Rostislav Jirák

Národnost
CZE
Ročník narození
2000 - 22 let
Aktuální klub
BK Loko Plzeň
Výška
181 cm
Pozice
Rozehrávač

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
408
Procento vítězství
50.7%
Počet klubů
7

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 mladší žáci U14 - skupina A Lokomotiva Plzeň 12 - 4.8 2.1 /2.1 0 0.7/1.9 34.8 1.4 2.2
2011/12 mladší minižáci U12 - Oblastní přebor BK Loko Plzeň "A" 2 - 19.5 9 0 1.5/3 50.0 - -
2011/12 mladší žáci U14 - extraliga A Lokomotiva Plzeň 5 - 2.0 1 /1 0 0/0.4 0.0 1.2 0.4
2011/12 mladší žáci U14 - play-off Lokomotiva Plzeň 2 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 1.0 -1.0
2011/12 starší minižáci U13 - předkolo B Loko Plzeň 2 - 10.5 4 0 2.5/5.5 45.5 - -
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina A Lokomotiva Plzeň 13 - 7.5 2.9 0.1 1.4/3.5 40.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - liga A Lokomotiva Plzeň 7 - 9.1 3.3 0.1 2.1/5.7 37.5 - -
2012/13 starší minižáci U13 - předkolo D Loko Plzeň 3 - 25.7 11.7 0 2.3/6.3 36.8 - -
2012/13 starší minižáci U13 - MČR skupina A Loko Plzeň 2 16.5 11.5 4 0 3.5/6 58.3 1.0 2.5
2012/13 starší minižáci U13 - MČR o pořadí Loko Plzeň 2 16.0 9.5 3.5 0 2.5/4.5 55.6 1.0 2.5
2013/14 žáci U15 - zákl. skupina A Lokomotiva Plzeň 9 - 4.3 1.7 0.2 0.3/1 33.3 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina A Lokomotiva Plzeň 14 - 13.6 5.4 0.3 1.9/5 37.1 - -
2013/14 žáci U15 - liga sk. A BK Loko Plzeň B 14 - 11.5 3.1 0.9 2.4/3.9 63.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - extraliga sk. A Lokomotiva Plzeň 8 - 5.6 1.6 0.4 1.3/2.6 47.6 - -
2013/14 mladší žáci U14 - play-off Lokomotiva Plzeň 3 - 13.3 4 0 5.3/8.3 64.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR sk. B Lokomotiva Plzeň 3 26.0 8.7 3 0 2.7/6 44.4 4.0 5.3
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR o 1.-4. místo Lokomotiva Plzeň 2 25.0 6.5 0 0.5 5/8 62.5 3.0 -2.5
2014/15 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 14 - 3.3 0.6 0.3 1.1/1.9 59.3 - -
2014/15 žáci U15 - skupina A Lokomotiva Plzeň 12 - 18.0 4.8 1.8 3.3/4.8 67.2 - -
2014/15 žáci U15 - extraliga Lokomotiva Plzeň 16 - 13.4 3.4 1.1 3.2/5.6 57.3 - -
2014/15 kadeti U17 - play-out BK Loko Plzeň 5 - 3.4 1.6 0 0.2/0.4 50.0 - -
2015/16 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 10 19.8 4.3 0.7 /3.1 0.5 1.4/1.7 82.4 2.6 -1.2
2015/16 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 22 - 11.9 2.5 /2.5 1.4 2.8/4 69.3 3.0 7.6
2015/16 junioři U19 - play-out BK Loko Plzeň 1 12.0 6.0 0 /3 1 3/6 50.0 1.0 3.0
2015/16 kadeti U17 - play-out BK Loko Plzeň 6 - 13.8 2.7 /2.7 1.5 4/5 80.0 3.5 9.3
2016/17 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 14 29.2 15.4 3.1 /8.2 1.6 4.5/5.7 78.8 2.9 11.4
2016/17 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 19 20.3 10.5 3.1 /6.7 0.5 2.9/4.3 68.3 2.1 10.4
2016/17 muži - Základní část - skupina A PLZ 1 13.0 2.0 0 /1 0 2/2 100.0 2.0 1.0
2016/17 junioři U19 - play-out BK Loko Plzeň 6 31.3 19.8 4.3 /9.5 2.2 4.7/6.8 68.3 3.0 20.5
2016/17 kadeti U17 - play-off BA Nymburk 3 19.0 9.7 2.3 /5 1.3 1/1.7 60.0 2.3 10.0
2016/17 muži - Předkolo Play-off PLZ 2 7.5 2.5 0.5 /2 0.5 0/0 0.0 1.0 -
2016/17 kadeti U17 - Mistrovství ČR BA Nymburk 2 24.5 8.0 1.5 /6 1.5 0.5/1 50.0 3.0 7.5
2017/18 muži - Základní část - skupina Západ Basketball Nymburk B 13 13.5 4.4 0.8 /2.2 0.4 1.5/2.5 60.6 2.1 2.2
2017/18 junioři U19 - základní část BA Nymburk 20 21.1 6.9 1.7 /4.1 0.4 2.5/3.5 70.0 2.3 8.9
2017/18 muži - Skupina D 7. - 12. místo Basketball Nymburk B 6 23.2 8.8 2 /4.8 1 1.8/2.7 68.8 2.8 12.0
2017/18 junioři U19 - play-off BA Nymburk 4 25.3 10.3 1.8 /3.8 0.8 4.5/6.8 66.7 4.3 12.5
2017/18 junioři U19 - Mistrovství ČR BA Nymburk 2 33.0 7.0 1.5 /4 0.5 2.5/4 62.5 2.5 10.0
2018/19 muži - Základní část - skupina Západ Basketball Nymburk B 9 19.0 7.9 2.2 /3.9 0.4 2.1/2.8 76.0 2.0 7.6
2018/19 junioři U19 - základní část BA Nymburk 15 24.0 12.5 2.7 /5.6 1.3 3.1/4.5 70.1 2.7 16.2
2018/19 junioři U19 - play-off BA Nymburk 5 22.2 14.4 3.8 /9.4 0.6 5/8.4 59.5 2.8 12.0
2019/20 muži - skupina Západ Basketbal Polabí 14 19.2 8.0 1.5 /3.4 0.7 2.9/3.7 76.9 2.5 8.2
2019/20 muži - Základní část HKR 7 4.9 0.6 0.1 /0.6 0 0.3/0.3 100.0 0.6 0.7
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník HKR 2 9.0 1.0 0.5 /2 0 0/0 0.0 2.0 -4.5
2019/20 muži - Skupina C 1. - 6. místo Basketbal Polabí 5 19.4 14.0 2.2 /4.2 2 3.6/4.2 85.7 1.8 15.8
2020/21 muži - Skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 2 21.5 15.0 3 /6.5 0.5 7.5/7.5 100.0 0.5 13.5
2020/21 muži - základní část NBK 8 5.9 0.9 0.3 /0.8 0 0.4/0.6 60.0 1.3 -0.8
2020/21 muži - Skupina A1 NBK 6 6.2 0.7 0.3 /0.8 0 0/0.3 0.0 0.8 0.5
2020/21 muži - Play off NBK 2 3.0 1.0 0.5 /0.5 0 0/0 0.0 1.0 1.5
2021/22 muži - skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 10 22.8 13.4 2.7 /5.2 1.7 2.9/4.7 61.7 2.4 10.0
2021/22 muži - skupina A SKB Rokycany 2 - 20.0 3 2 8/12 66.7 - -
2021/22 muži - Základní část OLO 12 6.9 1.8 0.3 /0.8 0.3 0.1/0.2 50.0 0.9 1.2
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník OLO 1 3.0 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2021/22 muži - play-out 13.-20. místo PLZ 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 34.7 10.3 9.0 2.4 0.7 2.2/3.6 253.3 2.4 4.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 13 Snakes Ostrava 8. 4. 2018 2017/18
2B body 31 Sluneta Ústí n. L. 27. 4. 2013 2012/13
3B body 6 BK Pelhřimov 21. 2. 2015 2014/15
Obranné doskoky 10 BC Nový Jičín 4. 3. 2018 2017/18
Útočné doskoky 5 Sokol Písek 29. 1. 2017 2016/17
Doskoky celkem 13 BC Nový Jičín 4. 3. 2018 2017/18
Body 67 Sluneta Ústí n. L. 27. 4. 2013 2012/13
Užitečnost 37 BC Vysočina 9. 4. 2017 2016/17
Asistence 10 GBA 5. 5. 2018 2017/18
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BCM Orli Prostějov 9 24:45 13.0 3.1 41.2 0.8 24.1 4.4/7.4 59.7 2.6
Snakes Ostrava 8 27:51 14.4 2.3 50.0 1.5 40.0 5.4/7.6 70.5 3.8
Sokol pražský 8 28:06 13.1 3.6 48.3 0.9 18.4 3.3/4.8 68.4 2.9
Sokol Vyšehrad 6 0:00 13.0 5.7 425.0 0.0 0.0 1.7/4.5 37.0 3.2
BC Vysočina 3 29:30 23.3 6.3 55.9 1.3 26.7 6.7/8.3 80.0 3.0
Sokol Písek 6 22:46 11.7 3.0 40.9 1.5 36.0 1.2/1.7 70.0 2.5
Synthesia Pardubice 7 6:09 9.6 2.3 106.7 1.1 66.7 1.6/2.7 57.9 1.9
USK 8 24:16 7.3 1.0 32.0 0.8 30.0 3.0/4.0 75.0 2.6
Sokol Písek 8 3:20 7.3 1.9 83.3 0.6 62.5 1.6/1.9 86.7 3.1
ZLN 4 16:19 13.8 2.3 52.9 2.0 44.4 3.3/4.3 76.5 1.8
Sokol Pražský 7 3:14 7.7 1.6 68.8 0.7 100.0 2.4/3.4 70.8 3.3
BK Kladno 3 0:00 17.7 6.7 0.0 0.3 0.0 3.3/4.3 76.9 2.7
Slavoj Litoměřice 4 0:00 12.8 3.0 0.0 0.5 0.0 5.3/7.8 67.7 4.3
Slavoj Litoměřice 6 6:51 8.0 1.7 52.6 0.5 42.9 3.2/3.8 82.6 2.7
Tigers Č. Budějovice 4 0:00 12.0 5.5 0.0 0.3 0.0 0.3/2.3 11.1 3.0
BK Klatovy 6 0:00 7.8 3.0 450.0 0.2 0.0 1.3/4.3 30.8 3.2
LJH 5 18:33 9.4 2.6 54.2 0.6 16.7 2.4/3.2 75.0 2.8
USK 6 9:12 7.3 1.3 57.1 0.5 27.3 3.2/5.8 54.3 2.2
Sokol Pražský 7 17:34 6.0 0.9 40.0 0.9 31.6 1.7/2.6 66.7 2.1
BCM Orli Prostějov 4 23:31 10.5 2.0 44.4 1.3 41.7 2.8/3.5 78.6 2.8
Sršni Sokol Písek 4 0:00 10.5 2.8 0.0 1.0 0.0 2.0/3.5 57.1 2.3
BCM Orli Prostějov 5 20:03 8.4 2.4 36.4 0.8 28.6 1.2/1.8 66.7 2.4
BA Sparta 3 0:00 13.7 4.3 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
TOROLA Snakes Ostrava 2 0:00 20.5 6.5 0.0 1.5 0.0 3.0/8.0 37.5 2.0
BA Sparta Praha 4 0:00 10.0 4.3 850.0 0.0 0.0 1.5/4.8 31.6 1.3
NH Ostrava 3 0:00 13.3 4.0 0.0 0.0 0.0 5.3/8.3 64.0 2.3
BK Děčín 4 0:00 10.0 4.0 200.0 0.0 0.0 2.0/4.3 47.1 3.3
Sokol Písek 5 17:10 7.8 1.6 50.0 0.6 20.0 2.8/3.4 82.4 3.2
PLZ 5 22:08 7.8 1.8 50.0 0.4 14.3 3.0/3.8 78.9 1.8
SNAK A 4 19:50 9.8 2.5 52.6 1.0 26.7 1.8/2.5 70.0 2.0
BK Loko Plzeň 3 22:40 12.3 3.7 52.4 0.3 14.3 4.0/5.7 70.6 2.7
Sršni Sokol Písek 5 0:00 7.2 2.0 500.0 0.6 0.0 1.4/2.2 63.6 3.8
Sokol Pražský 2 0:00 18.0 5.5 0.0 0.5 0.0 5.5/7.5 73.3 2.5
BK Loko Plzeň 2 21:27 17.0 5.5 57.9 0.5 50.0 4.5/6.0 75.0 0.5
PCE 7 18:52 4.7 0.7 23.8 0.6 30.8 1.6/2.0 78.6 3.1
SVI 5 10:58 6.6 1.4 63.6 1.0 27.8 0.8/1.4 57.1 1.2
BK Klatovy 3 0:00 10.7 3.3 0.0 0.7 0.0 2.0/2.3 85.7 3.3
Sj. BK Litoměřice 5 0:00 6.2 1.6 266.7 0.4 0.0 1.8/3.2 56.3 2.4
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 14.5 6.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 2.5
Snakes Ostrava 3 21:04 9.3 2.3 33.3 1.0 42.9 1.7/2.3 71.4 2.0
Slavoj Litoměřice 4 16:56 6.8 1.3 50.0 0.5 22.2 2.8/4.3 64.7 2.3
BK Pelhřimov 2 0:00 12.0 1.0 0.0 3.0 0.0 1.0/3.5 28.6 3.5
BC Nový Jičín 4 17:38 5.8 1.3 45.5 0.8 27.3 1.0/1.8 57.1 1.5
Slavoj Litoměřice 3 18:03 7.7 2.3 50.0 0.7 33.3 1.0/1.3 75.0 1.0
USK Praha 5 0:00 4.4 1.0 0.0 0.4 0.0 1.2/2.2 54.5 2.8
BK Horejsek Děčín 2 0:00 10.5 2.5 0.0 1.5 0.0 1.0/2.0 50.0 3.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 9.5 2.0 0.0 1.0 0.0 2.5/3.5 71.4 3.0
Synthesia Pardubice 3 11:41 6.3 1.0 37.5 0.7 28.6 2.3/3.7 63.6 2.0
Basketbal Olomouc 2 18:48 9.0 1.5 33.3 1.0 33.3 3.0/4.0 75.0 1.0
BC Nový Jičín 3 0:00 6.0 2.3 0.0 0.3 0.0 0.3/0.7 50.0 1.0
BK Klatovy 1 0:00 17.0 2.0 0.0 1.0 0.0 10.0/18.0 55.6 2.0
USK Praha B 5 15:11 3.2 0.8 44.4 0.2 12.5 1.0/1.2 83.3 2.6
BCM Slez. Ostrava 3 14:45 5.0 1.0 42.9 0.0 0.0 3.0/4.3 69.2 2.7
Synthesia Pardubice 2 0:00 7.5 1.5 0.0 0.5 0.0 3.0/5.0 60.0 1.5
BA Sparta Praha 1 15:30 15.0 4.0 57.1 1.0 33.3 4.0/6.0 66.7 1.0
BK Snakes Ostrava 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/10.0 30.0 3.0
BK Levharti Chomutov 1 24:13 12.0 4.0 44.4 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 -
BC Vysočina 2 4:34 5.0 1.5 60.0 0.5 100.0 0.5/2.0 25.0 2.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 5.0 0.5 0.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 1.5
Sokol Žižkov 1 16:31 9.0 1.0 25.0 1.0 20.0 4.0/7.0 57.1 2.0
VYS 3 12:11 2.3 1.0 60.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.7
Královští Sokoli 2 9:32 3.0 0.0 0.0 0.5 100.0 1.5/4.0 37.5 1.0
BASKET Brno U23 1 17:16 6.0 2.0 40.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 5.0
Sokol Pražský 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Slavia MBA Kroměříž 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Královští Sokoli 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0