Lukáš Vrťátko

Národnost
CZE
Ročník narození
1999 - 22 let
Aktuální klub
Sokol Vyšehrad
Výška
189 cm

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
426
Procento vítězství
51.4%
Počet klubů
6

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 starší minižáci - OP starších minižáků - Sever TJ Jiskra Hořice 20 - 4.3 1.7 0 0.9/3.2 28.6 - -
2010/11 starší minižáci - OP Stmini 9.-11.místo TJ Jiskra Hořice 4 - 9.8 4 0 1.8/4.5 38.9 - -
2011/12 mladší žáci U14 - skupina C Baskeťáci Josefov 9 - 2.4 1.1 /1.1 0 0.2/1.1 20.0 0.3 1.2
2011/12 mladší žáci U14 - základní část TJ Jiskra Hořice 14 - 12.4 5.1 0.1 2/5.1 39.4 - -
2011/12 starší minižáci U13 - základní část Baskeťáci TJ Sokol Josefov 20 - 3.7 1.8 0 0.2/0.4 37.5 - -
2011/12 mladší žáci U14 - liga B Baskeťáci Josefov 2 - 1.0 0.5 /0.5 0 0/1 0.0 1.5 -1.5
2011/12 starší minižáci U13 - základní část Baskeťáci TJ Sokol Josefov 4 - 1.5 0.8 0 0/0.5 0.0 - -
2011/12 starší minižáci U13 - předkolo B Baskeťáci TJ Sokol Josefov 2 - 3.0 1.5 0 0/0 0.0 - -
2011/12 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR Baskeťáci TJ Sokol Josefov 4 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2012/13 žáci U15 - základní TJ Jiskra Hořice 20 - 15.9 6.6 0.3 1.8/3.9 45.5 - -
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina C Baskeťáci Josefov 14 - 7.1 3 0.1 0.9/2.9 29.3 - -
2012/13 mladší žáci U14 - extraliga B Baskeťáci Josefov 8 - 8.5 3.1 0.3 1.5/2.9 52.2 - -
2012/13 mladší žáci U14 - play-off Baskeťáci Josefov 3 - 13.0 5.7 0 1.7/1.7 100.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR Baskeťáci Josefov 5 20.0 9.6 3 0.4 2.4/3.6 66.7 2.4 8.0
2013/14 kadeti U17 - skupina C Baskeťáci TJ Sokol Josefov 2 - 7.5 3 0.5 0/0 0.0 - -
2013/14 kadeti U17 - základní Baskeťáci TJ Sokol Josefov 10 - 10.2 4.2 0.1 1.5/3 50.0 - -
2013/14 kadeti U17 - skupina B Tesla Pardubice 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2013/14 žáci U15 - zákl. skupina C kanonýři Josefov 14 - 12.0 5.2 0.1 1.4/2.1 63.3 - -
2013/14 žáci U15 - extraliga kanonýři Josefov 16 - 9.1 3.4 0.2 1.8/3.5 50.0 - -
2013/14 kadeti U17 - Final four Baskeťáci TJ Sokol Josefov 2 - 13.0 5.5 0.5 0.5/2 25.0 - -
2013/14 kadeti U17 - play-off B Tesla Pardubice 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 žáci U15 - Mistrovství ČR sk. A kanonýři Josefov 3 18.7 4.0 1.3 0 1.3/2.7 50.0 1.3 3.0
2013/14 žáci U15 - Mistrovství ČR o 1.-4. místo kanonýři Josefov 2 15.0 4.0 2 0 0/0.5 0.0 2.5 4.0
2014/15 kadeti U17 - základní část Synthesia Pardubice 6 - 2.2 0.5 0.3 0.2/0.7 25.0 - -
2014/15 kadeti U17 - skupina B Tesla Pardubice 18 - 13.1 4.6 0.8 1.4/2.5 57.8 - -
2014/15 kadeti U17 - play-out B Tesla Pardubice 3 - 17.7 5.3 1.3 3/4.3 69.2 - -
2014/15 kadeti U17 - play-out Synthesia Pardubice 4 - 3.5 1.3 0.3 0.3/0.8 33.3 - -
2015/16 muži - základní TJ Jiskra Hořice 21 - 10.2 3 0.9 1.6/2.9 56.7 - -
2015/16 kadeti U17 - základní část Synthesia Pardubice 22 14.2 5.6 1.4 /3 0.6 1/1.5 64.7 1.7 6.8
2015/16 muži - předkolo play-off TJ Jiskra Hořice 2 - 7.0 1 1.5 0.5/3.5 14.3 - -
2015/16 kadeti U17 - play-off Synthesia Pardubice 3 16.7 6.3 1.7 /3.3 0.7 1/1 100.0 1.0 6.0
2015/16 kadeti U17 - Mistrovství ČR Synthesia Pardubice 2 13.0 3.0 1 /1.5 0 1/1.5 66.7 1.0 2.5
2016/17 muži - skupina B BK Vysoká n.L. 17 - 6.4 1.2 1.1 0.7/0.9 80.0 - -
2016/17 junioři U19 - základní část PCE 19 11.7 3.4 0.2 /1.1 0.8 0.5/0.8 60.0 1.6 0.9
2016/17 muži - Základní část - skupina B Synthesia Pardubice 5 19.6 3.4 0.8 /2 0.6 0/0 0.0 2.0 -0.6
2016/17 muži - Skupina D 7. - 12. místo Synthesia Pardubice 2 5.0 1.5 0 /0.5 0.5 0/0 0.0 - 2.5
2016/17 junioři U19 - play-off PCE 3 4.3 1.7 0.3 /0.3 0.3 0/0 0.0 1.3 -0.3
2016/17 muži - Předkolo Play-off Synthesia Pardubice 2 11.5 1.5 0 /0 0.5 0/0 0.0 1.0 -1.0
2017/18 muži - Základní část - skupina Východ Synthesia Pardubice 2 14.5 5.5 0.5 /1.5 1.5 0/0 0.0 1.5 2.0
2017/18 junioři U19 - základní část PCE 13 11.2 3.3 0.5 /1.7 0.8 0.1/0.1 100.0 1.3 0.5
2017/18 muži - Play out 13. - 20. místo Synthesia Pardubice 3 16.3 5.3 0.7 /0.7 1.3 0/0 0.0 2.0 3.7
2017/18 junioři U19 - play-off PCE 2 13.0 2.5 0.5 /0.5 0.5 0/0 0.0 2.0 -1.0
2018/19 muži - Základní část - skupina Západ VYS 18 11.4 3.0 0.5 /1.4 0.6 0.3/0.6 54.5 1.4 0.3
2018/19 muži - základní TJ Jiskra Hořice 21 - 19.5 3.1 3.5 2.8/4.6 59.8 - -
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník VYS 2 5.0 5.0 1.5 /2 0.5 0.5/1 50.0 0.5 2.0
2018/19 muži - Play out 13. - 20. místo VYS 8 20.4 7.3 0.6 /1.9 1.6 1.1/1.4 81.8 2.6 2.6
2019/20 muži - základní TJ Jiskra Hořice 16 - 23.5 3.8 3.8 4.4/6 74.0 - -
2019/20 muži - skupina Západ VYS 16 18.7 7.3 0.6 /1.7 1.9 0.6/0.8 69.2 1.8 5.3
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník VYS 1 17.0 5.0 1 /1 1 0/0 0.0 - 7.0
2019/20 muži - Play out 13. - 20. místo VYS 5 12.4 5.0 1 /2.2 1 0/0.8 0.0 0.8 1.4
2020/21 muži - Skupina ZÁPAD VYS 2 11.5 9.0 1 /1.5 1.5 2.5/2.5 100.0 2.5 7.5
2020/21 muži - základní TJ Jiskra Hořice 1 - 16.0 3 2 4/4 100.0 - -
2021/22 muži - základní TJ Jiskra Hořice 3 - 33.3 6.7 4.3 7/10.3 67.7 - -
2021/22 muži - skupina ZÁPAD VYS 4 13.3 4.3 0.5 /1.8 1 0.3/0.5 50.0 1.8 1.3
Průměr za kariéru 35.5 4.7 8.5 2.4 0.8 1.2/2.2 177.6 1.7 1.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 15 Sokol Vysoké Mýto 23. 10. 2021
2B body 12 TJ Jiskra Havlíčkův 26. 9. 2021
3B body 5 Sokol Vysoké Mýto 23. 10. 2021
Obranné doskoky 5 SP BASKET 17. 9. 2021
Útočné doskoky 3 USK Praha B 1. 10. 2021
Doskoky celkem 5 SP BASKET 17. 9. 2021
Body 36 TJ Jiskra Havlíčkův 26. 9. 2021
Užitečnost 3 USK Praha B 1. 10. 2021
Asistence 1 USK Praha B 1. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 19 TJ Turnov 20. 10. 2019 2019/20
2B body 12 BS 27. 1. 2013 2012/13
3B body 10 BK Bizoni Náchod 16. 2. 2019 2018/19
Obranné doskoky 6 GBA 17. 1. 2016 2015/16
Útočné doskoky 4 Snakes Ostrava 3. 12. 2016 2016/17
Doskoky celkem 7 GBA 17. 1. 2016 2015/16
Body 45 BK Bizoni Náchod 16. 2. 2019 2018/19
Užitečnost 24 Sokol Písek 22. 11. 2015 2015/16
Asistence 3 Sokol Písek 26. 2. 2016 2015/16
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
17. 9. 2021 skupina ZÁPAD SP BASKET 16:06 7 0 0.0 2 1/2 50.0
24. 9. 2021 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 15:49 5 1 100.0 1 0/0 0
25. 9. 2021 základní TJ Sokol BK Chrudim 0:00 32 7 0.0 5 3/4 75.0
26. 9. 2021 základní TJ Jiskra Havlíčkův 0:00 36 12 0.0 3 3/5 60.0
1. 10. 2021 skupina ZÁPAD USK Praha B 15:58 5 1 33.3 1 0/0 0
22. 10. 2021 skupina ZÁPAD Sokol Písek 4:57 0 0 0.0 0 0/0 0
23. 10. 2021 základní Sokol Vysoké Mýto 0:00 32 1 0.0 5 15/22 68.2
Celkem 7 52:50 117 22 314.3 17 22/33 66.7
Průměr 7 7:32 16.7 3.1 314.3 2.4 3.1/4.7 66.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
TJ Sokol BK Chrudim 7 0:00 18.4 4.4 0.0 2.9 0.0 1.0/1.6 63.6 1.6
Sokol Vysoké Mýto 5 0:00 22.4 3.6 0.0 3.2 0.0 5.6/8.4 66.7 1.6
BK Bizoni Náchod 4 0:00 28.0 3.8 0.0 5.8 0.0 3.3/6.0 54.2 3.0
TJ Jiskra Havlíčkův 5 0:00 19.2 5.4 0.0 1.4 0.0 4.2/6.8 61.8 2.6
BK Přelouč 5 0:00 17.2 3.4 0.0 2.8 0.0 2.0/2.2 90.9 3.2
TJ Turnov 4 0:00 20.8 8.5 0.0 0.3 0.0 3.0/6.8 44.4 2.5
BS 4 0:00 20.0 8.0 0.0 0.8 0.0 1.8/2.5 70.0 3.5
TJ Turnov 3 0:00 24.7 5.7 0.0 1.7 0.0 8.3/10.0 83.3 2.0
Kanonýři Josefov 4 0:00 16.3 2.0 0.0 3.0 0.0 3.3/4.5 72.2 2.3
TJ Svitavy 3 0:00 20.3 2.7 0.0 4.0 0.0 3.0/4.3 69.2 2.0
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 0:00 15.3 7.0 0.0 0.0 0.0 1.3/2.8 45.5 2.3
BK Studánka Pardubic 8 0:00 7.5 3.4 0.0 0.0 0.0 0.8/1.8 42.9 1.0
BK Loko Trutnov 3 0:00 20.0 2.3 0.0 4.0 0.0 3.3/5.0 66.7 4.0
SK UP-BCM Olomouc 4 0:00 13.5 4.5 0.0 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
PLZ 8 11:01 5.6 0.3 66.7 1.5 46.2 0.6/0.8 83.3 1.3
TOROLA Snakes Ostrava 3 0:00 14.7 6.3 0.0 0.0 0.0 2.0/2.7 75.0 2.7
Slavia Kroměříž 2 0:00 21.0 8.5 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
Sokol Písek 5 16:00 7.8 1.6 57.1 1.0 50.0 1.6/2.0 80.0 0.6
BK Opava 3 0:00 13.0 6.0 0.0 0.3 0.0 0.0/1.7 0.0 1.7
SP BASKET 7 12:57 5.3 0.4 37.5 1.1 29.6 1.0/1.4 70.0 1.4
BC Vysočina 3 0:00 11.7 4.7 0.0 0.3 0.0 1.3/2.0 66.7 3.0
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 15.5 6.5 0.0 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 2.0
SKB Zlín 3 0:00 10.0 3.3 0.0 0.7 0.0 1.3/1.7 80.0 1.7
PP HK 6 0:00 5.0 2.3 0.0 0.0 0.0 0.3/2.0 16.7 1.2
Sokol Nová Paka 2 0:00 15.0 2.5 0.0 2.5 0.0 2.5/6.5 38.5 4.0
BC Nový Jičín 4 18:02 7.5 1.0 50.0 1.5 37.5 1.0/1.5 66.7 2.5
Sokol Hradec Králové 6 0:00 4.8 1.8 0.0 0.0 0.0 1.2/3.7 31.8 1.3
Královští Sokoli 2 0:00 13.5 6.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 0.5
Baskeťáci TJ Sokol Josefov 4 9:45 6.8 1.8 53.8 0.8 60.0 1.0/2.3 44.4 1.5
USK Praha B 6 13:51 4.3 0.7 40.0 0.8 29.4 0.5/0.5 100.0 1.2
BK Pardubice 4 0:00 6.5 2.0 0.0 0.5 0.0 1.0/3.8 26.7 2.0
Sokol Písek 5 15:42 5.2 0.8 50.0 1.2 42.9 0.0/0.2 0.0 2.0
NH Ostrava 2 0:00 12.5 4.5 0.0 0.5 0.0 2.0/4.0 50.0 2.5
USK Praha 2 0:00 12.0 2.5 0.0 1.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.0
Synthesia Pardubice 3 0:00 8.0 3.3 0.0 0.0 0.0 1.3/3.3 40.0 1.3
Sokol H. Králové 3 0:00 8.0 4.0 600.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.3
Slavoj Litoměřice 4 16:02 6.0 0.5 33.3 1.5 46.2 0.5/0.8 66.7 2.0
BC Kolín 2 0:00 11.5 3.5 0.0 0.5 0.0 3.0/4.0 75.0 4.5
BC Nový Jičín 2 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BC Vysočina 3 0:00 7.0 3.0 900.0 0.0 0.0 1.0/3.3 30.0 2.0
BK Loko Plzeň 5 6:36 4.0 1.0 71.4 0.6 75.0 0.2/0.6 33.3 1.4
Basketbal Polabí 2 17:14 10.0 1.5 60.0 2.0 40.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BK Skuteč 1 0:00 19.0 2.0 0.0 4.0 0.0 3.0/3.0 100.0 1.0
Sršni Sokol Písek 3 0:00 6.0 2.0 0.0 0.3 0.0 1.0/2.0 50.0 0.7
Sokol Pražský 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
BK Opava B 3 26:14 5.7 0.0 0.0 1.7 23.8 0.7/0.7 100.0 1.3
LJH 4 17:15 4.3 0.3 10.0 1.3 25.0 0.0/0.5 0.0 2.5
Jiskra Kyjov 1 0:00 16.0 5.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
SNAK A 1 20:28 16.0 2.0 50.0 4.0 40.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BK Snakes Ostrava 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 4.0
BA Sparta Praha 3 0:00 5.0 1.7 0.0 0.3 0.0 0.7/2.3 28.6 1.7
Slavoj Litoměřice 3 16:40 5.0 0.7 33.3 0.7 28.6 1.7/2.3 71.4 1.3
VYS 2 0:00 7.5 1.5 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 3 0:00 5.0 1.7 0.0 0.0 0.0 1.7/4.0 41.7 1.3
Wolves Radotín 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.5 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
ČT 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 0.5
Sokol Pražský 1 0:00 14.0 5.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 2.0
BC Nový Jičín 3 0:00 4.3 1.7 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
BVK Holice 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 1 0:00 11.0 3.0 0.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 1.0
OLM 3 14:21 3.7 0.3 16.7 0.7 18.2 1.0/1.3 75.0 1.3
Slavia Kroměříž 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Sokol Pražský 2 16:30 5.0 2.5 83.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol pražský 4 10:41 2.5 0.3 16.7 0.5 20.0 0.5/0.5 100.0 1.3
Snakes Ostrava 3 16:11 3.3 0.7 25.0 0.7 16.7 0.0/0.0 0.0 2.3
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 5 10:22 2.0 0.4 50.0 0.4 13.3 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek B 1 0:00 9.0 0.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sršni Sokol Písek 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
USK 3 5:40 3.0 0.3 50.0 0.7 100.0 0.3/1.7 20.0 1.0
BC Vysočina 2 10:11 4.5 0.5 50.0 1.0 28.6 0.5/2.5 20.0 3.5
HKR 1 16:20 8.0 1.0 50.0 2.0 50.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK NAPOS Vysoká n.L. 1 0:00 7.0 3.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
SAM BŠM Brno 1 0:00 7.0 1.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 -
BK Loko Plzeň 2 19:40 3.5 0.0 0.0 1.0 25.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BVK Holice 2 0:00 3.5 1.5 100.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 0.5
Lions J. Hradec 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
KT 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Sokol Písek 3 12:06 2.0 0.3 16.7 0.3 16.7 0.3/0.3 100.0 1.7
BK Levharti Chomutov 1 15:49 5.0 1.0 100.0 1.0 20.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 1 12:25 5.0 1.0 50.0 1.0 25.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Vividbooks Pardub 5 0:00 0.8 0.4 0.0 0.0 0.0 0.0/0.4 0.0 0.4
Sokol Pražský 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 3 4:02 1.3 0.0 0.0 0.3 50.0 0.3/0.7 50.0 -
BK Žďár n. S. 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BVK Holice 4 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Loko Plzeň 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
WBA 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 1 17:34 3.0 0.0 0.0 1.0 25.0 0.0/0.0 0.0 -
SAM BŠM Brno 2 7:49 1.5 0.0 0.0 0.5 16.7 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol BK Chrudim 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Lions J. Hradec B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Opava 2010 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basketbal Olomouc 1 19:31 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Bra 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
AŠ Mladá Boleslav 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Nový Jičín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0