Tadeáš Regeti

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 19 let
Aktuální klub
Sokol pražský
Výška
200 cm

Kariéra

Sezony
4
Zápasy
75
Procento vítězství
44%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2019/20 junioři U19 - skupina A BK Sokolov 2 - 0.5 0 0.0 0 0.0 0.5/2 25.0 - -
2020/21 junioři U19 - Skupina A BK Sokolov 1 - 11.0 3 0.0 0 0.0 5/8 62.5 - -
2020/21 kadeti U17 - Skupina A BK Sokolobv 2 - 14.0 6 0.0 0 0.0 2/3.5 57.1 - -
2021/22 muži - skupina ZÁPAD Sokol Pražský 2 2.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A Sokol pražský 9 13.1 3.8 1.6 /3.6 43.8 0 0.0 0.7/1.4 46.2 1.9 4.6
2021/22 junioři U19 - skupina A BK Sokolov 2 - 21.0 9.5 0.0 0 0.0 2/2.5 80.0 - -
2021/22 muži - Základní fáze Sokol Pražský B 1 - 8.0 3 0.0 0 0.0 2/2 100.0 - -
2021/22 junioři U19 - nadstavba A Sokol pražský 7 14.1 5.0 2 /3.6 56.0 0.1 25.0 0.6/1 57.1 2.3 4.1
2021/22 muži - skupina D 7.-12. místo Sokol Pražský 5 9.2 2.6 0.8 /1.6 50.0 0.2 33.3 0.4/1.2 33.3 1.4 2.4
2021/22 junioři U19 - předkolo play-off Sokol pražský 3 11.3 2.0 1 /2.3 42.9 0 0.0 0/0 0.0 3.0 0.3
2021/22 junioři U19 - play-off Sokol pražský 3 19.7 3.7 1.7 /2.7 62.5 0 0.0 0.3/1.3 25.0 2.0 6.0
2021/22 muži - Play-off Sokol Pražský B 1 - 4.0 2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2022/23 muži - skupina ZÁPAD SP Basket 17 17.0 5.6 2.1 /4.1 50.7 0.1 14.3 1.3/1.8 71.0 1.7 7.7
2022/23 junioři U19 - skupina A Sokol pražský 14 19.7 9.1 3.4 /7.3 47.1 0.1 14.3 2/3.5 57.1 2.1 11.5
2022/23 junioři U19 - nadstavba A Sokol pražský 4 16.8 12.8 5 /8 62.5 0.5 66.7 1.3/2.8 45.5 2.8 11.8
Průměr za kariéru 18.3 13.6 6.4 2.5 103.9 0.1 38.4 1.2/2.0 165.0 1.9 6.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 USK Praha B 23. 9. 2022
2B body 7 BASKET Brno 29. 1. 2023
3B body 1 Tygři Praha 6. 11. 2022
Obranné doskoky 7 BK Loko Plzeň 18. 9. 2022
Útočné doskoky 7 GBA Lions J. Hradec 2. 10. 2022
Doskoky celkem 12 BK Loko Plzeň 5. 11. 2022
Body 18 BASKET Brno 29. 1. 2023
Užitečnost 24 GBA Lions J. Hradec 2. 10. 2022
Asistence 3 Basketbal Polabí 26. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 Thermia K. Vary (MS) 9. 10. 2020 2020/21
2B body 14 BK Medvědi Tábor 27. 11. 2021 2021/22
3B body 1 BASKET Brno 13. 2. 2022 2021/22
Obranné doskoky 8 BASKET Brno 3. 4. 2022 2021/22
Útočné doskoky 7 GBA Lions J. Hradec 2. 10. 2022 2022/23
Doskoky celkem 12 BK Loko Plzeň 5. 11. 2022 2022/23
Body 30 BK Medvědi Tábor 27. 11. 2021 2021/22
Užitečnost 24 GBA Lions J. Hradec 2. 10. 2022 2022/23
Asistence 3 Basketbal Polabí 26. 10. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2022 skupina A Tygři Praha 23:42 12 6 60.0 0 0.0 0/2 0.0
18. 9. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 20:01 11 5 50.0 0 0.0 1/2 50.0
18. 9. 2022 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 6:52 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
23. 9. 2022 skupina ZÁPAD USK Praha B 20:52 8 2 66.7 0 0.0 4/5 80.0
27. 9. 2022 skupina A Slavoj Litoměřice 14:40 8 2 33.3 0 0.0 4/8 50.0
30. 9. 2022 skupina ZÁPAD PLZ 21:07 6 1 33.3 0 0.0 4/4 100.0
1. 10. 2022 skupina A Sokol Písek 16:48 11 5 55.6 0 0.0 1/4 25.0
2. 10. 2022 skupina A GBA Lions J. Hradec 23:15 14 5 71.4 0 0.0 4/6 66.7
7. 10. 2022 skupina ZÁPAD JHR 16:55 10 4 100.0 0 0.0 2/2 100.0
15. 10. 2022 skupina A USK 21:20 8 3 60.0 0 0.0 2/4 50.0
16. 10. 2022 skupina A BA Nymburk 19:43 9 3 42.9 0 0.0 3/4 75.0
16. 10. 2022 skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 18:04 6 2 50.0 0 0.0 2/5 40.0
23. 10. 2022 skupina ZÁPAD Sokol Písek 23:58 6 1 33.3 0 0.0 4/4 100.0
26. 10. 2022 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 25:33 4 2 40.0 0 0.0 0/0 0
3. 11. 2022 skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 20:34 4 2 33.3 0 0.0 0/0 0
5. 11. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 21:13 10 3 37.5 0 0.0 4/7 57.1
6. 11. 2022 skupina A Tygři Praha 22:12 14 4 44.4 1 100.0 3/4 75.0
11. 11. 2022 skupina ZÁPAD BA LYNX Liberec 14:19 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
15. 11. 2022 II.kolo Sluneta USK Ústí n.L. 0:00 5 2 100.0 0 0.0 1/2 50.0
17. 11. 2022 skupina A Slavoj Litoměřice 17:41 15 6 50.0 0 0.0 3/3 100.0
18. 11. 2022 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 17:50 8 4 80.0 0 0.0 0/0 0
19. 11. 2022 skupina A GBA Lions J. Hradec 19:46 4 1 11.1 0 0.0 2/3 66.7
20. 11. 2022 skupina A Sokol Písek 24:42 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
22. 11. 2022 III. kolo SKS 17:06 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
27. 11. 2022 skupina ZÁPAD USK Praha B 12:28 5 1 50.0 1 100.0 0/0 0
28. 11. 2022 skupina A USK 14:03 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
2. 12. 2022 skupina ZÁPAD PLZ 16:58 7 3 75.0 0 0.0 1/2 50.0
3. 12. 2022 skupina A BA Nymburk 16:26 8 4 57.1 0 0.0 0/0 0
12. 12. 2022 skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 12:01 6 3 60.0 0 0.0 0/0 0
6. 1. 2023 skupina ZÁPAD Sokol Písek 11:25 5 2 66.7 0 0.0 1/1 100.0
14. 1. 2023 nadstavba A PCE 17:16 15 6 46.2 1 50.0 0/2 0.0
15. 1. 2023 nadstavba A GBA Sojky Pelhřimov 12:37 4 2 66.7 0 0.0 0/0 0
15. 1. 2023 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 11:51 11 5 55.6 0 0.0 1/3 33.3
20. 1. 2023 skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 21:19 5 2 66.7 0 0.0 1/1 100.0
27. 1. 2023 skupina ZÁPAD BA LYNX Liberec 17:13 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
28. 1. 2023 nadstavba A Tygři Brno 16:57 14 5 62.5 0 0.0 4/6 66.7
29. 1. 2023 nadstavba A BASKET Brno 19:58 18 7 87.5 1 100.0 1/3 33.3
Celkem 37 648:45 280 106 51.0 4 22.2 56/93 60.2
Průměr 37 17:32 7.6 2.9 51.0 0.1 22.2 1.5/2.5 60.2
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BASKET Brno 6 16:44 6.3 2.3 63.6 0.3 40.0 0.7/1.8 36.4 1.5
GBA Lions J. Hradec 7 13:30 5.1 2.0 50.0 0.0 0.0 1.1/1.6 72.7 2.4
BK Medvědi Tábor 1 0:00 30.0 14.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
BK Loko Plzeň 4 18:55 7.0 2.5 45.5 0.0 0.0 2.0/3.3 61.5 2.0
Tygři Praha 2 22:57 13.0 5.0 52.6 0.5 33.3 1.5/3.0 50.0 3.5
Slavoj Litoměřice 4 14:13 6.3 2.3 42.9 0.0 0.0 1.8/3.8 46.7 1.5
PCE 2 19:37 11.5 5.0 50.0 0.5 50.0 0.0/1.0 0.0 2.5
Tygři Brno 3 14:24 6.7 2.7 61.5 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 2.3
Sokol Písek 4 15:46 4.5 2.0 44.4 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.8
USK 3 18:13 5.7 2.3 36.8 0.0 0.0 1.0/2.3 42.9 0.7
BA Nymburk 2 18:04 8.5 3.5 50.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 4.5
GBA Sojky Pelhřimov 3 13:39 5.3 2.3 70.0 0.0 0.0 0.7/1.0 66.7 4.0
Basketbal Polabí 2 18:42 7.5 3.5 50.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
PLZ 2 19:02 6.5 2.0 57.1 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 2.0
USK Praha B 2 16:40 6.5 1.5 60.0 0.5 100.0 2.0/2.5 80.0 1.5
BK Mariánské Lázně 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
GBA Sojky Pelhřimov 3 10:31 4.0 1.7 55.6 0.0 0.0 0.7/1.7 40.0 1.0
Sokol Písek 2 17:41 5.5 1.5 50.0 0.0 0.0 2.5/2.5 100.0 2.0
BK Levharti Chomutov 2 12:21 5.0 2.0 40.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
JHR 1 16:55 10.0 4.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Slavoj Litoměřice 3 14:55 3.0 1.3 44.4 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 2.3
Sokol Žižkov C - TESLA 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Basketbal Olomouc 1 14:28 7.0 3.0 75.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 6:22 2.5 0.5 33.3 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sluneta USK Ústí n.L. 1 0:00 5.0 2.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Fenix Modřany A 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
SKS 1 17:06 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BA LYNX Liberec 2 15:46 1.0 0.5 20.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BASKET Brno U23 2 9:10 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Lions J. Hradec 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -