Marek Zvolánek

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 16 let
Aktuální klub
BK Lions J. Hradec
Výška
192 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
111
Procento vítězství
51.4%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2014/15 mladší minižactvo U12 - základní skupina A Sojky Pelhřimov 2 - 1.5 0.5 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2014/15 nejmladší minižactvo U11 - základní skupina B Sojky Pelhřimov 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - kvalifikace o NF BK Sojky Pelhřimov 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší minižactvo U12 - F1 (o 1. - 3. místo) Sojky Pelhřimov 4 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0.5 0.0 - -
2015/16 mladší minižactvo U12 - základní sk. B Sojky Pelhřimov h 4 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 starší minižactvo U13 - zákl. sk. D Sojky Pelhřimov h 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 starší minižáci U13 - o postup na NF BK Sojky Pelhřimov 3 - 0.3 0 0.0 0 0.0 0.3/0.7 50.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina D BK Pelhřimov 13 - 3.8 1.5 0.0 0 0.0 0.8/1.7 45.5 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BK Pelhřimov 10 - 3.3 1 0.0 0.1 0.0 1/1.6 62.5 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina B BK Lions J. Hradec 12 - 3.5 0.8 0.0 0.5 0.0 0.3/0.6 57.1 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina A BK Pelhřimov 12 - 12.3 5.6 0.0 0 0.0 1.1/2.3 46.4 - -
2019/20 žáci U15 - Liga sk. B BK Lions J. Hradec 7 - 4.4 1 0.0 0.7 0.0 0.3/0.9 33.3 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BK Pelhřimov 8 - 9.5 3.4 0.0 0.5 0.0 1.3/2.3 55.6 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina A BK Lions J. Hradec 2 - 19.0 7.5 0.0 1 0.0 1/2 50.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A BK Lions J. Hradec 2 - 1.5 0.5 /0.5 100.0 0 0.0 0.5/1.5 33.3 3.0 -2.5
2021/22 kadeti U17 - 2. kolo BK Lions J. Hradec 2 - 4.5 1.5 /1.5 100.0 0.5 100.0 0/0 0.0 2.0 2.5
2021/22 junioři U19 - skupina B GBA Sojky Pelhřimov B 10 - 9.1 2.5 0.0 0.7 0.0 2/2.7 74.1 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A BK Lions J. Hradec 13 17.9 3.9 0.8 /1.5 55.0 0.5 23.1 0.8/1.5 57.9 1.8 3.6
2021/22 junioři U19 - play-out B GBA Sojky Pelhřimov B 1 - 13.0 5 0.0 1 0.0 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 18.5 2.1 5.3 1.8 42.5 0.3 20.5 0.8/1.4 102.6 1.6 0.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 Jižní Supi B 5. 12. 2021
2B body 7 Jižní Supi B 5. 12. 2021
3B body 2 Jižní Supi B 5. 12. 2021
Obranné doskoky 6 Sokol Pražský 9. 10. 2021
Útočné doskoky 3 BK Loko Plzeň 24. 10. 2021
Doskoky celkem 8 Sokol Pražský 9. 10. 2021
Body 25 Jižní Supi B 5. 12. 2021
Užitečnost 10 BA Sparta Praha 23. 10. 2021
Asistence 4 Sokol Písek 30. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 BK Kunratice DDM P10 14. 12. 2019 2019/20
2B body 13 BA Sparta 11. 10. 2020 2020/21
3B body 3 USK Praha 29. 9. 2019 2019/20
Obranné doskoky 6 Sokol Pražský 9. 10. 2021 2021/22
Útočné doskoky 3 BK Loko Plzeň 24. 10. 2021 2021/22
Doskoky celkem 8 Sokol Pražský 9. 10. 2021 2021/22
Body 31 BA Sparta 11. 10. 2020 2020/21
Užitečnost 10 BA Sparta Praha 23. 10. 2021 2021/22
Asistence 4 Sokol Písek 30. 11. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
19. 6. 2021 skupina A Sokol Vyšehrad 0:00 3 1 100.0 0 0.0 1/3 33.3
19. 6. 2021 skupina A BK Opava 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
27. 6. 2021 2. kolo Vlci Žďár 0:00 7 2 100.0 1 100.0 0/0 0
27. 6. 2021 2. kolo Sluneta Ústí n. L. 0:00 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
18. 9. 2021 skupina B BASKET Brno B 0:00 4 0 0.0 1 0.0 1/2 50.0
19. 9. 2021 skupina B Tesla Pardubice 0:00 3 0 0.0 1 0.0 0/0 0
25. 9. 2021 skupina A Tygři Praha 25:03 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
26. 9. 2021 skupina A USK 16:56 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2021 skupina B Jižní Supi B 0:00 13 3 0.0 1 0.0 4/4 100.0
3. 10. 2021 skupina B VYS 0:00 11 3 0.0 1 0.0 2/4 50.0
9. 10. 2021 skupina A Sokol Pražský 13:52 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
10. 10. 2021 skupina A Válečníci Děčín 14:34 5 2 66.7 0 0.0 1/2 50.0
16. 10. 2021 skupina B Královští Sokoli 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
23. 10. 2021 skupina A BA Sparta Praha 20:43 6 1 50.0 1 33.3 1/1 100.0
24. 10. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 19:19 6 2 100.0 0 0.0 2/2 100.0
21. 11. 2021 skupina B BASKET Brno B 0:00 7 3 0.0 0 0.0 1/1 100.0
28. 11. 2021 skupina A Tygři Praha 26:01 7 2 50.0 1 33.3 0/2 0.0
30. 11. 2021 skupina A Sokol Písek 21:19 4 0 0.0 1 33.3 1/2 50.0
4. 12. 2021 skupina B VYS 0:00 6 2 0.0 0 0.0 2/4 50.0
5. 12. 2021 skupina B Jižní Supi B 0:00 25 7 0.0 2 0.0 5/6 83.3
8. 12. 2021 skupina A Sokol Písek 22:13 5 0 0.0 1 25.0 2/2 100.0
11. 12. 2021 skupina A Válečníci Děčín 13:07 3 1 50.0 0 0.0 1/2 50.0
12. 12. 2021 skupina A Sokol Pražský 11:09 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
14. 12. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 15:49 4 0 0.0 1 50.0 1/2 50.0
18. 12. 2021 skupina B Basket Poděbrady 0:00 11 3 0.0 0 0.0 5/6 83.3
19. 12. 2021 skupina B Královští Sokoli 0:00 9 3 0.0 1 0.0 0/0 0
4. 1. 2022 skupina A USK 12:28 5 1 100.0 1 50.0 0/2 0.0
15. 1. 2022 play-out B BC Vysočina 0:00 13 5 0.0 1 0.0 0/0 0
Celkem 28 232:33 167 45 187.5 15 55.6 32/49 65.3
Průměr 28 8:18 6.0 1.6 187.5 0.5 55.6 1.1/1.8 65.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
Jižní Supi 4 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Jižní Supi B 2 0:00 19.0 5.0 0.0 1.5 4.5/5.0 90.0 2.0
BA Sparta 3 0:00 12.0 4.7 0.0 0.7 0.7/1.3 50.0 2.7
VYS 2 0:00 8.5 2.5 0.0 0.5 2.0/4.0 50.0 1.0
Lions J. Hradec 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.0
USK Praha 2 0:00 7.5 0.5 0.0 2.0 0.5/0.5 100.0 1.0
Sokol Pražský 1 0:00 15.0 5.0 0.0 1.0 2.0/3.0 66.7 2.0
BA Nymburk 1 0:00 15.0 3.0 0.0 1.0 6.0/8.0 75.0 2.0
BC Vysočina 1 0:00 13.0 5.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Písek 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Královští Sokoli 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Poděbrady 1 0:00 11.0 3.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 1.0
BK Jiskra Domažlice 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BASKET Brno B 2 0:00 5.5 1.5 0.0 0.5 1.0/1.5 66.7 -
BK Loko Plzeň 2 17:34 5.0 1.0 100.0 0.5 1.5/2.0 75.0 1.5
BK Opava 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Vlci Žďár 2 0:00 4.5 1.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 2.5
Sokol Písek 2 21:46 4.5 0.0 0.0 1.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Tygři Praha 2 25:32 4.5 1.0 40.0 0.5 1.0/2.0 50.0 1.5
Válečníci Děčín 2 13:50 4.0 1.5 60.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
NH Ostrava A 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 0.5
BK Pardubice 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.5 0.5/1.0 50.0 3.0
Královští Sokoli 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Vlci Žďár 1 0:00 7.0 2.0 100.0 1.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři Praha 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0 4.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Tygři Praha 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BA Sparta Praha 1 20:43 6.0 1.0 50.0 1.0 1.0/1.0 100.0 -
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
USK 2 14:42 2.5 0.5 100.0 0.5 0.0/1.0 0.0 2.0
BC Kolín 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Sokol Písek 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Sokol Pražský 2 12:30 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek Sršni B 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 3.0 1.0 100.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Tesla Pardubice 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Královští Sokoli 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři Brno 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 4.5
BK Tábor 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Nymburk 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Spartak Kaplice mix 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Opava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BK Strakonice d 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Písek Sršni B 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Tábor 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek Sršni 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Medvědi Tábor h 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek Sršni h 4 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.8
Sokol Písek Sršni 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -