Hugo Kanda

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
Tygři Praha
Výška
147 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
204
Procento vítězství
72.5%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2013/14 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 13 - 2.8 1.3 0.0 0 0.0 0.2/0.7 33.3 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Základní část skupina B BŠP U11(mix) 1 - 18.0 9 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Základní část skupina B (3na3) BŠP U11(mix) 1 - 6.0 3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 16 - 2.8 1.1 0.0 0 0.0 0.6/1.6 38.5 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 20 - 8.4 3.8 0.0 0 0.0 0.8/2 40.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 BŠ Tygři U13(mix)(ms 4 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 starší minižáci U13 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 15 - 1.8 0.8 0.0 0 0.0 0.2/0.7 30.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 16 - 7.3 3.5 0.0 0 0.0 0.3/0.7 36.4 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B BŠPhaU12B 4 - 8.8 4.3 0.0 0 0.0 0.3/1.3 20.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B" BŠPhaU12B 4 - 9.0 4.3 0.0 0 0.0 0.5/0.5 100.0 - -
2015/16 starší minižáci U13 - MČR skupina A BŠ-Tygři Praha 3 3.3 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 0.3 -
2015/16 starší minižáci U13 - MČR o 5.-8. místo BŠ-Tygři Praha 1 3.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -1.0
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina B BŠ - Tygři Praha 1 - 4.0 2 /2 100.0 0 0.0 0/0 0.0 - 4.0
2016/17 starší minižáci U13 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 9 - 7.0 3.3 0.0 0 0.0 0.3/1.2 27.3 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BŠ - Tygři Praha 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 starší minižáci U13 - F - 1. - 4. místo BŠ-Tygři Praha 12 - 1.8 0.8 0.0 0 0.0 0.2/0.8 20.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina C BŠ - Tygři Praha 9 - 5.9 2.6 0.0 0.1 0.0 0.4/0.7 66.7 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BŠ - Tygři Praha 12 - 2.2 0.9 0.0 0 0.0 0.3/0.5 66.7 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina A BŠ Tygři Praha 12 - 4.4 1.6 0.0 0.4 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 žáci U15 - Extraliga BŠ Tygři Praha 15 - 6.0 1.7 0.0 0.7 0.0 0.3/1 33.3 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina B Tygři Praha B 15 - 10.7 3.4 0.0 0.9 0.0 1.1/1.7 68.0 - -
2019/20 kadeti U17 - Základní fáze BŠ Tygři Praha C 2 - 19.5 9 0.0 0.5 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 kadeti U17 - F1 BŠ Tygři Praha C 1 - 14.0 4 0.0 2 0.0 0/0 0.0 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část Tygři Praha 2 14.0 2.5 0.5 /1 50.0 0.5 33.3 0/0 0.0 2.0 -1.5
2021/22 junioři U19 - skupina B Tygři Praha 4 1.5 2.0 0.3 /0.3 100.0 0.5 50.0 0/0 0.0 - 2.0
2021/22 junioři U19 - skupina A Tygři Praha 6 - 6.8 1.5 0.0 1 0.0 0.8/1 83.3 - -
2021/22 junioři U19 - finálová skupina Tygři Praha 2 - 5.0 1 0.0 1 0.0 0/0 0.0 - -
2022/23 junioři U19 - o postup do extraligy Tygři Praha 3 - 5.0 1.7 /1.7 100.0 0.3 100.0 0.7/0.7 100.0 0.3 4.7
Průměr za kariéru 20.4 0.2 5.4 2.2 35.0 0.2 18.3 0.4/0.9 76.4 1.1 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 Levharti Chomutov 27. 5. 2022
2B body 3 Levharti Chomutov 27. 5. 2022
3B body 1 Jižní Supi 28. 5. 2022
Body 8 Levharti Chomutov 27. 5. 2022
Užitečnost 7 Levharti Chomutov 27. 5. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 Sokol Vyšehrad 15. 3. 2015 2014/15
2B body 15 TJ Sokol Dubeč 19. 12. 2019 2019/20
3B body 4 BKj Kralupy 14. 12. 2019 2019/20
Obranné doskoky 1 Sokol Pražský 5. 5. 2016 2015/16
Doskoky celkem 1 Sokol Pražský 5. 5. 2016 2015/16
Body 33 TJ Sokol Dubeč 19. 12. 2019 2019/20
Užitečnost 8 Levharti Chomutov 12. 6. 2021 2021/22
Asistence 3 BK VIVIDBOOKS Pardubice 19. 9. 2020 2020/21
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
27. 5. 2022 o postup do extraligy Levharti Chomutov 8 3 0 2/2 100.0
28. 5. 2022 o postup do extraligy Jižní Supi 7 2 1 0/0 0
29. 5. 2022 o postup do extraligy BK Opava 0 0 0 0/0 0
Celkem 3 15 5 1 2/2 100.0
Průměr 3 5.0 1.7 0.3 0.7/0.7 100.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BKj Kralupy 2 0:00 17.0 5.5 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Vyšehrad 4 0:00 8.0 3.3 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 1.3
BK Č. Brod 2 0:00 13.0 5.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.5
USK Praha 6 0:00 4.3 2.2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 1.3
Sokol Kbely 2 0:00 12.5 6.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 -
BA 2006´Roudnice n. L. B 2 0:00 12.0 2.0 0.0 2.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
AŠ Mladá Boleslav 2 0:00 11.0 2.5 0.0 1.5 0.0 1.5/1.5 100.0 -
BANymU12 2 0:00 11.0 5.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 1.5
Sokol Kbely 3 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Levharti Chomutov 3 0:00 6.7 2.0 150.0 0.7 100.0 0.7/0.7 100.0 0.7
USK Praha 5 0:00 3.8 1.6 0.0 0.0 0.0 0.6/1.4 42.9 2.6
Sokol Vyšehrad 4 0:00 4.8 2.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 -
PORG Basket 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BK Kladno 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
TJ Sokol Pražský 5 0:00 3.4 1.6 0.0 0.0 0.0 0.2/0.8 25.0 1.0
BK Klatovy 1 0:00 17.0 4.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Synthesia Pardubice 2 0:00 8.0 1.5 0.0 1.5 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
BA Sparta 7 0:00 2.3 1.1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Snakes Ostrava 2 0:00 7.5 2.0 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BC Benešov 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.5 40.0 2.0
Slovan Varnsdorf 2 0:00 7.5 2.0 0.0 0.5 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BA Sparta 5 0:00 2.6 1.2 0.0 0.0 0.0 0.2/0.8 25.0 0.6
BK Klatovy 2 0:00 6.0 1.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Tygři JBC Brno 2 0:00 6.0 1.5 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.5
USK Praha 7 0:00 1.7 0.6 0.0 0.0 0.0 0.6/1.9 30.8 0.7
Sokol Pražský 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Medvědi Tábor 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
PŘÍ 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Pražský 4 0:00 2.3 0.8 0.0 0.0 0.0 0.8/3.0 25.0 1.8
BKDěč 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Žižkov 1 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TJ Sokol Dubeč 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Jižní Supi 1 0:00 7.0 2.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 -
BVK Holice 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 8 0:50 0.9 0.4 0.0 0.0 0.0 0.1/0.5 25.0 0.8
BK Chomutov 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Písek 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BA Sparta Praha 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sj. BK Litoměřice 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 19:01 5.0 1.0 50.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Válečníci Děčín 1 0:00 4.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BA Sparta Praha 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Basket Poděbrady 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Horejsek Děčín 4 0:00 0.5 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.8
TJ Sokol Dubeč 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Opava 2 3:03 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC VYSOČINA 1 1:50 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Lions J. Hradec 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Písek 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 1 9:19 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0