Colin Onyedikachi Okparaigwe

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 18 let
Aktuální klub
GBA Sojky Pelhřimov
Výška
185 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
120
Procento vítězství
54.2%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina E USK Praha 10 - 5.1 2.3 0.0 0 0.0 0.5/0.9 55.6 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B USK Praha 6 - 3.8 1.5 0.0 0 0.0 0.8/1 83.3 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Kvalifikace C USK Praha 2 - 5.0 2.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - F1 USK Praha 10 - 1.6 0.6 0.0 0 0.0 0.4/0.9 44.4 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina B USK Praha 6 - 8.3 2.7 0.0 0.8 0.0 0.5/0.5 100.0 - -
2019/20 žáci U15 - Základní fáze S.K.Vinohrady 12 - 6.7 2.7 0.0 0.3 0.0 0.3/2.1 16.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B Sokol Žižkov 11 - 10.7 3.9 0.0 0.7 0.0 0.7/1.2 61.5 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A USK 3 5.7 0.0 0 /1.3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 0.3 -0.7
2021/22 kadeti U17 - nadstavba A USK 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - play-out B Sokol Žižkov 9 - 13.0 3.7 0.0 1.6 0.0 1/2.6 39.1 - -
2022/23 junioři U19 - Skupina A Sokol Žižkov 3 - 12.3 2.7 0.0 1.7 0.0 2/3.3 60.0 - -
2022/23 kadeti U17 - skupina A USK 13 7.2 1.6 0.5 /0.7 66.7 0.2 25.0 0/0 0.0 0.2 2.4
2022/23 kadeti U17 - nadstavba A GBA Lions Jindřichův Hradec 6 19.8 6.0 2 /2.8 70.6 0.5 20.0 0.5/0.7 75.0 1.0 6.0
2022/23 kadeti U17 - play-off GBA Lions Jindřichův Hradec 3 17.3 2.0 1 /2.3 42.9 0 0.0 0/0.7 0.0 2.3 -0.7
2023/24 muži - skupina A GBA Sojky Pelhřimov 8 - 8.3 1.9 0.0 0.8 0.0 2.3/3 75.0 - -
2023/24 junioři U19 - skupina B GBA Sojky Pelhřimov 12 26.6 11.5 3 /7.3 41.4 0.9 26.8 2.8/4.3 63.5 1.8 9.5
2023/24 junioři U19 - nadstavba B GBA Sojky Pelhřimov 5 23.2 15.2 3.8 /6.8 55.9 1.8 39.1 2.2/3.6 61.1 3.4 14.8
Průměr za kariéru 17.1 6.0 7.0 2.2 39.6 0.6 15.8 0.9/1.7 104.9 1.5 2.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 8 Snakes Ostrava 4. 12. 2023
2B body 7 Slavoj Litoměřice 17. 2. 2024
3B body 3 Válečníci Děčín 13. 1. 2024
Obranné doskoky 7 BK Opava 21. 10. 2023
Útočné doskoky 4 Tygři Brno 11. 11. 2023
Doskoky celkem 9 Sokol pražský 27. 1. 2024
Body 25 Slavoj Litoměřice 17. 2. 2024
Užitečnost 26 Slavoj Litoměřice 17. 2. 2024
Asistence 4 Snakes Ostrava 4. 12. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Snakes Ostrava 4. 12. 2023 2023/24
2B body 8 S.H.Počernice 12. 2. 2020 2019/20
3B body 4 BVK Holice 11. 4. 2022 2021/22
Obranné doskoky 7 BK Opava 21. 10. 2023 2023/24
Útočné doskoky 4 Tygři Brno 11. 11. 2023 2023/24
Doskoky celkem 9 Sokol pražský 27. 1. 2024 2023/24
Body 28 BVK Holice 11. 4. 2022 2021/22
Užitečnost 26 Slavoj Litoměřice 17. 2. 2024 2023/24
Asistence 4 Snakes Ostrava 4. 12. 2023 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
16. 9. 2023 skupina A Sokol Písek B 0:00 7 1 0.0 1 0.0 2/2 100.0
17. 9. 2023 skupina A Pří 0:00 4 1 0.0 0 0.0 2/2 100.0
23. 9. 2023 skupina B BASKET Brno 27:19 14 3 75.0 1 33.3 5/7 71.4
24. 9. 2023 skupina B Tygři Brno 32:05 14 5 45.5 1 20.0 1/2 50.0
7. 10. 2023 skupina B NH Ostrava 17:19 7 3 60.0 0 0.0 1/2 50.0
8. 10. 2023 skupina B Snakes Ostrava 16:04 8 1 25.0 2 66.7 0/0 0
14. 10. 2023 skupina A Sokol Kbely 0:00 11 3 0.0 0 0.0 5/6 83.3
15. 10. 2023 skupina A VYS 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
21. 10. 2023 skupina B BK Opava 33:08 11 3 42.9 1 25.0 2/4 50.0
22. 10. 2023 skupina B PCE 28:42 9 3 21.4 0 0.0 3/3 100.0
4. 11. 2023 skupina A Loko Plzeň B 0:00 10 1 0.0 2 0.0 2/2 100.0
7. 11. 2023 skupina B BK Opava 33:39 21 5 45.5 3 60.0 2/7 28.6
11. 11. 2023 skupina B Tygři Brno 28:48 17 3 33.3 2 50.0 5/6 83.3
12. 11. 2023 skupina B BASKET Brno 24:01 8 3 50.0 0 0.0 2/4 50.0
3. 12. 2023 skupina B NH Ostrava 30:56 12 4 57.1 0 0.0 4/8 50.0
4. 12. 2023 skupina B Snakes Ostrava 29:51 13 1 33.3 1 33.3 8/8 100.0
12. 12. 2023 skupina B PCE 17:19 4 2 33.3 0 0.0 0/1 0.0
6. 1. 2024 skupina A Pří 0:00 7 2 0.0 1 0.0 0/0 0
7. 1. 2024 skupina A Sokol Písek B 0:00 15 3 0.0 1 0.0 6/6 100.0
13. 1. 2024 nadstavba B Válečníci Děčín 22:04 20 5 83.3 3 33.3 1/3 33.3
27. 1. 2024 nadstavba B Sokol pražský 29:51 16 4 44.4 1 50.0 5/9 55.6
11. 2. 2024 skupina A Sokol Kbely 0:00 8 2 0.0 1 0.0 1/6 16.7
17. 2. 2024 nadstavba B Slavoj Litoměřice 31:07 25 7 70.0 3 60.0 2/2 100.0
18. 2. 2024 nadstavba B Válečníci Děčín 14:57 4 1 33.3 0 0.0 2/3 66.7
28. 2. 2024 nadstavba B BK Loko Plzeň 17:46 11 2 33.3 2 50.0 1/1 100.0
Celkem 25 434:56 280 70 57.9 26 40.6 62/94 66.0
Průměr 25 17:23 11.2 2.8 57.9 1.0 40.6 2.5/3.8 66.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BVK Holice 4 0:00 12.0 3.8 0.0 1.5 0.0 0.0/0.8 0.0 2.5
Tesla Pardubice 4 0:00 11.5 4.0 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BK Brandýs n. L. 3 0:00 14.3 4.0 0.0 1.3 0.0 2.3/4.0 58.3 1.3
Jižní Supi 3 0:00 13.0 5.0 0.0 0.7 0.0 1.0/2.3 42.9 3.0
BK Opava 2 33:23 16.0 4.0 44.4 2.0 44.4 2.0/5.5 36.4 2.0
Tygři Brno 2 30:26 15.5 4.0 40.0 1.5 33.3 3.0/4.0 75.0 2.0
Pod U17B 3 0:00 10.0 2.7 0.0 1.0 0.0 1.7/2.7 62.5 1.3
BK Pardubice 4 0:00 6.8 2.5 0.0 0.0 0.0 1.8/2.5 70.0 1.8
S.H.Počernice 2 0:00 13.0 6.5 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 2.0
Slavoj Litoměřice 1 31:07 25.0 7.0 70.0 3.0 60.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Válečníci Děčín 2 18:30 12.0 3.0 66.7 1.5 25.0 1.5/3.0 50.0 3.0
Vlci Žďár 2 0:00 11.5 3.5 0.0 1.5 0.0 0.0/0.5 0.0 2.0
BASKET Brno 2 25:40 11.0 3.0 60.0 0.5 14.3 3.5/5.5 63.6 1.5
Sokol Písek B 2 0:00 11.0 2.0 0.0 1.0 0.0 4.0/4.0 100.0 1.0
Snakes Ostrava 2 22:57 10.5 1.0 28.6 1.5 50.0 4.0/4.0 100.0 2.5
Sokol Kbely 2 0:00 9.5 2.5 0.0 0.5 0.0 3.0/6.0 50.0 2.5
NH Ostrava 2 24:07 9.5 3.5 58.3 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 2.0
Sokol pražský 1 29:51 16.0 4.0 44.4 1.0 50.0 5.0/9.0 55.6 4.0
BK Opava 2 23:01 7.5 2.5 62.5 0.5 16.7 1.0/1.0 100.0 1.5
Sokol Nová Paka 1 0:00 14.0 1.0 0.0 3.0 0.0 3.0/5.0 60.0 5.0
PCE 2 23:00 6.5 2.5 25.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
BASKET Brno 1 21:04 12.0 3.0 100.0 2.0 50.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 4 11:07 2.8 1.0 57.1 0.3 14.3 0.0/0.0 0.0 0.3
Pří 2 0:00 5.5 1.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
SLUNETA Ústí n.L. 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Nymburk 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Loko Plzeň 1 17:46 11.0 2.0 33.3 2.0 50.0 1.0/1.0 100.0 3.0
PORG Basket 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
Loko Plzeň B 1 0:00 10.0 1.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BA Young Diamonds 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BK Loko Plzeň 2 8:31 4.0 0.5 50.0 1.0 66.7 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 4 0:00 2.0 0.8 0.0 0.0 0.0 0.5/1.3 40.0 0.5
Válečníci Děčín 1 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava 2 19:19 3.5 1.5 60.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 3 17:18 2.0 1.0 42.9 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 2.3
Radotínský SK 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
VYS 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Vlci Žďár 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Královští Sokoli 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Pražský 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Nymburk 2 6:34 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Písek 2 6:39 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
NH Ostrava 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Kbely 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Válečníci Děčín 1 10:24 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Grizzlies Plzeň 2 6:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
GBA Lions Jindřichův Hradec 2 1:31 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -