Karel Vlasák

Národnost
CZE
Ročník narození
2001 - 20 let
Aktuální klub
BK Loko Plzeň
Výška
200 cm
Pozice
Křídlo

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
210
Procento vítězství
39.5%
Počet klubů
6

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 mladší žáci U14 - liga A Kondoři Liberec 3 - 5.0 2.3 /2.3 0 0.3/1.3 25.0 3.7 0.3
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina B Kondoři Liberec 4 - 2.0 1 0 0/0.8 0.0 - -
2013/14 žáci U15 - zákl. skupina B Kondoři Liberec 3 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina B Kondoři Liberec 8 - 6.3 2.5 0 1.3/2.3 55.6 - -
2013/14 mladší žáci U14 - extraliga sk. A Kondoři Liberec 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 žáci U15 - základní skupina A R&J EBC Mělník (ms) 1 - 4.0 2 /2 0 0/0 0.0 2.0 2.0
2016/17 kadeti U17 - Skupi a o 1-4 místo BA 2006´Roudnice n. L. B 1 - 7.0 3 0 1/3 33.3 - -
2017/18 junioři U19 - základní část Kondoři Liberec 7 8.7 0.6 0.3 /0.3 0 0/0 0.0 0.3 -
2017/18 kadeti U17 - základní část Kondoři Liberec 11 18.6 4.5 1.6 /3.4 0.1 1/1.5 68.8 2.5 2.5
2017/18 kadeti U17 - skupina A BARoun.l. U17B 10 - 8.0 3.1 0.2 1.2/2.4 50.0 - -
2017/18 junioři U19 - skupina A BA 2006 Roudnice n.L. 1 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out A BARoun.l. U17B 2 - 6.5 2.5 0.5 0/0 0.0 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina A1 Kondoři Liberec B 1 - 11.0 5 0 1/2 50.0 - -
2017/18 junioři U19 - play-out Kondoři Liberec 6 8.7 2.3 0.5 /1.8 0.3 0.3/0.7 50.0 2.2 -0.2
2017/18 kadeti U17 - play-off Kondoři Liberec 3 25.3 8.3 3 /7.7 0 2.3/3.3 70.0 3.3 4.3
2018/19 muži - skupina B BK Kondoři Liberec 22 - 5.7 1.6 0.5 1/1.3 78.6 - -
2018/19 junioři U19 - základní část Kondoři Liberec 22 16.6 3.8 1.2 /2.8 0.3 0.5/0.7 62.5 2.1 1.9
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník BK Kondoři Liberec 2 - 2.5 0.5 /0.5 0 1.5/2 75.0 3.0 -1.0
2018/19 muži - play-off B BK Kondoři Liberec 4 - 6.0 1.8 0.3 1.8/2.5 70.0 - -
2018/19 junioři U19 - play-off Kondoři Liberec 3 21.3 3.3 0.7 /3 0.3 1/1.3 75.0 1.3 4.3
2018/19 muži - play-off - 3. kolo BK Kondoři Liberec 3 - 6.3 1 1.3 0.3/0.7 50.0 - -
2019/20 junioři U19 - základní část YDEA KONDOR 20 31.2 12.7 4.3 /9.4 0.7 2/3.3 59.1 3.5 10.6
2019/20 muži - skupina Západ YDEA KONDOR 12 16.3 4.7 1.1 /2.5 0.6 0.8/1.2 64.3 2.6 1.9
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník YDEA KONDOR 1 32.0 15.0 6 /8 1 0/0 0.0 3.0 17.0
2019/20 muži - Play out 13. - 20. místo YDEA KONDOR 3 11.0 3.3 0.3 /1 0.7 0.7/0.7 100.0 2.7 -0.7
2020/21 muži - základní část DEC 10 4.1 0.4 0.2 /0.4 0 0/0 0.0 0.8 -1.3
2020/21 muži - Hyundai Český pohár DEC 2 6.5 1.0 0.5 /1.5 0 0/0 0.0 0.5 -2.0
2020/21 muži - Skupina A2 DEC 5 4.4 0.8 0 /0.2 0.2 0.2/0.4 50.0 1.0 0.2
2021/22 muži - skupina ZÁPAD PLZ 6 14.8 4.2 1.5 /2.2 0.3 0.2/0.3 50.0 2.3 2.8
2021/22 muži - skupina A Válečníci Děčín 6 - 11.0 3.2 1.3 0.7/1.8 36.4 - -
2021/22 muži - Základní část DEC 2 6.0 0.0 0 /0.5 0 0/0 0.0 - -1.0
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník Válečníci Děčín 1 - 7.0 1 0 5/6 83.3 - -
Průměr za kariéru 18.6 10.1 5.3 1.7 0.3 0.8/1.3 125.7 2.2 1.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 Sluneta USK Ústí n.L. 28. 9. 2021
2B body 5 Wolves Radotín 10. 10. 2021
3B body 3 CBU 26. 9. 2021
Obranné doskoky 2 Basketbal Polabí 17. 9. 2021
Útočné doskoky 1 BK Levharti Chomutov 15. 10. 2021
Doskoky celkem 2 VYS 8. 10. 2021
Body 14 SKB Rokycany 23. 10. 2021
Užitečnost 6 GBA Sojky Pelhřimov 1. 10. 2021
Asistence 3 VYS 8. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 GBA J. Hradec 23. 2. 2020 2019/20
2B body 13 GBA J. Hradec 23. 2. 2020 2019/20
3B body 4 BA Nymburk 9. 2. 2020 2019/20
Obranné doskoky 13 BC Kolín 12. 10. 2019 2019/20
Útočné doskoky 5 Slavoj Litoměřice 9. 12. 2018 2018/19
Doskoky celkem 16 BC Kolín 12. 10. 2019 2019/20
Body 33 GBA J. Hradec 23. 2. 2020 2019/20
Užitečnost 35 GBA J. Hradec 23. 2. 2020 2019/20
Asistence 3 VYS 30. 10. 2019 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2021 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 19:50 7 2 100.0 1 50.0 0/0 0
18. 9. 2021 Základní část OVA 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 9. 2021 Základní část PCE 6:57 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 9. 2021 skupina ZÁPAD SK Slavia Praha 15:48 6 1 33.3 1 100.0 1/2 50.0
25. 9. 2021 Základní část NBK 5:11 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
25. 9. 2021 skupina A Sokol Písek B 0:00 5 1 0.0 1 0.0 0/3 0.0
26. 9. 2021 skupina A CBU 0:00 12 1 0.0 3 0.0 1/2 50.0
28. 9. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník Sluneta USK Ústí n.L. 0:00 7 1 0.0 0 0.0 5/6 83.3
29. 9. 2021 Základní část OLO 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
1. 10. 2021 skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 7:19 4 2 100.0 0 0.0 0/0 0
8. 10. 2021 skupina ZÁPAD VYS 23:54 6 3 100.0 0 0.0 0/0 0
9. 10. 2021 skupina A BC Benešov 0:00 12 4 0.0 1 0.0 1/2 50.0
10. 10. 2021 skupina A Wolves Radotín 0:00 12 5 0.0 0 0.0 2/3 66.7
13. 10. 2021 Základní část USK 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
15. 10. 2021 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 11:01 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
16. 10. 2021 Základní část JHR 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 10. 2021 skupina ZÁPAD USK Praha B 10:45 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
23. 10. 2021 Základní část KOL 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
23. 10. 2021 skupina A SKB Rokycany 0:00 14 4 0.0 2 0.0 0/1 0.0
24. 10. 2021 skupina A Pří 0:00 11 4 0.0 1 0.0 0/0 0
Celkem 20 100:45 98 29 207.1 10 90.9 10/19 52.6
Průměr 20 5:02 4.9 1.5 207.1 0.5 90.9 0.5/1.0 52.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Loko Plzeň 6 19:04 8.2 2.8 50.0 0.5 30.0 1.0/1.2 85.7 2.8
Sokol pražský 7 17:21 6.7 3.0 72.4 0.1 9.1 0.3/0.9 33.3 2.4
Slavoj Litoměřice 6 18:11 7.2 2.2 46.4 0.7 44.4 0.8/1.5 55.6 2.3
Sokol Písek 4 25:40 10.3 3.3 43.3 0.3 14.3 3.0/4.8 63.2 2.8
GBA J. Hradec 2 31:19 18.5 7.0 63.6 0.0 0.0 4.5/7.0 64.3 3.5
BA Nymburk 2 34:37 16.0 4.0 34.8 2.0 50.0 2.0/4.5 44.4 3.5
Sokol Písek 4 23:43 7.5 1.8 33.3 1.0 30.8 1.0/1.8 57.1 2.3
BVK Holice 2 0:00 14.5 4.5 0.0 1.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BK NAPOS Vysoká n.L. 5 0:00 5.6 1.6 800.0 0.2 0.0 1.8/2.4 75.0 3.4
Snakes Ostrava 5 23:08 5.4 1.2 30.0 0.4 25.0 1.8/2.6 69.2 3.6
Tigers Č. Budějovice 3 0:00 8.7 3.0 0.0 0.7 0.0 0.7/2.7 25.0 3.0
BCM Orli Prostějov 4 24:44 6.5 2.3 29.0 0.3 14.3 1.3/1.5 83.3 2.3
USK 8 19:03 3.3 1.0 33.3 0.3 28.6 0.5/1.5 33.3 2.1
BK Vlci Žďár 2 0:00 12.0 2.0 0.0 1.5 0.0 3.5/4.0 87.5 3.0
Sokol Písek 2 24:57 11.5 2.0 57.1 2.0 40.0 1.5/3.0 50.0 3.5
BK Děčín 3 0:00 7.0 3.0 450.0 0.0 0.0 1.0/2.7 37.5 2.7
VYS 3 20:28 7.0 3.0 81.8 0.3 11.1 0.0/0.0 0.0 3.3
Sokol Žižkov 3 0:00 6.3 1.0 0.0 1.3 0.0 0.3/0.7 50.0 1.0
BK Klatovy 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 3.0
SKB Rokycany 1 0:00 14.0 4.0 0.0 2.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BA LYNX Liberec 4 0:00 3.3 0.8 0.0 0.3 0.0 1.0/1.5 66.7 1.8
BC Benešov 1 0:00 12.0 4.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
CBU 1 0:00 12.0 1.0 0.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Wolves Radotín 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Lions J. Hradec 2 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Pří 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BSK - Jižní Supi 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol Pražský 4 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.3 40.0 2.3
SAM Brno 3 13:12 3.3 0.3 100.0 0.7 28.6 0.7/0.7 100.0 1.0
BC Kolín 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
PLZ 2 16:07 4.5 0.5 25.0 1.0 40.0 0.5/1.0 50.0 4.0
JHR 3 11:51 3.0 1.0 30.0 0.3 33.3 0.0/0.0 0.0 1.7
Sokol Písek 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 5.0
BK Klatovy 1 0:00 8.0 4.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Basketbal Polabí 1 19:50 7.0 2.0 100.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Jižní Supi 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
Sluneta USK Ústí n.L. 1 0:00 7.0 1.0 0.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 3.0
Válečníci Děčín 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 4.0
AŠ Mladá Boleslav 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Tesla Pardubice 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol BK Chrudim 2 0:00 3.5 0.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
BK Žďár n. S. 3 0:00 2.3 0.7 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 2.0
SK Slavia Praha 1 15:48 6.0 1.0 33.3 1.0 100.0 1.0/2.0 50.0 3.0
SNAK A 2 8:37 3.0 0.0 0.0 1.0 40.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Bra 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Slavoj Litoměřice 2 17:23 3.0 1.0 40.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
Sokol Pražský 1 9:45 6.0 3.0 75.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SAM Brno 1 25:15 6.0 3.0 42.9 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BK Loko Plzeň 1 26:04 6.0 2.0 50.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 -
Sokol Písek B 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/3.0 0.0 1.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
USK Praha 1 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
USK Praha B 2 14:59 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 4.0
PCE 4 11:09 1.0 0.5 22.2 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.8
HKR 2 2:52 2.0 0.0 0.0 0.5 50.0 0.5/1.0 50.0 1.0
GBA Sojky Pelhřimov 1 7:19 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 1 23:57 4.0 2.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 1 16:57 4.0 2.0 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
SP BASKET 1 8:31 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sj. BK Litoměřice 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
NH Ostrava 1 22:21 4.0 1.0 33.3 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
BSK Modřany - Jižní supi 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
NBK 3 8:08 0.7 0.3 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.7
Sokol Vyšehrad 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
KOL 5 2:41 0.4 0.2 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.2
BK Levharti Chomutov 1 11:01 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK 1 31:36 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
UNL 3 0:39 0.7 0.3 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Horejsek Děčín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Synthesia Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Č. Brod 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Slavoj BK Litoměřice B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
OLO 3 1:35 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
USK 2 0:33 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BRN 2 0:05 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OPA 2 1:59 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SVI 2 0:48 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
PCE 3 2:54 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Synthesia Pardubice 1 2:15 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
OVA 5 4:35 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.6