David Frič

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
BA Nymburk
Výška
190 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
299
Procento vítězství
61.5%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2012/13 mladší minižáci U12 - Soutěž Pod(mix) 11 - 0.5 0.3 0.0 0 0.0 0/0.2 0.0 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - Kvalifikace o národní finále PodU12B(kv) 1 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 Pod U13B 24 - 2.0 0.8 0.0 0 0.0 0.3/1.2 25.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - základní část skupina A Pod U11 (mix) 7 - 10.3 5 0.0 0 0.0 0.3/1 28.6 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - základní část skupina A (3 na 3) Pod U11 (mix) 6 - 5.7 2.8 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina o 1-4 místo Pod U11 (mix) 3 - 5.0 1.7 0.0 0 0.0 1.7/2.7 62.5 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina 1-4 (3na3) Pod U11 (mix) 2 - 6.0 3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 Pod U13B 36 - 5.3 2.4 0.0 0 0.0 0.6/1.5 40.0 - -
2014/15 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX Pod U11 (mix) 13 - 20.4 9.8 0.0 0 0.0 0.7/2.5 27.3 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Kvalifikace nejmladších minižáků o NF U11 BA Pod U11B (kv) 3 - 29.3 13.3 0.0 0 0.0 2.7/8 33.3 - -
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina B Basket Poděbrady 18 - 4.6 1.7 /1.7 100.0 0 0.0 1.2/3.3 35.6 2.8 -0.3
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B Pod(mix) 9 - 23.4 10.8 0.0 0 0.0 1.9/3.8 50.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B" Pod(mix) 2 - 9.0 4 0.0 0 0.0 1/1 100.0 - -
2015/16 mladší žáci U14 - Skupina B 6. - 8. místo Basket Poděbrady 2 - 7.0 3 /3 100.0 0 0.0 1/1 100.0 2.5 4.5
2016/17 žáci U15 - skupina D Basket Poděbrady 1 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 žáci U15 - Skupina B Basket Poděbrady 11 - 3.1 0.9 /0.9 100.0 0 0.0 1.3/2.6 48.3 1.9 -0.2
2016/17 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B Pod U13B 7 - 10.4 4.7 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2016/17 žáci U15 - Liga sk. B Basket Poděbrady 8 - 5.3 2.4 /2.4 100.0 0 0.0 0.5/0.8 66.7 2.8 2.3
2016/17 žáci U15 - Liga sk. B1 Basket Poděbrady 2 - 6.0 2 /2 100.0 0.5 100.0 0.5/1 50.0 2.5 3.0
2017/18 žáci U15 - skupina B Basket Poděbrady 4 - 11.5 4.5 0.0 0 0.0 2.5/4 62.5 - -
2017/18 žáci U15 - 2. kolo Basket Poděbrady 2 - 14.5 4.5 0.0 0.5 0.0 4/5 80.0 - -
2017/18 žáci U15 - Skupina B Basket Poděbrady 14 - 7.8 2.9 0.0 0 0.0 2.1/2.9 72.5 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BA Nymburk 6 - 15.0 6.2 0.0 0.5 0.0 1.2/2 58.3 - -
2017/18 žáci U15 - Liga sk. B Basket Poděbrady 12 - 4.8 2 0.0 0.2 0.0 0.3/1.1 30.8 - -
2018/19 žáci U15 - skupina C Basket Poděbrady 4 - 19.8 6 0.0 1 0.0 4.8/7 67.9 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina A Pod U17B 3 - 10.7 3.7 0.0 0.7 0.0 1.3/2.7 50.0 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina B BA Nymburk 14 - 15.1 4.4 0.0 1.4 0.0 2.4/3.7 63.5 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina B Pod U17B 9 - 3.6 0.4 0.0 0.6 0.0 1/2 50.0 - -
2018/19 žáci U15 - Extraliga BA Nymburk 15 - 15.4 5.2 0.0 1 0.0 2/3.4 58.8 - -
2018/19 kadeti U17 - finálová skupina Pod U17B 4 - 4.3 1 0.0 0.3 0.0 1.5/2 75.0 - -
2018/19 žáci U15 - MČR skupina B BA Nymburk 3 35.3 21.0 6 41.9 1.3 20.0 5/7 71.4 3.3 14.3
2018/19 žáci U15 - MČR o 5. - 8. místo BA Nymburk 2 39.5 30.0 6.5 61.9 2.5 29.4 9.5/16 59.4 3.5 36.5
2019/20 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 19 31.9 11.9 3.3 /8.4 39.0 1.2 22.0 1.9/3.7 52.1 3.2 6.2
2020/21 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 4 30.8 12.5 2.8 /7 39.3 1.8 33.3 1.8/3.5 50.0 3.3 15.0
2021/22 muži - skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 3 11.7 2.3 0 /0.3 0.0 0.7 40.0 0.3/2.7 12.5 2.7 1.0
2021/22 junioři U19 - skupina A BA Nymburk 14 25.4 14.6 4.2 /8 52.7 1 22.6 3.2/6.1 52.9 3.7 11.3
2021/22 junioři U19 - nadstavba A BA Nymburk 1 14.0 4.0 0 /1 0.0 0 0.0 4/6 66.7 5.0 -4.0
Průměr za kariéru 29.9 4.4 9.3 3.4 73.5 0.4 26.7 1.4/2.7 175.2 2.2 1.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 8 Jižní Supi 6. 11. 2021
2B body 7 BK Loko Plzeň 16. 12. 2021
3B body 3 Slavoj Litoměřice 21. 11. 2021
Obranné doskoky 8 Slavoj Litoměřice 21. 11. 2021
Útočné doskoky 4 BK Loko Plzeň 16. 12. 2021
Doskoky celkem 9 Slavoj Litoměřice 21. 11. 2021
Body 21 Jižní Supi 6. 11. 2021
Užitečnost 25 GBA Lions J. Hradec 4. 12. 2021
Asistence 8 Sokol Písek 5. 12. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 13 Snakes Ostrava 4. 5. 2019 2018/19
2B body 19 Sla U12B 7. 11. 2015 2015/16
3B body 5 Synthesia Pardubice 4. 12. 2018 2018/19
Obranné doskoky 13 BK VIVIDBOOKS Pardubice 4. 10. 2020 2020/21
Útočné doskoky 4 BK VIVIDBOOKS Pardubice 4. 10. 2020 2020/21
Doskoky celkem 17 BK VIVIDBOOKS Pardubice 4. 10. 2020 2020/21
Body 39 Sla U12B 7. 11. 2015 2015/16
Užitečnost 25 BK VIVIDBOOKS Pardubice 4. 10. 2020 2020/21
Asistence 8 Sokol Písek 5. 12. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2021 skupina ZÁPAD PLZ 15:40 3 0 0.0 1 100.0 0/2 0.0
18. 9. 2021 skupina A Slavoj Litoměřice 25:25 10 3 30.0 1 50.0 1/7 14.3
19. 9. 2021 skupina A USK 15:43 6 2 40.0 0 0.0 2/3 66.7
2. 10. 2021 skupina A Sokol Písek 36:39 9 1 14.3 2 28.6 1/2 50.0
3. 10. 2021 skupina A GBA Lions J. Hradec 21:52 21 7 77.8 1 50.0 4/6 66.7
16. 10. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 22:01 18 7 63.6 0 0.0 4/6 66.7
17. 10. 2021 skupina A Sokol pražský 26:30 16 5 50.0 2 40.0 0/5 0.0
24. 10. 2021 skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 2:32 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
6. 11. 2021 skupina A Jižní Supi 28:21 21 5 71.4 1 9.1 8/11 72.7
7. 11. 2021 skupina A Jižní Supi 29:00 9 3 50.0 0 0.0 3/3 100.0
20. 11. 2021 skupina A USK 20:22 8 1 20.0 2 50.0 0/4 0.0
21. 11. 2021 skupina A Slavoj Litoměřice 29:39 17 3 42.9 3 50.0 2/4 50.0
4. 12. 2021 skupina A GBA Lions J. Hradec 20:09 20 6 75.0 1 33.3 5/7 71.4
5. 12. 2021 skupina A Sokol Písek 19:58 13 4 80.0 1 25.0 2/4 50.0
5. 12. 2021 skupina ZÁPAD Sokol Písek 16:31 4 0 0.0 1 25.0 1/4 25.0
16. 12. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 27:57 20 7 58.3 0 0.0 6/13 46.2
18. 12. 2021 skupina A Sokol pražský 31:15 17 5 50.0 0 0.0 7/10 70.0
15. 1. 2022 nadstavba A GBA Sojky Pelhřimov 14:13 4 0 0.0 0 0.0 4/6 66.7
Celkem 18 403:47 216 59 51.8 16 23.2 50/99 50.5
Průměr 18 22:25 12.0 3.3 51.8 0.9 23.2 2.8/5.5 50.5
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Snakes Ostrava 6 0:00 16.2 4.8 0.0 0.7 0.0 4.5/6.8 65.9 2.7
Synthesia Pardubice 6 0:00 13.8 4.3 1.300.0 0.8 0.0 2.7/4.8 55.2 2.0
Královští Sokoli 5 0:00 13.2 4.4 275.0 0.6 0.0 2.6/4.2 61.9 1.8
BANymU12 3 0:00 19.7 8.0 0.0 0.0 0.0 3.7/5.7 64.7 1.7
USK Praha 5 0:00 9.8 3.4 0.0 0.6 0.0 1.2/2.0 60.0 3.4
Tygři JBC Brno 3 0:00 16.0 4.7 0.0 1.7 0.0 1.7/3.7 45.5 3.0
BA Sparta 3 0:00 15.7 5.3 0.0 1.3 0.0 1.0/2.0 50.0 3.7
BK Loko Plzeň 3 32:07 15.3 1.7 25.0 2.7 40.0 4.0/8.0 50.0 3.0
Bol U12B 2 0:00 23.0 11.0 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 1.0
GBA Lions J. Hradec 2 21:00 20.5 6.5 76.5 1.0 40.0 4.5/6.5 69.2 4.0
BCM Orli Prostějov 3 32:06 12.7 3.7 52.4 1.3 26.7 1.3/2.3 57.1 3.3
BK Loko Plzeň 2 24:59 19.0 7.0 60.9 0.0 0.0 5.0/9.5 52.6 3.5
NH Ostrava 2 29:15 17.5 4.5 60.0 1.5 33.3 4.0/7.0 57.1 4.0
Sokol pražský 2 28:52 16.5 5.0 50.0 1.0 22.2 3.5/7.5 46.7 3.5
BK VIVIDBOOKS Pardubice 3 34:00 10.7 3.3 34.5 1.0 18.8 1.0/2.0 50.0 2.0
Jižní Supi 2 28:40 15.0 4.0 61.5 0.5 5.9 5.5/7.0 78.6 4.0
Sokol Písek 2 0:00 14.5 4.5 0.0 1.0 0.0 2.5/3.5 71.4 1.5
Slavoj Litoměřice 2 27:32 13.5 3.0 35.3 2.0 50.0 1.5/5.5 27.3 3.5
Snakes Ostrava 2 31:09 13.5 4.5 56.3 1.0 28.6 1.5/3.5 42.9 3.5
BK Horejsek Děčín 4 0:00 6.8 1.8 0.0 0.5 0.0 1.8/3.0 58.3 2.8
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 12.5 4.5 0.0 0.5 0.0 2.0/4.5 44.4 2.0
Sokol Pražský 2 37:44 12.0 3.0 25.0 1.5 25.0 1.5/3.0 50.0 3.5
SAM Brno 2 33:55 12.0 4.0 40.0 1.0 20.0 1.0/2.0 50.0 3.5
Sokol Vyšehrad 6 0:00 4.0 1.5 100.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 1.7
TJ Sokol Kbely 2 0:00 11.5 3.0 0.0 1.0 0.0 2.5/3.0 83.3 2.5
Sokol Písek 2 28:18 11.0 2.5 41.7 1.5 27.3 1.5/3.0 50.0 3.5
ŠSK Sla U13 4 0:00 5.0 2.3 0.0 0.0 0.0 0.5/2.8 18.2 1.8
Tygři Brno 1 0:00 18.0 7.0 0.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 2.0
BK Beroun 1 0:00 17.0 6.0 0.0 0.0 0.0 5.0/10.0 50.0 1.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Slavia Kroměříž 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha 2 29:20 7.5 1.5 23.1 1.0 18.2 1.5/3.0 50.0 3.0
Sokol Pražský 1 0:00 15.0 4.0 0.0 2.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
Tygři JBC Brno 2 17:30 7.5 2.0 44.4 0.5 20.0 2.0/3.0 66.7 2.0
USK 2 18:02 7.0 1.5 30.0 1.0 28.6 1.0/3.5 28.6 4.0
Ben U13B 4 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.5
Sokol Písek 2 25:59 7.0 2.5 35.7 0.5 9.1 0.5/1.0 50.0 3.5
Thermia K. Vary 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 -
STHAV 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
USK 1 25:01 13.0 4.0 66.7 1.0 20.0 2.0/5.0 40.0 4.0
BA 2006 Roudnice n.L. 1 0:00 12.0 4.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 3.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 5.0 1.5 100.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 5.0
BK Opava 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BK Snakes Ostrava 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
BSK Modřany - Jižní supi 2 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
BC Vysočina 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.5 0.0 0.5/3.5 14.3 1.5
TJ AŠ Mladá Boleslav 1 0:00 8.0 2.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 3.0
Vlci Žďár 2 0:00 3.5 0.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Pelhřimov 1 0:00 7.0 0.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BSK - Jižní Supi 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Basketbal TJ Svitavy 1 0:00 6.0 2.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Královští Sokoli 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Královští Sokoli 2 0:00 2.5 1.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Sokol Písek 1 16:31 4.0 0.0 0.0 1.0 25.0 1.0/4.0 25.0 3.0
USK Praha 1 0:00 4.0 1.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
GBA Sojky Pelhřimov 1 14:13 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 5.0
BA Sparta Praha 1 0:00 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 2.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 1.5 0.5 100.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
PLZ 1 15:40 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/2.0 0.0 4.0
Sj. BK Litoměřice 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 2.0
Synthesia Pardubice 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Měl U13B 4 0:00 0.5 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
Kol U12B 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
GBA Sojky Pelhřimov 1 2:32 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0