2. liga mužů

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 3
TJ Sokol Kbely
Sokol Vyšehrad
10. 12. 2023
16:00
Sportovní hala Kbely Veronika Vávrová
Jan Matulka
69
105
20
19
39
44
53
76
Review
skupina A 1. kolo 1
GBA Sojky Pelhřimov
BC Vysočina
9. 12. 2023
17:00
Městská sportovní hala Dennis Billík
Petr Havlíček
68
74
10
22
26
38
46
57
Review
skupina A 1. kolo 5
BC Benešov
Tigers Basketball České Budějovice
9. 12. 2023
17:00
SH Benešov Dominik Kočovský
Michal Dub
69
58
16
15
27
30
55
46
Review
skupina A 1. kolo 6
Sokol Písek Sršni B
BK Příbram 2000
9. 12. 2023
17:30
Sportovní hala Sokol Jakub Petrák
Albert Jilg
109
47
27
4
49
14
83
28
Review
skupina A 1. kolo 4
BK Lokomotiva Plzeň B
SKB Rokycany
9. 12. 2023
18:00
SH Plzeň - hala č.4 Rudolf Salvetr
Martin Kozel
72
78
19
15
38
35
56
55
Review
skupina A 2. kolo 11
TJ Sokol Kbely
BK Lokomotiva Plzeň B
16. 9. 2023
15:00
Sportovní hala Kbely Michal Kult
Roman Kejklíček
69
66
13
19
36
29
53
50
Review
skupina A 2. kolo 12
Sokol Vyšehrad
SKB Rokycany
16. 9. 2023
15:00
Sokolovna Vyšehrad Dominik Kočovský
Jan Hejnic
79
68
26
13
42
30
65
53
Review
skupina A 2. kolo 7
GBA Sojky Pelhřimov
Sokol Písek Sršni B
16. 9. 2023
17:30
SH Pelhřimov Michal Dub
Albert Jilg
74
68
22
17
35
39
48
53
Review
skupina A 2. kolo 9
BK Klatovy
BC Benešov
16. 9. 2023
18:00
SH BK Klatovy Jakub Petrák
Jan Neubauer
59
79
15
18
29
40
40
71
Review
skupina A 2. kolo 10
BK Jiskra Domažlice
Tigers Basketball České Budějovice
16. 9. 2023
18:00
Městská sportovní hala Martin Kozel
Lukáš Kalabza
78
74
18
19
33
41
59
53
70
70
Review
skupina A 2. kolo 8
BC Vysočina
BK Příbram 2000
16. 9. 2023
19:00
Hala SMJ Jihlava Martin Veis
Petr Havlíček
105
57
24
9
53
32
81
45
Review
skupina A 3. kolo 16
BK Jiskra Domažlice
BC Benešov
17. 9. 2023
10:00
Městská sportovní hala Martin Kozel
Lukáš Kalabza
92
51
25
20
43
30
64
48
Review
skupina A 3. kolo 15
BK Klatovy
Tigers Basketball České Budějovice
17. 9. 2023
11:00
SH BK Klatovy Jakub Petrák
Jan Neubauer
67
74
23
21
47
38
57
57
Review
skupina A 3. kolo 14
BC Vysočina
Sokol Písek Sršni B
17. 9. 2023
12:00
Hala SMJ Jihlava Tomáš Tejček
Petr Jakubík
58
71
16
28
37
45
51
56
Review
skupina A 3. kolo 13
GBA Sojky Pelhřimov
BK Příbram 2000
17. 9. 2023
13:00
SH Pelhřimov Michal Dub
Albert Jilg
106
67
24
23
58
31
84
49
Review
skupina A 3. kolo 18
Sokol Vyšehrad
BK Lokomotiva Plzeň B
17. 9. 2023
13:30
Sokolovna Vyšehrad Jan Hejnic
Martin Buršík
72
56
19
19
34
33
62
44
Review
skupina A 3. kolo 17
TJ Sokol Kbely
SKB Rokycany
17. 9. 2023
15:00
Sportovní hala Kbely Roman Kejklíček
Michal Kocián
84
71
20
21
41
46
62
58
Review
skupina A 4. kolo 19
Sokol Písek Sršni B
BK Lokomotiva Plzeň B
30. 9. 2023
17:00
Hala Elim Jonáš Kavan
Roman Kejklíček
89
72
22
22
45
44
71
63
Review
skupina A 4. kolo 24
BC Vysočina
BK Jiskra Domažlice
30. 9. 2023
17:00
Hala SMJ Jihlava Michal Škaroupka
Marek Vaníček
81
72
24
21
41
42
57
51
Review
skupina A 4. kolo 20
BK Příbram 2000
SKB Rokycany
30. 9. 2023
18:00
ZŠ Březové Hory Jan Jeřáb
Ondřej Svejkovský
72
69
14
10
30
31
45
47
Review
skupina A 4. kolo 22
Tigers Basketball České Budějovice
Sokol Vyšehrad
30. 9. 2023
18:00
SH ZŠ Kubatova Petr Havlíček
Michal Dub
88
71
28
22
51
41
67
49
Review
skupina A 4. kolo 23
GBA Sojky Pelhřimov
BK Klatovy
30. 9. 2023
18:00
SH Pelhřimov Petr Mynarčík
Michal Kubeš
77
60
22
18
45
29
60
42
Review
skupina A 4. kolo 21
BC Benešov
TJ Sokol Kbely
30. 9. 2023
19:00
SH Benešov Dennis Billík
Jakub Petrák
77
58
13
11
40
33
61
47
Review
skupina A 5. kolo 30
BC Vysočina
BK Klatovy
1. 10. 2023
10:00
Hala SMJ Jihlava Michal Škaroupka
Jan Bráblík
93
52
21
23
50
30
72
43
Review
skupina A 5. kolo 29
GBA Sojky Pelhřimov
BK Jiskra Domažlice
1. 10. 2023
11:00
SH Pelhřimov Petr Mynarčík
Michal Kubeš
98
81
31
25
57
36
82
60
Review
skupina A 5. kolo 26
BK Příbram 2000
BK Lokomotiva Plzeň B
1. 10. 2023
13:00
ZŠ Březové Hory Lukáš Ulrych
Ondřej Svejkovský
81
75
24
20
44
38
67
59
Review
skupina A 5. kolo 28
Tigers Basketball České Budějovice
TJ Sokol Kbely
1. 10. 2023
13:00
SH ZŠ Kubatova Petr Havlíček
Michal Dub
83
68
26
22
47
38
67
58
Review
skupina A 5. kolo 25
Sokol Písek Sršni B
SKB Rokycany
1. 10. 2023
14:00
Hala Elim Jan Renc
Roman Kejklíček
101
69
24
17
56
35
75
52
Review
skupina A 5. kolo 27
BC Benešov
Sokol Vyšehrad
1. 10. 2023
15:00
SH Benešov Veronika Vávrová
Lucie Peterková
69
88
14
19
33
41
52
70
Review
skupina A 6. kolo 31
BK Klatovy
Sokol Písek Sršni B
14. 10. 2023
16:00
SH BK Klatovy Jiří Jodl
Michal Kuncl
54
100
9
28
23
59
34
89
Review
skupina A 6. kolo 33
TJ Sokol Kbely
GBA Sojky Pelhřimov
14. 10. 2023
17:30
Sportovní hala Kbely Štěpán Pokorný
Marek Vošahlík
78
81
22
25
45
46
67
62
Review
skupina A 6. kolo 34
Sokol Vyšehrad
BC Vysočina
14. 10. 2023
17:30
Sokolovna Vyšehrad Jan Baloun
Klaudia Aleksandra Karwowska
71
70
16
12
29
32
52
55
Review
skupina A 6. kolo 32
BK Jiskra Domažlice
BK Příbram 2000
14. 10. 2023
18:00
Městská sportovní hala Lucie Peterková
Pavel Podhůrský
94
64
28
15
50
30
69
50
Review
skupina A 6. kolo 36
SKB Rokycany
Tigers Basketball České Budějovice
14. 10. 2023
18:00
Sportovní hala SKB Petr Havlíček
Ondřej Koc
64
69
12
18
33
30
50
52
Review
skupina A 6. kolo 35
BK Lokomotiva Plzeň B
BC Benešov
14. 10. 2023
18:30
SH Plzeň - hala č.4 Matěj Barták
František Syrovátka
81
66
26
19
47
30
66
47
Review
skupina A 7. kolo 38
BK Jiskra Domažlice
Sokol Písek Sršni B
15. 10. 2023
10:00
Městská sportovní hala Lucie Peterková
Pavel Podhůrský
69
81
21
25
42
51
60
64
Review
skupina A 7. kolo 37
BK Klatovy
BK Příbram 2000
15. 10. 2023
11:00
SH BK Klatovy Jiří Jodl
Michal Kuncl
46
82
16
15
21
42
32
65
Review
skupina A 7. kolo 40
Sokol Vyšehrad
GBA Sojky Pelhřimov
15. 10. 2023
14:30
Sokolovna Vyšehrad Michal Scholze
Michaela Scholzová
76
73
20
15
36
39
50
56
Review
skupina A 7. kolo 41
BK Lokomotiva Plzeň B
Tigers Basketball České Budějovice
15. 10. 2023
15:00
SH Plzeň - hala č.4 Jiří Jodl
Michal Kuncl
107
70
25
24
54
32
84
39
Review
skupina A 7. kolo 42
SKB Rokycany
BC Benešov
15. 10. 2023
15:30
Sportovní hala SKB Petr Havlíček
Ondřej Koc
97
59
21
20
45
38
71
47
Review
skupina A 7. kolo 39
TJ Sokol Kbely
BC Vysočina
15. 10. 2023
16:00
Sportovní hala Kbely Jakub Kec
Pavel Bohata
56
74
14
18
28
34
44
51
Review
skupina A 8. kolo 44
BK Příbram 2000
Tigers Basketball České Budějovice
4. 11. 2023
17:00
ZŠ Březové Hory Roman Kejklíček
Ondřej Koc
89
80
26
21
49
39
71
59
Review
skupina A 8. kolo 46
BC Vysočina
SKB Rokycany
4. 11. 2023
17:00
Hala SMJ Jihlava Petr Mynarčík
Marek Vaníček
63
53
17
14
32
25
43
46
Review
skupina A 8. kolo 45
GBA Sojky Pelhřimov
BK Lokomotiva Plzeň B
4. 11. 2023
18:00
SH Pelhřimov Robin Petrák
Michal Škaroupka
112
52
35
14
51
30
86
40
Review
skupina A 8. kolo 48
BK Jiskra Domažlice
Sokol Vyšehrad
4. 11. 2023
18:00
Městská sportovní hala Rudolf Salvetr
Michal Kuncl
93
72
26
19
51
39
77
52
Review
skupina A 8. kolo 43
Sokol Písek Sršni B
BC Benešov
4. 11. 2023
19:00
STARZ aréna Jan Musil
Pavel Šenk
80
83
28
27
47
53
70
69
Review
skupina A 9. kolo 54
BK Jiskra Domažlice
TJ Sokol Kbely
5. 11. 2023
10:00
Městská sportovní hala Rudolf Salvetr
Michal Kuncl
86
78
23
27
45
48
70
54
Review
skupina A 9. kolo 51
GBA Sojky Pelhřimov
SKB Rokycany
5. 11. 2023
11:00
SH Pelhřimov Robin Petrák
Michal Škaroupka
99
62
23
12
50
29
74
48
Review
skupina A 9. kolo 52
BC Vysočina
BK Lokomotiva Plzeň B
5. 11. 2023
11:00
Hala SMJ Jihlava Petr Mynarčík
Marek Vaníček
74
75
12
13
33
39
42
60
Review
skupina A 9. kolo 50
BK Příbram 2000
BC Benešov
5. 11. 2023
12:00
ZŠ Březové Hory Roman Kejklíček
Ondřej Koc
95
86
28
30
41
49
68
63
Review
skupina A 9. kolo 49
Sokol Písek Sršni B
Tigers Basketball České Budějovice
3. 11. 2023
19:00
Sportovní hala Sokol Jiří Jodl
Pavel Podhůrský
85
79
12
20
43
38
61
62
Review
skupina A 10. kolo 58
SKB Rokycany
BK Jiskra Domažlice
18. 11. 2023
17:00
Sportovní hala SKB Dominik Kočovský
Pavel Šenk
83
71
17
11
26
32
57
48
Review
skupina A 10. kolo 56
Sokol Vyšehrad
BK Příbram 2000
18. 11. 2023
17:30
Sokolovna Vyšehrad Jakub Kec
Jan Hošek
89
63
24
13
53
27
64
45
Review
skupina A 10. kolo 60
Tigers Basketball České Budějovice
BC Vysočina
18. 11. 2023
18:00
SH ZŠ Kubatova Jan Baloun
Ondřej Koc
98
86
23
22
45
38
75
56
Review
skupina A 10. kolo 59
BC Benešov
GBA Sojky Pelhřimov
18. 11. 2023
19:00
SH Benešov Petr Blahout
Jan Neubauer
80
59
29
15
44
27
67
45
Review
skupina A 10. kolo 55
TJ Sokol Kbely
Sokol Písek Sršni B
18. 11. 2023
20:00
Sportovní hala Kbely Štěpán Pokorný
Ondřej Svejkovský
57
98
15
28
35
48
47
72
Review
skupina A 11. kolo 66
Tigers Basketball České Budějovice
GBA Sojky Pelhřimov
19. 11. 2023
10:00
SH ZŠ Kubatova Petr Havlíček
Ondřej Koc
86
94
21
20
43
47
68
65
Review
skupina A 11. kolo 65
BC Benešov
BC Vysočina
19. 11. 2023
11:00
SH Benešov Michal Tesař
Jan Neubauer
66
74
16
20
32
39
52
56
Review
skupina A 11. kolo 62
Sokol Vyšehrad
Sokol Písek Sršni B
19. 11. 2023
13:30
Sokolovna Vyšehrad Petr Hruša
Dominik Výborný
90
78
23
19
45
43
71
68
Review
skupina A 11. kolo 63
BK Lokomotiva Plzeň B
BK Jiskra Domažlice
19. 11. 2023
15:00
SH Plzeň - hala č.4 Jiří Jodl
Michal Kuncl
84
82
28
21
44
44
70
61
Review
skupina A 11. kolo 61
TJ Sokol Kbely
BK Příbram 2000
19. 11. 2023
16:30
Sportovní hala Kbely Jan Jeřáb
Pavel Bohata
74
73
21
17
45
36
59
55
Review
skupina A 12. kolo 67
BC Vysočina
GBA Sojky Pelhřimov
10. 12. 2023
10:00
Hala SMJ Jihlava Jan Bráblík
Michal Kubeš
71
83
13
23
37
58
57
66
Review
skupina A 12. kolo 72
BK Příbram 2000
Sokol Písek Sršni B
10. 12. 2023
11:00
ZŠ Březové Hory Petr Blahout
Lucie Peterková
77
88
13
26
41
47
55
73
Review
skupina A 12. kolo 70
SKB Rokycany
BK Lokomotiva Plzeň B
10. 12. 2023
11:30
Sportovní hala SKB Jonáš Kavan
Jakub Hejduk
71
56
18
9
30
24
55
44
Review
skupina A 12. kolo 71
Tigers Basketball České Budějovice
BC Benešov
10. 12. 2023
12:00
SH ZŠ Kubatova Michal Kuncl
Martin Kozel
84
63
29
10
42
27
61
49
Review
skupina A 12. kolo 69
Sokol Vyšehrad
TJ Sokol Kbely
9. 12. 2023
17:00
Sokolovna Vyšehrad Petr Znamínko
Lucie Peterková
93
53
23
20
42
30
69
37
Review
skupina A 13. kolo 74
Sokol Písek Sršni B
BC Vysočina
6. 1. 2024
13:30
Sportovní hala Sokol Jonáš Kavan
František Syrovátka
83
77
20
18
40
43
61
59
Review
skupina A 13. kolo 73
BK Příbram 2000
GBA Sojky Pelhřimov
6. 1. 2024
17:00
ZŠ Březové Hory Lucie Peterková
Matěj Barták
78
127
18
28
49
60
62
99
Review
skupina A 13. kolo 76
BC Benešov
BK Jiskra Domažlice
6. 1. 2024
17:00
SH Benešov Pavel Bohata
Michal Dub
69
62
21
15
29
24
48
43
Review
skupina A 13. kolo 78
BK Lokomotiva Plzeň B
Sokol Vyšehrad
6. 1. 2024
19:00
SH Plzeň - hala č.4 Pavel Podhůrský
Petr Havlíček
65
64
24
22
38
34
51
54
Review
skupina A 13. kolo 77
SKB Rokycany
TJ Sokol Kbely
6. 1. 2024
19:30
Sportovní hala SKB Jan Musil
Dennis Billík
86
61
17
16
40
27
62
40
Review
skupina A 14. kolo 83
BK Lokomotiva Plzeň B
TJ Sokol Kbely
7. 1. 2024
09:30
SH Plzeň - hala č.4 Lucie Peterková
Pavel Podhůrský
112
73
27
26
55
42
83
57
Review
skupina A 14. kolo 82
Tigers Basketball České Budějovice
BK Jiskra Domažlice
7. 1. 2024
10:00
SH ZŠ Kubatova Petr Havlíček
Pavel Matys
91
93
22
28
49
51
70
64
Review
skupina A 14. kolo 80
BK Příbram 2000
BC Vysočina
7. 1. 2024
12:00
ZŠ Březové Hory Tomáš Linhart
Matěj Barták
47
97
12
26
27
52
41
76
Review
skupina A 14. kolo 79
Sokol Písek Sršni B
GBA Sojky Pelhřimov
7. 1. 2024
15:00
Sportovní hala Sokol Jonáš Kavan
František Syrovátka
63
75
17
15
38
38
45
56
Review
skupina A 14. kolo 84
SKB Rokycany
Sokol Vyšehrad
7. 1. 2024
17:00
Sportovní hala SKB Rudolf Salvetr
Jiří Jodl
71
93
18
26
36
49
53
61
Review
skupina A 15. kolo 87
Sokol Vyšehrad
BC Benešov
20. 1. 2024
15:00
Sokolovna Vyšehrad Lukáš Kalabza
Jan Hejnic
89
70
24
19
41
37
67
48
Review
skupina A 15. kolo 85
SKB Rokycany
Sokol Písek Sršni B
20. 1. 2024
17:30
Sportovní hala SKB Lucie Peterková
Dennis Billík
90
91
23
31
45
54
71
72
Review
skupina A 15. kolo 86
BK Lokomotiva Plzeň B
BK Příbram 2000
20. 1. 2024
18:00
SH Plzeň - hala č.4 Pavel Bohata
Michal Horník
105
58
32
17
60
30
82
49
Review
skupina A 15. kolo 88
TJ Sokol Kbely
Tigers Basketball České Budějovice
20. 1. 2024
18:00
ZŠ Albrechtická Michal Perlík
Tomáš Linhart
77
70
15
19
36
37
61
53
Review
skupina A 15. kolo 89
BK Jiskra Domažlice
GBA Sojky Pelhřimov
20. 1. 2024
18:00
Městská sportovní hala Pavel Podhůrský
Michal Kuncl
83
80
19
23
42
37
57
62
Review
skupina A 16. kolo 91
BK Lokomotiva Plzeň B
Sokol Písek Sršni B
21. 1. 2024
10:00
SH Plzeň - hala č.4 Pavel Bohata
Michal Horník
98
90
26
19
52
50
74
63
Review
skupina A 16. kolo 96
BK Jiskra Domažlice
BC Vysočina
21. 1. 2024
10:00
Městská sportovní hala Rudolf Salvetr
Pavel Podhůrský
75
60
26
16
44
23
63
42
Review
skupina A 16. kolo 92
SKB Rokycany
BK Příbram 2000
21. 1. 2024
10:30
Sportovní hala SKB Lucie Peterková
Roman Kejklíček
104
52
19
15
40
26
69
43
Review
skupina A 16. kolo 94
Sokol Vyšehrad
Tigers Basketball České Budějovice
21. 1. 2024
11:00
Sokolovna Vyšehrad Lukáš Kalabza
Jan Hejnic
62
64
14
15
29
29
47
52
Review
skupina A 16. kolo 93
TJ Sokol Kbely
BC Benešov
21. 1. 2024
16:00
Sportovní hala Kbely Martin Kučírek
Jan Matulka
85
68
24
8
48
20
65
44
Review
skupina A 17. kolo 98
Sokol Písek Sršni B
BK Jiskra Domažlice
10. 2. 2024
10:30
Sportovní hala Sokol Michal Horník
Štěpán Beran
84
73
22
9
43
29
57
55
Review
skupina A 17. kolo 101
Tigers Basketball České Budějovice
BK Lokomotiva Plzeň B
10. 2. 2024
16:00
SH ZŠ Kubatova Pavel Šenk
Jakub Hejduk
76
72
16
15
30
46
53
60
Review
skupina A 17. kolo 99
BC Vysočina
TJ Sokol Kbely
10. 2. 2024
17:00
Hala SMJ Jihlava Michal Kubiš
Michal Kubeš
72
63
17
24
36
30
59
49
Review
skupina A 17. kolo 100
GBA Sojky Pelhřimov
Sokol Vyšehrad
10. 2. 2024
17:00
SH Pelhřimov Michal Škaroupka
Aleš Chlup
71
85
13
17
29
39
49
59
Review
skupina A 17. kolo 102
BC Benešov
SKB Rokycany
10. 2. 2024
17:00
SH Benešov Petr Havlíček
Ondřej Koc
88
66
24
15
42
39
68
58
Review
skupina A 18. kolo 105
GBA Sojky Pelhřimov
TJ Sokol Kbely
11. 2. 2024
11:00
SH Pelhřimov Michal Škaroupka
Aleš Chlup
82
75
26
14
47
23
69
46
Review
skupina A 18. kolo 106
BC Vysočina
Sokol Vyšehrad
11. 2. 2024
11:00
Hala SMJ Jihlava Michal Kubiš
Michal Kubeš
70
75
23
29
40
40
60
52
Review
skupina A 18. kolo 107
BC Benešov
BK Lokomotiva Plzeň B
11. 2. 2024
11:00
SH Benešov Jan Neubauer
Ondřej Koc
72
85
22
19
43
38
53
56
Review
skupina A 18. kolo 108
Tigers Basketball České Budějovice
SKB Rokycany
11. 2. 2024
11:00
SH ZŠ Kubatova Pavel Šenk
Jakub Hejduk
71
73
24
17
41
31
62
52
Review
skupina A 18. kolo 104
BK Příbram 2000
BK Jiskra Domažlice
11. 2. 2024
12:00
ZŠ Březové Hory Veronika Vávrová
Lukáš Ulrych
70
84
19
23
31
49
49
76
Review
skupina A 19. kolo 114
TJ Sokol Kbely
BK Jiskra Domažlice
2. 3. 2024
17:30
Sportovní hala Kbely Lukáš Ulrych
Jan Hejnic
70
87
32
9
39
39
52
66
Review
skupina A 19. kolo 109
Tigers Basketball České Budějovice
Sokol Písek Sršni B
2. 3. 2024
18:00
SH ZŠ Kubatova Jiří Jodl
Michal Pivovarský
79
89
27
28
41
40
56
68
Review
skupina A 19. kolo 111
SKB Rokycany
GBA Sojky Pelhřimov
2. 3. 2024
18:30
Sportovní hala SKB Marek Vošahlík
Richard Gottfried
76
85
18
17
46
39
64
68
Review
skupina A 19. kolo 110
BC Benešov
BK Příbram 2000
2. 3. 2024
19:00
SH Benešov Petr Znamínko
David Volný
103
54
25
17
49
34
76
45
Review
skupina A 19. kolo 112
BK Lokomotiva Plzeň B
BC Vysočina
2. 3. 2024
19:00
SH Plzeň - hala č.4 Michal Horník
Martin Kozel
75
73
24
12
49
41
55
61
Review
skupina A 20. kolo 116
Tigers Basketball České Budějovice
BK Příbram 2000
3. 3. 2024
09:30
SH ZŠ Kubatova Rudolf Salvetr
Petr Havlíček
87
72
25
15
49
34
70
57
Review
skupina A 20. kolo 118
SKB Rokycany
BC Vysočina
3. 3. 2024
11:30
Sportovní hala SKB Jan Jeřáb
Richard Gottfried
64
80
19
23
32
47
51
71
Review
skupina A 20. kolo 115
BC Benešov
Sokol Písek Sršni B
3. 3. 2024
12:00
SH Benešov Štěpán Pokorný
David Volný
100
58
26
11
49
20
81
40
Review
skupina A 20. kolo 117
BK Lokomotiva Plzeň B
GBA Sojky Pelhřimov
3. 3. 2024
12:30
SH Plzeň - hala č.4 Jiří Jodl
Michal Horník
82
92
26
24
39
50
54
70
Review
skupina A 20. kolo 120
Sokol Vyšehrad
BK Jiskra Domažlice
3. 3. 2024
15:00
Sokolovna Vyšehrad Michal Dub
Fedor Lysov
70
57
20
15
38
27
53
44
Review
skupina A 21. kolo 125
BC Vysočina
BC Benešov
16. 3. 2024
17:00
Hala SMJ Jihlava Michal Škaroupka
Petr Havlíček
59
63
9
16
26
32
39
57
Review
skupina A 21. kolo 121
BK Příbram 2000
TJ Sokol Kbely
16. 3. 2024
18:00
ZŠ Březové Hory Jan Musil
Lucie Peterková
75
105
17
19
40
57
57
84
Review
skupina A 21. kolo 122
Sokol Písek Sršni B
Sokol Vyšehrad
16. 3. 2024
18:00
Sportovní hala Sokol Dennis Billík
Michal Tesař
77
61
15
14
36
24
56
40
Review
skupina A 21. kolo 123
BK Jiskra Domažlice
BK Lokomotiva Plzeň B
16. 3. 2024
18:00
Městská sportovní hala Jakub Hejduk
Michal Kuncl
96
72
19
18
44
40
69
58
Review
skupina A 21. kolo 126
GBA Sojky Pelhřimov
Tigers Basketball České Budějovice
16. 3. 2024
18:00
SH Pelhřimov Martin Veis
Petr Jakubík
66
81
9
17
33
34
54
58
Review
skupina A 22. kolo 130
BK Jiskra Domažlice
SKB Rokycany
17. 3. 2024
10:00
Městská sportovní hala Pavel Podhůrský
Michal Kuncl
89
80
22
17
48
39
72
61
Review
skupina A 22. kolo 132
BC Vysočina
Tigers Basketball České Budějovice
17. 3. 2024
10:00
Hala SMJ Jihlava Michal Škaroupka
Petr Havlíček
89
62
25
16
49
34
71
41
Review
skupina A 22. kolo 128
BK Příbram 2000
Sokol Vyšehrad
17. 3. 2024
11:00
ZŠ Březové Hory Petr Blahout
Rudolf Salvetr
75
111
9
29
22
59
44
86
Review
skupina A 22. kolo 131
GBA Sojky Pelhřimov
BC Benešov
17. 3. 2024
11:00
SH Pelhřimov Martin Veis
Petr Jakubík
75
82
22
22
44
40
54
59
Review
skupina A 22. kolo 127
Sokol Písek Sršni B
TJ Sokol Kbely
17. 3. 2024
11:30
Sportovní hala Sokol Dennis Billík
Michal Tesař
89
61
25
20
45
43
61
51
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
26 Martin Roub Tesla Pardubice 27 20 1.0 29.0 6.6 4.3 3.1/4.3 71.8 1.0
Ondřej Peterka BK NAPOS Vysoká n.L. 33 28 1.0 20.6 5.5 2.6 2.0/3.3 60.4 0.7
6 Filip Tůma TJ Šumperk 27 24 1.0 22.3 7.8 0.8 4.5/7.3 61.4 3.0
00 Viktor Ivánek CZ.ACADEMY 18 28 1.0 15.1 2.2 3.1 1.3/2.0 0.0* 0.8
16 Jan Srna Sokol Žižkov 30 24 1.0 17.3 2.4 3.8 1.1/1.5 0.0* 2.2
Vojtěch Nádeníček Slavia Kroměříž 21 22 1.0 18.6 3.8 2.5 3.6/5.5 65.8 1.3
Jan Mráz BK NAPOS Vysoká n.L. 25 24 1.0 17.0 5.4 1.6 1.4/2.0 67.3 1.2
David Šotlík Basketpoint FM 27 20 1.0 20.4 3.2 3.8 2.8/3.7 75.7 1.2
Petr Krupka Slavoj BK Litoměřice B 21 23 1.0 17.6 6.6 0.6 2.7/4.0 65.6 2.1
7 Zdeněk Wiesner TJ Šumperk 45 22 1.0 17.4 5.5 0.8 4.0/5.4 74.8 2.2
Vojtěch Toul Slavia Kroměříž 20 26 1.0 14.7 3.8 1.5 2.4/3.0 79.7 0.6
Jiří Šoula TJ Třebíč 28 19 1.0 19.9 3.7 2.3 5.8/6.6 87.3 1.2
Michal Ornst Bra 29 17 1.0 21.4 4.8 2.6 3.9/4.7 82.5 2.0
Jakub Weig BŠ Tygři Praha 21 18 1.0 19.7 4.0 3.2 2.2/3.4 64.5 2.1
Ondřej Zajíček VYS 22 24 1.0 14.8 2.0 2.8 2.4/3.7 64.8 1.8
Roman Zachrla Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 37 19 1.0 17.9 3.3 2.9 2.5/3.4 73.8 1.4
Petr Kolář Válečníci Děčín 19 26 1.0 13.0 1.4 3.0 1.1/1.4 0.0* 1.8
Jakub Nosek OLM 23 20 1.0 17.0 3.9 2.2 2.7/3.4 79.1 1.8
Boris Vítkovič SK Basket RENOCAR 27 27 1.0 12.5 1.7 2.8 0.8/1.0 0.0* 1.1
Lukáš Kosík KolB 22 22 1.0 15.3 3.9 1.9 1.8/3.6 48.8 1.9
Josef Pokorný Sluneta USK Ústí n.L. 24 24 1.0 13.9 3.3 1.9 1.6/2.8 59.1 2.1
Michal Semerád Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 35 21 1.0 15.9 3.1 2.0 3.6/5.0 73.1 2.2
Vojtěch Růžek SK Basket RENOCAR 26 28 1.0 11.8 3.0 1.1 2.5/3.3 75.8 2.8
6 Daniel Szarowski SK Žabovřesky 24 19 1.0 17.2 2.6 2.9 3.1/3.5 88.1 1.3
Jiří Bubák BK Vlci Žďár 40 21 1.0 15.5 6.1 0.0 3.3/4.0 82.4 2.6
Petr Škvára BK Hladnov 22 18 1.0 18.1 4.7 2.1 2.3/3.9 58.6 1.9
Luboš Mikolášek Sokol Písek B 25 24 1.0 13.4 4.4 0.7 2.5/4.0 62.5 3.3
Michal Sedlák Sluneta USK Ústí n.L. 25 24 1.0 13.3 0.9 3.5 0.8/1.0 0.0* 1.6
Vítězslav Rygl SK Žabovřesky 22 22 1.0 14.5 3.5 1.9 1.8/3.1 57.4 2.0
Pavel Veselý Loko Plzeň B 30 24 1.0 13.2 5.5 0.4 1.0/1.7 0.0* 2.0
Tomáš Sýkora CBU 21 19 1.0 16.6 3.3 1.7 4.9/6.1 80.9 3.4
Zdeněk Šebela Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 37 19 1.0 16.5 5.9 0.3 3.7/5.6 66.4 3.1
6 Jiří Paidar Jiskra Domažlice 18 19 1.0 16.2 4.3 1.5 3.0/4.3 70.4 2.3
Miroslav Dvířka SKB Rokycany 40 20 1.0 15.4 3.5 1.9 2.8/3.9 72.7 2.2
8 Jakub Blažek Sokol Karviná 44 22 1.0 13.9 3.5 0.8 4.4/4.9 89.8 1.6
Marek Souček Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 34 23 1.0 13.2 4.2 0.9 2.1/3.0 70.6 2.0
Matěj Turček Slavia OU 25 19 1.0 15.9 4.5 1.7 1.9/2.9 66.1 2.8
Tomáš Ulrych BVK Holice 20 23 1.0 13.0 3.7 0.9 2.9/4.4 64.7 1.3
Martin Kohout Sokol Písek B 26 24 1.0 12.4 3.8 0.5 3.2/6.6 48.4 1.8
24 Daniel Duhajský CZ.ACADEMY 18 26 1.0 11.3 3.2 1.2 1.5/2.1 70.4 1.5
Daniel Kölbl GBA Sojky Pelhřimov 21 15 1.0 19.5 4.5 2.5 3.1/4.6 68.1 2.5
David Kratochvíl BC Benešov 33 21 1.0 13.9 4.2 0.9 2.8/4.6 59.8 2.1
10 Pavel Bauer Jiskra Domažlice 38 21 1.0 13.8 5.1 0.2 2.8/4.0 71.1 2.3
Jakub Lacina BK Vlci Žďár 22 22 1.0 13.1 2.8 1.9 1.8/2.3 80.0 2.8
15 Jakub Zikl Sokol Karviná 25 26 1.0 11.0 3.7 0.5 2.2/4.0 54.3 2.1
Norbert Martišek VYS 25 24 1.0 11.9 5.0 0.0 1.8/3.0 58.3 2.3
Richard Körner SK Basket RENOCAR 33 13 1.0 21.8 7.5 0.4 5.5/7.5 73.5 1.6
Robert Landa Válečníci Děčín 41 23 1.0 12.2 3.9 0.4 3.3/5.4 60.5 2.5
17 Petr Křůmal Slavia Kroměříž 24 25 1.0 11.2 3.7 0.8 1.2/2.6 45.5 1.4
Ondřej Uličný OLM 23 17 1.0 16.4 4.1 1.9 2.3/4.4 52.7 2.2
22 Vojtěch Šindelář Sokol Žižkov 29 22 1.0 12.5 3.5 1.2 1.7/2.8 62.3 2.2
3 Michael Prokýšek CZ.ACADEMY 17 22 1.0 12.5 1.2 3.1 0.7/1.0 0.0* 1.7
Lukáš Kejmar Bra 20 19 1.0 14.3 4.8 0.7 2.6/4.6 55.7 2.8
Ondřej Proskovec BC Benešov 36 20 1.0 13.3 1.7 2.9 1.5/2.6 55.8 1.4
Tomáš Dvořák Slavoj BK Litoměřice B 21 23 1.0 11.5 3.8 0.4 2.7/4.7 56.5 3.0
Jakub Čejka Tesla Pardubice 23 20 1.0 13.1 3.8 1.5 1.1/1.5 0.0* 1.4
15 Matěj Rous SK Žabovřesky 21 23 1.0 11.2 4.6 0.0 2.1/3.3 64.0 2.9
Cedric Lilele BC Benešov 20 17 1.0 15.2 3.2 2.0 2.7/4.1 65.7 1.6
28 Matyáš Pomezný CZ.ACADEMY 18 28 1.0 9.2 3.2 0.7 0.8/1.2 0.0* 1.5
Matouš Brůna BK Hladnov 23 21 1.0 12.1 3.9 0.6 2.6/4.6 56.7 1.9
Ondřej Plášil GBA Sojky Pelhřimov 20 23 1.0 11.1 3.5 0.8 1.7/3.5 47.5 1.7
Vojtěch Blačinský BK Hladnov 22 22 1.0 11.6 2.5 1.8 1.0/1.6 0.0* 1.2
Matěj Vrtal TJ Třebíč 28 21 1.0 12.1 5.0 0.0 2.0/4.3 47.3 3.2
Šimon Čermák Basketpoint FM 18 20 1.0 12.7 1.5 2.8 1.4/1.7 0.0* 0.5
Jakub Novák TJ Třebíč 20 15 1.0 16.7 6.9 0.2 2.2/3.8 57.9 2.5
Adam Policar BC Vysočina 19 21 1.0 11.9 4.8 0.2 1.7/3.7 44.9 2.6
Lukáš Marek Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 31 24 1.0 10.4 3.1 0.4 3.1/4.3 72.5 2.3
Josef Pluhař BVK Holice 20 23 1.0 10.8 3.3 0.7 2.2/3.0 73.9 1.7
Dominik Plešingr BC Vysočina 24 13 1.0 19.1 4.2 2.7 2.7/3.7 72.9 1.5
Matěj Sůva Loko Plzeň B 24 18 1.0 13.7 2.8 1.7 3.0/4.1 73.0 2.1
5 Jan Horváth Sokol Karviná 31 25 1.0 9.7 1.4 2.0 0.7/0.9 0.0* 2.0
Vojtěch Kalný BK NAPOS Vysoká n.L. 22 25 1.0 9.6 4.2 0.0 1.2/2.2 52.7 2.3
Josef Gabriel Válečníci Děčín 18 22 1.0 10.9 1.5 2.0 2.0/3.0 67.2 1.7
Ladislav Petřík Pří 26 15 1.0 15.9 3.8 1.8 2.9/4.8 59.7 1.3
Štěpán Vlček BVK Holice 20 18 1.0 13.1 5.1 0.6 1.1/2.6 43.5 2.2
4 Karel Bělohradský CZ.ACADEMY 19 23 1.0 10.1 3.7 0.7 0.7/0.9 0.0* 2.2
Kryštof Štěrbáček Sokol Kbely 19 20 1.0 11.7 4.1 0.4 2.4/3.9 60.3 1.8
Tomáš Mahler BK NAPOS Vysoká n.L. 35 28 1.0 8.3 2.6 0.8 0.9/1.3 0.0* 1.8
Tadeáš Šruc Slavia Kroměříž 20 24 1.0 9.7 3.5 0.2 2.3/3.8 58.7 0.4
Petr Andres BK NAPOS Vysoká n.L. 31 25 1.0 9.2 1.4 1.8 1.0/1.4 0.0* 1.8
Vojtěch Ureš Pří 29 13 1.0 17.8 4.8 1.9 2.5/3.3 74.4 2.8
13 Jakub Zvolánek CZ.ACADEMY 18 25 1.0 9.2 2.2 1.1 1.5/2.0 0.0* 1.6
František Žaba BVK Holice 27 18 1.0 12.7 3.3 1.6 1.3/2.1 63.2 2.7
Petr Ondráš Válečníci Děčín 27 23 1.0 9.8 1.8 1.8 0.7/1.4 0.0* 1.2
2 David Bálek Sokol Žižkov 26 21 1.0 10.7 3.8 0.6 1.3/2.8 45.8 2.0
Artur Wojnarowský BK Hladnov 24 24 1.0 9.3 2.9 0.6 1.5/2.8 54.4 1.5
Jan Gabriel Slavoj BK Litoměřice B 22 21 1.0 10.5 1.0 2.2 1.9/2.4 76.5 1.0
Daniel Hejda CBU 27 20 1.0 11.0 1.7 1.9 1.9/3.1 61.3 2.8
David Nejezchleb Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 18 20 1.0 11.0 4.1 0.4 1.6/2.9 54.4 1.2
26 Dalibor Veselý SK Žabovřesky 20 22 1.0 10.0 2.7 0.7 2.5/3.4 72.0 2.4
Nathan Sapaly Pod 21 22 1.0 9.9 1.1 2.4 0.5/0.9 0.0* 1.5
4 Lubomír Oswald Sokol Karviná 33 21 1.0 10.4 2.6 0.8 2.7/4.0 67.1 1.1
52 Štěpán Bubeník CZ.ACADEMY 18 25 1.0 8.7 2.0 0.8 2.1/2.9 71.2 2.4
Jan Sladký TJ Třebíč 27 22 1.0 9.8 3.1 0.8 1.2/1.7 0.0* 3.0
Ondřej Zhasil BK Hladnov 22 24 1.0 8.8 3.7 0.0 1.3/2.2 58.5 2.0
Daniel Kotil Pod 21 22 1.0 9.6 3.5 0.2 2.0/3.4 60.8 2.0
Radek Duda Sokol Písek B 31 20 1.0 10.4 0.8 2.8 0.5/0.8 0.0* 1.6
4 Jakub Škvařil Sokol Žižkov 23 22 1.0 9.2 2.4 1.2 0.8/2.2 36.7 2.3
9 David Kalousek Slavia Kroměříž 29 18 1.0 11.3 3.0 1.3 1.3/2.2 57.5 1.0
Vincent Pešout BC Vysočina 18 22 1.0 9.2 1.3 2.0 0.6/1.1 0.0* 1.1
Jan Lyčka Slavia OU 30 11 1.0 18.2 4.8 1.8 3.1/3.9 79.1 2.5
Filip Somberg KolB 23 19 1.0 10.4 2.4 0.8 3.2/4.8 67.0 3.2
Jakub Jaroš BK Vlci Žďár 18 18 1.0 11.0 4.2 0.2 2.0/3.9 50.7 2.3
Lukáš Kohut Slavia OU 24 22 1.0 9.0 1.2 1.8 1.2/1.7 0.0* 0.8
17 Jan Koloničný Sokol Karviná 30 18 1.0 10.9 3.9 0.5 1.7/3.3 50.0 1.5
Matěj Adámek KolB 18 22 1.0 8.9 1.9 1.3 1.4/2.5 53.6 3.0
Martin Wagner Sluneta USK Ústí n.L. 25 18 1.0 10.8 4.3 0.0 2.2/4.1 53.4 2.5
Tomáš Randýsek Válečníci Děčín 19 19 1.0 10.1 3.4 0.6 1.5/1.9 0.0* 2.6
Štěpán Fical CBU 26 15 1.0 12.6 3.9 0.3 4.1/5.9 68.5 2.4
6 Jakub Lepka Sokol Karviná 26 24 1.0 7.9 3.2 0.3 0.6/1.0 0.0* 2.2
Dominik Thurnwald Loko Plzeň B 18 18 1.0 10.5 1.4 1.8 2.1/2.4 88.4 2.2
18 Miroslav Večeřa Tesla Pardubice 27 24 1.0 7.9 3.2 0.3 0.7/2.0 33.3 2.5
Vojtěch Klička Loko Plzeň B 20 19 1.0 9.9 4.3 0.2 0.9/1.6 0.0* 1.6
Kryštof Plavka VYS 23 24 1.0 7.8 1.6 1.4 0.3/0.6 0.0* 1.4
9 Jan Landor Sokol Karviná 30 24 1.0 7.8 1.0 1.8 0.5/1.0 0.0* 1.1
Marek Neubauer CBU 23 21 1.0 8.9 3.2 0.2 1.8/2.6 70.4 2.5
Prokop Vovesný Sokol Písek B 19 15 1.0 12.5 3.2 1.4 1.9/2.6 71.8 1.5
4 Marek Müller TJ Šumperk 38 24 1.0 7.8 0.9 1.5 1.4/2.3 63.0 3.2
Matěj Wiesner Slavoj BK Litoměřice B 22 16 1.0 11.6 1.4 2.8 0.4/0.9 0.0* 2.4
10 František Němec Tesla Pardubice 27 13 1.0 14.3 5.2 0.5 2.4/3.7 64.6 2.0
Jiří Majerik Slavoj BK Litoměřice B 20 20 1.0 9.3 2.8 0.9 1.0/1.7 0.0* 2.7
Martin Nájemník BŠ Tygři Praha 20 18 1.0 10.3 3.7 0.6 1.0/2.8 36.0 2.4
Marek Metz Basketpoint FM 18 22 1.0 8.4 3.0 0.5 0.9/1.8 0.0* 0.8
Jakub Bár Sluneta USK Ústí n.L. 24 20 1.0 9.3 2.9 0.6 1.7/3.1 53.2 1.8
Adam Urbánek Slavia OU 31 10 1.0 18.0 4.3 1.9 3.7/4.8 77.1 2.8
David Šop Bra 25 20 1.0 9.0 2.8 0.8 1.0/1.8 0.0* 0.8
Matyáš Řezníček GBA Sojky Pelhřimov 18 20 1.0 9.0 1.7 1.4 1.5/2.3 64.4 2.4
Ondřej Coufal BK Vlci Žďár 18 17 1.0 10.4 3.5 0.5 1.8/2.8 63.8 1.7
Jan Sedmík SK Basket RENOCAR 27 20 1.0 8.8 1.6 1.2 2.0/3.0 66.1 2.2
Jakub Kojzar Loko Plzeň B 19 10 1.0 17.4 6.1 1.0 2.2/3.2 68.8 2.4
Martin Kocourek KolB 37 19 1.0 9.2 3.7 0.1 1.4/2.8 48.1 1.5
13 Daniel Kubíček TJ Šumperk 23 23 1.0 7.5 1.5 1.4 0.3/0.7 0.0* 2.3
Daniel Musil Pod 22 19 1.0 9.1 1.3 1.3 2.6/3.6 71.0 1.9
17 Jakub Křišťan CZ.ACADEMY 18 18 1.0 9.6 3.7 0.4 0.8/1.6 0.0* 2.2
Matěj Rotrekl BK Hladnov 20 23 1.0 7.4 1.6 1.0 1.3/2.0 65.2 1.6
Matěj Danko BK Vlci Žďár 18 18 1.0 9.5 2.1 1.4 0.9/1.5 0.0* 1.9
Marek Bartheldi BVK Holice 40 22 1.0 7.8 2.1 0.7 1.5/2.0 71.1 2.0
Pavel Číha BC Vysočina 32 21 1.0 8.1 3.2 0.0 1.7/3.7 46.8 2.6
Jiří Svojanovský BK NAPOS Vysoká n.L. 21 15 1.0 11.3 2.0 2.1 0.9/1.8 0.0* 1.2
10 Karel Šeda Sokol Žižkov 30 22 1.0 7.7 3.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.3
Martin Votava BVK Holice 20 24 1.0 7.0 2.8 0.2 0.7/1.1 0.0* 2.9
Milan Špičák Sokol Písek B 33 16 1.0 10.5 2.6 1.3 1.4/2.3 62.2 2.1
9 Sebastian Křemen CZ.ACADEMY 18 18 1.0 9.3 3.2 0.2 2.2/2.6 84.8 0.9
Erik Viktorin BK Hladnov 23 22 1.0 7.6 1.5 0.7 2.3/3.5 66.2 2.1
Tomáš Šindler SKB Rokycany 18 16 1.0 10.3 2.7 1.3 1.0/1.6 0.0* 2.8
Benjamín Navrátil Basketpoint FM 19 9 1.0 18.2 5.2 2.0 1.8/3.4 51.6 0.9
Oliver Žižka Válečníci Děčín 19 20 1.0 8.2 2.9 0.1 2.3/4.3 52.9 2.4
Jan Janík TJ Třebíč 28 16 1.0 10.3 2.4 1.3 1.6/2.3 69.4 2.8
Vít Škrhák Sokol Kbely 27 16 1.0 10.2 4.9 0.0 0.4/1.1 0.0* 2.5
Matěj Bartoš Sokol Písek B 26 21 1.0 7.8 0.7 1.9 0.6/0.9 0.0* 1.2
14 Daniel Tomek Sokol Karviná 21 19 1.0 8.6 1.4 1.6 0.8/1.4 0.0* 1.4
Adam Klepač SK Basket RENOCAR 23 17 1.0 9.5 2.1 1.3 1.4/1.7 0.0* 1.6
15 Matěj Malý Sokol Žižkov 36 24 1.0 6.7 2.7 0.3 0.5/0.9 0.0* 1.9
15 Šimon Tomeš TJ Šumperk 26 10 1.0 16.0 2.8 3.0 1.4/2.3 60.9 2.5
4 Ondřej Pšenička SK Žabovřesky 22 23 1.0 7.0 1.2 1.3 0.7/1.0 0.0* 1.0
Dominik Adášek VYS 32 18 1.0 8.8 1.4 1.6 1.1/1.5 0.0* 1.7
Michael Soukup BŠ Tygři Praha 31 18 1.0 8.7 1.6 1.5 1.1/1.4 0.0* 1.4
Martin Fišera BŠ Tygři Praha 21 16 1.0 9.8 2.6 1.3 0.9/1.2 0.0* 2.4
Luka Jovanović VYS 27 24 1.0 6.4 0.6 1.6 0.5/0.9 0.0* 2.3
Adam Galko BC Benešov 20 17 1.0 9.1 2.7 0.9 0.8/1.4 0.0* 2.4
Zdeněk Blažek Sokol Písek B 26 22 1.0 7.0 1.6 0.9 1.1/1.9 0.0* 2.2
Matěj Cerha Loko Plzeň B 23 20 1.0 7.7 1.2 1.3 1.5/2.1 69.0 1.5
19 Adam Ivánek CZ.ACADEMY 20 20 1.0 7.7 1.9 0.8 1.6/2.4 68.1 2.0
32 Petr Veselý SK Žabovřesky 20 22 1.0 6.9 2.0 0.4 1.7/2.4 69.8 2.3
Colin Onyedikachi Okparaigwe GBA Sojky Pelhřimov 18 15 1.0 10.1 2.2 1.2 2.1/2.8 73.8 1.6
Daniel Černý TJ Třebíč 33 20 1.0 7.6 0.6 2.1 0.3/0.5 0.0* 1.8
Jan Suchý SKB Rokycany 32 17 1.0 8.8 1.5 1.8 0.4/0.5 0.0* 2.1
Dušan Švidraň Sokol Kbely 37 18 1.0 8.2 1.6 1.6 0.3/0.6 0.0* 0.8
Richard Musel Sluneta USK Ústí n.L. 27 13 1.0 11.4 2.5 1.5 1.9/2.9 65.8 1.8
Ondřej Novotný BC Vysočina 22 21 1.0 7.0 1.8 0.8 1.0/2.3 43.8 1.4
Lukáš Linhart GBA Sojky Pelhřimov 31 12 1.0 12.3 1.9 2.3 1.8/3.2 55.3 1.8
Vojtěch Synáček BK NAPOS Vysoká n.L. 45 17 1.0 8.6 2.1 1.1 1.2/1.4 0.0* 1.5
Martin Haniš SKB Rokycany 27 19 1.0 7.7 2.8 0.2 1.6/3.4 47.7 1.6
Martin Pobořil Slavia Kroměříž 26 28 1.0 5.2 2.1 0.0 1.0/1.6 0.0* 1.3
Filip Zahradníček Pod 24 19 1.0 7.6 2.1 0.9 0.7/1.3 0.0* 2.0
Filip Votípka Sokol Kbely 20 16 1.0 9.1 2.4 0.6 2.3/3.6 63.8 1.4
Jan Přibyl VYS 28 23 1.0 6.3 1.5 1.0 0.5/0.6 0.0* 2.3
Filip Staniszewski GBA Sojky Pelhřimov 22 11 1.0 13.1 3.0 2.0 1.1/1.9 0.0* 1.1
Samuel Lněníček Sokol Kbely 19 19 1.0 7.6 2.6 0.3 1.5/2.3 67.4 1.3
Oldřich Mokruša Pří 26 13 1.0 10.9 4.2 0.4 1.3/2.2 60.7 2.9
17 Jakub Jiřinec Jiskra Domažlice 33 18 1.0 7.9 3.1 0.1 1.4/2.1 70.3 1.7
Tomáš Schmidl VYS 21 20 1.0 7.1 0.9 1.5 0.9/1.4 0.0* 1.8
Ondřej Beran Pří 25 9 1.0 15.7 5.0 0.1 5.3/8.0 66.7 3.0
5 Alois Daněk Sokol Žižkov 30 17 1.0 8.3 2.5 0.8 0.9/1.8 0.0* 2.6
Vojtěch Čermák Válečníci Děčín 18 21 1.0 6.7 1.0 1.0 1.5/2.4 60.8 1.6
David Frič Pod 20 16 1.0 8.8 2.5 0.4 2.4/4.0 60.9 2.4
Vojtěch Viktorin Sokol Kbely 18 20 1.0 6.9 3.0 0.0 1.0/2.1 47.6 2.9
Ondřej Strejček Loko Plzeň B 21 24 1.0 5.7 1.9 0.2 1.5/2.8 52.2 2.1
Matěj Otýpka Basketpoint FM 18 18 1.0 7.6 1.8 1.1 0.7/1.3 0.0* 1.3
Martin Švabík GBA Sojky Pelhřimov 19 20 1.0 6.7 1.5 0.8 1.5/1.8 0.0* 1.8
Josef Gale Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 19 21 1.0 6.4 2.2 0.3 1.1/1.6 0.0* 2.5
8 Patrik Sedláček TJ Šumperk 25 22 1.0 6.1 1.8 0.5 1.0/1.4 0.0* 2.0
Vojtěch Kučera Válečníci Děčín 19 22 1.0 6.1 1.1 1.1 0.5/1.0 0.0* 1.4
František Beran BK Vlci Žďár 18 19 1.0 6.9 2.2 0.6 0.8/1.4 0.0* 1.8
Zdeněk Papež Sokol Kbely 38 15 1.0 8.8 1.3 1.7 1.3/1.8 0.0* 2.4
16 Jáchym Henzl Sokol Karviná 19 15 1.0 8.7 2.1 1.1 1.1/1.2 0.0* 2.1
Tomáš Široký BC Vysočina 28 14 1.0 9.4 4.1 0.0 1.2/2.2 54.8 2.6
Jan Rotrekl Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 39 17 1.0 7.7 0.6 2.0 0.4/0.8 0.0* 2.5
Tomáš Houzar SK Basket RENOCAR 21 10 1.0 13.1 2.7 2.2 1.1/1.3 0.0* 1.9
7 Jan Štípek Jiskra Domažlice 29 19 1.0 6.8 1.4 1.1 0.8/1.2 0.0* 1.6
Michal Metz Basketpoint FM 19 16 1.0 8.0 2.8 0.3 1.4/2.2 65.7 0.3
6 Vojtěch Zeithammer CZ.ACADEMY 19 24 1.0 5.3 1.7 0.4 0.7/1.5 0.0* 2.4
Ondřej Kočvara Tesla Pardubice 22 8 1.0 16.0 3.8 2.8 0.3/0.6 0.0* 1.6
Vojtěch Marek SK Basket RENOCAR 26 22 1.0 5.8 1.0 1.0 0.8/1.4 0.0* 2.5
16 Vojtěch Kvapil Tesla Pardubice 21 24 1.0 5.3 1.2 0.8 0.5/1.0 0.0* 1.8
Jonáš Janota Bra 19 15 1.0 8.4 3.3 0.3 0.9/2.1 40.6 1.3
Adam Husták Pod 20 13 1.0 9.7 1.7 1.9 0.5/0.5 0.0* 2.1
Milan Machala Basketpoint FM 20 21 1.0 6.0 1.8 0.5 1.0/1.7 0.0* 0.8
Štěpán Srp VYS 23 22 1.0 5.6 2.2 0.0 1.2/1.8 0.0* 1.5
5 Matyáš Císař Jiskra Domažlice 26 18 1.0 6.9 1.4 0.9 1.4/2.4 60.5 1.7
12 Jiří Vlášek Jiskra Domažlice 20 18 1.0 6.8 1.6 0.8 1.4/1.9 0.0* 2.1
24 Tomáš Kubík Slavia Kroměříž 27 22 1.0 5.5 0.9 1.0 0.9/1.1 0.0* 0.9
Josef Krátký SK Basket RENOCAR 20 25 1.0 4.9 1.0 0.6 1.1/1.4 0.0* 0.6
52 David Dostál CZ.ACADEMY 20 18 1.0 6.7 2.6 0.1 1.3/2.0 63.9 1.7
Radek Ježek SKB Rokycany 41 11 1.0 11.0 4.4 0.0 2.3/4.0 56.8 2.5
Václav Bartoš BC Benešov 21 17 1.0 7.1 2.2 0.4 1.5/2.5 61.9 2.6
19 Ondřej Holý Jiskra Domažlice 18 19 1.0 6.4 1.5 0.7 1.3/2.0 63.2 1.8
Zbyněk Strážnický BK Vlci Žďár 19 18 1.0 6.7 2.8 0.2 0.6/0.8 0.0* 3.1
Dominik Krasl Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 34 24 1.0 5.0 2.1 0.2 0.4/0.5 0.0* 1.5
8 Lukáš Zvolánek Jiskra Domažlice 20 21 1.0 5.7 1.6 0.8 0.2/0.3 0.0* 1.3
Jakub Knetl BC Vysočina 32 17 1.0 7.0 0.8 1.6 0.7/1.0 0.0* 2.8
Vladimír Sismilich Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 38 5 1.0 23.8 7.0 1.8 4.4/5.6 78.6 2.6
Nikola Miličič BŠ Tygři Praha 23 15 1.0 7.9 0.9 1.9 0.4/0.9 0.0* 1.1
Jan Rolenc BVK Holice 22 12 1.0 9.9 3.5 0.5 1.4/2.3 60.7 2.5
Ondřej Štrubl OLM 39 17 1.0 6.8 2.6 0.3 0.6/1.5 0.0* 1.5
Matěj Kučera SKB Rokycany 19 11 1.0 10.5 2.8 1.2 1.3/1.8 0.0* 2.8
77 David Sláma SK Žabovřesky 33 24 1.0 4.8 1.0 0.8 0.5/0.8 0.0* 2.3
Daniel Smolka Slavia OU 32 17 1.0 6.8 2.5 0.3 0.9/1.9 0.0* 2.3
Martin Šiler KolB 25 7 1.0 16.3 7.1 0.0 2.0/4.9 41.2 2.4
Vojtěch Synáček BK NAPOS Vysoká n.L. 18 12 1.0 9.5 2.1 0.9 2.6/3.3 77.5 1.7
Vojtěch Janda CBU 26 10 1.0 11.4 0.6 3.2 0.6/0.6 0.0* 1.2
Michal Baselides Loko Plzeň B 21 14 1.0 8.1 1.8 1.3 0.6/1.1 0.0* 1.6
Tomáš Polánek Sokol Písek B 20 22 1.0 5.1 1.6 0.1 1.6/2.5 63.6 2.5
Miroslav Pacut Slavia OU 48 19 1.0 5.9 0.8 1.0 1.4/1.7 0.0* 1.7
Witold Wojciech Czerenkiewicz GBA Sojky Pelhřimov 19 16 1.0 7.0 2.4 0.3 1.2/1.9 0.0* 1.4
15 Martin Hrubý Jiskra Domažlice 37 14 1.0 7.9 0.8 1.5 1.9/2.8 66.7 1.6
Jan Selinger SKB Rokycany 39 7 1.0 15.9 5.3 0.6 3.6/5.3 67.6 1.6
23 Jiří Vavruša Slavia Kroměříž 32 20 1.0 5.5 1.5 0.6 0.7/0.9 0.0* 1.4
Lukáš Bobek Válečníci Děčín 24 15 1.0 7.2 2.1 0.5 1.7/2.3 71.4 2.7
Jan Kubánek BVK Holice 18 22 1.0 4.9 1.0 0.8 0.5/0.8 0.0* 1.7
Matěj Šperl CBU 20 13 1.0 8.2 2.4 0.4 2.3/2.9 78.9 1.5
Jan Jeřábek BK Vlci Žďár 18 13 1.0 8.2 1.9 1.0 1.4/1.8 0.0* 2.5
Jan Krhovský OLM 31 21 1.0 5.0 0.9 0.9 0.5/1.1 0.0* 1.2
Rudolf Vaclík CBU 25 20 1.0 5.3 1.7 0.3 1.2/1.6 0.0* 1.9
Jaroslav Lukniš Bra 25 8 1.0 13.0 2.3 2.4 1.4/1.6 0.0* 1.6
Jan Florčík Slavia OU 18 19 1.0 5.5 1.6 0.5 0.8/1.2 0.0* 0.8
5 Lukáš Brožek Tesla Pardubice 26 9 1.0 11.4 3.2 1.0 2.0/3.0 66.7 2.3
Radim Havel SK Basket RENOCAR 24 14 1.0 7.3 2.8 0.1 1.5/3.2 46.7 1.9
Adam Jan Navrátil Slavia Kroměříž 19 20 1.0 5.1 1.8 0.1 1.3/2.1 63.4 1.3
9 Matyáš Prettl Jiskra Domažlice 20 14 1.0 7.2 2.9 0.1 0.9/1.6 0.0* 2.6
Umar Hamidullah VYS 42 15 1.0 6.7 2.3 0.7 0.2/0.4 0.0* 2.3
6 Jakub Provazník Tesla Pardubice 21 21 1.0 4.8 1.6 0.3 0.8/1.2 0.0* 1.2
Petr Beran Sluneta USK Ústí n.L. 23 17 1.0 5.9 2.1 0.4 0.5/0.9 0.0* 1.9
Ondřej Šiko Slavia OU 43 11 1.0 9.1 3.5 0.2 1.5/2.5 59.3 2.2
Michal Hrdlička Pod 20 14 1.0 7.1 2.8 0.2 0.9/1.6 0.0* 2.1
Daniel Bačík BC Vysočina 20 19 1.0 5.2 1.8 0.3 0.6/1.5 0.0*