Oliver Langer

Národnost
CZE
Ročník narození
2007 - 16 let
Aktuální klub
BK Lions J. Hradec
Výška
165 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
165
Procento vítězství
58.8%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - skupina F1 (o 1. - 4. místo) Lions J. Hradec m 6 - 0.5 0.2 0 0.2/0.3 50.0 - -
2016/17 mladší minižactvo U12 - základní skupina A Lions J. Hradec m 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2016/17 nejmladší minižactvo U11 - základní skupina B Lions J. Hradec m 5 - 2.4 1.2 0 0/0 0.0 - -
2016/17 nejmladší minižáci U11 - kvalifikace o postup na NF Lions J. Hradec 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2016/17 nejmladší minižactvo U11 - skupina "F" Lions J. Hradec m 10 - 2.2 1.1 0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší minižactvo U12 - skupina B Fio banka J. Hradec m 6 - 2.5 1 0 0.5/0.7 75.0 - -
2017/18 nejmladší minižactvo U11 - skupina "C" Fio banka J. Hradec m 4 - 6.3 3 0 0.3/1 25.0 - -
2017/18 nejmladší minižactvo U11 - skupina "AA" Fio banka J. Hradec m 6 - 10.8 5.3 0 0.2/0.7 25.0 - -
2017/18 mladší minižactvo U12 - skupina "BB" Fio banka J. Hradec m 2 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší minižactvo U12 - skupina "BBB" Fio banka J. Hradec m 6 - 3.5 1.5 0 0.5/1 50.0 - -
2017/18 mladší minižactvo U12 - skupina "DD" (dvojutkání) Fio banka J. Hradec m 2 - 7.0 3.5 0 0/0 0.0 - -
2017/18 nejmladší minižactvo U11 - skupina "BBB" Fio banka J. Hradec m 4 - 7.5 3 0 1.5/3.8 40.0 - -
2017/18 nejmladší minižactvo U11 - skupina "DDD" Fio banka J. Hradec m 2 - 11.5 5.5 0 0.5/1 50.0 - -
2018/19 starší minižactvo U13 - skupina "C" Lions J. Hradec mix 4 - 6.3 2.3 0 1.8/3.5 50.0 - -
2018/19 mladší minižactvo U12 - skupina "B" Lions J. Hradec mix 6 - 9.8 4.5 0 0.8/2.7 31.3 - -
2018/19 starší minižactvo U13 - skupina "CC" Lions J. Hradec mix 6 - 7.5 3 0 1.5/3.8 39.1 - -
2018/19 mladší minižactvo U12 - skupina "AA" Lions J. Hradec mix 6 - 5.3 2.5 0 0.3/1.3 25.0 - -
2018/19 mladší minižactvo U12 - skupina "CCC" Lions J. Hradec mix 2 - 5.5 2.5 0 0.5/1 50.0 - -
2018/19 starší minižactvo U13 - skupina "AAA" Lions J. Hradec mix 6 - 2.3 0.8 0.2 0.2/0.7 25.0 - -
2018/19 starší minižactvo U13 - skupina "PP-polsky" Lions J. Hradec mix 4 - 5.0 1.8 0.3 0.8/1 75.0 - -
2018/19 mladší minižactvo U12 - skupina "CCCC" Lions J. Hradec mix 2 - 17.0 8 0 1/2 50.0 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina A Lions J. Hradec 11 - 5.2 2 0.1 0.9/2.3 40.0 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Liga sk. B Lions J. Hradec 2 - 4.5 1 0.5 1/2 50.0 - -
2020/21 mladší žáci U14 - Skupina D BK Pelhřimov 3 - 5.0 1.7 0.3 0.7/1 66.7 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina A BK Lions J. Hradec 1 - 2.0 0 0 2/4 50.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B BK Lions J. Hradec B 4 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - 2. kolo BK Lions J. Hradec B 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2021/22 žáci U15 - skupina D BK Pelhřimov 14 - 15.2 5.9 0.7 1.2/1.2 100.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina C Lions J. Hradec B 11 - 5.7 2.3 0.4 0.1/0.2 50.0 - -
2021/22 žáci U15 - extraliga B BK Pelhřimov 11 - 12.7 5 0.5 1.1/1.1 100.0 - -
2022/23 kadeti U17 - skupina A GBA Lions Jindřichův Hradec 8 5.6 0.1 0 /0.4 0 0.1/0.3 50.0 0.5 -0.9
2022/23 junioři U19 - Skupina B Lions J. Hradec 3 - 1.0 0 0.3 0/0 0.0 - -
2022/23 kadeti U17 - Skupina E BK Lions J. Hradec 2 - 23.0 7 2 3/6.5 46.2 - -
2022/23 kadeti U17 - nadstavba A GBA Lions Jindřichův Hradec 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 20.5 0.3 6.3 2.6 0.2 0.6/1.2 151.7 0.7 0.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 Kaplice Grizzlies 26. 11. 2022
2B body 8 Kaplice Grizzlies 26. 11. 2022
3B body 3 Kaplice Grizzlies 26. 11. 2022
Obranné doskoky 1 Tygři Praha 24. 9. 2022
Doskoky celkem 1 Válečníci Děčín 9. 10. 2022
Body 31 Kaplice Grizzlies 26. 11. 2022
Asistence 2 Sokol Pražský 8. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 BC Vysočina 5. 3. 2022 2021/22
2B body 11 Tigers Č. Budějovice m 7. 1. 2018 2017/18
3B body 3 Kaplice Grizzlies 26. 11. 2022 2022/23
Obranné doskoky 1 Tygři Praha 24. 9. 2022 2022/23
Doskoky celkem 1 Tygři Praha 24. 9. 2022 2022/23
Body 31 Kaplice Grizzlies 26. 11. 2022 2022/23
Asistence 2 Sokol Pražský 8. 10. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2022 skupina A Tygři Praha 5:49 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
25. 9. 2022 skupina A USK 5:52 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
8. 10. 2022 skupina A Sokol Pražský 16:39 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
9. 10. 2022 skupina A Válečníci Děčín 9:04 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
15. 10. 2022 Skupina B ADFORS Basket Litomyšl 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 10. 2022 Skupina B BK Pardubice B - Holice 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 10. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 7:19 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
23. 10. 2022 skupina A BA Grizzlies Plzeň 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 11. 2022 Skupina B Tesla Pardubice 0:00 3 0 0.0 1 0.0 0/0 0
6. 11. 2022 Skupina B Basket Poděbrady 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
26. 11. 2022 Skupina E Kaplice Grizzlies 0:00 31 8 0.0 3 0.0 6/11 54.5
27. 11. 2022 skupina A Tygři Praha 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 12. 2022 skupina A USK 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
21. 1. 2023 Skupina E BC Benešov 0:00 15 6 0.0 1 0.0 0/2 0.0
22. 1. 2023 nadstavba A BA Nymburk 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 15 44:43 50 14 466.7 5 250.0 7/15 46.7
Průměr 15 2:58 3.3 0.9 466.7 0.3 250.0 0.5/1.0 46.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
SK Žabovřesky 2 0:00 25.0 10.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Kaplice Grizzlies 3 0:00 15.7 4.3 0.0 1.7 0.0 2.0/3.7 54.5 0.7
STRABAG Zlín 2 0:00 20.5 9.0 0.0 0.0 0.0 2.5/2.5 100.0 -
Sokol Písek Sršni h B 6 0:00 6.7 3.2 0.0 0.0 0.0 0.3/0.8 40.0 0.5
Tygři Brno 4 0:00 9.5 3.8 0.0 0.5 0.0 0.5/0.5 100.0 -
SKUP-BCM Olomouc 2 0:00 13.5 6.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Královští Sokoli 2 0:00 12.5 4.5 0.0 1.0 0.0 0.5/0.5 100.0 -
BC Benešov 2 0:00 12.0 5.0 0.0 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
SKB Strakonice h 5 0:00 4.2 1.4 0.0 0.2 0.0 0.8/2.0 40.0 0.6
BASKET Brno 2 0:00 9.5 3.0 0.0 0.5 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Sokol Písek Sršni h B 2 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 -
BC Vysočina B 2 0:00 8.0 2.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
NH Ostrava 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Snakes Ostrava 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Medvědi Tábor h 3 0:00 3.7 1.3 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 1.3
Sokol Písek Sršni h 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Tygři Praha B 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Sokol Písek Sršni h 7 0:00 1.4 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.1
Sokol Písek Sršni B 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Písek 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.0
Tigers Č. Budějovice 2 0:00 5.0 1.0 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
Sokol Písek Sršni h 3 0:00 3.3 1.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.7
BK Strakonice d 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
BK Pelhřimov 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Strakonice d 3 0:00 1.7 0.7 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.3
BC Vysočina 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BC Kolín 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Nymburk 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Tesla Pardubice 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Pelhřimov 1 0:00 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 1.0
Sršni Sokol Písek 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
BA Grizzlies Plzeň 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Strakonice d 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sokol Pražský 1 16:39 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
ADFORS Basket Litomyšl 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Basket Poděbrady 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Loko Plzeň 1 7:19 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pardubice B - Holice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Praha 2 2:54 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Válečníci Děčín 1 9:04 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 2 2:56 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TJ Sokol Kbely 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BARoun.l. U17B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Jiskra Domažlice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Nymburk 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -