Daniel Plášil

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 19 let
Výška
184 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
308
Procento vítězství
58.1%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 mladší minižactvo U12 - skupina B BK Pelhřimov 4 - 10.3 4.8 0 0.8/2.3 33.3 - -
2011/12 starší minižactvo U13 - skupina B BK Pelhřimov 2 - 3.5 1.5 0 0.5/1 50.0 - -
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - skupina B BK Pelhřimov 4 - 10.8 5 0 0.8/3.3 23.1 - -
2011/12 starší minižactvo U13 - skupina S1 BK Pelhřimov 4 - 3.3 1.5 0 0.3/0.5 50.0 - -
2011/12 mladší minižactvo U12 - skupina S1 BK Pelhřimov 6 - 5.8 2.5 0 0.8/2.3 35.7 - -
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - skupina S1 BK Pelhřimov 3 - 14.7 6.7 0 1.3/3 44.4 - -
2011/12 starší minižactvo U13 - skupina F2 BK Pelhřimov 2 - 1.5 0.5 0 0.5/1 50.0 - -
2011/12 mladší minižactvo U12 - skupina F1 BK Pelhřimov 4 - 7.3 3.5 0 0.3/1.5 16.7 - -
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - skupina F1 BK Pelhřimov 4 - 12.5 5 0 2.5/6.5 38.5 - -
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - kvalifikace hochů BK Pelhřimov 2 - 4.0 2 0 0/1 0.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina C BC Vysočina 7 - 4.6 1.4 0 1.7/2.3 75.0 - -
2012/13 starší minižactvo U13 - skupina C BK Pelhřimov 6 - 12.8 6.2 0 0.5/1 50.0 - -
2012/13 mladší minižactvo U12 - skupina B BK Pelhřimov 4 - 21.5 10.3 0 1/1.3 80.0 - -
2012/13 nejmladší minižactvo U11 - skupina B BK Pelhřimov 4 - 12.3 5.5 0 1.3/1.3 100.0 - -
2012/13 mladší minižactvo U12 - skupina F1 BK Pelhřimov 2 - 7.0 3.5 0 0/1.5 0.0 - -
2012/13 starší minižactvo U13 - skupina F1 BK Pelhřimov 2 - 7.5 3 0 1.5/2 75.0 - -
2012/13 nejmladší minižactvo U11 - skupina F1 BK Pelhřimov 2 - 17.0 8.5 0 0/0 0.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - liga B BC Vysočina 3 - 4.7 1.7 0 1.3/1.3 100.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina C BC Vysočina 12 - 8.9 2.7 0.7 1.6/2.8 57.6 - -
2013/14 starší minižactvo + U14 a ml. žákyně - skupina A BK Sojky Pelhřimov 10 - 15.7 6.9 0.4 0.7/1.8 38.9 - -
2013/14 mladší žáci U14 - extraliga sk. B BC Vysočina 8 - 9.1 3.3 0.3 1.9/2.6 71.4 - -
2013/14 starší minižáci U13 - o postup na MČR BK Pelhřimov 2 - 10.0 4.5 0 1/1.5 66.7 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - o postup na NF BK Pelhřimov 1 - 8.0 4 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší minižactvo U12 - Skupina F1 BK Pelhřimov 1 - 22.0 11 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - play-off BC Vysočina 3 - 6.7 2 0.7 0.7/0.7 100.0 - -
2014/15 žáci U15 - skupina C BK Pelhřimov 10 - 14.7 5.2 0.7 2.2/3.5 62.9 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina C BK Pelhřimov 10 - 23.5 10 0.2 2.9/4.7 61.7 - -
2014/15 žáci U15 - extraliga BK Pelhřimov 10 - 12.0 4 0.7 1.9/3.1 61.3 - -
2014/15 mladší žáci U14 - liga sk. B BK Pelhřimov 6 - 26.2 11.2 0.3 2.8/4.5 63.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - předkolo D BK Sojky Pelhřimov 3 - 19.0 8 /8 0.3 2/5 40.0 1.3 14.7
2014/15 starší minižáci U13 - MČR-skupina A BK Sojky Pelhřimov 3 - 15.3 7 /7 0 1.3/3 44.4 2.3 11.3
2014/15 starší minižáci U13 - MČR o 5. - 8. místo BK Sojky Pelhřimov 2 - 18.0 5 /5 2 2/12.5 16.0 2.0 5.5
2015/16 kadeti U17 - skupina B BK Pelhřimov 4 - 19.3 8 1 0.3/1.3 20.0 - -
2015/16 žáci U15 - extraliga USK Praha 8 - 8.0 2.9 /2.9 0.3 1.5/2.9 52.2 1.5 5.1
2015/16 kadeti U17 - play-out B BK Pelhřimov 1 - 10.0 5 0 0/2 0.0 - -
2015/16 žáci U15 - MČR skupina B USK Praha 3 22.0 6.7 2.7 /8 0.3 0.3/0.7 50.0 2.0 6.0
2015/16 žáci U15 - MČR o 1.-4. místo USK Praha 2 23.5 4.5 1.5 /4.5 0.5 0/1 0.0 1.5 3.0
2016/17 kadeti U17 - skupina D BK Pelhřimov 3 - 15.3 7.7 0 0/1 0.0 - -
2016/17 žáci U15 - Skupina B USK Praha 8 - 12.6 5.5 /5.5 0.4 0.5/1.3 40.0 2.3 9.6
2016/17 kadeti U17 - skupina A BK Pelhřimov 9 - 17.8 6.2 1.2 1.7/2.9 57.7 - -
2016/17 žáci U15 - Extraliga USK Praha 16 - 18.4 6.6 /6.6 1.1 2.1/3.8 56.7 1.8 15.0
2016/17 kadeti U17 - play-out A BK Pelhřimov 3 - 16.3 6.3 0.7 1.7/3.3 50.0 - -
2017/18 junioři U19 - skupina B BC Vysočina 1 - 10.0 4 0 2/2 100.0 - -
2017/18 kadeti U17 - základní část USK 17 16.8 5.8 2.1 /4 0.4 0.5/0.9 53.3 0.8 6.1
2017/18 kadeti U17 - play-off USK 3 18.3 4.0 2 /5 0 0/0 0.0 1.3 1.0
2017/18 kadeti U17 - Mistrovství ČR USK 2 15.0 0.5 0 /3 0 0.5/1 50.0 1.0 -2.0
2018/19 kadeti U17 - základní část USK 7 25.6 11.0 3.7 /8.3 0.7 1.4/2.1 66.7 1.7 6.3
2019/20 junioři U19 - základní část Sokol pražský 21 23.9 8.0 3.2 /6.9 0.3 0.8/2.8 29.3 1.9 6.0
2019/20 muži - skupina Západ SP BASKET 4 12.0 2.3 0.8 /3.3 0 0.8/2.3 33.3 1.8 -0.5
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník SP BASKET 1 12.0 4.0 2 /8 0 0/0 0.0 1.0 -6.0
2019/20 muži - Skupina D 7. - 12. místo SP BASKET 2 19.5 8.0 3 /6 0 2/3.5 57.1 0.5 9.5
2020/21 junioři U19 - základní část Sokol pražský 2 21.5 8.0 3.5 /8 0 1/1.5 66.7 0.5 9.0
2021/22 muži - skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 24.0 5.0 11.5 4.6 0.4 1.2/2.5 208.1 1.6 2.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 SAM BŠM Brno 14. 4. 2016 2015/16
2B body 18 Lions J. Hradec 26. 9. 2015 2015/16
3B body 4 Kondoři Liberec 24. 1. 2015 2014/15
Obranné doskoky 12 BK Opava 16. 4. 2016 2015/16
Útočné doskoky 10 Lokomotiva Plzeň 11. 10. 2015 2015/16
Doskoky celkem 19 SAM BŠM Brno 14. 4. 2016 2015/16
Body 41 SAM BŠM Brno 14. 4. 2016 2015/16
Užitečnost 60 SAM BŠM Brno 14. 4. 2016 2015/16
Asistence 8 Snakes Ostrava 7. 10. 2018 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
17. 9. 2021 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 0 0 0 0/0 0
Celkem 1 0 / 0.0
Průměr 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Tigers Č. Budějovice 4 0:00 23.5 8.3 0.0 1.8 0.0 1.8/2.5 70.0 1.3
Lions J. Hradec 4 0:00 19.5 8.3 106.5 0.3 100.0 2.3/3.3 69.2 2.5
Synthesia Pardubice 5 0:00 15.4 6.4 100.0 0.4 100.0 1.4/3.0 46.7 2.0
BK Opava 4 0:00 17.0 6.3 156.3 0.5 200.0 3.0/4.8 63.2 2.3
Lions J. Hradec 5 0:00 13.4 6.4 0.0 0.0 0.0 0.6/1.8 33.3 1.4
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 30.5 13.5 100.0 0.0 0.0 3.5/7.0 50.0 2.5
TOROLA Snakes Ostrava 6 3:24 10.2 3.2 111.8 0.5 150.0 2.3/3.5 66.7 1.5
BK Pardubice 5 9:26 11.8 4.8 85.7 0.0 0.0 2.2/3.8 57.9 2.2
BK Tábor 3 0:00 19.3 9.0 0.0 0.0 0.0 1.3/1.3 100.0 0.3
NH Ostrava 4 0:00 14.0 5.8 230.0 0.0 0.0 2.5/6.0 41.7 2.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 26.0 11.0 0.0 0.5 0.0 2.5/3.5 71.4 1.5
BC Kolín 2 0:00 24.5 10.0 0.0 0.5 0.0 3.0/5.0 60.0 1.5
Sokol Pražský 4 3:45 12.3 4.3 94.4 0.8 100.0 1.5/2.8 54.5 2.0
Slavoj Litoměřice 4 7:47 12.0 4.0 100.0 0.8 50.0 1.8/3.0 58.3 1.0
BK Klatovy 2 0:00 23.0 6.0 100.0 2.5 100.0 3.5/5.5 63.6 3.0
BK Strakonice d. 4 0:00 11.5 5.3 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 0.5
BK Opava 4 8:45 11.3 4.3 89.5 0.5 50.0 1.3/3.0 41.7 2.0
Sršni Písek B 3 0:00 15.0 7.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 0.7
BA Sparta Praha 3 0:00 14.7 7.3 100.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 3.0
Sršni Písek 5 0:00 8.6 4.2 0.0 0.0 0.0 0.2/1.6 12.5 1.4
BCM Orli Prostějov 4 23:38 10.8 4.5 52.9 0.3 12.5 1.0/1.3 80.0 0.8
BC Nový Jičín 2 0:00 20.5 9.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BK Loko Plzeň 4 20:50 9.8 2.8 39.3 1.0 36.4 1.3/2.0 62.5 0.5
BCM Orli Prostějov 2 0:00 19.5 8.0 100.0 1.0 100.0 0.5/1.5 33.3 0.5
BK Klatovy 3 0:00 12.3 4.0 0.0 0.3 0.0 3.3/6.0 55.6 2.3
Sršni Písek 6 0:00 5.7 2.7 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 2.0
Sokol Písek 5 3:13 6.6 2.4 150.0 0.2 100.0 1.2/2.4 50.0 2.0
BA Nymburk 3 21:19 10.7 4.3 54.2 0.3 50.0 1.0/3.3 30.0 1.7
BK Cc Aldast Strakonice d. 2 0:00 16.0 6.0 0.0 0.0 0.0 4.0/7.5 53.3 1.5
USK Praha 1 0:00 30.0 14.0 100.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Lions J. Hradec 3 0:00 9.7 4.0 0.0 0.3 0.0 0.7/2.0 33.3 2.3
Lions J. Hradec 6 0:00 4.8 2.2 0.0 0.0 0.0 0.5/1.2 42.9 0.7
Sokol Vyšehrad 1 0:00 29.0 12.0 100.0 0.0 0.0 5.0/15.0 33.3 1.0
BK Loko Plzeň 2 17:43 13.0 5.0 62.5 0.5 33.3 1.5/3.5 42.9 1.5
BC Vysočina 1 0:00 26.0 10.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BC Nový Jičín 1 0:00 25.0 11.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BARoun.l. U17B 1 0:00 23.0 8.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BK Klatovy 1 0:00 23.0 10.0 100.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 1.0
BK Žďár n. S. 2 0:00 11.5 4.5 0.0 0.5 0.0 1.0/3.5 28.6 1.0
Královští Sokoli 2 0:00 11.5 3.5 0.0 1.0 0.0 1.5/4.0 37.5 3.5
Snakes Ostrava 2 29:41 11.0 5.5 52.4 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 3.0
Snakes Ostrava 2 24:42 11.0 4.0 50.0 1.0 28.6 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Snakes Ostrava 2 0:00 11.0 2.5 0.0 0.5 0.0 4.5/5.5 81.8 3.5
Sokol Písek 5 19:04 4.2 1.4 30.4 0.2 10.0 0.8/1.2 66.7 1.6
BSK - Jižní Supi 1 0:00 20.0 10.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Sj. BK Litoměřice 3 0:00 6.7 2.0 0.0 0.7 0.0 0.7/0.7 100.0 3.3
SAM Brno 3 19:18 6.7 2.3 33.3 0.3 33.3 1.0/1.3 75.0 1.7
SKB Zlín 1 0:00 19.0 8.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Poděbrady 1 0:00 18.0 8.0 100.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
PCE 3 21:34 5.7 1.7 25.0 0.7 33.3 0.3/1.3 25.0 1.3
NH Ostrava 2 24:42 8.5 3.5 50.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 0.5
Slavoj Litoměřice 4 13:33 3.8 1.8 50.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 1.5
Slavia Kroměříž 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 1 0:00 13.0 5.0 100.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 -
BK Chomutov 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 2 23:29 6.0 3.0 50.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Slavoj Litoměřice 2 30:08 6.0 1.0 20.0 1.0 33.3 1.0/5.0 20.0 1.0
BSK Č. Budějovice 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BK Pardubice 1 20:28 10.0 3.0 60.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 -
USK 2 20:44 4.5 1.5 37.5 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
BSK Č. Budějovice h 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Tesla Pardubice 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
USK Praha 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 2.0
Sokol Pražský 3 14:39 2.3 0.7 40.0 0.3 25.0 0.0/0.7 0.0 0.3
JHR 2 13:04 3.5 1.5 21.4 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Sokol Písek 2 25:00 3.0 1.5 33.3 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
GBA J. Hradec 1 21:12 6.0 2.0 25.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 4.0
BC Vysočina 1 18:07 6.0 3.0 42.9 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 2 13:21 3.0 0.0 0.0 0.5 33.3 1.5/2.0 75.0 1.0
Sršni Písek 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
BK Strakonice d. 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
PLZ 1 16:10 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
VYS 1 6:06 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Levharti Chomutov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -