Štěpán Srp

Národnost
CZE
Ročník narození
2001 - 20 let
Aktuální klub
Sokol Vyšehrad
Výška
189 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
230
Procento vítězství
44.8%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 žáci U15 - Základní fáze BC Slavia 12 - 1.3 0.7 0 0/0.3 0.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina B Sokol Vyšehrad 8 - 6.9 2.9 0 1.1/4.4 25.7 - -
2014/15 kadeti U17 - Základní fáze Kačeři Kunratice 11 - 6.5 2.8 0.1 0.5/2.2 25.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - liga sk. A Sokol Vyšehrad 6 - 9.7 4.3 0 1/3.2 31.6 - -
2015/16 žáci U15 - skupina A Sokol Vyšehrad 3 - 6.7 3 0 0.7/3 22.2 - -
2015/16 žáci U15 - základní skupina A Sokol Vyšehrad 12 - 10.5 4.2 /4.2 0 2.2/4.3 50.0 1.8 6.5
2015/16 kadeti U17 - Základní fáze Kačeři Kunratice 13 - 20.8 9.4 0.2 1.5/4.5 34.5 - -
2015/16 žáci U15 - Základní fáze BK Kunratice DDM P10 1 - 34.0 15 1 1/1 100.0 - -
2015/16 žáci U15 - liga sk. A Sokol Vyšehrad 13 - 15.5 6.4 /6.4 0 2.7/5.4 50.0 2.1 10.7
2015/16 žáci U15 - Skupina o 5. - 8. místo BK Kunratice DDM P10 1 - 35.0 16 0 3/8 37.5 - -
2016/17 kadeti U17 - skupina B Sokol Vyšehrad 14 - 10.9 4.4 0.1 2/3.4 58.3 - -
2016/17 kadeti U17 - Základní fáze Kačeři Kunratice 10 - 20.5 8.3 0.6 2.1/4 52.5 - -
2016/17 kadeti U17 - finálová skupina Sokol Vyšehrad 9 - 7.2 3.1 0 1/2.7 37.5 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina A Sokol Vyšehrad 14 - 17.9 6.8 0.1 4.1/7.5 55.2 - -
2017/18 junioři U19 - skupina A BK Kunratice U19B 1 - 12.0 6 0 0/1 0.0 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out A Sokol Vyšehrad 8 - 18.0 6.6 0.1 4.4/5.8 76.1 - -
2018/19 muži - skupina A Sokol Žižkov 5 - 3.2 1 0 1.2/1.4 85.7 - -
2018/19 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 8 9.9 2.3 0.6 /0.9 0 1/1.8 57.1 0.5 5.1
2018/19 junioři U19 - skupina A Sokol Žižkov 12 - 8.3 2.9 0.4 1.3/1.9 65.2 - -
2018/19 muži - Základní fáze Sokol Žižkov D 14 - 10.0 4.1 0.1 1.5/2.6 56.8 - -
2018/19 junioři U19 - finálová skupina Sokol Žižkov 6 - 5.3 2.7 0 0/0.8 0.0 - -
2018/19 junioři U19 - play-out BK Loko Plzeň 4 16.0 4.3 1.3 /3.3 0.3 1/2.5 40.0 0.5 10.3
2019/20 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 18 26.9 10.6 4 /6.7 0.1 2.4/3.7 65.7 1.7 15.8
2019/20 junioři U19 - skupina A VYS 5 - 12.8 5.6 0 1.6/2.8 57.1 - -
2019/20 muži - skupina Západ VYS 3 8.0 1.0 0.3 /0.7 0 0.3/0.7 50.0 - 1.7
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník VYS 1 8.0 0.0 0 /1 0 0/0 0.0 - -
2019/20 muži - Základní fáze Sokol Vyšehrad B 8 - 9.4 3.8 0 1.9/3.1 60.0 - -
2019/20 junioři U19 - play-out A VYS 5 - 18.4 7.6 0 3.2/5.4 59.3 - -
2021/22 muži - skupina ZÁPAD VYS 5 20.0 3.2 1.4 /2.8 0 0.4/0.8 50.0 0.8 4.0
Průměr za kariéru 28.8 3.3 10.8 4.4 0.1 1.7/3.4 162.9 1.4 2.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 Slavoj Litoměřice 15. 10. 2021
2B body 3 BK Levharti Chomutov 24. 9. 2021
Obranné doskoky 3 Sokol Písek 22. 10. 2021
Útočné doskoky 1 Slavoj Litoměřice 15. 10. 2021
Doskoky celkem 4 Sokol Písek 22. 10. 2021
Body 6 PLZ 8. 10. 2021
Užitečnost 13 PLZ 8. 10. 2021
Asistence 3 PLZ 8. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 16 Levharti Chomutov 2. 12. 2017 2017/18
2B body 17 Sokol Horní Počernice 1. 4. 2016 2015/16
3B body 2 BA 2006 Roudnice n.L. 28. 10. 2018 2018/19
Obranné doskoky 12 Slavoj Litoměřice 23. 11. 2019 2019/20
Útočné doskoky 5 BCM Orli Prostějov 9. 11. 2019 2019/20
Doskoky celkem 15 YDEA KONDOR 24. 11. 2019 2019/20
Body 36 Fenix Modřany 6. 3. 2017 2016/17
Užitečnost 44 Slavoj Litoměřice 23. 11. 2019 2019/20
Asistence 5 Sokol Písek 26. 10. 2019 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
24. 9. 2021 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 14:55 6 3 60.0 0 0/0 0
1. 10. 2021 skupina ZÁPAD USK Praha B 17:31 0 0 0.0 0 0/0 0
8. 10. 2021 skupina ZÁPAD PLZ 27:12 6 3 75.0 0 0/0 0
15. 10. 2021 skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 16:43 2 0 0.0 0 2/2 100.0
22. 10. 2021 skupina ZÁPAD Sokol Písek 23:58 2 1 25.0 0 0/2 0.0
Celkem 5 100:19 16 7 50.0 2/4 50.0
Průměr 5 20:03 3.2 1.4 50.0 0.0 0.4/0.8 50.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
TJ Sokol Kbely 6 0:00 20.0 8.8 0.0 0.2 0.0 1.8/3.3 55.0 1.2
BSK - Jižní Supi 4 0:00 19.0 6.8 0.0 0.0 0.0 5.5/8.5 64.7 2.3
Fenix Modřany 3 0:00 24.3 9.0 0.0 1.3 0.0 2.3/5.3 43.8 0.7
Sokol Žižkov 3 0:00 23.7 10.7 0.0 0.0 0.0 2.3/5.7 41.2 1.3
Tigers Č. Budějovice 4 0:00 17.5 7.3 0.0 0.0 0.0 3.0/6.8 44.4 1.8
BARoun.l. U17B 5 0:00 13.8 5.2 0.0 0.2 0.0 2.8/4.0 70.0 1.0
SLUNETA Ústí n.L. 4 0:00 16.8 7.0 100.0 0.0 0.0 2.8/5.3 52.4 2.8
BA Sparta Praha 4 0:00 16.8 7.0 0.0 0.0 0.0 2.8/4.8 57.9 2.0
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 13.5 4.8 0.0 0.0 0.0 4.0/5.3 76.2 1.8
BA Sparta Praha 5 0:00 10.0 4.4 0.0 0.0 0.0 1.2/2.0 60.0 1.4
BA 2006 Roudnice n.L. 3 0:00 13.7 4.0 0.0 1.3 0.0 1.7/2.3 71.4 1.3
Královští Sokoli 4 0:00 10.3 4.5 0.0 0.0 0.0 1.3/2.3 55.6 1.8
Porg Basket 5 0:00 8.0 3.8 0.0 0.0 0.0 0.4/2.2 18.2 1.4
BSK Fenix Modřany A 3 0:00 13.0 4.7 0.0 0.3 0.0 2.7/4.0 66.7 2.7
Žižkov Falcons C 4 0:00 9.5 4.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.8 40.0 0.5
VŠTJ Medicina A 3 0:00 12.3 5.3 0.0 0.0 0.0 1.7/2.7 62.5 0.7
BK Brandýs n.L. 2 0:00 16.5 8.0 100.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 0.5
PCE 5 20:40 6.2 2.2 52.4 0.2 50.0 1.2/2.4 50.0 0.6
BK Klatovy 2 0:00 15.0 5.5 0.0 0.0 0.0 4.0/9.0 44.4 1.0
BA Sparta 2 0:00 14.5 6.0 100.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 2.0
SLUNETA Ústí n. L. 2 0:00 13.5 5.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 1.0
Tesla Pardubice 2 0:00 13.5 5.0 0.0 0.5 0.0 2.0/4.5 44.4 2.5
Slavoj Litoměřice 2 20:03 13.5 4.0 72.7 0.0 0.0 5.5/7.5 73.3 1.0
USK Praha 2 0:00 13.5 5.0 100.0 0.0 0.0 3.5/7.5 46.7 1.5
Slavoj Litoměřice 2 0:00 13.5 6.0 100.0 0.0 0.0 1.5/4.5 33.3 2.0
BA Nymburk 2 25:00 12.5 5.0 76.9 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 1.5
Sokol Žižkov C 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
Válečníci Děčín 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.5 66.7 1.0
TJ Košíře 3 0:00 7.0 2.7 0.0 0.0 0.0 1.7/2.0 83.3 2.0
GBA J. Hradec 1 30:19 21.0 9.0 60.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
BCM Orli Prostějov 2 19:22 10.5 4.5 69.2 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 2.0
Sokol pražský 3 25:55 6.7 2.3 53.8 0.0 0.0 2.0/3.3 60.0 2.3
SAM BŠM Brno 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 -
Sokol Pražský 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.0 0.0 2.0/6.5 30.8 0.5
Levharti Chomutov 3 0:00 4.3 2.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.7 20.0 1.7
TJ ČZU Praha 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
BK Opava 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
Sokol Písek 3 24:18 3.3 1.3 50.0 0.0 0.0 0.7/1.7 40.0 1.3
Sokol Žižkov B - TESLA 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.5
Tygři Praha 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
Snakes Ostrava 2 14:12 5.0 2.0 50.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
USK 1 23:52 9.0 3.0 75.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Motol A 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 5.0
Jižní Supi 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/5.5 9.1 0.5
VYS 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 -
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 8.0 2.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.0
Sokol Pražský 1 0:00 7.0 3.0 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 -
BK Levharti Chomutov 1 14:55 6.0 3.0 60.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Opava 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
SAM Brno 3 10:37 2.0 0.7 33.3 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 0.3
BC Benešov 1 0:00 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0 6.0/6.0 100.0 -
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
PLZ 2 16:39 3.0 1.5 60.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Jiskra Domažlice 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BSK Modřany - Jižní supi 1 0:00 6.0 2.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Slavoj Litoměřice 2 13:20 2.0 0.5 50.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BK Klatovy 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
BK Klatovy 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Sokol Písek 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Sokol Písek 2 15:40 1.5 0.5 25.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 -
Sokol Kbely 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
HKR 1 7:39 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
PORG Basket 4 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
USK Praha B 1 17:31 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -