Pavel Benák

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 19 let
Aktuální klub
GBA Sojky Pelhřimov
Výška
194 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
276
Procento vítězství
52.5%
Počet klubů
6

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - Soutěž ČBr U11 (mix) 23 - 1.1 0.5 0.0 0 0.0 0.1/0.3 37.5 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - Soutěž ČBr 23 - 1.0 0.3 0.0 0 0.0 0.3/0.8 38.9 - -
2012/13 nejmladší minižactvo U11 - Soutěž ČBr U11 (mix) 20 - 7.4 3.3 0.0 0 0.0 0.8/2.8 28.6 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - základní část skupina A ČBr U11 (mix) 1 - 18.0 7 0.0 0 0.0 4/7 57.1 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - základní část skupina A (3 na 3) ČBr U11 (mix) 1 - 8.0 4 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina o 9-11 ČBr U11 (mix) 2 - 18.0 9 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina 9-11 (3na3) ČBr U11 (mix) 2 - 10.0 5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12 BK ČB U12 20 - 9.6 4.3 0.0 0 0.0 1/3 31.7 - -
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina B BA Nymburk 17 - 1.2 0.5 /0.5 100.0 0 0.0 0.2/1.2 14.3 1.2 -1.1
2015/16 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B ČBr U13B 15 - 11.6 5.3 0.0 0 0.0 0.9/4 23.3 - -
2015/16 starší minižáci U13 - Skupina o 4 - 6 místo ČBr U13B 4 - 8.0 3.8 0.0 0 0.0 0.5/2.5 20.0 - -
2016/17 žáci U15 - Skupina B BA Nymburk 1 - 3.0 1 /1 100.0 0 0.0 1/2 50.0 2.0 -
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina D BA Nymburk 10 - 9.0 4 /4 100.0 0 0.0 1/2.9 34.5 1.8 5.3
2016/17 žáci U15 - Liga sk. B BA Nymburk 8 - 4.6 2.1 /2.1 100.0 0 0.0 0.4/0.5 75.0 1.5 3.0
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BA Nymburk 14 - 10.4 4 /4 100.0 0 0.0 2.4/5 47.1 3.3 4.4
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina B BA Nymburk 3 21.7 8.7 3.3 /9.7 34.5 0 0.0 2/4 50.0 2.3 9.3
2016/17 žáci U15 - Liga sk. B1 BA Nymburk 2 - 2.0 1 /1 100.0 0 0.0 0/0 0.0 1.5 0.5
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo BA Nymburk 2 18.5 11.5 5 /10 50.0 0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.0 19.5
2017/18 žáci U15 - Skupina B BA Nymburk 14 - 17.0 6.9 0.0 0.1 0.0 2.9/6.1 47.7 - -
2017/18 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 2 5.0 1.0 0.5 /1.5 33.3 0 0.0 0/0 0.0 0.5 -
2017/18 žáci U15 - Extraliga BA Nymburk 11 - 12.7 5.2 0.0 0.2 0.0 1.8/4.2 43.5 - -
2018/19 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 18 16.7 3.7 1.2 /3.1 39.3 0.2 10.0 0.7/1.7 43.3 1.4 3.8
2018/19 junioři U19 - skupina B BK Kunratice U19B 9 - 25.0 7.3 0.0 2 0.0 4.3/8.8 49.4 - -
2018/19 kadeti U17 - play-off BA Nymburk 5 18.4 4.2 1.2 /2.4 50.0 0.4 28.6 0.6/1.6 37.5 1.8 3.4
2018/19 kadeti U17 - Mistrovství ČR BA Nymburk 2 19.0 0.0 0 /3.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 4.0 -7.0
2019/20 junioři U19 - základní část BA Nymburk 4 11.0 4.0 1.5 /3 50.0 0 0.0 1/2.3 44.4 1.0 4.0
2019/20 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 12 20.5 5.3 1.8 /5.5 31.8 0.2 11.8 1.3/3.3 40.0 1.9 2.4
2020/21 muži - Skupina VÝCHOD JHR 2 3.5 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.5 -1.0
2020/21 junioři U19 - základní část GBA Lions J. Hradec 3 9.7 0.0 0 /0.7 0.0 0 0.0 0/1.3 0.0 2.3 -3.0
2020/21 junioři U19 - skupina B GBA Lions J. Hradec B 1 - 20.0 8 0.0 0 0.0 4/9 44.4 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A GBA Sojky Pelhřimov 4 6.3 12.3 5.3 /6.8 77.8 0 0.0 1.8/5.5 31.8 2.0 9.5
2021/22 muži - skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 5 12.2 1.0 0.2 /1 20.0 0.2 50.0 0/0 0.0 1.6 -0.4
2021/22 junioři U19 - skupina B GBA Sojky Pelhřimov 12 17.6 9.2 3.5 /4.4 79.2 0.3 26.7 1.2/3.5 33.3 2.8 10.8
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník GBA Sojky Pelhřimov 2 - 2.0 0 0.0 0.5 100.0 0.5/1 50.0 1.0 0.5
2021/22 junioři U19 - nadstavba A GBA Sojky Pelhřimov 2 22.0 4.0 1.5 /3.5 42.9 0 0.0 1/1.5 66.7 2.0 6.5
Průměr za kariéru 25.1 4.4 7.2 2.9 100.8 0.1 20.6 1.0/2.7 100.0 2.1 1.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 Snakes Ostrava 31. 10. 2021
2B body 9 Basket Poděbrady 13. 6. 2021
3B body 2 PCE 5. 10. 2021
Obranné doskoky 10 NH Ostrava 30. 10. 2021
Útočné doskoky 4 BA Sparta Praha 12. 6. 2021
Doskoky celkem 12 NH Ostrava 30. 10. 2021
Body 22 BA Sparta Praha 12. 6. 2021
Užitečnost 25 BA Sparta Praha 12. 6. 2021
Asistence 4 Snakes Ostrava 31. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Tesla 4. 5. 2019 2018/19
2B body 13 Tesla 5. 1. 2019 2018/19
3B body 5 Tesla 5. 1. 2019 2018/19
Obranné doskoky 11 BCM Orli Prostějov 10. 3. 2019 2018/19
Útočné doskoky 6 BC Vysočina 22. 4. 2017 2016/17
Doskoky celkem 13 USK 1. 12. 2019 2019/20
Body 44 Tesla 5. 1. 2019 2018/19
Užitečnost 25 BA Sparta Praha 12. 6. 2021 2021/22
Asistence 4 USK 5. 2. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
12. 6. 2021 skupina A BA Sparta Praha 24:55 22 9 60.0 0 0.0 4/10 40.0
12. 6. 2021 skupina A Tygři Brno 0:00 7 3 100.0 0 0.0 1/3 33.3
13. 6. 2021 skupina A Basket Poděbrady 0:00 18 9 100.0 0 0.0 0/3 0.0
13. 6. 2021 skupina A Válečníci Děčín 0:00 2 0 0.0 0 0.0 2/6 33.3
17. 9. 2021 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 9:10 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
18. 9. 2021 skupina B BCM Orli Prostějov 23:26 15 5 71.4 1 33.3 2/4 50.0
1. 10. 2021 skupina ZÁPAD PLZ 14:01 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2021 skupina B BVK Holice 24:33 13 6 75.0 0 0.0 1/7 14.3
5. 10. 2021 skupina B PCE 25:06 10 2 66.7 2 50.0 0/2 0.0
10. 10. 2021 skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 10:42 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
17. 10. 2021 skupina B NH Ostrava 21:27 16 7 100.0 0 0.0 2/7 28.6
27. 10. 2021 skupina B BASKET Brno 13:15 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
30. 10. 2021 skupina B NH Ostrava 20:39 8 3 75.0 0 0.0 2/7 28.6
31. 10. 2021 skupina B Snakes Ostrava 21:01 17 5 83.3 1 33.3 4/6 66.7
5. 11. 2021 skupina ZÁPAD SP BASKET 14:49 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 11. 2021 skupina B Tygři Brno 12:00 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
7. 11. 2021 skupina B Tygři Brno 17:03 6 3 75.0 0 0.0 0/0 0
11. 11. 2021 skupina B Snakes Ostrava 0:00 10 4 100.0 0 0.0 2/6 33.3
17. 11. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník SK Žabovřesky 0:00 4 0 0.0 1 0.0 1/2 50.0
20. 11. 2021 skupina B BASKET Brno 12:51 6 3 100.0 0 0.0 0/0 0
21. 11. 2021 skupina B BCM Orli Prostějov 20:01 8 4 80.0 0 0.0 0/1 0.0
1. 12. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník SNAK A 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 1. 2022 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 12:16 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
15. 1. 2022 nadstavba A BA Nymburk 23:34 4 2 50.0 0 0.0 0/1 0.0
16. 1. 2022 nadstavba A Sokol Písek 20:01 4 1 33.3 0 0.0 2/2 100.0
Celkem 25 340:50 176 67 72.8 6 30.0 24/69 34.8
Průměr 25 13:38 7.0 2.7 72.8 0.2 30.0 1.0/2.8 34.8
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Ben U13B 6 0:00 12.3 5.7 0.0 0.0 0.0 1.0/4.3 23.1 3.2
Měl U12 8 0:00 9.1 3.9 0.0 0.0 0.0 1.4/3.0 45.8 2.6
Sokol Pražský 9 20:25 4.7 1.4 41.9 0.3 21.4 0.8/2.8 28.0 1.7
USK Praha 2 0:00 21.0 9.5 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 3.0
Basketbal TJ Svitavy 2 0:00 20.5 7.0 0.0 1.0 0.0 3.5/9.0 38.9 0.5
Slavoj Litoměřice 2 0:00 20.5 7.0 0.0 0.5 0.0 5.0/9.5 52.6 3.5
Synthesia Pardubice 2 0:00 20.0 7.5 0.0 0.0 0.0 5.0/11.0 45.5 3.5
Sj. BK Litoměřice 5 4:34 8.0 3.2 76.2 0.0 0.0 1.6/3.4 47.1 3.2
BK Horejsek Děčín 2 0:00 19.0 7.5 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 3.0
Měl U13B 4 0:00 9.0 4.3 0.0 0.0 0.0 0.5/3.3 15.4 3.3
SAM Brno 6 18:24 5.7 1.8 35.5 0.3 18.2 1.0/2.2 46.2 2.3
BSK Modřany - Jižní supi 3 0:00 10.0 4.0 1.200.0 0.0 0.0 2.0/3.3 60.0 3.7
USK Praha 3 0:00 9.7 4.3 100.0 0.0 0.0 1.0/3.3 30.0 2.3
Snakes Ostrava 3 8:15 9.0 3.0 90.0 0.3 33.3 2.0/4.0 50.0 2.0
BK Pelhřimov 2 0:00 13.0 5.5 0.0 0.5 0.0 0.5/3.0 16.7 3.5
Synthesia Pardubice 4 0:00 6.5 2.5 100.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 2.5
NH Ostrava 2 21:03 12.0 5.0 90.9 0.0 0.0 2.0/7.0 28.6 2.5
BC Kolín 2 0:00 12.0 6.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Basket Poděbrady 5 0:00 4.6 2.0 500.0 0.0 0.0 0.6/2.2 27.3 1.8
BCM Orli Prostějov 2 21:43 11.5 4.5 75.0 0.5 33.3 1.0/2.5 40.0 3.0
Sokol Vyšehrad 4 0:00 5.5 2.3 100.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.8
USK 3 23:43 7.3 2.7 40.0 0.3 14.3 1.0/1.7 60.0 1.3
BA Sparta Praha 1 24:55 22.0 9.0 60.0 0.0 0.0 4.0/10.0 40.0 3.0
Jižní Supi 1 0:00 20.0 8.0 0.0 0.0 0.0 4.0/9.0 44.4 4.0
Sokol Písek 3 18:06 6.0 2.0 54.5 0.0 0.0 2.0/3.7 54.5 1.7
Basket Poděbrady 1 0:00 18.0 9.0 100.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 -
BA Sparta 1 0:00 17.0 7.0 0.0 0.0 0.0 3.0/10.0 30.0 4.0
Jižní Supi 2 0:00 8.0 3.5 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.5
Tygři JBC Brno 1 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Tygři Brno 3 9:41 4.7 2.0 66.7 0.0 0.0 0.7/1.7 40.0 3.3
NH Ostrava 1 21:31 14.0 6.0 54.5 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Královští Sokoli 2 0:00 6.5 2.5 100.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 0.5
Synthesia Pardubice 2 17:25 6.5 2.0 57.1 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 1.0
BCM Orli Prostějov 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BVK Holice 1 24:33 13.0 6.0 75.0 0.0 0.0 1.0/7.0 14.3 1.0
Sokol Písek 3 13:43 3.7 0.7 22.2 0.3 16.7 1.3/3.3 40.0 0.7
Tygři JBC Brno 2 28:15 5.5 2.0 25.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.5
Sokol Pražský 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 0.5
PCE 1 25:06 10.0 2.0 66.7 2.0 50.0 0.0/2.0 0.0 3.0
BC Vysočina 1 15:52 9.0 4.0 44.4 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
BK Pelhřimov 1 23:11 9.0 2.0 25.0 0.0 0.0 5.0/8.0 62.5 1.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 4.0 1.5 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Basketbal TJ Svitavy 1 0:00 8.0 4.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava 2 16:28 4.0 1.5 60.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Královští Sokoli 2 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BASKET Brno 2 13:03 3.0 1.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Loko Plzeň 4 12:34 1.3 0.5 28.6 0.0 0.0 0.3/1.3 20.0 1.8
SK Žabovřesky 1 0:00 4.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BA Nymburk 1 23:34 4.0 2.0 50.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
Snakes Ostrava 3 16:02 1.3 0.7 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
Tygři Praha 2 5:23 1.5 0.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Slavoj Litoměřice 1 10:42 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
GBA J. Hradec 2 4:38 1.0 0.5 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Válečníci Děčín 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 2.0
Basketbal Polabí 1 12:16 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/4.0 12.5 3.0
SNAK A 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 1 18:25 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 4.0
SP BASKET 1 14:49 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Kol U12B 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
USK 1 6:25 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BCM Orli Prostějov 3 15:12 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.3
PLZ 1 14:01 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
STRABAG Zlín 1 4:39 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Levharti Chomutov 1 9:10 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BC Nový Jičín 1 2:34 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0