Ondřej Prokop

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 20 let
Aktuální klub
BCM Orli Prostějov
Výška
185 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
273
Procento vítězství
47.3%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2011/12 mladší minižáci U12 - jih TJ Svitavy 16 - 0.9 0.4 0.0 0 0.0 0.2/0.6 30.0 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - o 9.-10. místo TJ Svitavy 2 - 4.0 2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - základní Basketbal TJ Svitavy 9 - 1.7 0.8 0.0 0 0.0 0.1/0.4 25.0 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - skupina B Basketbal TJ Svitavy 22 - 11.8 5.3 0.0 0 0.0 1.1/3.3 34.2 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - o 9. - 12. místo Basketbal TJ Svitavy 4 - 17.8 8 0.0 0 0.0 1.8/4.3 41.2 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - jih Basketbal TJ Svitavy 9 - 18.0 6.9 0.0 0 0.0 4.2/6.8 62.3 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - jih Basketbal TJ Svitavy 1 - 14.0 7 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - play-off 5-8 Basketbal TJ Svitavy 2 - 21.0 7 0.0 0 0.0 7/10.5 66.7 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Skupina A TJ Svitavy 14 - 19.4 7.7 0.0 0.2 0.0 3.3/5.9 56.1 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - skupina A - 5x5 Basketbal TJ Svitavy 2 - 10.5 4.5 0.0 0 0.0 1.5/4 37.5 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Play-off 1.kolo TJ Svitavy 4 - 16.0 6.3 0.0 0.3 0.0 2.8/6 45.8 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Play-off 2.kolo TJ Svitavy 4 - 22.5 9.8 0.0 0.3 0.0 2.3/3.3 69.2 - -
2014/15 starší minižáci U13 - o 7.-9.místo TJ Svitavy 2 - 17.0 7 0.0 0 0.0 3/5.5 54.5 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - o 13.-15.místo Basketbal TJ Svitavy 1 - 9.0 4 0.0 0 0.0 1/3 33.3 - -
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina C Basketbal TJ Svitavy 11 - 12.1 5 /5 100.0 0.5 100.0 0.7/1.6 44.4 1.6 9.5
2015/16 žáci U15 - skupina D TJ Svitavy 18 - 12.6 4.6 0.0 0.8 0.0 0.9/1.8 50.0 - -
2015/16 mladší žáci U14 - Skupina C 9. - 11. místo Basketbal TJ Svitavy 2 - 12.5 4.5 /4.5 100.0 0.5 100.0 2/4 50.0 1.0 9.5
2016/17 žáci U15 - skupina B Basketbal TJ Svitavy 2 - 13.5 5.5 0.0 0 0.0 2.5/7 35.7 - -
2016/17 kadeti U17 - skupina C Basketbal TJ Svitavy 18 - 17.5 4.9 0.0 2.2 0.0 1.1/2.6 40.4 - -
2016/17 žáci U15 - Liga sk. B Basketbal TJ Svitavy 10 - 20.2 6.3 /6.3 100.0 1.8 100.0 2.2/3.6 61.1 2.2 16.6
2016/17 žáci U15 - Liga sk. B2 Basketbal TJ Svitavy 2 - 30.0 8.5 /8.5 100.0 3.5 100.0 2.5/5.5 45.5 2.0 25.0
2017/18 junioři U19 - skupina B Basketbal TJ Svitavy 12 - 15.4 3.9 0.0 2.3 0.0 0.8/1.1 76.9 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina C Basketbal TJ Svitavy 22 - 24.5 6.2 0.0 3.4 0.0 1.9/3.3 58.3 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out B Královští Sokoli 4 - 12.8 2.8 0.0 2 0.0 1.3/3.5 35.7 - -
2018/19 kadeti U17 - základní část BCM Orli Prostějov 2 6.5 5.5 0.5 /0.5 100.0 1.5 75.0 0/0 0.0 0.5 5.5
2019/20 junioři U19 - základní část BCM Orli Prostějov 16 8.9 4.8 0.4 /0.9 46.7 1.3 39.2 0.1/0.1 100.0 1.4 2.9
2019/20 muži - skupina Východ BCM Orli Prostějov 8 12.3 4.0 0.1 /1.1 11.1 1.3 32.3 0/0 0.0 1.6 0.5
2019/20 muži - Skupina C 1. - 6. místo BCM Orli Prostějov 2 2.5 1.5 0 /0 0.0 0.5 20.0 0/0 0.0 0.5 -
2020/21 muži - Skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 1 7.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -2.0
2020/21 junioři U19 - základní část BCM Orli Prostějov 3 4.0 2.0 0 /0.3 0.0 0.7 50.0 0/0 0.0 - 1.7
2021/22 muži - základní TJ Svitavy 19 - 11.6 1.1 0.0 2.9 0.0 0.7/1.4 51.9 - -
2021/22 muži - skupina VÝCHOD SVI 15 6.6 2.1 0.1 /0.1 100.0 0.6 30.0 0/0 0.0 0.1 1.1
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník SVI 3 5.0 1.7 0.3 100.0 0.3 20.0 0/0 0.0 1.3 -1.0
2021/22 muži - skupina C 1.-6. místo SVI 4 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 muži - play-off SVI 3 1.7 1.0 0 /0 0.0 0.3 50.0 0/0 0.0 - 0.7
2021/22 muži - play-off TJ Svitavy 2 - 20.5 2.5 0.0 4.5 0.0 2/3 66.7 - -
2021/22 muži - final4 TJ Svitavy 1 - 21.0 6 0.0 2 0.0 3/4 75.0 - -
2021/22 muži - finále TJ Svitavy 1 - 18.0 5 0.0 2 0.0 2/3 66.7 - -
Průměr za kariéru 24.8 1.5 12.1 3.7 68.9 1.2 65.1 1.2/2.3 128.6 1.5 1.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 Kanonýři Josefov 10. 4. 2022
2B body 6 BK Loko Trutnov 24. 10. 2021
3B body 6 Kanonýři Josefov 10. 4. 2022
Obranné doskoky 1 BC Vysočina 28. 11. 2021
Útočné doskoky 1 BK VIVIDBOOKS Pardubice 14. 11. 2021
Doskoky celkem 2 BK VIVIDBOOKS Pardubice 14. 11. 2021
Body 28 Kanonýři Josefov 10. 4. 2022
Užitečnost 12 Basket Opava 2010 5. 11. 2021
Asistence 1 BCM Orli Prostějov 19. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 14 TJ Jiskra Havlíčkův 24. 11. 2013 2013/14
2B body 17 TJ Jiskra Heřmanův Městec 13. 1. 2013 2012/13
3B body 9 Sokol Vysoké Mýto 16. 12. 2017 2017/18
Obranné doskoky 2 SA KOMFORT Brno 22. 11. 2019 2019/20
Útočné doskoky 2 Slavoj Litoměřice 12. 1. 2020 2019/20
Doskoky celkem 4 Slavoj Litoměřice 12. 1. 2020 2019/20
Body 46 Sokol Vysoké Mýto 16. 12. 2017 2017/18
Užitečnost 28 BSK Modřany - Jižní supi 6. 5. 2017 2016/17
Asistence 3 BK Loko Plzeň 23. 2. 2020 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
19. 9. 2021 skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 2:31 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
26. 9. 2021 skupina VÝCHOD BC Vysočina 5:16 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
25. 9. 2021 základní ADFORS Basket Litomy 0:00 3 0 0.0 1 0.0 0/0 0
3. 10. 2021 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 5:47 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
8. 10. 2021 skupina VÝCHOD STRABAG Zlín 10:08 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
9. 10. 2021 základní TJ Jiskra Havlíčkův 0:00 11 1 0.0 3 0.0 0/0 0
10. 10. 2021 základní TJ Sokol BK Chrudim 0:00 7 0 0.0 2 0.0 1/1 100.0
17. 10. 2021 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 8:58 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
23. 10. 2021 základní TJ Turnov 0:00 14 1 0.0 4 0.0 0/0 0
24. 10. 2021 základní BK Loko Trutnov 0:00 26 6 0.0 4 0.0 2/3 66.7
31. 10. 2021 skupina VÝCHOD SNAK A 8:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 11. 2021 skupina VÝCHOD Basket Opava 2010 10:01 11 1 100.0 3 75.0 0/0 0
14. 11. 2021 základní Draci Vysoké Mýto 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
14. 11. 2021 skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 8:27 3 0 0.0 1 50.0 0/0 0
17. 11. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník BK VIVIDBOOKS Pardubice 0:00 5 1 0.0 1 0.0 0/0 0
28. 11. 2021 skupina VÝCHOD BC Vysočina 10:54 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
1. 12. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník BC Nový Jičín 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 12. 2021 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 1:37 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
27. 11. 2021 základní Kanonýři Josefov 0:00 4 0 0.0 1 0.0 1/2 50.0
7. 12. 2021 skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 6:01 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
12. 12. 2021 skupina VÝCHOD STRABAG Zlín 7:58 6 0 0.0 2 50.0 0/0 0
11. 12. 2021 základní BK Přelouč 0:00 12 0 0.0 4 0.0 0/0 0
12. 12. 2021 základní TJ Tesla Pardubice "B" 0:00 14 0 0.0 4 0.0 2/2 100.0
14. 12. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník HKR 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 12. 2021 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 1. 2022 základní ADFORS Basket Litomy 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 1. 2022 skupina VÝCHOD SNAK A 0:51 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
23. 1. 2022 skupina VÝCHOD Basket Opava 2010 12:41 6 0 0.0 2 40.0 0/0 0
13. 2. 2022 skupina C 1.-6. místo Sokol Písek 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
18. 2. 2022 skupina C 1.-6. místo SLP 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
19. 2. 2022 základní Draci Vysoké Mýto 0:00 8 1 0.0 2 0.0 0/0 0
26. 2. 2022 skupina C 1.-6. místo Slavoj Litoměřice 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 3. 2022 základní BK Bizoni Náchod 0:00 8 1 0.0 2 0.0 0/0 0
6. 3. 2022 základní Kanonýři Josefov 0:00 18 3 0.0 4 0.0 0/0 0
13. 3. 2022 skupina C 1.-6. místo SLP 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
12. 3. 2022 základní TJ Tesla Pardubice "B" 0:00 16 1 0.0 4 0.0 2/7 28.6
13. 3. 2022 základní BK Přelouč 0:00 23 2 0.0 6 0.0 1/2 50.0
18. 3. 2022 základní TJ Sokol BK Chrudim 0:00 9 0 0.0 3 0.0 0/0 0
19. 3. 2022 základní TJ Turnov 0:00 9 0 0.0 3 0.0 0/0 0
25. 3. 2022 play-off BK Levharti Chomutov 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
26. 3. 2022 základní TJ Jiskra Hořice 0:00 23 1 0.0 6 0.0 3/6 50.0
27. 3. 2022 základní Sokol Nová Paka 0:00 14 3 0.0 2 0.0 2/4 50.0
1. 4. 2022 play-off BK Levharti Chomutov 0:37 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
8. 4. 2022 play-off Sokol Písek 4:07 3 0 0.0 1 50.0 0/0 0
9. 4. 2022 play-off Kanonýři Josefov 0:00 13 2 0.0 3 0.0 0/0 0
10. 4. 2022 play-off Kanonýři Josefov 0:00 28 3 0.0 6 0.0 4/6 66.7
23. 4. 2022 final4 TJ Turnov 0:00 21 6 0.0 2 0.0 3/4 75.0
24. 4. 2022 finále BK Bizoni Náchod 0:00 18 5 0.0 2 0.0 2/3 66.7
Celkem 48 103:54 340 40 2.000.0 79 246.9 23/40 57.5
Průměr 48 2:09 7.1 0.8 2.000.0 1.6 246.9 0.5/0.8 57.5
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 8 0:00 24.3 10.8 0.0 0.1 0.0 2.4/5.4 44.2 2.4
Spartak Rychnov nad Kněžnou 8 0:00 22.5 6.1 0.0 3.0 0.0 1.3/2.6 47.6 1.9
BC Kolín B 4 0:00 22.0 7.0 0.0 2.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.3
Královští Sokoli 3 0:00 28.0 9.7 100.0 2.0 100.0 2.7/5.3 50.0 2.3
BK Přelouč 4 0:00 18.8 5.3 0.0 2.3 0.0 1.5/3.5 42.9 1.8
BSK Modřany - Jižní supi 4 0:00 17.5 5.3 116.7 1.8 100.0 1.8/3.8 46.7 1.0
BK Přelouč 4 0:00 16.0 6.3 0.0 0.3 0.0 2.8/6.0 45.8 4.0
BVK Holice 4 0:00 15.8 3.5 0.0 2.8 0.0 0.5/0.5 100.0 0.5
Kanonýři Josefov 4 0:00 15.8 2.0 0.0 3.5 0.0 1.3/2.0 62.5 2.3
Tesla Pardubice 2 0:00 30.5 5.5 0.0 4.5 0.0 6.0/7.5 80.0 2.5
Basket Poděbrady 2 0:00 28.0 7.0 100.0 3.0 100.0 5.0/8.0 62.5 2.0
BK Přelouč 2 0:00 26.0 10.0 0.0 0.0 0.0 6.0/10.0 60.0 3.5
BK Ústí nad Orlicí 2 0:00 25.5 12.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 -
BVK Holice 4 0:00 12.5 6.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.3 22.2 2.3
BBK Blansko 4 0:00 12.5 4.3 0.0 1.0 0.0 1.0/2.3 44.4 3.3
ADFORS Basket Litomy 2 0:00 24.5 9.5 0.0 0.0 0.0 5.5/8.0 68.8 0.5
Sokol Vyšehrad 3 0:00 16.0 5.7 188.9 1.0 100.0 1.7/3.3 50.0 3.3
Basket Poděbrady 4 0:00 11.8 2.8 0.0 1.8 0.0 1.0/1.5 66.7 1.5
BVK Holice 2 0:00 22.5 8.5 0.0 1.0 0.0 2.5/3.0 83.3 0.5
TJ Turnov 3 0:00 14.7 2.3 0.0 3.0 0.0 1.0/1.3 75.0 2.0
BK Vividbooks Pardub 4 0:00 10.3 3.8 0.0 0.0 0.0 2.8/4.5 61.1 2.5
TJ Jiskra Havlíčkův 6 0:00 6.8 2.0 0.0 0.0 0.0 2.8/4.0 70.8 1.0
SK Žabovřesky 3 0:00 13.3 5.0 100.0 0.7 100.0 1.3/2.7 50.0 2.7
BK KARA Trutnov 2 0:00 19.0 8.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 5.0
BK Přelouč 2 0:00 17.5 1.0 0.0 5.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
TJ Tesla Pardubice "B" 2 0:00 15.0 0.5 0.0 4.0 0.0 2.0/4.5 44.4 1.5
ADFORS Basket Litomyšl 2 0:00 15.0 5.0 0.0 1.5 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
SŠB Pardubice 1 0:00 29.0 12.0 0.0 0.0 0.0 5.0/12.0 41.7 3.0
BK Loko Trutnov 1 0:00 26.0 6.0 0.0 4.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Sokol ZVUS Hradec Králové 1 0:00 26.0 8.0 0.0 0.0 0.0 10.0/15.0 66.7 3.0
BK Bizoni Náchod 2 0:00 13.0 3.0 0.0 2.0 0.0 1.0/1.5 66.7 -
TJ Jiskra Hořice 1 0:00 23.0 1.0 0.0 6.0 0.0 3.0/6.0 50.0 2.0
BK Opava 2 0:00 10.5 4.0 100.0 0.5 100.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Basket Opava 2010 4 13:50 4.3 0.3 25.0 1.3 31.3 0.0/0.0 0.0 1.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 4 7:06 4.3 0.3 0.0 1.3 45.5 0.0/0.0 0.0 1.3
TJ Sokol BK Chrudim 2 0:00 8.0 0.0 0.0 2.5 0.0 0.5/0.5 100.0 -
Sokol Nová Paka 1 0:00 14.0 3.0 0.0 2.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
NH Ostrava 2 0:00 7.0 3.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Loko Plzeň 2 9:12 6.5 0.5 33.3 1.5 50.0 1.0/1.0 100.0 -
BC Vysočina 2 0:00 6.5 3.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Slavoj Litoměřice 2 15:46 6.5 1.0 50.0 1.5 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Vysočina 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
ZLN 3 10:52 4.3 0.7 40.0 1.0 25.0 0.0/0.0 0.0 0.3
BC Nový Jičín 1 0:00 12.0 4.0 100.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 -
Sokol Písek 2 12:06 5.5 0.5 50.0 1.5 33.3 0.0/0.0 0.0 2.0
TJ Jiskra Havlíčkův 1 0:00 11.0 1.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Draci Vysoké Mýto 2 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
USK 1 11:46 9.0 0.0 0.0 3.0 37.5 0.0/0.0 0.0 3.0
BA Nymburk 1 5:15 9.0 0.0 0.0 3.0 75.0 0.0/0.0 0.0 -
BK KARA Trutnov 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
GBA J. Hradec 2 9:48 4.0 0.5 100.0 1.0 66.7 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Písek 3 3:03 2.0 0.0 0.0 0.7 28.6 0.0/0.0 0.0 0.3
BK Pce 4 0:00 1.5 0.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.3
BK Studánka Pardubic 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol pražský 2 5:14 1.5 0.0 0.0 0.5 20.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Nový Jičín 4 4:43 0.8 0.0 0.0 0.3 33.3 0.0/0.0 0.0 0.3
BK Opava B 1 7:15 3.0 0.0 0.0 1.0 25.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Basketbal Olomouc 3 4:43 1.0 0.0 0.0 0.3 25.0 0.0/0.0 0.0 0.3
BCM Orli Prostějov 2 4:16 1.5 0.0 0.0 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Studánka Pardubic 4 0:00 0.8 0.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 -
ADFORS Basket Litomy 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basketbal Polabí 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SNAK A 2 4:25 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Vysočina 2 8:05 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
PCE 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
HKR 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SLP 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Snakes Ostrava 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Levharti Chomutov 2 0:18 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -