GBA Sojky Pelhřimov

Kategorie
Muži
Soutěž
1. liga | Český pohár

Základní informace

Organizační pracovník

od: 24. 6. 2020
Jaroslava Jirsová
jaroslava.jirsova@generaliceska.cz
721 231 631

Technický zápis

od: 1. 9. 2020
Michal Fridrichovský
kfp123@seznam.cz

Trenér

od: 6. 9. 2021
Julian Beťko
julian.betko@gbacademy.eu
777 457 949

1. asistent trenéra

od: 6. 9. 2021
Andrej Červenka
andrej.cervenka@gmail.com
725 508 090

Adresa

BK Pelhřimov, sportovní spolek
Hodějovická
393 01 Pelhřimov

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F-
Wilkenson Valentino Dave Isnord K/P 2000 203 21 5 27.0 13.0 3.2 / 5.8 55.2 2.0 / 7.4 27.0 0.6/1.6 37.5 1.2 3.4 4.6 0.4 1.2 2.2 0.0 1.6 3.8
Jorge Sánchez-Ramos Pereda 2003 190 18 5 26.2 12.0 3.6 / 5.8 62.1 0.6 / 1.8 33.3 3.0/4.4 68.2 0.0 2.2 2.2 3.0 1.2 2.6 0.2 3.8 2.4
Martin Kheil 2003 190 18 5 21.6 11.2 1.6 / 3.2 50.0 1.8 / 7.0 25.7 2.6/3.8 68.4 2.2 1.2 3.4 0.6 0.8 2.2 0.1 2.4 1.4
Daniel Kölbl 2003 190 18 5 21.8 7.8 1.2 / 4.0 30.0 1.4 / 4.2 33.3 1.2/2.0 60.0 1.4 2.8 4.2 1.6 1.6 2.6 0.1 1.8 3.0
Vojtěch Novák K/P 1997 205 24 5 26.0 7.2 2.4 / 4.0 60.0 0.2 / 2.6 7.7 1.8/2.4 75.0 1.8 5.6 7.4 1.4 0.8 3.2 0.1 3.2 1.8
Thomas Otto Faustka K/P 1999 200 22 2 26.0 12.5 3.5 / 7.5 46.7 0.0 / 3.5 0.0 5.5/8.5 64.7 0.5 4.5 5.0 1.0 3.0 3.0 0.2 5.5 3.5
Jakub Wiktor Coulibaly 2003 204 18 3 21.7 8.3 2.0 / 3.7 54.5 0.7 / 2.3 28.6 2.3/4.0 58.3 1.3 2.7 4.0 0.0 1.3 2.3 0.0 4.3 2.7
Ian Granja Bernad 2003 18 4 18.0 6.0 0.3 / 2.3 11.1 1.3 / 3.3 38.5 1.8/2.5 70.0 1.3 2.5 3.8 0.8 1.5 1.8 0.1 1.8 1.0
Chimobi Ahinze Ikegwuruka R/K 2003 195 18 1 34.0 14.0 7.0 / 15.0 46.7 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 5.0 5.0 10.0 1.0 2.0 2.0 0.5 5.0 4.0
Štěpán Borovka R/K 2000 194 21 1 30.0 10.0 1.0 / 6.0 16.7 0.0 / 1.0 0.0 8.0/9.0 88.9 1.0 7.0 8.0 3.0 4.0 3.0 1.0 5.0 2.0
Pavel Benák 2003 194 18 3 11.3 1.0 0.0 / 0.3 0.0 0.3 / 0.3 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0 1.0 2.0 0.0 0.0 1.7 0.0 0.0 2.0
Tomáš Grunt 2003 199 18 3 7.0 1.0 0.0 / 0.7 0.0 0.3 / 0.7 50.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3 1.3 0.0 0.3 2.0
Filip Peter Rákai 2001 188 20 4 13.8 0.8 0.0 / 1.5 0.0 0.0 / 0.3 0.0 0.8/1.0 75.0 0.5 1.0 1.5 0.3 0.3 2.8 0.0 1.5 1.3
Ikounga-Djoh Ngatse R/K 2000 194 21 1 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Ondřej Plášil 2004 191 17 1 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Matouš Fuxa 2002 185 19 2 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0 / 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0
Daniel Plášil 2002 184 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Aleš Zadražil 2003 185 18 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Nikita Shevchenko 2003 192 18 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Rudolfs Rudmiezis 2004 17 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Robert Bzonek P 1999 210 22 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F-
114 1. liga (muži) Hosté 17. 10. 2021 Sokol Písek Sršni 87:63 11 /23 32.4% 6 /23 20.7% 23/5 82.1% 16 25 41 11 16 26 25 17
108 1. liga (muži) Domácí 10. 10. 2021 Slavoj BK Litoměřice 66:96 19 /28 40.4% 7 /19 26.9% 7/4 63.6% 17 21 38 10 3 25 19 22
103 1. liga (muži) Hosté 1. 10. 2021 PLZ 66:76 14 /12 53.8% 9 /24 27.3% 21/12 63.6% 7 35 42 8 11 19 23 19
99 1. liga (muži) Domácí 26. 9. 2021 USK Praha B 75:73 22 /23 48.9% 6 /25 19.4% 13/12 52% 21 29 50 11 11 21 23 26
92 1. liga (muži) Hosté 17. 9. 2021 BK Levharti Chomutov 97:89 19 /14 57.6% 11 /18 37.9% 18/11 62.1% 7 25 32 7 12 22 22 21
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 17. 9. 2021
19:30
BK Levharti Chomutov
GBA Sojky Pelhřimov
97
89
20
19
45
48
68
69
skupina ZÁPAD Review
2. kolo 26. 9. 2021
17:00
GBA Sojky Pelhřimov
USK Praha B
75
73
15
21
37
32
51
59
skupina ZÁPAD Review
3. kolo 1. 10. 2021
19:00
BK Lokomotiva Plzeň
GBA Sojky Pelhřimov
66
76
12
23
30
45
50
56
skupina ZÁPAD Review
4. kolo 10. 10. 2021
18:00
GBA Sojky Pelhřimov
Slavoj BK Litoměřice
66
96
22
27
38
54
54
68
skupina ZÁPAD Review
5. kolo 17. 10. 2021
18:00
Sokol Písek Sršni
GBA Sojky Pelhřimov
87
63
22
8
52
25
71
44
skupina ZÁPAD Review
6. kolo 24. 10. 2021
18:00
GBA Sojky Pelhřimov
Basketbal Polabí
skupina ZÁPAD Preview
7. kolo 29. 10. 2021
20:00
SK Slavia Praha
GBA Sojky Pelhřimov
skupina ZÁPAD Preview
8. kolo 5. 11. 2021
19:30
SP BASKET
GBA Sojky Pelhřimov
skupina ZÁPAD Preview
9. kolo 12. 11. 2021
19:45
GBA Sojky Pelhřimov
Sokol Vyšehrad
skupina ZÁPAD Preview
2. kolo 17. 11. 2021
00:00
SK Žabovřesky
GBA Sojky Pelhřimov
Český pohár mužů - XXIX. ročník Preview
10. kolo 21. 11. 2021
18:00
GBA Sojky Pelhřimov
BK Levharti Chomutov
skupina ZÁPAD Preview
11. kolo 26. 11. 2021
20:00
USK Praha B
GBA Sojky Pelhřimov
skupina ZÁPAD Preview
12. kolo 5. 12. 2021
18:00
GBA Sojky Pelhřimov
BK Lokomotiva Plzeň
skupina ZÁPAD Preview
13. kolo 10. 12. 2021
19:00
Slavoj BK Litoměřice
GBA Sojky Pelhřimov
skupina ZÁPAD Preview
14. kolo 19. 12. 2021
18:00
GBA Sojky Pelhřimov
Sokol Písek Sršni
skupina ZÁPAD Preview
15. kolo 9. 1. 2022
17:30
Basketbal Polabí
GBA Sojky Pelhřimov
skupina ZÁPAD Preview
16. kolo 16. 1. 2022
18:00
GBA Sojky Pelhřimov
SK Slavia Praha
skupina ZÁPAD Preview
17. kolo 23. 1. 2022
18:00
GBA Sojky Pelhřimov
SP BASKET
skupina ZÁPAD Preview
18. kolo 28. 1. 2022
19:00
Sokol Vyšehrad
GBA Sojky Pelhřimov
skupina ZÁPAD Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů