Miroslav Bella

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 21 let
Aktuální klub
BK Levharti Chomutov
Výška
196 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
252
Procento vítězství
47.2%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina A Sokol Vyšehrad 17 - 2.4 0.8 /0.8 100.0 0 0.0 0.7/2.3 30.8 3.6 -2.9
2015/16 mladší žáci U14 - Skupina A 9. - 10. místo Sokol Vyšehrad 1 - 6.0 3 /3 100.0 0 0.0 0/1 0.0 5.0 -
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina A Sokol Vyšehrad 14 - 16.4 7.4 /7.4 100.0 0 0.0 1.7/6.4 26.7 3.5 8.2
2016/17 mladší žáci U14 - Liga sk. C Sokol Vyšehrad 10 - 29.6 13.1 /13.1 100.0 0.2 100.0 2.8/8.7 32.2 3.5 20.2
2018/19 junioři U19 - skupina A VYS 6 - 12.7 4.7 0.0 0.2 0.0 2.8/6.5 43.6 - -
2018/19 junioři U19 - play-out A VYS 2 - 9.0 3.5 0.0 0 0.0 2/3 66.7 - -
2020/21 junioři U19 - základní část USK 1 9.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 2.0 -4.0
2018/19 kadeti U17 - základní část USK 19 15.3 2.2 0.8 /2.1 37.5 0 0.0 0.6/1.5 41.4 3.2 2.5
2018/19 kadeti U17 - play-out USK 6 18.7 3.7 1.2 /2.7 43.8 0.2 100.0 0.8/2.5 33.3 2.5 4.3
2019/20 kadeti U17 - základní část USK 17 20.8 4.9 1.3 /3.7 34.9 0.2 15.4 1.6/2.6 62.2 3.8 2.4
2016/17 žáci U15 - Skupina B Sokol Vyšehrad 12 - 5.8 2.3 /2.3 100.0 0.1 100.0 1.1/3 36.1 4.0 -0.1
2016/17 žáci U15 - Liga sk. B Sokol Vyšehrad 10 - 7.4 3.1 /3.1 100.0 0 0.0 1.2/5 24.0 3.1 0.5
2017/18 žáci U15 - Skupina A Sokol Vyšehrad 14 - 16.4 5.9 0.0 0.5 0.0 3.1/10 30.7 - -
2017/18 žáci U15 - Liga sk. B Sokol Vyšehrad 12 - 22.1 8.4 0.0 0.8 0.0 3/11.4 26.3 - -
2017/18 žáci U15 - 2. kolo Sokol Vyšehrad 2 - 26.0 12 0.0 0 0.0 2/9.5 21.1 - -
2020/21 muži - Skupina ZÁPAD USK Praha B 1 1.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -1.0
2016/17 kadeti U17 - Základní fáze Sokol Vyšehrad 2 - 9.5 4 0.0 0 0.0 1.5/5 30.0 - -
2017/18 kadeti U17 - Základní fáze Sokol Vyšehrad 4 - 14.0 5.5 0.0 0.3 0.0 2.3/8.5 26.5 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina A Sokol Vyšehrad (ms) 6 - 2.7 0.7 0.0 0.2 0.0 0.8/2.5 33.3 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out A Sokol Vyšehrad (ms) 7 - 3.4 1.1 0.0 0 0.0 1.1/2 57.1 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina A Sokol Vyšehrad (ms) 1 - 24.0 10 0.0 0 0.0 4/8 50.0 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina B Sokol Vyšehrad (ms) 2 - 16.5 6.5 0.0 0.5 0.0 2/7.5 26.7 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Vyšehrad 4 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Vyšehrad 17 - 8.1 3.5 0.0 0 0.0 1.1/3.3 33.9 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Základní fáze Sokol Vyšehrad 21 - 4.0 1.5 0.0 0 0.0 1/2.5 39.6 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze Sokol Vyšehrad 17 - 0.6 0.3 0.0 0 0.0 0/0.1 0.0 - -
2015/16 žáci U15 - Základní fáze Sokol Vyšehrad B 8 - 7.5 3.4 0.0 0 0.0 0.8/3.3 23.1 - -
2015/16 žáci U15 - Skupina o 1. - 4. místo Sokol Vyšehrad B 2 - 4.0 2 0.0 0 0.0 0/1 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - play-off USK 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2023/24 muži - skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 4 5.5 1.8 0.5 /1 50.0 0 0.0 0.8/1.5 50.0 0.8 0.3
2023/24 muži - Základní fáze Stavební fakulta A 3 - 4.7 1.7 0.0 0.3 0.0 0.3/1 33.3 - -
2023/24 muži - Základní fáze Stavební fakulta A 8 - 9.0 2.6 0.0 0.8 0.0 1.5/2.8 54.5 - -
Průměr za kariéru 13.2 3.1 8.2 3.3 40.3 0.1 16.6 1.3/4.0 49.1 3.1 1.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 BK Motol A 8. 2. 2024
2B body 4 TJ Košíře A 22. 11. 2023
3B body 2 TJ Košíře A 22. 11. 2023
Obranné doskoky 1 Sokol Pražský 6. 10. 2023
Útočné doskoky 1 Basketbal Polabí 24. 9. 2023
Doskoky celkem 1 Basketbal Polabí 24. 9. 2023
Body 15 TJ Košíře A 22. 11. 2023
Užitečnost 3 Sokol Pražský 6. 10. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 Sokol Písek 30. 9. 2017 2017/18
2B body 24 SKV Vinohrady 4. 3. 2017 2016/17
3B body 3 Basket Poděbrady 18. 2. 2018 2017/18
Obranné doskoky 8 BK Pardubice 29. 2. 2020 2019/20
Útočné doskoky 10 Kondoři Liberec 18. 11. 2018 2018/19
Doskoky celkem 16 Kondoři Liberec 18. 11. 2018 2018/19
Body 53 SKV Vinohrady 4. 3. 2017 2016/17
Užitečnost 45 SKV Vinohrady 4. 3. 2017 2016/17
Asistence 2 Kondoři Liberec 18. 11. 2018 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2023 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 5:19 4 2 50.0 0 0.0 0/0 0
29. 9. 2023 skupina ZÁPAD BA LYNX Liberec 6:32 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 10. 2023 skupina ZÁPAD Sokol Pražský 7:37 3 0 0.0 0 0.0 3/6 50.0
13. 10. 2023 skupina ZÁPAD JHR 2:50 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 11. 2023 Základní fáze Aritma Praha 0:00 7 3 0.0 0 0.0 1/2 50.0
22. 11. 2023 Základní fáze TJ Košíře A 0:00 15 4 0.0 2 0.0 1/2 50.0
5. 12. 2023 Základní fáze TJ ČZU Praha 0:00 9 3 0.0 1 0.0 0/0 0
19. 12. 2023 Základní fáze VSK Iuridica A 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
8. 1. 2024 Základní fáze Sokol Dolní Počernice A 0:00 7 2 0.0 1 0.0 0/1 0.0
15. 1. 2024 Základní fáze Jižní Supi A 0:00 7 3 0.0 0 0.0 1/2 50.0
22. 1. 2024 Základní fáze Sokol Žižkov C - TESLA 0:00 10 3 0.0 1 0.0 1/2 50.0
8. 2. 2024 Základní fáze BK Motol A 0:00 13 2 0.0 1 0.0 6/9 66.7
12. 2. 2024 Základní fáze Jižní Supi A 0:00 5 2 0.0 0 0.0 1/3 33.3
19. 2. 2024 Základní fáze Žižkov Falcons B 0:00 4 1 0.0 0 0.0 2/4 50.0
22. 2. 2024 Základní fáze VŠTJ Medicina A 0:00 7 2 0.0 1 0.0 0/0 0
Celkem 15 22:18 93 28 700.0 7 700.0 16/31 51.6
Průměr 15 1:29 6.2 1.9 700.0 0.5 700.0 1.1/2.1 51.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
STHAV 4 0:00 25.8 10.8 0.0 0.5 0.0 2.8/8.3 33.3 3.3
Královští Sokoli 5 0:00 13.0 5.2 288.9 0.2 0.0 2.0/7.4 27.0 2.4
BC Kolín 2 0:00 32.0 15.0 100.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 4.0
Basket Poděbrady 6 0:00 10.5 3.7 220.0 0.5 0.0 1.7/6.5 25.6 4.0
Královští Sokoli 2 0:00 31.0 13.5 100.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 3.5
PŘÍ 2 0:00 25.5 10.5 0.0 0.0 0.0 4.5/16.0 28.1 2.5
BK Pelhřimov 2 0:00 23.5 9.0 0.0 1.0 0.0 2.5/8.0 31.3 2.5
BA Sparta 2 0:00 21.5 7.5 0.0 1.0 0.0 3.5/11.5 30.4 4.5
Lokomotiva Plzeň 4 0:00 10.3 4.3 100.0 0.0 0.0 1.8/7.8 22.6 3.8
BK Klatovy 2 0:00 20.0 8.0 0.0 0.0 0.0 4.0/9.5 42.1 4.0
SloVarn U19 3 0:00 12.3 4.0 0.0 0.3 0.0 3.3/6.0 55.6 5.0
Sokol Kbely 3 0:00 11.7 5.0 0.0 0.0 0.0 1.7/5.0 33.3 2.0
BK Klatovy 4 0:00 8.8 3.0 100.0 0.0 0.0 2.8/6.8 40.7 2.5
Sokol Pražský 2 0:00 14.0 5.0 0.0 0.0 0.0 4.0/10.5 38.1 4.0
BCM Orli Prostějov 4 20:27 7.0 2.5 43.5 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.5
Válečníci Děčín 2 0:00 13.5 5.5 0.0 0.0 0.0 2.5/9.5 26.3 3.0
Sokol Pražský 4 0:00 6.0 2.8 100.0 0.0 0.0 0.5/3.8 13.3 4.3
Levharti Chomutov 1 0:00 24.0 10.0 0.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 4.0
BK Loko Plzeň 6 15:31 4.0 1.3 40.0 0.2 33.3 0.8/1.5 55.6 2.7
USK Praha 2 0:00 10.0 4.0 100.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.5
Porg Basket 1 0:00 20.0 10.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.0 0.0 1.5/10.0 15.0 3.0
Basketbal TJ Svitavy 2 0:00 9.5 4.5 100.0 0.0 0.0 0.5/3.5 14.3 2.5
BK Opava 1 0:00 18.0 7.0 0.0 1.0 0.0 1.0/10.0 10.0 5.0
Snakes Ostrava 1 0:00 17.0 8.0 0.0 0.0 0.0 1.0/14.0 7.1 4.0
Lions J. Hradec 2 0:00 8.5 2.5 100.0 0.5 100.0 2.0/3.5 57.1 4.0
Slavoj Litoměřice 4 20:57 4.0 1.0 36.4 0.3 100.0 1.3/2.8 45.5 2.8
TJ Košíře A 1 0:00 15.0 4.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Sokol Písek 2 0:00 7.0 3.5 100.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 4.5
Synthesia Pardubice 4 21:47 3.5 0.8 37.5 0.3 50.0 1.3/1.5 83.3 3.8
BK Motol A 1 0:00 13.0 2.0 0.0 1.0 0.0 6.0/9.0 66.7 2.0
Jižní Supi A 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 0.5
BA Sparta Praha 4 0:00 2.8 0.5 0.0 0.0 0.0 1.8/3.8 46.7 2.3
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
Snakes Ostrava 3 11:07 3.7 1.0 60.0 0.3 25.0 0.7/1.0 66.7 1.7
BA Sparta Praha 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
BA Sparta 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 2.5
Sokol Žižkov C - TESLA 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/8.5 11.8 5.0
TJ ČZU Praha 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA 2006 Roudnice n.L. 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
PORG Basket 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Tygři JBC Brno 2 23:26 4.0 1.0 25.0 0.5 33.3 0.5/1.0 50.0 3.0
Aritma Praha 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol Dolní Počernice A 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
VŠTJ Medicina A 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Tygři Praha 2 18:29 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 3.5
Sokol Pražský 6 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.2
USK Praha B 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
Synthesia Pardubice 1 0:00 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 5.0
Sokol Kbely A 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
NH Ostrava 2 20:58 2.0 0.5 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 4.0
TJ Sokol Pražský 3 0:00 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0 1.3/3.3 40.0 4.0
Žižkov Falcons B 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Basketbal Polabí 1 5:19 4.0 2.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 1 18:01 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0 4.0/10.0 40.0 4.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Tigers Č. Budějovice 1 0:00 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Sokol Pražský 1 7:37 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 1.0
Lions J. Hradec 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
VSK Iuridica A 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Písek 3 12:44 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 3.7
BK Pelhřimov 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 5.0
BA Nymburk 1 20:03 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
BA Sparta Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BA LYNX Liberec 1 6:32 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
GBA Lions J. Hradec 1 8:31 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
JHR 1 2:50 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 4 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
VYS 1 1:19 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -