Matouš Fuxa

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 19 let
Výška
185 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
295
Procento vítězství
62%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 mladší minižactvo U12 - skupina F1 BK Pelhřimov 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - skupina F1 BK Pelhřimov 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - kvalifikace hochů BK Pelhřimov 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2012/13 starší minižactvo U13 - skupina C BK Pelhřimov 2 - 3.0 1.5 0 0/0 0.0 - -
2012/13 mladší minižactvo U12 - skupina B BK Pelhřimov 6 - 2.2 1 0 0.2/0.3 50.0 - -
2012/13 nejmladší minižactvo U11 - skupina B BK Pelhřimov 7 - 8.4 4 0 0.4/2.3 18.8 - -
2012/13 mladší minižactvo U12 - skupina F1 BK Pelhřimov 3 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2012/13 nejmladší minižactvo U11 - skupina F1 BK Pelhřimov 12 - 7.8 3.5 0 0.8/2.3 35.7 - -
2013/14 starší minižactvo + U14 a ml. žákyně - skupina A BK Sojky Pelhřimov 6 - 2.2 1 0 0.2/0.7 25.0 - -
2013/14 mladší minižactvo U12 - skupina C BK Pelhřimov 8 - 5.3 2.4 0 0.5/1.4 36.4 - -
2013/14 starší minižactvo + U14 a ml. žákyně - nadstavba základních skupin BK Sojky Pelhřimov 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 starší minižactvo + U14 a ml. žákyně - Skupina F1 BK Sojky Pelhřimov 4 - 2.8 1.3 0 0.3/0.5 50.0 - -
2013/14 mladší minižactvo U12 - nadstavba základních skupin BK Pelhřimov 2 - 5.5 2 0 1.5/3 50.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - o postup na NF BK Pelhřimov 2 - 3.0 1 0 1/3 33.3 - -
2013/14 mladší minižactvo U12 - Skupina F1 BK Pelhřimov 6 - 7.0 2.8 0 1.3/2.5 53.3 - -
2014/15 žáci U15 - skupina C BK Pelhřimov 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina C BK Pelhřimov 10 - 2.7 1.1 0 0.5/1.4 35.7 - -
2014/15 starší minižactvo U13 - základní skupina C I Sojky Pelhřimov 4 - 10.5 4 0 2.5/3.8 66.7 - -
2014/15 starší minižactvo U13 - základní skupina C II Sojky Pelhřimov 4 - 8.5 3.5 0 1.5/2.5 60.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - liga sk. B BK Pelhřimov 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - kvalifikace o P-MČ BK Sojky Pelhřimov 2 - 11.0 4.5 0 2/4 50.0 - -
2014/15 starší minižactvo U13 - F1 (o 1. - 3. místo) Sojky Pelhřimov 5 - 5.6 2.8 0 0/0.4 0.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - předkolo D BK Sojky Pelhřimov 3 - 1.3 0.3 /0.3 0 0.7/2 33.3 1.0 -1.0
2014/15 starší minižáci U13 - MČR-skupina A BK Sojky Pelhřimov 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 2.0 -2.0
2014/15 starší minižáci U13 - MČR o 5. - 8. místo BK Sojky Pelhřimov 1 - 2.0 1 /1 0 0/1 0.0 - 1.0
2015/16 kadeti U17 - skupina B BK Pelhřimov 1 - 11.0 4 0 3/4 75.0 - -
2015/16 žáci U15 - základní skupina B BK Pelhřimov 9 - 3.2 1.4 /1.4 0.1 0/0.2 0.0 0.8 2.4
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina A BK Pelhřimov 18 - 4.1 1.9 /1.9 0 0.2/0.6 36.4 1.3 2.5
2015/16 žáci U15 - liga sk. B BK Pelhřimov 11 - 4.0 1.5 /1.5 0.3 0.1/0.4 25.0 0.8 2.9
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR C BK Pelhřimov 3 - 5.0 1.7 /1.7 0 1.7/2 83.3 0.7 3.7
2015/16 mladší žáci U14 - MČR skupina A BK Pelhřimov 3 10.7 1.7 0.7 /1.3 0 0.3/0.7 50.0 0.7 1.0
2015/16 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo BK Pelhřimov 2 4.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -0.5
2016/17 žáci U15 - Skupina B Lions J. Hradec 11 - 3.4 1.2 /1.2 0.3 0.2/0.6 28.6 0.8 2.1
2016/17 kadeti U17 - skupina A BK Pelhřimov 9 - 3.1 0.8 0.4 0.2/0.4 50.0 - -
2016/17 žáci U15 - Extraliga Lions J. Hradec 15 - 2.9 0.7 /0.7 0.3 0.6/1 60.0 1.5 1.1
2016/17 kadeti U17 - play-out A BK Pelhřimov 5 - 5.6 1 0.8 1.2/2.4 50.0 - -
2016/17 žáci U15 - MČR skupina B Lions J. Hradec 3 12.0 2.3 0.3 /2.3 0.3 0.7/1.3 50.0 1.7 -1.3
2016/17 žáci U15 - MČR o 5. - 8. místo Lions J. Hradec 2 10.0 1.0 0 /1 0 1/1 100.0 1.0 -
2017/18 junioři U19 - skupina B BC Vysočina 14 - 2.9 1 0.1 0.6/1.4 47.4 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina B BK Pelhřimov 12 - 8.5 2.4 0.4 2.4/3.6 67.4 - -
2017/18 junioři U19 - play-out B BC Vysočina 10 - 5.4 1.3 0.7 0.7/1.3 53.8 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out B BK Pelhřimov 10 - 13.8 4.1 1.4 1.4/2.5 56.0 - -
2018/19 junioři U19 - skupina B BC Vysočina 1 - 11.0 4 1 0/0 0.0 - -
2018/19 muži - základní část BK Pelhřimov 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina B BK Pelhřimov 13 - 12.1 4 0.9 1.3/2.4 54.8 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out B BK Pelhřimov 8 - 11.8 4.1 0.9 0.9/1.8 50.0 - -
2019/20 junioři U19 - skupina B BK Pelhřimov 8 - 6.4 2.1 0.5 0.6/1.4 45.5 - -
2019/20 muži - základní část BK Pelhřimov 7 - 10.0 3 0.7 1.9/2.6 72.2 - -
2019/20 junioři U19 - play-out B BK Pelhřimov 6 - 9.7 2.2 1.5 0.8/1.7 50.0 - -
2020/21 muži - Skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 2 6.0 2.5 0.5 /0.5 0.5 0/0 0.0 2.0 -0.5
2020/21 junioři U19 - skupina B Sojky Pelhřimov 1 - 15.0 3 3 0/0 0.0 - -
2021/22 muži - skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 2 1.5 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2021/22 muži - Základní část BK Pelhřimov 2 - 11.5 3.5 1.5 0/0.5 0.0 - -
Průměr za kariéru 26.0 0.4 5.6 2.0 0.3 0.7/1.4 154.9 1.4 0.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
2B body 4 Spartak Kaplice 9. 10. 2021
3B body 2 Spartak Kaplice 9. 10. 2021
Body 14 Spartak Kaplice 9. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 Nym 13. 1. 2018 2017/18
2B body 10 BK Tábor h 23. 3. 2013 2012/13
3B body 4 Královští Sokoli 28. 3. 2018 2017/18
Obranné doskoky 2 Lokomotiva Plzeň 11. 10. 2015 2015/16
Útočné doskoky 1 ŠSK Slaný 7. 11. 2015 2015/16
Doskoky celkem 3 Sokol Pražský 18. 5. 2017 2016/17
Body 25 Nym 13. 1. 2018 2017/18
Užitečnost 17 BK Žďár n. S. 31. 10. 2015 2015/16
Asistence 4 BK Žďár n. S. 1. 11. 2015 2015/16
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 3B 3B % TH TH %
25. 9. 2021 Základní část BK Tábor U19 0:00 9 3 1 0.0 0/0 0
26. 9. 2021 skupina ZÁPAD USK Praha B 2:34 0 0 0 0.0 0/0 0
1. 10. 2021 skupina ZÁPAD PLZ 0:00 0 0 0 0.0 0/0 0
9. 10. 2021 Základní část Spartak Kaplice 0:00 14 4 2 0.0 0/1 0.0
Celkem 4 2:34 23 7 3 300.0 /1 0.0
Průměr 4 0:38 5.8 1.8 0.8 300.0 0.0/0.3 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BC Vysočina 9 0:00 11.7 3.4 0.0 0.8 0.0 2.4/3.4 71.0 2.3
Královští Sokoli 7 0:00 10.0 2.6 0.0 1.3 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Lions J. Hradec 11 0:00 4.8 1.8 0.0 0.0 0.0 1.2/2.2 54.2 1.3
BK Tábor 8 0:00 6.1 2.9 0.0 0.0 0.0 0.4/1.0 37.5 0.4
BC Kolín 6 0:00 7.7 2.2 0.0 0.5 0.0 1.8/2.7 68.8 2.3
Vlci Žďár 4 0:00 10.3 3.8 0.0 0.8 0.0 0.5/2.3 22.2 2.0
Královští Sokoli 5 0:00 8.0 2.2 0.0 0.8 0.0 1.2/1.4 85.7 3.0
Pod U17B 2 0:00 19.5 6.0 0.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Spartak Kaplice 3 0:00 12.7 4.3 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.7
Lions J. Hradec 5 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.6 62.5 1.2
BK Cc Aldast Strakonice d. 4 0:00 8.3 3.8 0.0 0.0 0.0 0.8/2.8 27.3 1.3
Jižní Supi 4 0:00 7.5 2.0 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Sršni Písek 6 0:00 4.8 2.2 0.0 0.0 0.0 0.5/1.3 37.5 0.8
BK Tábor 2 0:00 10.0 2.0 0.0 1.0 0.0 3.0/3.5 85.7 2.5
Loko Trutnov 4 0:00 4.8 1.3 0.0 0.5 0.0 0.8/1.5 50.0 1.0
Synthesia Pardubice 3 5:39 6.0 1.0 50.0 1.0 75.0 1.0/2.0 50.0 0.3
BC Vysočina 3 0:00 6.0 1.7 0.0 0.7 0.0 0.7/1.3 50.0 3.3
Tigers Č. Budějovice 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Sokol Pražský 3 4:07 5.7 1.7 71.4 0.3 50.0 1.3/1.7 80.0 1.0
BK Strakonice d. 3 0:00 5.3 2.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 2.3
BSK - Jižní Supi 3 0:00 5.3 2.0 0.0 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 1.0
Tesla Pardubice 4 0:00 3.8 1.0 0.0 0.5 0.0 0.3/1.0 25.0 1.0
Sokol Písek 2 0:00 6.5 3.0 100.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
BK Strakonice d. 3 0:00 4.3 1.7 0.0 0.0 0.0 1.0/2.3 42.9 0.7
Lions J. Hradec 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
TB Č. Budějovice C 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Lions J. Hradec 4 0:00 2.8 0.5 0.0 0.5 0.0 0.3/1.5 16.7 0.5
BARoun.l. U17B 2 0:00 5.0 0.0 0.0 1.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BK Tábor U19 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BC Benešov 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Lions J. Hradec 2 0:00 4.5 2.0 100.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
Sršni Písek B 4 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 0.5
Kanonýři Josefov 4 0:00 2.3 0.5 0.0 0.3 0.0 0.5/1.0 50.0 1.3
Slavoj Litoměřice 2 0:00 3.5 0.0 0.0 1.0 100.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BK Opava 4 2:10 1.8 0.5 50.0 0.3 100.0 0.0/0.0 0.0 0.8
Sokol Pražský 2 0:00 3.5 1.5 100.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 2.5
BK Klatovy 1 0:00 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Synthesia Pardubice 4 4:50 1.5 0.5 66.7 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 0.3
BSK Č. Budějovice 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Vyšehrad 2 0:00 3.0 1.5 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BK Klatovy 2 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Legends Č. Budějovice 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
USK Praha 1 0:00 6.0 2.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Sokol Vyšehrad 2 0:00 3.0 1.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava 1 0:00 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Pelhřimov 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 0.5
Basket Poděbrady 1 0:00 5.0 1.0 100.0 1.0 100.0 0.0/1.0 0.0 1.0
USK Praha 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Klatovy 2 0:00 2.0 0.0 0.0 0.5 100.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Tigers Č. Budějovice 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
Slavoj Litoměřice 1 6:01 3.0 0.0 0.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Opava 2 2:20 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Královští Sokoli 1 0:00 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
BCM Orli Prostějov 3 5:55 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 2.0
Snakes Ostrava 2 0:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
PLZ 2 2:47 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta Praha 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavia Kroměříž 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SAM Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Žďár n. S. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sršni Písek 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Kolín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
USK Praha B 1 2:34 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -