Daniel Hejda

Národnost
CZE
Ročník narození
1997 - 24 let
Aktuální klub
Tigers Č. Budějovice
Výška
186 cm
Pozice
Rozehrávač

Největší týmové úspěchy:

- Extraliga U19 Písek, 1. liga mužů

 

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
401
Procento vítězství
47.9%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 kadeti U16 - skupina A BSK Č. Budějovice 16 - 4.9 1.8 0.3 0.6/2.1 26.5 - -
2010/11 žáci U14 - skupina A BSK Č. Budějovice 22 - 10.0 4.5 0 0.9/3.4 27.0 - -
2010/11 žáci U14 - o 19. - 24. místo BSK Č. Budějovice 5 - 11.2 4.4 0 2.4/8.6 27.9 - -
2011/12 žáci U15 - skupina A BSK Č. Budějovice 14 - 9.4 3.6 0.1 1.6/5.1 31.9 - -
2011/12 žáci U15 - liga A BSK Č. Budějovice 12 - 15.0 5.9 0.3 2.4/5.5 43.9 - -
2012/13 kadeti U17 - skupina B Lions J. Hradec 18 - 7.7 2.6 0.3 1.5/2.9 50.9 - -
2013/14 kadeti U17 - základní část Sršni Sokol Písek 20 - 6.5 2.2 0.3 1.2/1.8 63.9 - -
2013/14 kadeti U17 - skupina A Tigers Č. Budějovice 9 - 6.1 2.7 0.1 0.4/1.4 30.8 - -
2013/14 kadeti U17 - play-off Sršni Sokol Písek 3 - 2.0 0.3 0.3 0.3/1.3 25.0 - -
2014/15 muži - skupina A Sokol Písek 12 - 3.7 0.9 0.3 1.1/1.3 81.3 - -
2014/15 junioři U19 - základní část Sokol Písek 20 23.4 7.6 2.2 /4.9 0.6 1.7/2.5 66.0 3.5 5.3
2014/15 junioři U19 - play-out Sokol Písek 6 29.7 13.3 4.3 /7.8 0.3 3.7/4.8 75.9 3.0 17.8
2014/15 muži - play-off Sokol Písek 2 - 3.0 0.5 0 2/2.5 80.0 - -
2014/15 muži - Baráž o I.LM 2015/2016 Sokol Písek 6 - 0.0 0 0 0/0.3 0.0 - -
2015/16 muži - skupina B BK Tábor 18 - 11.8 3.3 1 2.2/3.4 65.6 - -
2015/16 muži - Základní část - skupina A Sokol Písek 17 14.4 4.9 1.1 /2.7 0.2 2.2/3.6 59.7 2.1 5.2
2015/16 junioři U19 - základní část Sokol Písek 22 31.8 14.8 4.4 /8.6 0.5 4.4/5.9 74.4 2.8 17.2
2015/16 muži - oblastní přebor Sokol Písek C 2 - 12.0 3.5 1 2/3.5 57.1 - -
2015/16 muži - Play out - 13. - 20. místo Sokol Písek 6 16.2 3.2 1 /2.2 0.2 0.7/1.7 40.0 2.0 2.7
2015/16 junioři U19 - play-off Sokol Písek 3 30.0 10.7 4 /7 0 2.7/3 88.9 4.0 10.7
2016/17 muži - Základní část LJH 5 2.4 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 0.8 -0.8
2016/17 muži - skupina B Lions J. Hradec B 11 - 6.7 2.1 0.6 0.6/0.8 77.8 - -
2016/17 muži - Základní část - skupina A Sokol Písek 12 16.3 3.5 0.8 /1.8 0.3 1/2.6 38.7 2.3 1.8
2016/17 muži - Play out 13. - 20. místo Sokol Písek 8 19.4 3.4 0.9 /2.4 0.3 0.9/1.1 77.8 3.0 3.0
2017/18 muži - Základní část - skupina Západ Sokol Písek 17 19.2 4.6 1.3 /2.3 0.3 1.1/1.9 57.6 2.9 6.4
2017/18 muži - skupina A Sokol Písek B 9 - 15.7 4.9 1.3 1.9/3.3 56.7 - -
2017/18 muži - základní část Sokol Písek 3 8.3 5.3 1.7 /1.7 0.3 1/1.7 60.0 2.7 5.0
2017/18 muži - Skupina D 7. - 12. místo Sokol Písek 5 21.4 7.0 2 /3.8 0.2 2.4/3 80.0 3.2 9.2
2017/18 muži - Play Off Sokol Písek 9 17.2 4.3 1.4 /3.2 0.2 0.8/1.6 50.0 1.3 5.4
2018/19 muži - Základní část - skupina Západ Sokol Písek 14 16.4 4.9 1.4 /2.9 0.3 1.4/2.4 57.6 2.4 4.7
2018/19 muži - skupina A Sokol Písek B 10 - 9.6 2.9 0.7 1.7/3.2 53.1 - -
2018/19 muži - Skupina D 7. - 12. místo Sokol Písek 5 26.0 7.4 2.4 /4 0.6 0.8/1.6 50.0 3.2 12.6
2018/19 muži - Play Off Sokol Písek 7 16.1 7.3 1.6 /2.6 1.1 0.7/0.9 83.3 2.6 8.1
2018/19 muži - play-off A Sokol Písek B 2 - 6.0 1.5 1 0/0 0.0 - -
2019/20 muži - skupina A CBU 14 - 16.4 4 1.9 2.6/4.3 61.7 - -
2019/20 muži - skupina Západ Sokol Písek 10 15.8 3.9 0.5 /1.8 0.8 0.5/0.6 83.3 2.7 4.1
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník Sokol Písek 1 - 7.0 1 /1 1 2/3 66.7 2.0 4.0
2019/20 muži - Skupina C 1. - 6. místo Sokol Písek 5 24.0 7.0 1.4 /2.8 1 1.2/1.2 100.0 2.4 9.4
2020/21 muži - skupina A CBU 4 - 14.3 2.5 2 3.3/4 81.3 - -
2021/22 muži - skupina A CBU 10 - 8.6 2.3 1 1/1.9 52.6 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník CBU 1 - 3.0 0 1 0/0 0.0 3.0 -
Průměr za kariéru 32.9 8.9 8.0 2.5 0.5 1.5/2.8 183.7 2.5 3.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 Jiskra Domažlice 9. 10. 2021
2B body 7 Jiskra Domažlice 9. 10. 2021
3B body 3 Pří 13. 11. 2021
Body 21 Jiskra Domažlice 9. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 Sokol pražský 19. 12. 2015 2015/16
2B body 11 SKB Rokycany 24. 3. 2012 2011/12
3B body 4 Sokol Kbely 19. 9. 2020 2020/21
Obranné doskoky 8 PCE 27. 10. 2015 2015/16
Útočné doskoky 3 Orli Prostějov 11. 1. 2015 2014/15
Doskoky celkem 10 PCE 27. 10. 2015 2015/16
Body 28 BK Mariánské Lázně 5. 11. 2017 2017/18
Užitečnost 31 Slavoj Litoměřice 25. 4. 2015 2014/15
Asistence 10 SP BASKET 24. 1. 2020 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
25. 9. 2021 skupina A Sluneta USK Ústí n.L. 9 2 1 2/4 50.0
26. 9. 2021 skupina A Válečníci Děčín 12 3 2 0/2 0.0
9. 10. 2021 skupina A Jiskra Domažlice 21 7 1 4/5 80.0
10. 10. 2021 skupina A BK Klatovy 4 2 0 0/2 0.0
23. 10. 2021 skupina A Wolves Radotín 4 2 0 0/0 0
24. 10. 2021 skupina A BC Benešov 11 4 1 0/0 0
13. 11. 2021 skupina A Pří 13 1 3 2/2 100.0
14. 11. 2021 skupina A SKB Rokycany 7 1 1 2/4 50.0
17. 11. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník JHR 3 0 1 0/0 0
27. 11. 2021 skupina A Sokol Kbely 0 0 0 0/0 0
28. 11. 2021 skupina A Slavoj BK Litoměřice B 5 1 1 0/0 0
Celkem 11 89 23 11 10/19 52.6
Průměr 11 8.1 2.1 1.0 0.9/1.7 52.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
PCE 7 30:08 12.7 4.1 48.3 0.4 21.4 3.1/4.1 75.9 3.7
Sokol Žižkov 9 2:12 9.0 2.3 1.050.0 1.1 500.0 1.0/1.9 52.9 2.7
Slavoj Litoměřice 6 0:00 12.3 4.8 0.0 0.3 0.0 1.7/5.5 30.3 2.3
Jiskra Domažlice 4 0:00 17.8 4.3 0.0 2.0 0.0 3.3/4.0 81.3 2.8
Wolves Radotín 5 0:00 13.4 4.0 0.0 0.8 0.0 3.0/4.6 65.2 4.0
Slavoj Litoměřice 12 16:16 5.3 1.3 48.5 0.5 42.9 1.2/2.4 48.3 2.3
SKB Rokycany 5 0:00 12.6 2.8 0.0 1.6 0.0 2.2/2.8 78.6 2.8
BC Benešov 8 0:00 7.5 2.5 0.0 0.4 0.0 1.4/2.3 61.1 2.1
SKB Zlín 5 25:39 10.6 3.8 59.4 0.2 10.0 2.4/2.4 100.0 2.4
ZLN 6 22:11 8.7 1.8 47.8 1.2 46.7 1.5/1.7 90.0 1.7
BA Sparta 4 0:00 13.0 4.5 0.0 0.0 0.0 4.0/9.3 43.2 4.0
BK Klatovy 4 0:00 12.8 4.0 400.0 0.5 0.0 3.3/5.3 61.9 2.3
Slavoj Litoměřice 4 23:01 12.8 3.3 50.0 1.0 44.4 3.3/5.5 59.1 3.8
Sršni Sokol Písek 4 0:00 12.3 5.3 0.0 0.0 0.0 1.8/5.8 30.4 2.5
Pří 3 0:00 15.3 3.7 0.0 2.0 0.0 2.0/3.7 54.5 2.3
VYS 4 24:18 11.5 2.8 61.1 1.0 50.0 3.0/3.8 80.0 2.5
Sokol pražský 4 28:46 11.0 2.5 40.0 0.3 9.1 5.3/6.3 84.0 2.5
BK Levharti Chomutov 3 0:00 14.7 3.0 900.0 2.3 700.0 1.7/2.7 62.5 1.7
Sokol Písek B 4 0:00 11.0 2.8 0.0 1.3 0.0 1.8/3.0 58.3 3.5
PLZ 8 16:25 5.4 1.6 56.5 0.1 14.3 1.8/2.8 63.6 2.8
Radotínský SK 4 0:00 10.3 2.5 0.0 0.5 0.0 3.8/6.8 55.6 3.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 17.5 8.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Královští Sokoli 2 30:00 17.5 5.5 55.0 0.5 50.0 5.0/7.0 71.4 3.5
BK Klatovy 3 0:00 11.7 4.3 0.0 0.0 0.0 3.0/7.7 39.1 2.3
SP BASKET 8 17:53 4.3 1.3 50.0 0.1 11.1 1.4/3.1 44.0 2.0
BC Vysočina 6 13:36 5.7 1.2 53.8 0.5 37.5 1.8/3.2 57.9 1.8
USK Praha B 8 15:29 4.1 0.5 33.3 0.6 62.5 1.3/1.8 71.4 2.1
Sokol Pražský 4 0:00 8.3 2.8 0.0 0.3 0.0 2.0/5.3 38.1 1.3
Basketbal Olomouc 4 22:21 7.8 2.8 73.3 0.5 20.0 0.8/1.0 75.0 3.0
USK 4 24:37 7.8 3.0 46.2 0.5 40.0 0.3/1.3 20.0 3.5
Sluneta USK Ústí n.L. 3 0:00 9.7 3.3 0.0 0.3 0.0 2.0/3.7 54.5 2.0
SNAK A 6 20:58 4.8 1.7 40.0 0.2 16.7 1.0/1.2 85.7 3.2
Tesla Pardubice 2 0:00 14.0 3.5 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.5
Sokol Kbely 4 0:00 6.5 0.8 300.0 1.0 0.0 2.0/2.3 88.9 2.3
Synthesia Pardubice 5 0:00 5.2 1.4 0.0 0.4 0.0 1.2/2.0 60.0 3.4
VYS 9 4:51 2.8 0.9 200.0 0.0 0.0 1.0/1.4 69.2 1.8
Sokol Žižkov C 4 0:00 6.3 2.8 0.0 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 2.3
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 3.5
BC Nový Jičín 4 20:27 6.0 1.5 75.0 0.3 33.3 2.3/3.0 75.0 3.0
Synthesia Pardubice 2 29:55 11.5 3.5 77.8 1.0 50.0 1.5/2.5 60.0 4.0
SKB Rokycany 1 0:00 23.0 11.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
SAM BŠM Brno 2 0:00 11.5 5.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 5.0
BC Vysočina 2 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
BC Nový Jičín 2 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/13.0 7.7 2.0
BVK Holice 2 0:00 10.5 2.5 0.0 1.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Děčín 2 0:00 10.5 5.0 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 3.5
BK Opava 2 0:00 10.5 2.0 0.0 1.0 0.0 3.5/4.5 77.8 2.5
GBA Sparta Praha 2 36:32 10.5 3.5 36.8 0.5 20.0 2.0/3.0 66.7 3.5
LJH 6 9:18 3.5 0.5 50.0 0.7 57.1 0.5/1.0 50.0 2.5
BCM Orli Prostějov 5 20:23 3.4 0.6 25.0 0.4 22.2 1.0/1.0 100.0 3.0
WBA 3 0:00 5.7 2.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.3
Sokol Darren Chrudim 1 0:00 17.0 0.0 0.0 4.0 0.0 5.0/5.0 100.0 -
BCM Slez. Ostrava 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Loko Plzeň 2 32:14 7.5 2.0 40.0 0.5 33.3 2.0/3.5 57.1 2.5
AŠ Mladá Boleslav 1 0:00 14.0 5.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 1.5
Slavoj BK Litoměřice B 2 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
Válečníci Děčín 2 0:00 6.0 1.5 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Sršni Sokol Písek B 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.5 0.0 0.5/3.5 14.3 3.5
Sokol Pražský 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 3.0
Bra 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Basketbal Polabí 1 22:20 9.0 0.0 0.0 3.0 50.0 0.0/0.0 0.0 4.0
USK 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 4.0
HKR 5 11:04 1.6 0.2 16.7 0.2 33.3 0.6/1.6 37.5 1.2
Slavoj Litoměřice 3 0:00 2.7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 2.3
Lions J. Hradec B 1 0:00 8.0 1.0 100.0 1.0 100.0 3.0/4.0 75.0 4.0
BK Klatovy 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
USK Praha 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Královští Sokoli 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 2.0
BK Vysoká n.L. 1 0:00 6.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Spartak Kaplice 1 0:00 6.0 1.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.0
BK Brandýs n. L. 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
BC Nový Jičín 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
AŠ Mladá Boleslav 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Tesla Pardubice 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 -
BK Děčín 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
UNL 2 9:42 2.5 0.5 100.0 0.5 25.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sl. MBA Kroměříž 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
KOL 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
BK Loko Plzeň 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
OVA 2 0:43 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
PCE 1 7:14 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
DEC 1 0:10 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 1 1:01 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BRN 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -