Marek Zvolánek

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 17 let
Aktuální klub
BK Lions J. Hradec
Výška
192 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
147
Procento vítězství
55.8%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2014/15 mladší minižactvo U12 - základní skupina A Sojky Pelhřimov 2 - 1.5 0.5 0 0.5/1 50.0 - -
2014/15 nejmladší minižactvo U11 - základní skupina B Sojky Pelhřimov 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - kvalifikace o NF BK Sojky Pelhřimov 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší minižactvo U12 - F1 (o 1. - 3. místo) Sojky Pelhřimov 4 - 0.0 0 0 0/0.5 0.0 - -
2015/16 mladší minižactvo U12 - základní sk. B Sojky Pelhřimov h 4 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 starší minižactvo U13 - zákl. sk. D Sojky Pelhřimov h 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 starší minižáci U13 - o postup na NF BK Sojky Pelhřimov 3 - 0.3 0 0 0.3/0.7 50.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina D BK Pelhřimov 13 - 3.8 1.5 0 0.8/1.7 45.5 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BK Pelhřimov 10 - 3.3 1 0.1 1/1.6 62.5 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina B BK Lions J. Hradec 12 - 3.5 0.8 0.5 0.3/0.6 57.1 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina A BK Pelhřimov 12 - 12.3 5.6 0 1.1/2.3 46.4 - -
2019/20 žáci U15 - Liga sk. B BK Lions J. Hradec 7 - 4.4 1 0.7 0.3/0.9 33.3 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BK Pelhřimov 8 - 9.5 3.4 0.5 1.3/2.3 55.6 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina A BK Lions J. Hradec 2 - 19.0 7.5 1 1/2 50.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A BK Lions J. Hradec 2 - 1.5 0.5 /0.5 0 0.5/1.5 33.3 3.0 -2.5
2021/22 kadeti U17 - 2. kolo BK Lions J. Hradec 2 - 4.5 1.5 /1.5 0.5 0/0 0.0 2.0 2.5
2021/22 junioři U19 - skupina B GBA Sojky Pelhřimov B 10 - 9.1 2.5 0.7 2/2.7 74.1 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A BK Lions J. Hradec 13 17.9 3.9 0.8 /1.5 0.5 0.8/1.5 57.9 1.8 3.6
2021/22 junioři U19 - play-out B GBA Sojky Pelhřimov B 4 - 10.0 3.8 0.5 1/1 100.0 - -
2021/22 kadeti U17 - nadstavba B BK Lions J. Hradec 7 11.3 2.3 0.9 /1.6 0 0.6/0.6 100.0 2.0 2.1
2021/22 kadeti U17 - předkolo play-off BK Lions J. Hradec 3 12.3 2.3 0.7 /2 0 1/2 50.0 2.3 4.0
2021/22 kadeti U17 - play-off BK Lions J. Hradec 2 4.5 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 1.0 1.0
2021/22 kadeti U17 - MČR BK Lions J. Hradec 2 2.5 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 1.0 1.0
2022/23 junioři U19 - Skupina D Lions J. Hradec 3 - 2.7 1.3 0 0/0 0.0 - -
2022/23 kadeti U17 - skupina A GBA Lions Jindřichův Hradec 14 27.6 15.1 3.9 /8.4 1.6 2.4/4.4 54.1 2.1 14.4
2022/23 junioři U19 - nadstavba A GBA Sojky Pelhřimov 2 9.5 2.5 0.5 /1 0.5 0/0 0.0 0.5 3.0
Průměr za kariéru 21.0 5.2 5.9 1.9 0.4 0.9/1.6 131.4 1.6 1.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 Sokol Pražský 11. 12. 2022
2B body 7 Sokol Pražský 8. 10. 2022
3B body 6 Sokol Pražský 11. 12. 2022
Obranné doskoky 8 Sokol Pražský 8. 10. 2022
Útočné doskoky 6 Válečníci Děčín 10. 12. 2022
Doskoky celkem 13 Sokol Pražský 8. 10. 2022
Body 34 Sokol Pražský 11. 12. 2022
Užitečnost 39 Sokol Pražský 11. 12. 2022
Asistence 5 BK Loko Plzeň 22. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 BK Kunratice DDM P10 14. 12. 2019 2019/20
2B body 13 BA Sparta 11. 10. 2020 2020/21
3B body 6 Sokol Pražský 11. 12. 2022 2022/23
Obranné doskoky 8 Sokol Pražský 8. 10. 2022 2022/23
Útočné doskoky 6 Válečníci Děčín 10. 12. 2022 2022/23
Doskoky celkem 13 Sokol Pražský 8. 10. 2022 2022/23
Body 34 Sokol Pražský 11. 12. 2022 2022/23
Užitečnost 39 Sokol Pražský 11. 12. 2022 2022/23
Asistence 5 BK Loko Plzeň 22. 10. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
28. 5. 2022 Skupina D BC Nový Jičín 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
28. 5. 2022 Skupina D BK Pardubice B - Holice 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
29. 5. 2022 Skupina D Sokol Karviná 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 9. 2022 skupina A Tygři Praha 25:19 11 4 57.1 1 33.3 0/0 0
25. 9. 2022 skupina A USK 30:16 12 4 44.4 0 0.0 4/6 66.7
8. 10. 2022 skupina A Sokol Pražský 22:31 16 7 53.8 0 0.0 2/5 40.0
9. 10. 2022 skupina A Válečníci Děčín 32:52 18 5 45.5 2 50.0 2/6 33.3
22. 10. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 27:58 17 6 60.0 1 50.0 2/3 66.7
23. 10. 2022 skupina A BA Grizzlies Plzeň 21:31 18 3 75.0 3 60.0 3/6 50.0
12. 11. 2022 skupina A Sokol Písek 22:49 12 5 50.0 0 0.0 2/2 100.0
13. 11. 2022 skupina A Sokol Písek 26:10 3 1 12.5 0 0.0 1/2 50.0
27. 11. 2022 skupina A Tygři Praha 27:24 11 5 62.5 0 0.0 1/2 50.0
10. 12. 2022 skupina A Válečníci Děčín 35:10 18 2 20.0 3 60.0 5/9 55.6
11. 12. 2022 skupina A Sokol Pražský 29:48 34 5 45.5 6 100.0 6/10 60.0
13. 12. 2022 skupina A USK 32:58 11 4 50.0 0 0.0 3/5 60.0
7. 1. 2023 skupina A BA Grizzlies Plzeň 22:51 14 2 40.0 3 100.0 1/2 50.0
8. 1. 2023 skupina A BK Loko Plzeň 28:51 17 2 50.0 4 57.1 1/3 33.3
14. 1. 2023 nadstavba A USK 19:03 5 1 50.0 1 100.0 0/0 0
15. 1. 2023 nadstavba A Sokol pražský 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 19 405:31 225 60 50.0 24 50.0 33/61 54.1
Průměr 19 21:20 11.8 3.2 50.0 1.3 50.0 1.7/3.2 54.1
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Pražský 5 16:27 10.8 2.8 50.0 1.2 54.5 1.6/3.0 53.3 1.6
BK Loko Plzeň 7 18:22 7.3 1.7 54.5 0.9 46.2 1.3/2.3 56.3 2.1
Válečníci Děčín 4 23:55 11.0 2.5 38.5 1.3 38.5 2.3/4.8 47.4 3.0
BA Sparta 3 0:00 12.0 4.7 0.0 0.7 0.0 0.7/1.3 50.0 2.7
Tygři Praha B 2 0:00 18.0 8.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
BA Grizzlies Plzeň 2 22:11 16.0 2.5 55.6 3.0 75.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Tygři Praha 6 18:43 5.2 1.8 55.0 0.3 18.2 0.5/1.0 50.0 1.3
Královští Sokoli 3 0:00 10.0 3.7 0.0 0.7 0.0 0.7/0.7 100.0 1.3
USK 5 18:31 5.6 1.8 50.0 0.2 12.5 1.4/2.6 53.8 1.4
Tigers Č. Budějovice 4 0:00 6.5 2.8 0.0 0.3 0.0 0.3/0.8 33.3 1.3
Sokol Písek 4 23:07 6.0 1.5 31.6 0.5 25.0 1.5/2.0 75.0 2.0
VYS 3 0:00 7.7 2.3 0.0 0.3 0.0 2.0/3.3 60.0 0.7
BA Nymburk 1 0:00 15.0 3.0 0.0 1.0 0.0 6.0/8.0 75.0 2.0
Sokol Pražský 1 0:00 15.0 5.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
USK Praha 2 0:00 7.5 0.5 0.0 2.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
BC Vysočina 2 0:00 6.5 0.0 0.0 2.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BC Vysočina 1 0:00 13.0 5.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Písek 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
ADFORS Basket Litomyšl 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Basket Poděbrady 1 0:00 11.0 3.0 0.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 1.0
BASKET Brno 2 11:25 5.0 2.0 80.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BK Vlci Žďár 2 0:00 4.5 1.0 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 2.5
Vlci Žďár 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
NH Ostrava A 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 0.5
BK Pardubice 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Královští Sokoli 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Vlci Žďár 1 0:00 7.0 2.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři Praha 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Tygři Praha 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BA Sparta Praha 1 20:43 6.0 1.0 50.0 1.0 33.3 1.0/1.0 100.0 -
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
Tesla Pardubice 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK 1 19:03 5.0 1.0 50.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 13:07 2.0 0.5 25.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
BK Pardubice B - Holice 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek Sršni B 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sokol Vyšehrad (ms) 1 0:00 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
USK Praha 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Synthesia Pardubice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Královští Sokoli 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Nový Jičín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Karviná 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Snakes Ostrava 2 10:13 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Tygři Brno 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 4.5
BCM Orli Prostějov 1 9:11 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek Sršni 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Opava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BK Strakonice d 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Písek Sršni B 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Tábor 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Medvědi Tábor h 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek Sršni h 4 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.8
Spartak Kaplice mix 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek Sršni 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Tábor 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Nymburk 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol pražský 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -