Richard Bálint

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 18 let
Aktuální klub
Basket Brno
Výška
192 cm
Pozice
Rozehrávač/Křídlo

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
344
Procento vítězství
52.9%
Počet klubů
7

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2012/13 starší minižáci U13 - předkolo A Prostějov 2 - 7.0 3 0.0 0 0.0 1/1 100.0 - -
2012/13 starší minižáci U13 - MČR skupina B Prostějov 3 16.0 3.7 1 25.0 0 0.0 1.7/4 41.7 1.3 -3.7
2012/13 starší minižáci U13 - MČR o pořadí Prostějov 2 16.0 7.0 3 50.0 0 0.0 1/1 100.0 2.0 1.5
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina D Orli Prostějov 14 - 8.9 3.5 0.0 0.1 0.0 1.7/2.1 82.8 - -
2013/14 mladší žáci U14 - extraliga sk. B Orli Prostějov 8 - 9.5 3.8 0.0 0 0.0 2/2.4 84.2 - -
2013/14 starší minižáci U13 - předkolo A Orli Prostějov 3 - 7.3 3.3 0.0 0 0.0 0.7/3.3 20.0 - -
2014/15 žáci U15 - skupina C Orli Prostějov 12 - 7.2 2.8 0.0 0.2 0.0 1.2/2.5 46.7 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina D Orli Prostějov 12 - 10.3 4 0.0 0.2 0.0 1.8/2.6 67.7 - -
2014/15 žáci U15 - liga sk. B Orli Prostějov 11 - 8.8 3.7 0.0 0.2 0.0 0.8/1.7 47.4 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. B Orli Prostějov 8 - 9.3 3.5 0.0 0.4 0.0 1.1/2.3 50.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - play-off Orli Prostějov 2 - 10.5 5 0.0 0 0.0 0.5/1.5 33.3 - -
2015/16 žáci U15 - základní skupina C Orli Prostějov 14 - 14.6 3.5 /3.5 100.0 2.2 100.0 0.9/1.5 61.9 2.6 11.4
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina C Orli Prostějov 20 - 17.3 5.6 /5.6 100.0 1.7 100.0 1.2/1.5 80.0 1.4 15.6
2015/16 žáci U15 - extraliga Orli Prostějov 15 - 10.6 3 /3 100.0 1.3 100.0 0.8/1.1 75.0 1.7 8.6
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR B Orli Prostějov 3 - 12.7 5 /5 100.0 0.7 100.0 0.7/1 66.7 1.0 11.3
2015/16 mladší žáci U14 - MČR skupina B Orli Prostějov 3 28.7 15.3 5 /11.3 44.1 1.3 26.7 1.3/1.7 80.0 2.0 13.0
2015/16 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo Orli Prostějov 2 30.0 12.5 4 /9.5 42.1 1.5 25.0 0/0 0.0 2.5 7.0
2016/17 žáci U15 - Skupina C BCM Orli Prostějov 13 - 20.8 7.6 /7.6 100.0 1.2 100.0 1.9/2.8 67.6 2.1 17.8
2016/17 kadeti U17 - základní část BCM Orli Prostějov 17 21.6 4.9 1.6 /3.9 40.9 0.4 19.4 0.5/0.8 57.1 1.3 1.1
2016/17 žáci U15 - Extraliga BCM Orli Prostějov 13 - 18.9 5.4 /5.4 100.0 2.1 100.0 1.9/2.8 69.4 2.4 15.7
2016/17 kadeti U17 - play-off BCM Orli Prostějov 3 16.7 4.3 1.7 /4.7 35.7 0.3 12.5 0/0 0.0 0.3 -0.7
2016/17 žáci U15 - MČR skupina B BCM Orli Prostějov 3 30.3 14.7 5 /13 38.5 0.7 11.8 2.7/3.3 80.0 2.3 4.3
2016/17 žáci U15 - MČR o 5. - 8. místo BCM Orli Prostějov 2 25.5 9.5 3.5 /11 31.8 0.5 12.5 1/1 100.0 2.0 9.5
2017/18 kadeti U17 - základní část BCM Orli Prostějov 22 28.3 11.3 3.5 /8.4 41.8 1.2 28.7 0.6/1 59.1 2.2 7.9
2017/18 kadeti U17 - skupina C SKB Zlín 1 - 18.0 6 0.0 2 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out BCM Orli Prostějov 6 33.5 16.0 4.5 /9.5 47.4 1.5 31.0 2.5/3.3 75.0 2.3 15.8
2018/19 junioři U19 - základní část BCM Orli Prostějov 4 11.8 2.8 0.5 /2 25.0 0.5 25.0 0.3/0.5 50.0 1.5 1.3
2018/19 kadeti U17 - základní část BCM Orli Prostějov 18 23.2 11.3 3 /6.3 47.4 1.3 36.9 1.3/1.7 74.2 2.1 12.0
2018/19 junioři U19 - skupina C NH Ostrava 2 - 14.5 3.5 0.0 2.5 0.0 0/1 0.0 - -
2018/19 junioři U19 - play-out C NH Ostrava 5 - 11.4 4 0.0 1 0.0 0.4/0.4 100.0 - -
2018/19 junioři U19 - play-off BCM Orli Prostějov 4 11.5 6.8 1.5 /2.8 54.5 1.3 45.5 0/0 0.0 1.5 5.5
2018/19 kadeti U17 - play-off BCM Orli Prostějov 4 30.3 19.3 5.3 /7.8 67.7 2.8 42.3 0.5/1 50.0 2.8 22.0
2018/19 junioři U19 - Mistrovství ČR BCM Orli Prostějov 2 22.5 5.0 1.5 /3 50.0 0.5 16.7 0.5/1.5 33.3 2.0 4.0
2019/20 junioři U19 - základní část BCM Orli Prostějov 19 24.4 13.2 3 /6.3 47.9 1.8 38.2 1.8/2.3 81.4 2.3 14.8
2019/20 junioři U19 - skupina C NH Ostrava 1 - 17.0 7 0.0 1 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 muži - skupina Východ BCM Orli Prostějov 9 22.2 9.2 1.9 /4.4 42.5 1.7 37.5 0.4/0.7 66.7 2.6 8.0
2019/20 muži - Skupina C 1. - 6. místo BCM Orli Prostějov 1 24.0 16.0 3 /9 33.3 3 42.9 1/2 50.0 3.0 16.0
2020/21 muži - Skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 1 28.0 10.0 5 /7 71.4 0 0.0 0/1 0.0 2.0 5.0
2020/21 junioři U19 - základní část BCM Orli Prostějov 3 32.3 26.0 5 /9.7 51.7 4 60.0 4/4.3 92.3 2.7 31.0
2020/21 muži - základní část BRN 22 15.1 7.0 0.9 /1.7 50.0 1.6 44.3 0.5/0.6 76.9 1.7 5.2
2020/21 muži - Hyundai Český pohár BRN 3 16.7 9.3 1.7 /3.3 50.0 2 54.5 0/0 0.0 4.0 6.3
2020/21 muži - Skupina A1 BRN 10 18.2 6.4 1.3 /3.1 41.9 1 27.0 0.8/1.1 72.7 2.2 3.3
2020/21 muži - Play off BRN 9 10.1 5.9 0.9 /1.7 53.3 1.1 41.7 0.8/0.9 87.5 1.4 3.9
2021/22 muži - skupina VÝCHOD SVI 3 22.0 13.7 2.7 /4 66.7 2 37.5 2.3/3 77.8 1.7 14.0
2021/22 muži - Základní část BRN 9 17.4 9.7 1 /2 50.0 2.3 50.0 0.7/0.8 85.7 2.0 7.7
Průměr za kariéru 34.3 11.6 11.1 3.3 180.1 1.2 136.8 1.1/1.6 254.4 2.0 7.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 BC Nový Jičín 17. 10. 2021
2B body 4 BC Nový Jičín 17. 10. 2021
3B body 5 JHR 22. 9. 2021
Obranné doskoky 4 BC Nový Jičín 17. 10. 2021
Útočné doskoky 3 USK 6. 10. 2021
Doskoky celkem 6 BC Nový Jičín 17. 10. 2021
Body 19 USK 6. 10. 2021
Užitečnost 21 BC Nový Jičín 17. 10. 2021
Asistence 4 USK 6. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 Slavia Kroměříž 8. 11. 2014 2014/15
2B body 12 Basketbal TJ Svitavy 25. 10. 2015 2015/16
3B body 6 BK Opava 29. 11. 2015 2015/16
Obranné doskoky 10 BK Opava 17. 4. 2016 2015/16
Útočné doskoky 4 Sokol pražský 27. 9. 2020 2020/21
Doskoky celkem 10 BK Opava 17. 4. 2016 2015/16
Body 33 Lokomotiva Plzeň 11. 3. 2017 2016/17
Užitečnost 36 Sokol pražský 27. 9. 2020 2020/21
Asistence 10 Synthesia Pardubice 9. 3. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
19. 9. 2021 skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 19:19 9 1 50.0 2 66.7 1/2 50.0
22. 9. 2021 Základní část JHR 23:22 17 1 50.0 5 71.4 0/0 0
25. 9. 2021 Základní část KOL 0:39 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
29. 9. 2021 Základní část OPA 15:47 6 0 0.0 2 50.0 0/0 0
2. 10. 2021 Základní část DEC 21:09 12 3 50.0 2 28.6 0/0 0
6. 10. 2021 Základní část USK 26:18 19 3 60.0 4 44.4 1/1 100.0
9. 10. 2021 Základní část OVA 17:37 10 1 33.3 2 50.0 2/2 100.0
13. 10. 2021 Základní část PCE 20:31 14 1 100.0 3 60.0 3/4 75.0
16. 10. 2021 Základní část NBK 18:25 9 0 0.0 3 60.0 0/0 0
17. 10. 2021 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 23:34 15 4 100.0 1 16.7 4/5 80.0
20. 10. 2021 Základní část OLO 13:01 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 10. 2021 skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 23:06 17 3 50.0 3 42.9 2/2 100.0
Celkem 12 222:48 128 17 56.7 27 46.6 13/16 81.3
Průměr 12 18:34 10.7 1.4 56.7 2.3 46.6 1.1/1.3 81.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Písek 10 23:42 11.7 3.3 54.1 1.6 39.0 0.3/0.5 60.0 1.9
TOROLA Snakes Ostrava 7 3:13 13.9 4.6 88.9 1.1 61.5 1.3/1.9 69.2 2.3
BK Opava 7 0:00 12.7 4.1 145.0 1.1 100.0 1.0/1.9 53.8 1.1
BK Loko Plzeň 8 23:00 11.0 3.6 56.9 0.9 31.8 1.1/1.8 64.3 1.5
BK Opava 8 7:30 10.9 3.5 112.0 0.9 50.0 1.3/1.6 76.9 1.9
BC Nový Jičín 6 0:00 14.2 5.8 269.2 0.5 150.0 1.0/1.7 60.0 1.2
Slavia Kroměříž 6 0:00 14.0 5.0 200.0 0.2 100.0 3.5/4.3 80.8 1.3
NH Ostrava 6 31:30 12.2 4.0 44.4 1.0 17.6 1.2/1.7 70.0 3.2
USK 5 25:05 13.4 5.0 51.0 1.0 35.7 0.4/0.6 66.7 1.6
NBK 8 19:37 8.4 1.4 55.0 1.5 36.4 1.1/1.3 90.0 1.8
Slavoj Litoměřice 6 28:23 11.0 2.0 41.4 1.7 37.0 2.0/2.8 70.6 1.8
Synthesia Pardubice 6 5:00 10.8 4.3 185.7 0.5 50.0 0.7/0.8 80.0 2.0
Sokol pražský 3 25:48 20.7 4.7 46.7 3.0 64.3 2.3/2.7 87.5 2.0
BK Loko Plzeň 4 21:52 15.0 2.5 55.6 2.5 55.6 2.5/2.8 90.9 2.5
USK Praha 4 0:00 14.3 3.3 100.0 2.3 100.0 1.0/1.0 100.0 0.8
USK 10 11:41 5.6 1.1 55.0 1.1 44.0 0.1/0.1 100.0 1.9
SAM Brno 6 29:09 9.3 2.3 31.1 1.2 31.8 1.2/2.0 58.3 2.3
Synthesia Pardubice 5 5:56 11.2 3.2 61.5 1.4 77.8 0.6/1.2 50.0 2.8
PCE 6 16:48 8.8 1.0 40.0 2.0 48.0 0.8/1.3 62.5 3.2
NH Ostrava 5 0:00 10.6 3.2 200.0 1.0 100.0 1.2/1.6 75.0 2.2
Snakes Ostrava 3 32:38 17.3 4.3 56.5 1.7 27.8 3.7/3.7 100.0 2.3
Sokol Pražský 3 9:27 17.3 6.0 94.7 1.0 42.9 2.3/2.7 87.5 2.0
BK Snakes Ostrava 5 0:00 10.0 3.6 163.6 0.6 100.0 1.0/1.2 83.3 1.2
Synthesia Pardubice 5 26:33 9.0 2.0 35.7 1.6 40.0 0.2/0.4 50.0 2.2
Slavoj Litoměřice 4 0:00 11.0 3.5 100.0 1.0 100.0 1.0/1.5 66.7 2.3
Snakes Ostrava 4 24:31 11.0 3.0 50.0 1.3 38.5 1.3/1.5 83.3 1.8
OVA 5 15:27 8.0 1.4 46.7 1.2 33.3 1.6/1.6 100.0 2.2
Sokol Písek 3 30:29 13.3 3.0 56.3 1.7 27.8 2.3/3.7 63.6 1.7
BK Klatovy 2 0:00 19.0 5.0 100.0 2.0 100.0 3.0/6.5 46.2 3.0
BA Nymburk 2 31:43 19.0 4.5 40.9 3.0 37.5 1.0/2.0 50.0 4.5
SK Žabovřesky 2 0:00 18.0 4.5 100.0 3.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Klatovy 2 13:34 17.5 7.0 70.0 1.0 33.3 0.5/0.5 100.0 1.0
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 17.5 4.5 100.0 2.5 100.0 1.0/2.0 50.0 2.0
SK Žabovřesky 2 0:00 16.0 5.5 100.0 1.0 100.0 2.0/4.5 44.4 3.5
KOL 7 10:06 4.4 0.1 9.1 1.3 50.0 0.3/0.4 66.7 1.0
BC Nový Jičín 2 23:13 15.5 3.0 66.7 2.0 33.3 3.5/4.0 87.5 1.5
Sokol Písek 2 0:00 14.5 5.5 100.0 1.0 100.0 0.5/0.5 100.0 2.0
USK 3 23:32 9.0 1.3 40.0 1.3 36.4 2.3/2.7 87.5 2.7
BC Vysočina 2 0:00 13.0 5.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
OPA 5 15:08 5.2 0.6 75.0 1.0 25.0 1.0/1.2 83.3 1.8
Slavoj Litoměřice 2 22:56 13.0 3.5 43.8 1.5 50.0 1.5/2.0 75.0 1.0
BK Hladnov 2 0:00 12.5 3.5 0.0 1.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
OLO 3 16:44 8.0 1.0 100.0 2.0 37.5 0.0/0.0 0.0 1.7
BC Vysočina 2 0:00 12.0 4.5 100.0 1.0 100.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Basket Opava 2010 1 25:57 24.0 6.0 100.0 4.0 44.4 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Pražský 5 18:51 4.6 1.2 31.6 0.4 15.4 1.0/1.2 83.3 1.8
HKR 2 20:05 11.0 1.0 33.3 3.0 60.0 0.0/0.5 0.0 1.5
SVI 2 15:12 11.0 1.5 60.0 2.5 71.4 0.5/1.0 50.0 2.5
GBA J. Hradec 2 22:41 11.0 2.5 50.0 2.0 44.4 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Písek 2 0:00 10.5 5.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
BSK Modřany - Jižní supi 2 0:00 10.0 4.0 100.0 0.5 100.0 0.5/0.5 100.0 2.5
BC Vysočina 2 24:54 9.5 4.0 66.7 0.5 7.7 0.0/0.5 0.0 3.5
Královští Sokoli 2 0:00 9.0 3.0 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 3.0
BK Žďár n. S. 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
SKB Zlín 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BASKET Brno U23 1 23:06 17.0 3.0 50.0 3.0 42.9 2.0/2.0 100.0 2.0
JHR 1 23:22 17.0 1.0 50.0 5.0 71.4 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 1 23:55 16.0 3.0 33.3 3.0 42.9 1.0/2.0 50.0 3.0
UNL 2 14:33 7.5 1.5 60.0 1.5 60.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Slavia Kroměříž 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Královští Sokoli 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
BC Nový Jičín 1 0:00 13.0 5.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 1 28:46 12.0 5.0 41.7 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 5.0
ZLN 2 20:59 6.0 1.5 37.5 1.0 25.0 0.0/1.0 0.0 2.0
BK Opava 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
DEC 3 13:20 4.0 1.0 50.0 0.7 22.2 0.0/0.0 0.0 1.7
BC Nový Jičín 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Pelhřimov 1 0:00 11.0 2.0 0.0 1.0 0.0 4.0/4.0 100.0 3.0
PCE 1 23:51 10.0 3.0 37.5 1.0 20.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sj. BK Litoměřice 1 0:00 10.0 3.0 100.0 1.0 100.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BCM Orli Prostějov 1 19:19 9.0 1.0 50.0 2.0 66.7 1.0/2.0 50.0 -
SNAK A 1 18:26 9.0 1.0 20.0 2.0 100.0 1.0/1.0 100.0 4.0
BK Pardubice 1 23:22 8.0 1.0 25.0 2.0 33.3 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Vysočina 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Loko Plzeň 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BA Sparta Praha 2 18:01 4.0 1.5 50.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Sokol Pražský 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Opava B 1 23:45 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0

články