Colin Onyedikachi Okparaigwe

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 16 let
Aktuální klub
Sokol Žižkov
Výška
185 cm

Kariéra

Sezony
5
Zápasy
82
Procento vítězství
57.3%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2018/19 starší minižáci U13 - Kvalifikace C USK Praha 2 - 5.0 2.5 0 0/0 0.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - F1 USK Praha 10 - 1.6 0.6 0 0.4/0.9 44.4 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina E USK Praha 10 - 5.1 2.3 0 0.5/0.9 55.6 - -
2019/20 žáci U15 - Základní fáze S.K.Vinohrady 12 - 6.7 2.7 0.3 0.3/2.1 16.0 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B USK Praha 6 - 3.8 1.5 0 0.8/1 83.3 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina B USK Praha 6 - 8.3 2.7 0.8 0.5/0.5 100.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B Sokol Žižkov 11 - 10.7 3.9 0.7 0.7/1.2 61.5 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A USK 3 5.7 0.0 0 /1.3 0 0/0 0.0 0.3 -0.7
2021/22 kadeti U17 - play-out B Sokol Žižkov 9 - 13.0 3.7 1.6 1/2.6 39.1 - -
2021/22 kadeti U17 - nadstavba A USK 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2022/23 junioři U19 - Skupina A Sokol Žižkov 3 - 12.3 2.7 1.7 2/3.3 60.0 - -
2022/23 kadeti U17 - skupina A USK 9 7.4 1.3 0.3 /0.7 0.2 0/0 0.0 0.3 1.9
Průměr za kariéru 16.4 1.0 6.3 2.2 0.5 0.5/1.2 92.0 1.5 0.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 Sokol Nová Paka 28. 5. 2022
2B body 4 SLUNETA Ústí n. L. 29. 5. 2022
3B body 3 Sokol Nová Paka 28. 5. 2022
Obranné doskoky 4 Sokol Pražský 23. 10. 2022
Útočné doskoky 2 BK Loko Plzeň 9. 10. 2022
Doskoky celkem 4 Sokol Pražský 23. 10. 2022
Body 14 BK Kladno 28. 5. 2022
Užitečnost 9 BK Loko Plzeň 9. 10. 2022
Asistence 3 Sokol Pražský 23. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 3 Jižní supi 11. 10. 2020 2020/21
2B body 8 S.H.Počernice 12. 2. 2020 2019/20
3B body 4 BVK Holice 11. 4. 2022 2021/22
Obranné doskoky 4 Sokol Pražský 23. 10. 2022 2022/23
Útočné doskoky 2 BK Loko Plzeň 9. 10. 2022 2022/23
Doskoky celkem 4 Sokol Pražský 23. 10. 2022 2022/23
Body 28 BVK Holice 11. 4. 2022 2021/22
Užitečnost 9 BK Loko Plzeň 9. 10. 2022 2022/23
Asistence 3 Válečníci Děčín 22. 10. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
28. 5. 2022 Skupina A Sokol Nová Paka 0:00 14 1 0.0 3 0.0 3/5 60.0
28. 5. 2022 Skupina A BK Kladno 0:00 14 3 0.0 2 0.0 2/3 66.7
29. 5. 2022 Skupina A SLUNETA Ústí n. L. 0:00 9 4 0.0 0 0.0 1/2 50.0
24. 9. 2022 skupina A Sokol Písek 10:31 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
25. 9. 2022 skupina A GBA Lions Jindřichův Hradec 3:03 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
8. 10. 2022 skupina A BA Grizzlies Plzeň 8:34 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 10. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 17:03 8 1 50.0 2 66.7 0/0 0
22. 10. 2022 skupina A Válečníci Děčín 10:24 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
23. 10. 2022 skupina A Sokol Pražský 14:49 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
12. 11. 2022 skupina A Tygři Praha 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 11. 2022 skupina A Tygři Praha 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 11. 2022 skupina A Sokol Písek 2:48 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 12 67:12 49 11 183.3 7 87.5 6/10 60.0
Průměr 12 5:36 4.1 0.9 183.3 0.6 87.5 0.5/0.8 60.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Tesla Pardubice 4 0:00 11.5 4.0 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BK Brandýs n. L. 3 0:00 14.3 4.0 0.0 1.3 0.0 2.3/4.0 58.3 1.3
Jižní Supi 3 0:00 13.0 5.0 0.0 0.7 0.0 1.0/2.3 42.9 3.0
Pod U17B 3 0:00 10.0 2.7 0.0 1.0 0.0 1.7/2.7 62.5 1.3
BK Pardubice 4 0:00 6.8 2.5 0.0 0.0 0.0 1.8/2.5 70.0 1.8
Vlci Žďár 2 0:00 11.5 3.5 0.0 1.5 0.0 0.0/0.5 0.0 2.0
BK Kladno 1 0:00 14.0 3.0 0.0 2.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
Sokol Nová Paka 1 0:00 14.0 1.0 0.0 3.0 0.0 3.0/5.0 60.0 5.0
SLUNETA Ústí n.L. 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Nymburk 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
PORG Basket 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
ADFORS Basket Litomyšl 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BK Loko Plzeň 1 17:03 8.0 1.0 50.0 2.0 66.7 0.0/0.0 0.0 -
Válečníci Děčín 1 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 4 0:00 2.0 0.8 0.0 0.0 0.0 0.5/1.3 40.0 0.5
Sokol Vyšehrad 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Vysočina 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Vlci Žďár 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Sokol Pražský 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Královští Sokoli 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Pražský 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
NH Ostrava 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Pražský 3 7:08 0.7 0.3 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Sokol Písek 2 6:39 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BA Grizzlies Plzeň 1 8:34 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Válečníci Děčín 1 10:24 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Kbely 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
GBA Lions Jindřichův Hradec 1 3:03 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Nymburk 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Lions J. Hradec 1 10:01 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Praha 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -