Filip Morávek

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 20 let
Aktuální klub
BK Levharti Chomutov
Výška
185 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
234
Procento vítězství
62%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2018/19 žáci U15 - Extraliga Sokol Pražský 15 - 8.0 2.9 0.0 0.4 0.0 1.1/1.5 69.6 - -
2018/19 žáci U15 - MČR skupina A Sokol Pražský 2 16.5 3.5 1.5 33.3 0 0.0 0.5/2 25.0 2.0 6.0
2018/19 žáci U15 - MČR o 5. - 8. místo Sokol Pražský 2 20.5 10.0 3.5 87.5 0.5 33.3 1.5/1.5 100.0 0.5 17.0
2017/18 kadeti U17 - skupina A Levharti Chomutov 6 - 1.2 0.3 0.0 0.2 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 kadeti U17 - finálová skupina Levharti Chomutov 2 - 1.0 0 0.0 0 0.0 1/1 100.0 - -
2016/17 kadeti U17 - skupina A BK Chomutov 3 - 4.0 1 0.0 0.7 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina B BK Chomutov 10 - 16.9 7 0.0 0.1 0.0 2.6/5.5 47.3 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. A BK Chomutov 10 - 18.6 7.7 0.0 0.2 0.0 2.6/6 43.3 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina A BK Chomutov 7 - 19.7 6 0.0 1.4 0.0 3.4/6.7 51.1 - -
2018/19 žáci U15 - skupina A BK Chomutov 3 - 13.0 5.7 0.0 0 0.0 1.7/3.7 45.5 - -
2018/19 žáci U15 - 2. kolo BK Chomutov 2 - 17.5 7 0.0 1 0.0 0.5/5 10.0 - -
2019/20 junioři U19 - skupina A Levharti Chomutov 14 - 7.3 2.2 0.0 0.8 0.0 0.5/0.6 87.5 - -
2019/20 junioři U19 - finálová skupina Levharti Chomutov 4 - 4.5 1.5 0.0 0.3 0.0 0.8/1 75.0 - -
2020/21 junioři U19 - skupina A Levharti Chomutov 3 - 14.7 2.7 0.0 2.7 0.0 1.3/1.7 80.0 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina A Levharti Chomutov 6 - 5.2 1.3 0.0 0.7 0.0 0.5/1 50.0 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out A Levharti Chomutov 9 - 10.1 3.8 0.0 0.6 0.0 0.9/1.3 66.7 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina A Levharti Chomutov 13 - 19.6 6.3 0.0 1.5 0.0 2.6/4.3 60.7 - -
2019/20 kadeti U17 - finálová skupina Levharti Chomutov 5 - 18.2 4.4 0.0 1.6 0.0 4.6/6.4 71.9 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina A Levharti Chomutov 3 - 18.7 5.3 0.0 1.7 0.0 3/3.3 90.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B Levharti Chomutov 4 9.0 13.8 2 /3.3 61.5 2.5 66.7 2.3/3 75.0 2.5 11.3
2021/22 junioři U19 - skupina A Levharti Chomutov 14 - 10.3 3.1 0.0 1.1 0.0 0.8/1.3 61.1 - -
2021/22 muži - skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 10 11.3 2.9 0.7 /1.9 36.8 0.4 30.8 0.3/0.9 33.3 0.7 1.8
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník BK Levharti Chomutov 2 5.5 4.5 0.5 50.0 1 50.0 0.5/1 50.0 1.5 0.5
2021/22 junioři U19 - finálová skupina Levharti Chomutov 10 - 11.0 2.9 0.0 1.3 0.0 1.3/2.1 61.9 - -
2021/22 muži - skupina D 7.-12. místo BK Levharti Chomutov 4 7.5 2.0 0.3 /0.3 100.0 0.5 28.6 0/0 0.0 0.8 0.8
2022/23 junioři U19 - Skupina A Levharti Chomutov 12 - 13.1 3.8 0.0 1.4 0.0 1.3/3.4 39.0 - -
2022/23 muži - skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 7 10.6 1.4 0.4 /1.6 27.3 0 0.0 0.6/1.1 50.0 0.1 2.4
2022/23 Muži - Muži severočeská liga BK Levharti Chomutov 5 - 17.0 3.4 0.0 2.8 0.0 1.8/3.6 50.0 - -
2022/23 muži - II.kolo BK Levharti Chomutov 1 - 3.0 0 /0 0.0 1 100.0 0/0 0.0 1.0 2.0
2022/23 muži - III. kolo BK Levharti Chomutov 1 - 2.0 1 /1 100.0 0 0.0 0/0 0.0 - 2.0
2022/23 junioři U19 - finálová skupina Levharti Chomutov 10 - 14.1 4.5 0.0 1 0.0 2.1/3.5 60.0 - -
2022/23 muži - play out 13.-20. místo BK Levharti Chomutov 4 10.3 1.0 0.5 /1.5 33.3 0 0.0 0/0.3 0.0 0.3 3.0
2022/23 Muži - muži - Severočeská liga,5. - 7. BK Levharti Chomutov 4 - 21.3 6.3 0.0 2 0.0 2.8/3.8 73.3 - -
2023/24 Muži - muži, Severočeská liga, zákl. část BK Levharti Chomutov 6 - 15.8 3.8 0.0 2 0.0 2.2/4 54.2 - -
2023/24 muži - skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 17 17.0 4.5 1.1 /2.4 47.5 0.6 33.3 0.4/0.9 37.5 1.6 3.5
2023/24 muži - Český pohár mužů BK Levharti Chomutov 1 17.0 4.0 1 /3 33.3 0 0.0 2/2 100.0 2.0 2.0
2023/24 muži - play-out 13.-20.místo BK Levharti Chomutov 3 16.7 4.0 1.3 /2 66.7 0.3 50.0 0.3/1.3 25.0 2.0 6.7
Průměr za kariéru 18.0 3.1 10.5 3.2 52.1 0.9 30.2 1.3/2.5 141.8 1.3 1.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 USK Slavia Liberec 6. 1. 2024
2B body 8 USK Slavia Liberec 6. 1. 2024
3B body 3 Slovan Varnsdorf A 4. 11. 2023
Obranné doskoky 4 PLZ 15. 9. 2023
Útočné doskoky 3 Slavoj BK Litoměřice 7. 1. 2024
Doskoky celkem 7 BCM Orli Prostějov 16. 2. 2024
Body 25 USK Slavia Liberec 6. 1. 2024
Užitečnost 12 JHR 10. 12. 2023
Asistence 4 JHR 10. 12. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 BK Kladno 4. 11. 2017 2017/18
2B body 16 BA Tygři Louny 28. 9. 2017 2017/18
3B body 5 Tygři Praha B 17. 9. 2022 2022/23
Obranné doskoky 4 JHR 20. 1. 2023 2022/23
Útočné doskoky 3 USK Praha B 26. 1. 2023 2022/23
Doskoky celkem 7 BCM Orli Prostějov 16. 2. 2024 2023/24
Body 34 BA Tygři Louny 28. 9. 2017 2017/18
Užitečnost 18 Jižní Supi 13. 6. 2021 2021/22
Asistence 4 BCM Orli Prostějov 2. 4. 2023 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
15. 9. 2023 skupina ZÁPAD PLZ 11:28 2 1 100.0 0 0.0 0/2 0.0
24. 9. 2023 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 18:03 2 0 0.0 0 0.0 2/4 50.0
29. 9. 2023 skupina ZÁPAD BA LYNX Liberec 25:07 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
6. 10. 2023 skupina ZÁPAD Sokol Pražský 19:32 6 0 0.0 2 40.0 0/2 0.0
13. 10. 2023 skupina ZÁPAD JHR 16:07 8 2 66.7 1 100.0 1/2 50.0
14. 10. 2023 muži, Severočeská liga, zákl. část USK Slavia Liberec 0:00 10 2 0.0 2 0.0 0/0 0
20. 10. 2023 skupina ZÁPAD Slavoj BK Litoměřice 20:58 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
24. 10. 2023 Český pohár mužů Sokol Pražský 16:55 4 1 33.3 0 0.0 2/2 100.0
27. 10. 2023 skupina ZÁPAD BK Wolves Radotín 14:42 9 3 60.0 1 33.3 0/0 0
3. 11. 2023 skupina ZÁPAD SP Basket 16:24 5 1 50.0 1 50.0 0/0 0
4. 11. 2023 muži, Severočeská liga, zákl. část Slovan Varnsdorf A 0:00 11 1 0.0 3 0.0 0/2 0.0
10. 11. 2023 skupina ZÁPAD USK Praha B 16:49 6 3 75.0 0 0.0 0/0 0
17. 11. 2023 skupina ZÁPAD PLZ 18:34 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 11. 2023 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 0:00 4 2 100.0 0 0.0 0/0 0
25. 11. 2023 muži, Severočeská liga, zákl. část BA Louny 0:00 17 4 0.0 2 0.0 3/7 42.9
1. 12. 2023 skupina ZÁPAD BA LYNX Liberec 21:52 4 2 100.0 0 0.0 0/0 0
10. 12. 2023 skupina ZÁPAD JHR 20:34 7 1 100.0 1 33.3 2/2 100.0
7. 1. 2024 skupina ZÁPAD Slavoj BK Litoměřice 22:04 9 0 0.0 3 75.0 0/0 0
6. 1. 2024 muži, Severočeská liga, zákl. část USK Slavia Liberec 0:00 25 8 0.0 1 0.0 6/7 85.7
15. 12. 2023 muži, Severočeská liga, zákl. část BK Teplice A 0:00 18 5 0.0 2 0.0 2/5 40.0
14. 1. 2024 skupina ZÁPAD BK Wolves Radotín 14:34 1 0 0.0 0 0.0 1/4 25.0
19. 1. 2024 skupina ZÁPAD SP Basket 13:04 3 0 0.0 1 50.0 0/0 0
26. 1. 2024 skupina ZÁPAD USK Praha B 18:48 7 2 66.7 1 50.0 0/0 0
9. 2. 2024 play-out 13.-20.místo Basketbal Olomouc 19:25 9 3 75.0 1 100.0 0/0 0
10. 2. 2024 muži, Severočeská liga, zákl. část Slavoj BK Litoměřice C 0:00 14 3 0.0 2 0.0 2/3 66.7
16. 2. 2024 play-out 13.-20.místo BCM Orli Prostějov 17:55 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
23. 2. 2024 play-out 13.-20.místo SNAK A 12:12 3 1 50.0 0 0.0 1/2 50.0
Celkem 27 355:07 188 47 95.9 24 63.2 22/46 47.8
Průměr 27 13:09 7.0 1.7 95.9 0.9 63.2 0.8/1.7 47.8
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Tygři Praha 10 0:00 9.3 2.6 1.300.0 1.0 333.3 1.1/1.4 78.6 0.6
Sluneta Ústí n. L. 11 0:00 8.3 2.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.1 73.9 0.6
Tygři Praha B 5 0:00 16.8 3.8 0.0 2.4 0.0 2.0/3.6 55.6 1.2
SLUNETA Ústí n. L. 6 0:00 12.7 4.2 0.0 1.2 0.0 0.8/1.2 71.4 0.5
BK Klatovy 5 0:00 15.0 5.4 0.0 1.2 0.0 0.6/0.8 75.0 0.6
Slovan Varnsdorf A 4 0:00 18.0 4.5 0.0 2.5 0.0 1.5/2.5 60.0 1.3
USK Slavia Liberec 4 0:00 15.8 4.3 0.0 1.8 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
Slavia Kroměříž 4 0:00 15.5 5.0 0.0 1.5 0.0 1.0/2.3 44.4 0.8
BK Teplice A 3 0:00 20.0 5.0 0.0 2.3 0.0 3.0/5.0 60.0 2.7
Válečníci Děčín 6 0:00 10.0 2.3 0.0 0.8 0.0 2.8/6.2 45.9 1.7
BA Tygři Louny 3 0:00 19.7 9.0 0.0 0.0 0.0 1.7/3.7 45.5 1.3
Slavoj Litoměřice 3 0:00 18.7 5.0 0.0 2.3 0.0 1.7/3.3 50.0 0.7
BK Kladno 2 0:00 26.0 8.5 0.0 0.5 0.0 7.5/11.5 65.2 2.0
USK Praha 2 0:00 23.0 5.5 0.0 2.5 0.0 4.5/10.0 45.0 3.0
Medvědi Tábor 2 0:00 22.5 9.0 0.0 0.5 0.0 3.0/8.5 35.3 2.0
BA Sparta Praha 6 0:00 7.5 2.3 0.0 0.7 0.0 0.8/1.7 50.0 1.5
Tygři Louny 2 0:00 21.5 7.5 0.0 1.0 0.0 3.5/4.5 77.8 0.5
BA Sparta Praha 5 0:00 8.0 2.8 0.0 0.4 0.0 1.2/1.8 66.7 2.6
BK Klatovy 2 0:00 19.5 8.0 0.0 0.5 0.0 2.0/5.0 40.0 3.0
VYS 4 0:00 9.8 2.3 0.0 1.8 0.0 0.0/0.3 0.0 1.3
TJ Sokol Kbely 2 0:00 18.0 5.5 0.0 1.5 0.0 2.5/3.5 71.4 2.5
Válečníci Děčín 2 0:00 17.5 5.0 0.0 1.5 0.0 3.0/6.5 46.2 1.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 17.5 7.0 0.0 1.0 0.0 0.5/5.0 10.0 1.5
Sokol Žižkov 3 0:00 11.0 3.3 0.0 1.3 0.0 0.3/1.0 33.3 2.3
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 16.0 5.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Snakes Ostrava 3 0:00 10.7 4.7 0.0 0.3 0.0 0.3/0.3 100.0 0.7
BK Opava 3 11:50 10.7 1.7 83.3 1.3 66.7 3.3/5.0 66.7 1.7
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 15.5 5.5 0.0 0.0 0.0 4.5/8.5 52.9 -
BK Klatovy 3 0:00 9.7 3.3 0.0 1.0 0.0 0.0/0.3 0.0 1.3
Pod U17B 1 0:00 25.0 6.0 0.0 3.0 0.0 4.0/7.0 57.1 1.0
PŘÍ 3 0:00 8.0 2.7 0.0 0.3 0.0 1.7/1.7 100.0 1.0
Lions J. Hradec 2 0:00 12.0 4.0 0.0 0.5 0.0 2.5/2.5 100.0 1.5
BK Klatovy 2 0:00 11.5 4.0 0.0 0.5 0.0 2.0/5.0 40.0 3.0
Tygři JBC Brno B 1 0:00 23.0 4.0 0.0 3.0 0.0 6.0/7.0 85.7 2.0
Basket Poděbrady 2 0:00 11.0 3.5 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BK Lions J. Hradec 1 0:00 22.0 4.0 0.0 4.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Veteránské naděje Děčín 1 0:00 21.0 4.0 0.0 4.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BK Opava 1 0:00 21.0 6.0 0.0 1.0 0.0 6.0/7.0 85.7 5.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 4.0
Sokol Pražský 1 0:00 19.0 8.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 1.0
Basketbal Polabí 4 11:55 4.8 1.0 40.0 0.8 33.3 0.5/1.0 50.0 2.3
SLUNETA Ústí n.L. 1 0:00 18.0 8.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BK Baník Most 1 0:00 18.0 4.0 0.0 2.0 0.0 4.0/8.0 50.0 1.0
BA Louny 1 0:00 17.0 4.0 0.0 2.0 0.0 3.0/7.0 42.9 1.0
JHR 4 13:22 4.3 1.0 44.4 0.5 33.3 0.8/1.5 50.0 1.8
BVK Holice 1 0:00 16.0 4.0 0.0 1.0 0.0 5.0/8.0 62.5 1.0
Basketbal Olomouc 2 18:03 7.5 1.5 75.0 1.5 42.9 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Vysočina 2 0:00 7.5 1.5 0.0 1.5 0.0 0.0/0.5 0.0 2.0
USK Praha B 4 14:12 3.8 1.3 55.6 0.3 50.0 0.5/0.5 100.0 0.8
Slavoj BK Litoměřice C 1 0:00 14.0 3.0 0.0 2.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
Sokol Pražský 4 10:06 3.5 0.8 33.3 0.5 25.0 0.5/1.5 33.3 0.8
Slavoj BK Litoměřice 5 11:48 2.6 0.4 22.2 0.6 50.0 0.0/0.0 0.0 0.6
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 6.5 1.5 0.0 0.5 0.0 2.0/3.0 66.7 -
BK Jiskra Domažlice 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
BVK Holice 1 0:00 11.0 1.0 100.0 3.0 100.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 5.5 1.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol Žižkov B 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Wolves Radotín 2 14:38 5.0 1.5 50.0 0.5 25.0 0.5/2.0 25.0 -
USK Praha 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/6.0 0.0 1.0
Válečníci Děčín 1 0:00 9.0 1.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
SP Basket 2 14:44 4.0 0.5 50.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 0.5
PLZ 4 18:07 1.8 0.8 33.3 0.0 0.0 0.3/1.3 20.0 1.3
BA LYNX Liberec 3 18:08 2.3 1.0 60.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.3
VYS 2 13:39 3.5 1.5 60.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
SKS 1 13:15 5.0 0.0 0.0 1.0 33.3 2.0/4.0 50.0 1.0
GBA Lions J. Hradec 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BK Beroun 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BCM Orli Prostějov 2 19:37 2.0 1.0 40.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 2.0
SNAK A 2 6:46 1.5 0.5 50.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BK VIVIDBOOKS Pardubice 3 10:24 0.7 0.3 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Sokol Pražský 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 3.0
BASKET Brno U23 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
PIS 2 4:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5