Tomáš Vyleta

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 19 let
Výška
156 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
183
Procento vítězství
36.1%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2013/14 starší minižáci U13 - Základní část Loko Plzeň 2 - 2.5 1 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina B Lokomotiva Plzeň 3 - 0.7 0.3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - liga sk. A Lokomotiva Plzeň 5 - 3.6 1.8 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina A Lokomotiva Plzeň 16 - 8.1 3.4 /3.4 100.0 0.1 100.0 1.1/2 56.3 1.7 5.5
2015/16 žáci U15 - skupina A Lokomotiva Plzeň 6 - 10.5 4.8 0.0 0 0.0 0.8/1 83.3 - -
2015/16 žáci U15 - liga sk. A Lokomotiva Plzeň 5 - 2.0 1 /1 100.0 0 0.0 0/0 0.0 1.4 0.6
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR A Lokomotiva Plzeň 1 - 11.0 4 /4 100.0 0 0.0 3/4 75.0 2.0 8.0
2016/17 žáci U15 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 14 - 12.9 4.4 /4.4 100.0 1.1 100.0 0.6/1.3 44.4 1.9 10.3
2016/17 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 2 9.0 4.5 1 /1 100.0 0.5 50.0 1/2 50.0 2.0 4.0
2016/17 kadeti U17 - skupina A BK Loko Plzeň B 2 - 10.0 2 0.0 1.5 0.0 1.5/2 75.0 - -
2016/17 žáci U15 - Extraliga Lokomotiva Plzeň 16 - 11.4 2.6 /2.9 89.4 1.5 85.7 1.7/2.6 65.9 2.9 7.1
2016/17 kadeti U17 - play-out BK Loko Plzeň 2 12.5 6.0 3 /4.5 66.7 0 0.0 0/0 0.0 - 5.5
2017/18 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 12 16.5 4.6 0.8 /1.6 47.4 1 28.6 0.1/0.1 100.0 1.8 1.2
2017/18 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 18 29.2 11.4 2.2 /5.9 36.4 2.2 29.1 0.6/1 61.1 2.2 2.7
2017/18 junioři U19 - play-out BK Loko Plzeň 3 14.0 3.7 0.3 /0.7 50.0 1 20.0 0/0.7 0.0 1.0 -1.3
2017/18 kadeti U17 - play-out BK Loko Plzeň 4 26.8 10.3 2.3 /4.8 47.4 1.8 24.1 0.5/0.5 100.0 2.0 2.5
2018/19 muži - Základní část - skupina Západ PLZ 12 8.8 3.5 0.5 /0.8 60.0 0.8 31.0 0.3/0.5 50.0 0.5 1.1
2018/19 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 19 25.2 10.1 1.2 /2.4 47.8 2.5 37.9 0.4/0.6 63.6 1.8 5.6
2018/19 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 22 29.7 16.0 2.8 /6.9 40.8 3 38.5 1.5/2.1 70.2 2.3 9.9
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník PLZ 2 7.5 7.0 0.5 /1.5 33.3 2 57.1 0/0 0.0 0.5 4.0
2018/19 muži - Skupina D 7. - 12. místo PLZ 1 17.0 3.0 0 /0 0.0 1 25.0 0/0 0.0 - 2.0
2018/19 junioři U19 - play-out BK Loko Plzeň 6 18.0 7.8 1 /2.7 37.5 1.8 36.7 0.3/0.7 50.0 2.2 5.0
2018/19 kadeti U17 - play-out BK Loko Plzeň 6 28.8 14.7 3.5 /5.8 60.0 2.3 32.6 0.7/0.8 80.0 1.5 11.7
2019/20 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 4 23.8 7.3 1 /3.5 28.6 1.8 25.9 0/0 0.0 2.5 -1.0
Průměr za kariéru 26.1 14.0 9.4 2.2 163.6 1.4 103.2 0.7/1.1 153.5 1.8 4.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 Lions J. Hradec 25. 2. 2017 2016/17
2B body 10 USK 2. 12. 2018 2018/19
3B body 7 SAM Brno 21. 10. 2018 2018/19
Obranné doskoky 7 BA Nymburk 19. 11. 2017 2017/18
Útočné doskoky 4 NH Ostrava 4. 11. 2017 2017/18
Doskoky celkem 9 Slavoj Litoměřice 12. 5. 2019 2018/19
Body 38 USK 2. 12. 2018 2018/19
Užitečnost 36 USK 2. 12. 2018 2018/19
Asistence 6 BCM Orli Prostějov 10. 2. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
NH Ostrava 7 23:57 12.7 2.3 53.3 2.4 37.0 0.9/1.4 60.0 1.9
USK 5 31:58 17.4 3.8 52.8 3.0 38.5 0.8/1.0 80.0 1.6
Slavoj Litoměřice 7 26:27 12.3 2.7 47.5 1.9 29.5 1.3/2.1 60.0 2.1
BCM Orli Prostějov 5 30:57 15.2 3.0 42.9 2.8 28.6 0.8/0.8 100.0 2.0
Synthesia Pardubice 4 29:43 15.3 2.8 27.5 3.0 42.9 0.8/1.5 50.0 3.0
PCE 6 25:44 9.2 1.0 33.3 2.3 31.1 0.2/0.2 100.0 2.0
Snakes Ostrava 4 28:35 13.3 1.3 29.4 3.0 44.4 1.8/2.5 70.0 2.0
SAM Brno 4 24:00 12.0 1.3 41.7 3.0 54.5 0.5/1.3 40.0 2.3
Slavoj Litoměřice 2 0:00 23.0 7.0 100.0 2.5 100.0 1.5/3.0 50.0 2.0
SAM Brno 3 31:06 15.0 2.0 26.1 3.0 42.9 2.0/2.7 75.0 2.3
Sokol Pražský 3 26:57 13.3 3.0 40.9 2.3 38.9 0.3/1.3 25.0 2.0
Sokol Písek 4 27:18 9.8 1.5 31.6 2.0 29.6 0.8/0.8 100.0 1.5
BCM Orli Prostějov 4 21:29 9.3 0.8 27.3 2.5 43.5 0.3/0.3 100.0 2.0
BK Klatovy 2 0:00 17.0 5.5 100.0 2.0 100.0 0.0/0.5 0.0 1.5
Sokol pražský 5 16:31 6.6 1.0 100.0 1.4 28.0 0.4/0.8 50.0 1.6
Slavoj Litoměřice 6 14:36 4.7 0.8 45.5 1.0 27.3 0.0/0.0 0.0 2.0
Snakes Ostrava 2 0:00 13.5 4.5 100.0 1.0 100.0 1.5/2.0 75.0 3.0
USK Praha 2 0:00 13.0 2.0 100.0 2.5 100.0 1.5/3.0 50.0 2.5
Snakes Ostrava 3 23:05 8.7 1.3 80.0 2.0 37.5 0.0/0.0 0.0 2.0
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 13.0 5.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 3 0:00 8.7 2.3 100.0 1.0 100.0 1.0/2.3 42.9 2.7
BK Opava 2 0:00 12.0 2.5 100.0 2.0 100.0 1.0/2.0 50.0 3.5
USK 3 24:30 7.7 0.3 25.0 2.3 38.9 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 2 0:00 11.0 4.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Pražský 2 0:00 10.5 4.0 100.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 1.0
BK Pelhřimov 2 0:00 10.5 4.0 100.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 1.5
Lions J. Hradec 2 0:00 9.5 3.5 100.0 0.5 100.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BCM Orli Prostějov 2 0:00 9.0 1.0 100.0 2.0 100.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Sokol Písek 1 23:23 14.0 2.0 50.0 3.0 42.9 1.0/2.0 50.0 -
BK Chomutov 1 0:00 13.0 3.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 6.5 3.0 100.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.5
BSK Modřany - Jižní supi 2 0:00 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Písek 3 6:18 4.0 0.0 0.0 1.3 50.0 0.0/0.0 0.0 0.7
LJH 2 11:02 5.5 1.0 50.0 1.0 25.0 0.5/0.5 100.0 0.5
NBK 1 15:22 11.0 1.0 33.3 3.0 50.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta Praha 1 12:22 10.0 5.0 71.4 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 1 0:00 9.0 4.0 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
VYS 2 10:04 4.5 0.5 100.0 1.0 28.6 0.5/0.5 100.0 0.5
BK Teplice 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BA Sparta Praha 2 0:00 3.5 1.0 100.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
BA Nymburk 1 25:06 7.0 2.0 40.0 1.0 20.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Klatovy 2 0:00 3.0 1.5 150.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Klatovy 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Sokol Vyšehrad 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 1 4:54 3.0 0.0 0.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 -
Synthesia Pardubice 1 17:05 3.0 0.0 0.0 1.0 25.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha B 1 5:48 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Jižní Supi 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0