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Pelhřimov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Vlci Žďár 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Pelhřimov 1 12:53 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
GBA Lions J. Hradec 1 4:10 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BCM Orli Prostějov 1 7:43 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 1 13:29 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Královští Sokoli 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Poděbrady 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
Snakes Ostrava 2 3:23 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
USK 1 9:34 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava 2 6:07 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Slavoj Litoměřice 1 14:13 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Tygři JBC Brno 1 1:32 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pelhřimov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 1 3:28 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BC Vysočina 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -