Filip Somberg

Národnost
CZE
Ročník narození
2001 - 20 let
Aktuální klub
Kolínsko-kutnohorský BK
Výška
190 cm
Pozice
Rozehrávač

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
380
Procento vítězství
66.8%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - Soutěž Kol U11 (mix) 3 - 16.3 7 0 2.3/4.3 53.8 - -
2011/12 mladší minižactvo U12 - Skupina B Kol 16 - 16.5 7.7 0 1.1/3.1 36.7 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - Skupina B Kol U12B 2 - 12.0 6 0 0/1 0.0 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - Finále Kol U12B 3 - 9.7 4.3 0 1/2.3 42.9 - -
2012/13 starší minižáci U13 - Soutěž Kol U13B 10 - 6.9 2.8 0 1.3/2.6 50.0 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - Soutěž Kol U12B 26 - 21.3 9.5 0 2.4/5.7 41.9 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - Kvalifikace o národní finále Kol 6 - 25.8 10.3 0 5.2/7 73.8 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina B BC Kolín 13 - 7.3 2.5 0 2.2/4.5 50.0 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 Kol U13B 32 - 18.7 8.4 0 1.9/4 48.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - liga sk. A BC Kolín 8 - 6.3 2 0 2.3/4.5 50.0 - -
2013/14 starší minižáci U13 - předkolo C Kol U13B 3 - 11.3 4.3 0 2.7/6.7 40.0 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR sk. A Kol U13B 3 16.7 13.0 3.7 0 5.7/11.3 50.0 2.3 10.0
2013/14 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR o 5.-8. místo Kol U13B 2 16.0 10.5 4.5 0 1.5/3 50.0 0.5 8.0
2014/15 mladší žáci U14 - skupina C BC Kolín 13 - 15.8 5.5 0 4.8/8.7 54.9 - -
2014/15 starší a mladší žáci U15 a U14 - Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 BC Kolín 10 - 7.5 3.3 0 0.9/2.1 42.9 - -
2014/15 žáci U15 - liga sk. A BC Kolín 14 - 11.9 3.8 0 4.4/7.6 57.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - liga sk. B BC Kolín 8 - 21.0 7.6 0 5.8/9.9 58.2 - -
2014/15 starší a mladší žáci U15 a U14 - Skupina o 1-4 místo BC Kolín 5 - 10.0 3.8 0 2.4/4.2 57.1 - -
2015/16 kadeti U17 - skupina A BC Kolín 19 - 6.8 2.2 0.1 2.2/3.9 56.0 - -
2015/16 žáci U15 - základní skupina B BC Kolín 14 - 12.8 4.9 /4.9 0.1 2.7/5.8 46.9 2.6 7.1
2015/16 žáci U15 - liga sk. A BC Kolín 12 - 21.3 9.2 /9.2 0 2.9/6.2 47.3 1.3 16.8
2016/17 kadeti U17 - skupina C BC Kolín 4 - 22.3 8.5 0.3 4.5/6.5 69.2 - -
2016/17 kadeti U17 - skupina A BSK - Jižní Supi 6 - 7.2 3.5 0 0.2/1 16.7 - -
2016/17 kadeti U17 - skupina B BC Kolín 10 - 17.5 7.4 0.1 2.4/5.9 40.7 - -
2016/17 kadeti U17 - play-out A BSK - Jižní Supi 5 - 9.0 4 0 1/1.8 55.6 - -
2016/17 kadeti U17 - Skupi a o 1-4 místo BC Kolín 6 - 18.7 7.7 0.5 1.8/3.7 50.0 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina A BC Kolín 3 - 10.7 4.3 0 2/4 50.0 - -
2017/18 junioři U19 - skupina B BC Kolín 14 - 13.3 5.1 0.1 2.8/5.1 54.2 - -
2017/18 kadeti U17 - základní část NH Ostrava 2 27.0 15.0 5.5 /10 0 4/7 57.1 2.5 17.0
2017/18 kadeti U17 - skupina B BC Kolín 13 - 18.6 7.4 0.2 3.2/6.8 46.6 - -
2017/18 junioři U19 - finálová skupina BC Kolín 10 - 10.2 3.6 0.3 2.1/4.7 44.7 - -
2017/18 kadeti U17 - finálová skupina BC Kolín 8 - 14.9 5.5 0.4 2.8/5.6 48.9 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out NH Ostrava 2 29.5 13.0 5 /9 0 3/5 60.0 1.0 16.0
2018/19 junioři U19 - kvalifikace BC Kolín 3 - 6.0 1.7 0 2.7/6 44.4 - -
2018/19 junioři U19 - skupina B BC Kolín 10 - 8.1 2.7 0.2 2.1/3.4 61.8 - -
2018/19 junioři U19 - finálová skupina BC Kolín 10 - 13.2 3.9 0.5 3.9/6.2 62.9 - -
2019/20 junioři U19 - základní část BC Kolín 22 29.5 10.1 2.8 /5.3 0.5 2.8/3.8 74.7 2.6 10.4
2020/21 muži - skupina B KolB 2 - 8.0 3.5 0 1/2 50.0 - -
2020/21 muži - základní část KOL 2 1.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -0.5
2020/21 muži - Hyundai Český pohár KOL 5 0.6 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -0.4
2020/21 muži - Skupina A1 KOL 1 4.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -1.0
2021/22 muži - skupina B KolB 4 - 4.0 1 0.3 1.3/1.5 83.3 - -
Průměr za kariéru 33.1 2.3 13.5 5.3 0.1 2.5/4.8 179.8 1.8 1.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 TJ Třebíč 10. 10. 2021
2B body 2 Sokol Žižkov 25. 9. 2021
3B body 1 Slavia Praha B 26. 9. 2021
Body 7 Slavia Praha B 26. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 16 BK Kladno 8. 2. 2015 2014/15
2B body 17 Kos 24. 2. 2013 2012/13
3B body 2 Sokol Žižkov C 17. 1. 2016 2015/16
Obranné doskoky 7 Slavoj Litoměřice 13. 10. 2019 2019/20
Útočné doskoky 3 BCM Orli Prostějov 22. 3. 2018 2017/18
Doskoky celkem 8 BK Loko Plzeň 28. 4. 2018 2017/18
Body 42 BK Kladno 8. 2. 2015 2014/15
Užitečnost 33 BCM Orli Prostějov 27. 10. 2019 2019/20
Asistence 7 Sokol pražský 15. 1. 2020 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
25. 9. 2021 skupina B Sokol Žižkov 4 2 0 0/0 0
26. 9. 2021 skupina B Slavia Praha B 7 1 1 2/2 100.0
9. 10. 2021 skupina B BK Vlci Žďár 2 1 0 0/0 0
10. 10. 2021 skupina B TJ Třebíč 3 0 0 3/4 75.0
Celkem 4 16 4 1 5/6 83.3
Průměr 4 4.0 1.0 0.3 1.3/1.5 83.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Válečníci Děčín 6 0:00 17.7 7.7 0.0 0.0 0.0 2.3/4.7 50.0 2.3
Ben U13B 6 0:00 17.2 8.3 0.0 0.0 0.0 0.5/1.3 37.5 0.5
Pod U13B 3 0:00 27.0 12.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 1.3
BraU13B 6 0:00 13.0 5.3 0.0 0.0 0.0 2.3/6.5 35.9 1.5
BA Sparta 5 0:00 13.2 4.6 135.3 0.0 0.0 4.0/9.2 43.5 2.0
Sokol Žižkov 6 8:53 10.8 4.2 227.3 0.3 40.0 1.5/3.5 42.9 2.7
Měl U12 4 0:00 16.3 7.3 0.0 0.0 0.0 1.8/4.0 43.8 2.8
Královští Sokoli 5 0:00 10.2 3.8 0.0 0.0 0.0 2.6/5.6 46.4 1.0
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 12.3 5.0 125.0 0.0 0.0 2.3/6.8 33.3 2.0
BK Kladno 2 0:00 24.5 7.5 0.0 0.0 0.0 9.5/16.0 59.4 2.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 23.5 7.0 0.0 0.0 0.0 9.5/15.0 63.3 1.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 23.0 10.0 100.0 0.0 0.0 3.0/4.5 66.7 0.5
NH Ostrava 2 0:00 23.0 8.5 0.0 0.0 0.0 6.0/10.0 60.0 2.5
BC Nový Jičín 2 0:00 23.0 8.5 0.0 0.0 0.0 6.0/9.5 63.2 -
BK Klatovy 4 0:00 11.3 5.0 0.0 0.0 0.0 1.3/2.0 62.5 1.5
BK Brandýs n.L. 2 0:00 21.0 8.0 100.0 0.0 0.0 5.0/8.0 62.5 0.5
BARoun.l. U17B 3 0:00 13.7 5.3 0.0 0.0 0.0 3.0/3.3 90.0 2.7
BC Vysočina 2 0:00 19.5 9.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 2.0
Sluneta Ústí n. L. 3 0:00 12.7 4.3 0.0 0.0 0.0 4.0/6.7 60.0 1.0
BK Brandýs n. L. 2 0:00 18.0 6.0 0.0 0.5 0.0 4.5/9.5 47.4 1.0
Tesla Pardubice 3 0:00 12.0 4.3 0.0 0.3 0.0 2.3/5.3 43.8 0.7
Slovan Varnsdorf 2 0:00 18.0 8.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 3.0
BCM Orli Prostějov 2 27:54 17.0 2.5 50.0 1.0 100.0 9.0/9.5 94.7 2.0
BC Vysočina 2 0:00 17.0 6.0 0.0 0.0 0.0 5.0/6.5 76.9 -
Měl U13B 6 0:00 5.7 2.2 0.0 0.0 0.0 1.3/2.5 53.3 1.7
BK Žďár n. S. 2 0:00 16.5 4.5 0.0 0.0 0.0 7.5/11.5 65.2 3.0
Sokol pražský 3 20:28 10.7 3.3 83.3 0.3 16.7 3.0/3.7 81.8 2.3
BK Loko Plzeň 3 17:10 10.7 3.0 64.3 0.7 50.0 2.7/4.3 61.5 2.3
Snakes Ostrava 2 32:22 15.0 4.5 69.2 1.0 100.0 3.0/5.0 60.0 2.5
NH Ostrava 2 0:00 15.0 4.5 0.0 0.5 0.0 4.5/7.0 64.3 -
BK Pelhřimov 2 0:00 14.5 5.0 0.0 0.0 0.0 4.5/11.0 40.9 2.5
Sokol Pražský 2 0:00 14.5 6.0 0.0 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 1.5
Tigers Č. Budějovice 5 0:00 5.6 2.8 0.0 0.0 0.0 0.0/1.2 0.0 1.4
Levharti Chomutov 2 0:00 13.5 3.0 0.0 0.5 0.0 6.0/11.5 52.2 3.0
Královští Sokoli 2 0:00 12.5 4.5 0.0 0.0 0.0 3.5/9.0 38.9 2.0
Sokol Písek 2 0:00 12.0 5.0 100.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
Kanonýři Josefov 2 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 -
BK Pelhřimov 2 0:00 11.0 3.5 100.0 0.0 0.0 4.0/6.5 61.5 4.0
USK 2 31:36 10.5 3.0 46.2 0.5 25.0 3.0/3.5 85.7 4.0
BK Opava 2 0:00 10.5 2.5 0.0 1.0 0.0 2.5/3.0 83.3 3.0
BK Děčín A 2 0:00 10.5 4.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 2.5
BK Pelhřimov 3 0:00 6.7 2.7 0.0 0.0 0.0 1.3/1.7 80.0 2.3
Synthesia Pardubice 2 0:00 10.0 3.5 100.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 1.0
PCE 2 30:43 9.5 1.5 33.3 0.5 16.7 5.0/6.0 83.3 2.5
Sokol Žižkov C 2 0:00 9.5 2.0 0.0 1.0 0.0 2.5/5.0 50.0 2.0
Loko Trutnov 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 -
BSK Modřany - Jižní Supi 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Sokol Písek 2 33:36 9.5 3.5 53.8 0.5 20.0 1.0/1.0 100.0 2.5
Bol 1 0:00 18.0 9.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SLUNETA Ústí n. L. 3 0:00 5.7 2.0 0.0 0.3 0.0 0.7/4.0 16.7 -
BK Opava 1 0:00 17.0 7.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 3.0
BK Teplice 1 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
BK Loko Plzeň 1 31:04 15.0 5.0 55.6 0.0 0.0 5.0/8.0 62.5 -
Synthesia Pardubice 1 0:00 14.0 3.0 0.0 0.0 0.0 8.0/12.0 66.7 5.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 6.5 1.5 0.0 0.0 0.0 3.5/7.0 50.0 1.0
Slavoj Litoměřice 2 29:26 6.0 2.5 62.5 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 3.0
Sokol BK Chrudim 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BA Sparta Praha 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 3.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 5.5 1.5 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 3.5
BK Klatovy 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 -
SAM Brno 1 27:43 11.0 5.0 55.6 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BA Nymburk 2 30:37 5.5 1.5 50.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 2.0
BCM Orli Prostějov 1 28:31 10.0 5.0 55.6 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.0
Slavia Praha B 1 0:00 7.0 1.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
USK Praha 1 0:00 7.0 1.0 0.0 0.0 0.0 5.0/12.0 41.7 3.0
BC Benešov 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.5
Žďár nad Sáz. 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Žižkov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tesla Pardubice 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 5.0
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 3.0
TJ Třebíč 1 0:00 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
BK Vlci Žďár 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Lions J. Hradec 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
DEC 2 0:36 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OPA 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BRN 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OVA 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OLO 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
HKR 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NBK 5 1:16 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SVI 3 0:07 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
PCE 2 0:34 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -

články