Jiří Štěpánek

Národnost
CZE
Ročník narození
1998 - 23 let
Aktuální klub
BK Opava
Výška
203 cm
Pozice
Pivot

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
451
Procento vítězství
59.2%
Počet klubů
8

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 mladší žáci U14 - skupina D Snakes Ostrava 14 - 9.1 3.9 /4.1 0 1.2/2.2 54.8 1.6 6.4
2011/12 mladší žáci U14 - extraliga B Snakes Ostrava 7 - 6.1 2.9 /2.9 0 0.4/1.4 30.0 2.6 2.6
2011/12 mladší žáci U14 - play-off Snakes Ostrava 3 - 4.3 2 /2 0 0.3/0.3 100.0 3.7 0.7
2011/12 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR Snakes Ostrava 5 10.4 2.4 1.2 /2.4 0 0/0.6 0.0 2.6 3.4
2012/13 žáci U15 - základní skupina C TOROLA Snakes Ostrava 10 - 13.7 6.1 0 1.5/3.1 48.4 - -
2012/13 žáci U15 - extraliga TOROLA Snakes Ostrava 14 - 13.6 5.4 0 2.9/4.4 65.6 - -
2013/14 junioři U19 - skupina B NH Ostrava 6 - 5.0 2.2 0 0.7/1 66.7 - -
2013/14 kadeti U17 - základní část BCM Slez. Ostrava 17 - 7.2 3.2 0 0.8/1.7 48.3 - -
2013/14 kadeti U17 - play-off BCM Slez. Ostrava 3 - 7.3 3 0 1.3/2.7 50.0 - -
2013/14 junioři U19 - play-off NH Ostrava 3 - 12.7 5.7 0.3 0.3/0.3 100.0 - -
2014/15 junioři U19 - základní část BCM Ostrava 16 13.7 5.9 2.5 /4.2 0.1 0.6/1 56.3 2.6 4.5
2014/15 kadeti U17 - základní část BCM Slez. Ostrava 22 - 16.0 6.9 0.1 1.9/3 61.2 - -
2014/15 junioři U19 - play-off BCM Ostrava 2 11.0 5.0 2 /2 0 1/1 100.0 2.0 7.0
2014/15 junioři U19 - play-out B NH Ostrava 2 - 6.5 3 0 0.5/1 50.0 - -
2014/15 kadeti U17 - play-off BCM Slez. Ostrava 3 - 12.3 4.7 0 3/5 60.0 - -
2014/15 kadeti U17 - Mistrovství ČR BCM Slez. Ostrava 1 24.0 18.0 7 1 1/1 100.0 5.0 18.0
2015/16 muži - Základní část - skupina B STHAV 16 10.5 4.8 1.4 /3.4 0.5 0.4/0.6 66.7 1.4 2.5
2015/16 junioři U19 - základní část BCM Ostrava 20 27.0 17.2 6.6 /11 0.9 1.6/2.4 64.6 2.9 15.3
2015/16 muži - Play out - 13. - 20. místo STHAV 2 7.0 6.0 1.5 /3 1 0/0 0.0 2.0 3.5
2015/16 junioři U19 - play-out BCM Ostrava 4 21.0 12.8 4.8 /7.3 0.8 1/2 50.0 3.3 11.5
2016/17 junioři U19 - základní část Snakes Ostrava 18 25.7 13.9 5.4 /8.5 0.5 1.5/2.2 69.2 2.3 14.3
2016/17 junioři U19 - skupina C Snakes Ostrava B 2 - 18.5 6.5 1 2.5/4.5 55.6 - -
2016/17 muži - Základní část - skupina B SNAK A 14 19.4 9.4 3.5 /6.8 0.4 1.4/1.9 73.1 2.6 6.6
2016/17 muži - základní část SNAK A 1 - 10.0 5 /5 0 0/3 0.0 2.0 5.0
2016/17 muži - Play out 13. - 20. místo SNAK A 4 22.3 11.5 3 /5.8 1.5 1/1.3 80.0 3.0 10.3
2016/17 junioři U19 - play-off Snakes Ostrava 3 20.0 7.0 2.3 /2.7 0.7 0.3/1.3 25.0 3.0 7.3
2016/17 junioři U19 - Kofola Mistrovství ČR Snakes Ostrava 2 28.5 11.5 3.5 /9 1.5 0/0 0.0 3.5 5.0
2017/18 muži - Základní část - skupina Východ BK Opava B 16 24.3 9.1 2.9 /5.8 0.8 0.9/1.5 62.5 3.7 7.3
2017/18 muži - Základní část OPA 6 3.8 2.5 0.8 /1 0.2 0.3/0.3 100.0 1.0 1.2
2017/18 muži - základní část OPA 2 17.0 6.0 1.5 /3 1 0/0 0.0 2.0 3.5
2017/18 muži - Play out 13. - 20. místo BK Opava B 8 28.0 13.5 5.1 /10.3 0.6 1.4/2 68.8 2.6 12.9
2017/18 muži - Skupina A1 OPA 4 3.5 0.0 0 /0.3 0 0/0 0.0 1.3 -1.8
2017/18 muži - Play off OPA 1 3.0 0.0 0 /1 0 0/0 0.0 1.0 -3.0
2018/19 muži - Základní část - skupina Východ BK Opava B 16 29.5 15.4 5.3 /9.6 1.1 1.7/2.4 71.1 3.7 13.4
2018/19 muži - Základní část OPA 7 7.7 3.1 0.7 /1 0.3 0.9/1.1 75.0 0.6 3.0
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník OPA 2 14.5 10.0 2 /3.5 1.5 1.5/3.5 42.9 2.5 9.0
2018/19 muži - Play out 13. - 20. místo BK Opava B 7 27.0 18.6 5.9 /8.6 1.7 1.7/2.7 63.2 3.7 14.1
2018/19 muži - Skupina A1 OPA 8 6.5 1.9 0.5 /0.5 0.1 0.5/0.8 66.7 0.6 1.4
2019/20 muži - skupina C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 15 - 21.7 5.9 1.9 4.4/5.2 84.6 - -
2019/20 muži - skupina Východ BK Opava B 17 33.5 17.9 5.8 /9.9 1.4 2.4/3.1 75.5 3.4 19.2
2019/20 muži - Základní část OPA 14 4.9 2.6 0.9 /1.2 0.1 0.5/0.6 77.8 0.7 2.1
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník OPA 1 4.0 0.0 0 /2 0 0/0 0.0 1.0 -
2019/20 muži - Hyundai FINAL Four OPA 2 6.5 2.0 0.5 /2 0 1/1 100.0 1.5 2.5
2019/20 muži - skupina A1 OPA 3 5.0 0.0 0 /0.7 0 0/0 0.0 1.0 -2.3
2019/20 muži - Skupina D 7. - 12. místo BK Opava B 6 37.8 15.3 4.7 /9.5 1.3 2/3 66.7 2.2 14.7
2020/21 muži - Skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 2 23.5 15.0 5.5 /6.5 0.5 2.5/2.5 100.0 3.0 16.0
2020/21 muži - skupina C BK Opava B 2 - 8.5 3 0.5 1/1 100.0 - -
2020/21 muži - základní část OPA 9 10.1 4.2 1.2 /2.2 0.4 0.4/0.7 66.7 1.9 2.8
2020/21 muži - Skupina A1 OPA 4 9.8 2.5 0.3 /1 0.5 0.5/0.5 100.0 1.3 0.3
2020/21 muži - Play off OPA 5 7.8 2.0 0.4 /0.8 0.4 0/0 0.0 1.2 0.8
2021/22 muži - skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 8 23.1 11.9 3.6 /6.4 1.1 1.3/1.8 71.4 2.5 11.4
2021/22 muži - skupina C BK Opava B 8 - 15.8 4.6 1.5 2/2.5 80.0 - -
2021/22 muži - Základní část OPA 2 3.5 0.0 0 /0.5 0 0/0 0.0 - -1.0
Průměr za kariéru 35.4 12.5 10.4 3.8 0.5 1.3/2.0 268.0 2.5 5.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 8 Jiskra Kyjov 25. 9. 2021
2B body 9 BASKET Brno B 23. 10. 2021
3B body 4 BK VIVIDBOOKS Pardubice 17. 9. 2021
Obranné doskoky 8 BK VIVIDBOOKS Pardubice 17. 9. 2021
Útočné doskoky 4 BK VIVIDBOOKS Pardubice 17. 9. 2021
Doskoky celkem 12 BK VIVIDBOOKS Pardubice 17. 9. 2021
Body 28 BASKET Brno B 23. 10. 2021
Užitečnost 27 BK VIVIDBOOKS Pardubice 17. 9. 2021
Asistence 4 BK VIVIDBOOKS Pardubice 17. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 KK Val. Meziříčí 4. 1. 2020 2019/20
2B body 15 SK UP-BCM Olomouc 26. 11. 2011 2011/12
3B body 5 GBA 15. 11. 2015 2015/16
Obranné doskoky 13 Sokol Žižkov 6. 4. 2018 2017/18
Útočné doskoky 6 PCE 3. 12. 2016 2016/17
Doskoky celkem 17 Sokol Žižkov 6. 4. 2018 2017/18
Body 40 OLM 20. 10. 2019 2019/20
Užitečnost 39 SNAK A 1. 2. 2019 2018/19
Asistence 5 Levharti Chomutov 20. 11. 2016 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2021 skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 39:24 25 5 62.5 4 33.3 3/5 60.0
24. 9. 2021 skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 30:16 25 8 66.7 2 66.7 3/3 100.0
25. 9. 2021 skupina C Jiskra Kyjov 0:00 25 4 0.0 3 0.0 8/8 100.0
26. 9. 2021 skupina C Slavia Kroměříž 0:00 13 2 0.0 3 0.0 0/0 0
2. 10. 2021 Základní část HKR 5:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 10. 2021 skupina VÝCHOD SNAK A 17:03 4 2 50.0 0 0.0 0/0 0
6. 10. 2021 Základní část JHR 2:01 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
8. 10. 2021 skupina VÝCHOD Basket Opava 2010 23:37 6 3 42.9 0 0.0 0/0 0
9. 10. 2021 Základní část USK 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 10. 2021 skupina C KK Val. Meziříčí 0:00 17 6 0.0 1 0.0 2/5 40.0
10. 10. 2021 skupina C OLM 0:00 24 7 0.0 3 0.0 1/2 50.0
17. 10. 2021 skupina VÝCHOD SVI 26:16 12 1 33.3 2 50.0 4/4 100.0
22. 10. 2021 skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 22:55 19 8 57.1 1 33.3 0/0 0
23. 10. 2021 skupina C BASKET Brno B 0:00 28 9 0.0 2 0.0 4/4 100.0
24. 10. 2021 skupina C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 0:00 6 3 0.0 0 0.0 0/0 0
12. 11. 2021 skupina VÝCHOD STRABAG Zlín 9:59 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
13. 11. 2021 skupina C NH Ostrava B 0:00 5 2 0.0 0 0.0 1/1 100.0
14. 11. 2021 skupina C Sokol Karviná 0:00 8 4 0.0 0 0.0 0/0 0
1. 12. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník SVI 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 12. 2021 skupina VÝCHOD SNAK A 15:39 2 1 100.0 0 0.0 0/2 0.0
Celkem 20 192:10 221 66 126.9 21 65.6 26/34 76.5
Průměr 20 9:36 11.1 3.3 126.9 1.1 65.6 1.3/1.7 76.5
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Synthesia Pardubice 9 28:23 14.6 5.1 62.2 1.2 30.6 0.7/1.1 60.0 3.3
Basketbal Olomouc 11 22:16 11.1 3.6 58.8 0.6 38.9 1.9/2.9 65.6 3.0
ZLN 9 23:55 13.1 4.1 59.7 1.0 25.7 1.9/2.4 77.3 2.6
OLM 8 18:16 14.3 3.9 100.0 1.6 65.0 1.6/2.4 68.4 3.3
BCM Orli Prostějov 7 26:43 16.0 6.4 50.0 0.3 14.3 2.3/3.1 72.7 3.9
SNAK A 10 25:33 10.8 3.9 54.9 0.5 21.7 1.5/2.3 65.2 2.3
SP BASKET 6 31:30 16.8 5.0 52.6 1.7 32.3 1.8/2.2 84.6 3.2
SKB Zlín 7 16:32 13.9 5.7 75.5 0.6 50.0 0.7/1.6 45.5 2.3
Sokol Pražský 7 0:00 12.6 5.4 0.0 0.0 0.0 1.7/2.9 60.0 3.4
HKR 13 10:35 5.8 1.3 54.8 0.9 54.5 0.5/0.8 54.5 1.8
Sokol Písek 7 23:08 10.7 4.0 71.8 0.6 30.8 1.0/2.7 36.8 2.9
BC Vysočina 6 24:10 12.2 2.8 58.6 1.5 37.5 2.0/2.3 85.7 3.3
PCE 5 24:18 14.4 4.8 60.0 1.0 45.5 1.8/2.2 81.8 2.0
USK 6 25:57 11.5 4.0 57.1 1.0 31.6 0.5/1.2 42.9 3.5
BC Nový Jičín 7 24:38 9.4 3.4 51.1 0.7 38.5 0.4/0.6 75.0 3.3
BK Loko Plzeň 5 23:58 13.2 5.4 65.9 0.4 33.3 1.2/2.0 60.0 2.6
USK 6 0:00 10.8 4.2 0.0 0.2 0.0 2.0/4.2 48.0 2.5
Synthesia Pardubice 4 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.8
SK Žabovřesky 3 0:00 21.0 6.3 0.0 2.3 0.0 1.3/1.3 100.0 2.7
Královští Sokoli 4 18:17 14.5 7.0 87.5 0.0 0.0 0.5/1.3 40.0 3.3
Slavia Kroměříž 3 0:00 18.7 4.7 0.0 1.7 0.0 4.3/5.3 81.3 4.0
Sokol pražský 5 19:27 11.0 4.0 60.6 0.6 25.0 1.2/1.4 85.7 2.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 25.0 6.0 0.0 2.5 0.0 5.5/5.5 100.0 2.5
KK Val. Meziříčí 3 0:00 16.3 5.0 0.0 0.7 0.0 4.3/5.7 76.5 4.0
BC Nový Jičín 4 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.3 47.1 3.0
Renocar Podolí 3 0:00 15.3 3.0 0.0 1.7 0.0 4.3/4.3 100.0 3.3
BK Vlci Žďár 2 0:00 23.0 8.5 188.9 1.5 150.0 1.5/3.0 50.0 1.5
BK Loko Plzeň 3 0:00 15.0 6.3 0.0 0.0 0.0 2.3/2.3 100.0 3.3
Basket Opava 2010 3 28:21 14.0 3.7 42.3 1.7 35.7 1.7/2.7 62.5 4.3
VYS 2 28:44 21.0 4.5 75.0 3.5 58.3 1.5/4.0 37.5 4.5
USK Praha B 3 32:40 12.3 4.0 50.0 1.0 18.8 1.3/2.0 66.7 1.7
USK Praha 2 0:00 17.0 6.5 0.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 1.5
OVA 7 7:29 4.7 1.4 76.9 0.4 27.3 0.6/0.9 66.7 1.6
Sršni Sokol Písek 3 0:00 10.7 3.7 0.0 0.0 0.0 3.3/4.0 83.3 4.0
Sokol H. Králové 2 0:00 15.5 5.5 0.0 0.0 0.0 4.5/5.0 90.0 4.0
Slavoj Litoměřice 2 39:02 15.0 4.0 47.1 1.0 22.2 4.0/6.0 66.7 1.5
SAM BŠM Brno 2 30:52 15.0 7.0 63.6 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.5
Sokol Karviná 2 0:00 14.5 4.5 0.0 1.0 0.0 2.5/3.5 71.4 2.0
BRN 10 5:07 2.9 0.8 61.5 0.3 37.5 0.4/0.4 100.0 0.8
NH Ostrava 2 0:00 14.0 5.0 100.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 2.5
OLO 15 4:02 1.9 0.6 56.3 0.2 27.3 0.1/0.1 50.0 0.5
BASKET Brno B 1 0:00 28.0 9.0 0.0 2.0 0.0 4.0/4.0 100.0 3.0
WBA 2 0:00 13.0 5.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BASKET Brno U23 1 30:16 25.0 8.0 66.7 2.0 66.7 3.0/3.0 100.0 3.0
BK Opava B 3 14:37 8.3 4.0 60.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.0
BK B&W Opava 2 0:00 12.0 5.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 0.5
Sršni Sokol Písek 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
TJ Šumperk 1 0:00 22.0 6.0 0.0 2.0 0.0 4.0/6.0 66.7 3.0
NBK 16 5:24 1.4 0.3 50.0 0.2 21.4 0.2/0.3 75.0 0.8
Sokol Žižkov 2 30:34 10.5 5.0 38.5 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
DEC 15 3:16 1.3 0.4 66.7 0.1 14.3 0.3/0.3 100.0 0.5
PLZ 2 23:20 9.5 4.0 53.3 0.5 25.0 0.0/0.5 0.0 3.0
Slavoj Litoměřice 1 21:10 19.0 9.0 69.2 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.5
SVI 11 5:38 1.6 0.2 22.2 0.2 33.3 0.7/0.7 100.0 1.2
Sokol Pražský 1 0:00 17.0 4.0 0.0 0.0 0.0 9.0/12.0 75.0 3.0
BVK Holice 2 0:00 8.5 4.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
NH Ostrava 1 0:00 16.0 5.0 0.0 1.0 0.0 3.0/5.0 60.0 -
Slavoj Litoměřice 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
Sokol Písek 2 15:15 7.5 2.0 40.0 1.0 50.0 0.5/1.0 50.0 3.0
KOL 13 2:45 1.2 0.5 66.7 0.1 9.1 0.0/0.1 0.0 0.2
Jiskra Kyjov 2 0:00 7.0 3.5 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
PCE 15 3:22 0.9 0.2 50.0 0.1 14.3 0.1/0.2 66.7 0.7
Jiskra Kyjov 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
BA Sparta Praha 3 0:00 4.3 2.0 100.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 3.7
BC Nový Jičín 1 0:00 13.0 4.0 0.0 0.0 0.0 5.0/10.0 50.0 4.0
Sokol H. Králové 2 0:00 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.5
BK Opava 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
VYS 2 10:17 4.0 2.0 80.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Pardubice 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Slavia MBA Kroměříž 3 2:19 2.7 1.0 100.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.7
BC Vysočina 1 11:36 7.0 3.0 60.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Tesla Pardubice 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
USK 9 0:50 0.7 0.1 50.0 0.1 100.0 0.1/0.2 50.0 -
BK Pardubice 2 8:26 3.0 1.5 50.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 2.0
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BCM Slez. Ostrava 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sršni Sokol Písek 1 13:04 6.0 3.0 60.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava B 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Sokol Karviná 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
UNL 8 3:26 0.5 0.0 0.0 0.1 16.7 0.1/0.3 50.0 0.8
GBA Sparta Praha 1 6:47 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BC Nový Jičín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 1 5:04 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BC Nový Jičín 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
LJH 3 0:40 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -