Michal Svoboda

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 19 let
Aktuální klub
Basket Poděbrady

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
284
Procento vítězství
61.3%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - Soutěž Pod U11 (mix) 13 - 2.6 1.2 0 0.2/0.3 50.0 - -
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - Kvalifikace BAPod U11(mix) 4 - 0.5 0.3 0 0/0 0.0 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - Soutěž Pod(mix) 26 - 2.0 0.8 0 0.5/1.7 27.9 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - Kvalifikace o národní finále PodU12B(kv) 6 - 4.2 2 0 0.2/0.7 25.0 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 Pod U13B 32 - 4.2 1.8 0 0.5/1.6 30.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - základní část skupina A Pod U11 (mix) 4 - 13.3 6 0 1.3/2.3 55.6 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - základní část skupina A (3 na 3) Pod U11 (mix) 3 - 10.0 5 0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina o 1-4 místo Pod U11 (mix) 3 - 15.7 7.7 0 0.3/0.7 50.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina 1-4 (3na3) Pod U11 (mix) 3 - 12.7 6.3 0 0/0 0.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 Pod U13B 37 - 6.1 2.5 0.1 0.7/1.6 46.6 - -
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina B Basket Poděbrady 10 - 4.8 1.8 /1.8 0.1 0.9/1.3 69.2 2.3 2.1
2015/16 mladší žáci U14 - Skupina B 6. - 8. místo Basket Poděbrady 2 - 2.5 1 /1 0 0.5/1 50.0 1.0 1.0
2016/17 žáci U15 - skupina D Basket Poděbrady 2 - 1.5 0 0 1.5/2 75.0 - -
2016/17 žáci U15 - Skupina B Basket Poděbrady 14 - 4.6 1.2 /1.2 0.3 1.3/2.6 50.0 3.4 -0.1
2016/17 žáci U15 - Liga sk. B Basket Poděbrady 9 - 7.8 3.1 /3.1 0.1 1.2/1.8 68.8 3.3 3.9
2016/17 žáci U15 - Liga sk. B1 Basket Poděbrady 2 - 12.0 5 /5 0 2/3 66.7 2.0 9.0
2017/18 žáci U15 - skupina B Basket Poděbrady 4 - 19.0 7.8 0.3 2.8/4.3 64.7 - -
2017/18 žáci U15 - 2. kolo Basket Poděbrady 2 - 18.0 8 0 2/3 66.7 - -
2017/18 žáci U15 - Skupina B Basket Poděbrady 14 - 14.5 4.9 0.3 3.8/6 63.1 - -
2017/18 žáci U15 - Liga sk. B Basket Poděbrady 14 - 16.3 5.6 0.6 3.2/6 53.6 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina A Pod U17B 3 - 18.0 6 1.7 1/2.3 42.9 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina B Pod U17B 14 - 15.4 3.6 1.4 3.9/4.9 80.9 - -
2018/19 kadeti U17 - finálová skupina Pod U17B 10 - 18.5 4.3 1.6 5.1/6.9 73.9 - -
2019/20 junioři U19 - skupina C Basket Poděbrady 3 - 10.0 2 1 3/4.7 64.3 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina B Pod U17B 14 - 18.3 5.1 1.4 3.9/6 65.5 - -
2019/20 junioři U19 - skupina B Basket Poděbrady 6 - 21.3 6.8 2.2 1.2/2.3 50.0 - -
2019/20 kadeti U17 - finálová skupina Pod U17B 4 - 16.8 4 1.3 5/7 71.4 - -
2020/21 junioři U19 - skupina B Basket Poděbrady 3 - 19.3 5 1.7 4.3/6.7 65.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A Basket Poděbrady 4 6.0 20.3 3.8 /4 1.8 7.5/8.5 88.2 2.5 19.8
2021/22 muži - SBLM skupina východ BAPOD 7 - 10.9 3.1 0.7 2.4/3 81.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B Basket Poděbrady 11 - 22.0 5.9 2.1 3.9/5.1 76.8 - -
2021/22 junioři U19 - finálová skupina Basket Poděbrady 1 - 25.0 7 2 5/6 83.3 - -
Průměr za kariéru 25.8 0.1 9.9 3.2 0.5 1.9/3.0 159.6 2.0 0.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 11 Válečníci Děčín 12. 6. 2021
2B body 10 Královští Sokoli 6. 11. 2021
3B body 5 Tesla Pardubice 2. 10. 2021
Obranné doskoky 5 BA Sparta Praha 12. 6. 2021
Útočné doskoky 1 BA Sparta Praha 12. 6. 2021
Doskoky celkem 6 BA Sparta Praha 12. 6. 2021
Body 26 VYS 21. 11. 2021
Užitečnost 29 BA Sparta Praha 12. 6. 2021
Asistence 1 BA Sparta Praha 12. 6. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 BC Vysočina 27. 9. 2020 2020/21
2B body 14 Thermia K. Vary 4. 6. 2017 2017/18
3B body 5 Tesla Pardubice 2. 10. 2021 2021/22
Obranné doskoky 5 BA Sparta Praha 12. 6. 2021 2021/22
Útočné doskoky 1 BA Sparta Praha 12. 6. 2021 2021/22
Doskoky celkem 6 BA Sparta Praha 12. 6. 2021 2021/22
Body 34 BK Opava 1. 2. 2020 2019/20
Užitečnost 29 BA Sparta Praha 12. 6. 2021 2021/22
Asistence 1 BA Sparta Praha 12. 6. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
12. 6. 2021 skupina A BA Sparta Praha 23:46 22 3 75.0 2 100.0 10/12 83.3
12. 6. 2021 skupina A Válečníci Děčín 0:00 25 4 100.0 2 100.0 11/12 91.7
13. 6. 2021 skupina A GBA Sojky Pelhřimov 0:00 19 6 100.0 1 100.0 4/4 100.0
13. 6. 2021 skupina A Tygři Brno 0:00 15 2 100.0 2 100.0 5/6 83.3
18. 9. 2021 skupina B VYS 0:00 23 4 0.0 3 0.0 6/6 100.0
19. 9. 2021 skupina B Jižní Supi B 0:00 24 9 0.0 2 0.0 0/0 0
2. 10. 2021 skupina B Tesla Pardubice 0:00 24 1 0.0 5 0.0 7/10 70.0
3. 10. 2021 skupina B BASKET Brno B 0:00 24 6 0.0 2 0.0 6/8 75.0
10. 10. 2021 SBLM skupina východ BraB 0:00 12 3 0.0 1 0.0 3/3 100.0
16. 10. 2021 skupina B BC Vysočina 0:00 22 8 0.0 1 0.0 3/4 75.0
17. 10. 2021 skupina B GBA Sojky Pelhřimov B 0:00 16 5 0.0 1 0.0 3/4 75.0
6. 11. 2021 skupina B Královští Sokoli 0:00 25 10 0.0 0 0.0 5/6 83.3
7. 11. 2021 skupina B Královští Sokoli 0:00 18 5 0.0 2 0.0 2/2 100.0
13. 11. 2021 SBLM skupina východ Peč 0:00 5 2 0.0 0 0.0 1/2 50.0
20. 11. 2021 skupina B Jižní Supi B 0:00 20 7 0.0 1 0.0 3/6 50.0
21. 11. 2021 skupina B VYS 0:00 26 6 0.0 3 0.0 5/7 71.4
27. 11. 2021 SBLM skupina východ ČBr 0:00 9 3 0.0 0 0.0 3/3 100.0
28. 11. 2021 SBLM skupina východ BKSad 0:00 10 1 0.0 1 0.0 5/5 100.0
4. 12. 2021 skupina B BASKET Brno B 0:00 20 4 0.0 3 0.0 3/3 100.0
11. 12. 2021 SBLM skupina východ Kol 0:00 14 4 0.0 1 0.0 3/4 75.0
8. 1. 2022 SBLM skupina východ BraB 0:00 13 6 0.0 0 0.0 1/2 50.0
15. 1. 2022 finálová skupina Levharti Chomutov 0:00 25 7 0.0 2 0.0 5/6 83.3
22. 1. 2022 SBLM skupina východ Réma 0:00 13 3 0.0 2 0.0 1/2 50.0
Celkem 23 23:46 424 109 681.3 37 528.6 95/117 81.2
Průměr 23 1:02 18.4 4.7 681.3 1.6 528.6 4.1/5.1 81.2
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BC Vysočina 4 0:00 19.8 5.0 0.0 1.8 0.0 4.5/5.3 85.7 2.3
Sokol Vyšehrad 7 0:00 10.6 3.9 245.5 0.0 0.0 2.9/4.6 62.5 2.9
AŠ Mladá Boleslav 4 0:00 18.3 6.0 0.0 1.8 0.0 1.0/1.5 66.7 0.3
BSK - Jižní Supi 4 0:00 17.8 4.5 0.0 0.8 0.0 6.5/8.0 81.3 2.8
Královští Sokoli 6 0:00 11.3 4.2 250.0 0.3 200.0 2.0/3.3 60.0 3.0
VYS 3 0:00 19.7 5.0 0.0 2.0 0.0 3.7/5.0 73.3 2.7
BC Vysočina 2 0:00 26.0 7.0 0.0 1.5 0.0 7.5/10.0 75.0 2.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 24.0 6.5 0.0 2.0 0.0 5.0/6.0 83.3 1.5
BVK Holice 3 0:00 15.7 3.7 0.0 1.7 0.0 3.3/6.3 52.6 2.7
BK Brandýs n. L. 2 0:00 22.5 8.5 0.0 0.5 0.0 4.0/6.0 66.7 1.5
Lions J. Hradec 2 0:00 22.0 6.0 0.0 1.0 0.0 7.0/10.5 66.7 1.5
Jižní Supi B 2 0:00 22.0 8.0 0.0 1.5 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
BASKET Brno B 2 0:00 22.0 5.0 0.0 2.5 0.0 4.5/5.5 81.8 1.0
Královští Sokoli 2 0:00 21.5 7.5 0.0 1.0 0.0 3.5/4.0 87.5 0.5
Vlci Žďár 2 0:00 19.0 5.0 0.0 2.0 0.0 3.0/3.0 100.0 3.5
USK Praha 4 0:00 9.3 2.8 550.0 0.5 200.0 2.3/4.0 56.3 1.8
BA Sparta Praha 2 0:00 18.0 3.0 0.0 1.5 0.0 7.5/11.0 68.2 2.5
Královští Sokoli 2 0:00 18.0 5.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.5
BK Opava 1 0:00 34.0 10.0 0.0 2.0 0.0 8.0/9.0 88.9 2.0
BC Kolín 2 0:00 16.5 5.0 0.0 1.5 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 16.5 3.5 0.0 2.5 0.0 2.0/3.5 57.1 3.0
Tesla Pardubice 2 0:00 15.5 4.0 0.0 1.0 0.0 4.5/7.0 64.3 3.0
BK Opava 2 0:00 14.5 4.0 0.0 0.5 0.0 5.0/11.5 43.5 4.5
Snakes Ostrava 2 0:00 14.5 4.0 0.0 1.0 0.0 3.5/5.5 63.6 2.5
STHAV 2 0:00 14.0 3.5 0.0 1.5 0.0 2.5/4.0 62.5 1.5
Slavoj Litoměřice 2 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 3.0
Synthesia Pardubice 4 0:00 7.0 2.3 450.0 0.3 0.0 1.8/3.8 46.7 2.8
BK Pelhřimov 2 0:00 14.0 2.0 0.0 2.5 0.0 2.5/4.0 62.5 3.0
ŠSK Slaný 1 0:00 27.0 9.0 0.0 3.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
Ben U13B 4 0:00 6.8 3.0 0.0 0.0 0.0 0.8/2.8 27.3 1.8
Levharti Chomutov 1 0:00 25.0 7.0 0.0 2.0 0.0 5.0/6.0 83.3 1.0
Válečníci Děčín 1 0:00 25.0 4.0 100.0 2.0 100.0 11.0/12.0 91.7 2.0
BraB 2 0:00 12.5 4.5 0.0 0.5 0.0 2.0/2.5 80.0 2.0
BK Horejsek Děčín 2 0:00 12.0 4.0 0.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 -
Tesla Pardubice 1 0:00 24.0 1.0 0.0 5.0 0.0 7.0/10.0 70.0 3.0
Thermia K. Vary 1 0:00 23.0 10.0 0.0 1.0 0.0 0.0/3.0 0.0 3.0
BA Sparta Praha 1 23:46 22.0 3.0 75.0 2.0 100.0 10.0/12.0 83.3 3.0
ŠSK Sla U13 4 0:00 4.8 2.0 0.0 0.0 0.0 0.8/2.0 37.5 3.3
GBA Sojky Pelhřimov 1 0:00 19.0 6.0 100.0 1.0 100.0 4.0/4.0 100.0 1.0
BraU13B 4 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.5
BVK Holice 1 0:00 18.0 4.0 0.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BSK Modřany - Jižní supi 2 0:00 9.0 4.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BA 2006 Roudnice n.L. 1 0:00 18.0 7.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 1.0
Slavia Kroměříž 1 0:00 17.0 4.0 0.0 2.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
BK Beroun 1 0:00 16.0 5.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
GBA Sojky Pelhřimov B 1 0:00 16.0 5.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
Tygři Brno 1 0:00 15.0 2.0 100.0 2.0 100.0 5.0/6.0 83.3 4.0
Kol 1 0:00 14.0 4.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Réma 1 0:00 13.0 3.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Levharti Chomutov 1 0:00 13.0 1.0 0.0 2.0 0.0 5.0/7.0 71.4 -
Měl U12 4 0:00 2.8 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.3
Basketbal TJ Svitavy 1 0:00 11.0 5.0 100.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
BKSad 1 0:00 10.0 1.0 0.0 1.0 0.0 5.0/5.0 100.0 2.0
Sj. BK Litoměřice 1 0:00 9.0 4.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
ČBr 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 2.0
BK Vyškov 1 0:00 8.0 2.0 0.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 -
Tygři JBC Brno B 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Kol U12B 4 0:00 1.8 0.5 0.0 0.0 0.0 0.8/2.5 30.0 2.5
Peč 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 5.0 0.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
USK Praha 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Královští Sokoli 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Synthesia Pardubice 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Měl U13B 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0

články