Jáchym Choc

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 19 let
Aktuální klub
Slavia Praha B
Výška
156 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
260
Procento vítězství
77.7%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 mladší minižáci U12 - Základní fáze TJ Sokol Pražský 18 - 4.3 2 0 0.3/0.9 37.5 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze Sokol Pražský 19 - 10.4 4.9 0 0.5/2.1 25.6 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Pražský 13 - 1.8 0.7 0 0.5/1.2 37.5 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Základní fáze TJ Sokol Pražský 16 - 7.9 3.8 0 0.4/1.2 31.6 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U 12 Sokol Pražský 4 - 5.8 2.8 0 0.3/0.8 33.3 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladší mini U12 (3na3) Sokol Pražský 2 - 7.0 3 0 1/1 100.0 - -
2013/14 starší minižáci U13 - předkolo A Sokol Pražský 3 - 1.3 0.3 0 0.7/1.3 50.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina B Jižní Supi 9 - 3.8 1.8 0 0.2/0.7 33.3 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Pražský 18 - 3.3 1.6 0 0.2/0.5 44.4 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. A Jižní Supi 6 - 0.8 0.2 0.2 0/0.3 0.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - play-off Jižní Supi 4 - 0.5 0.3 0 0/0 0.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - předkolo B Sokol Pražský 3 - 1.3 0.7 /0.7 0 0/0 0.0 1.7 -0.3
2014/15 starší minižáci U13 - MČR-skupina B Sokol Pražský 3 - 1.7 0.7 /0.7 0 0.3/0.7 50.0 1.3 -
2014/15 starší minižáci U13 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Pražský 2 - 2.0 1 /1 0 0/1 0.0 2.0 -1.0
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina A Sokol Pražský 22 - 5.0 2.2 /2.2 0 0.5/1.2 38.5 2.0 2.2
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR A Sokol Pražský 3 - 2.7 1.3 /1.3 0 0/0.7 0.0 1.0 1.0
2015/16 mladší žáci U14 - MČR skupina B Sokol Pražský 3 22.7 4.0 1.3 /2 0.3 0.3/0.7 50.0 1.7 6.7
2015/16 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo Sokol Pražský 2 11.0 1.0 0.5 /0.5 0 0/0 0.0 1.5 1.5
2016/17 žáci U15 - Skupina A Sokol Pražský 14 - 3.3 1.4 /1.4 0 0.4/0.6 75.0 1.1 2.1
2016/17 žáci U15 - Extraliga Sokol Pražský 15 - 2.3 0.9 /0.9 0.1 0.1/0.6 22.2 1.6 0.2
2016/17 žáci U15 - MČR skupina B Sokol Pražský 3 14.7 3.0 1.3 /3.3 0 0.3/2.3 14.3 0.3 0.7
2016/17 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Pražský 2 16.0 1.5 0.5 /3 0 0.5/1 50.0 1.0 2.0
2017/18 kadeti U17 - skupina B BŠ Tygři Praha 10 - 4.6 1.6 0.4 0.2/1.7 11.8 - -
2017/18 kadeti U17 - finálová skupina BŠ Tygři Praha 10 - 3.2 1.4 0.1 0.1/0.6 16.7 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina B BŠ Tygři Praha 12 - 9.2 4.3 0 0.7/1.5 44.4 - -
2018/19 kadeti U17 - finálová skupina BŠ Tygři Praha 10 - 4.9 2.3 0 0.3/1.2 25.0 - -
2019/20 junioři U19 - skupina A Tygři Praha 3 - 5.7 2.3 0.3 0/0.3 0.0 - -
2019/20 junioři U19 - skupina A Tygři Praha 12 - 4.7 2 0.2 0.2/0.4 40.0 - -
2019/20 junioři U19 - finálová skupina Tygři Praha 5 - 6.0 2.6 0.2 0.2/1.2 16.7 - -
2020/21 junioři U19 - skupina A Tygři Praha 4 - 6.5 2 0.5 1/1.3 80.0 - -
2021/22 muži - skupina B Slavia Praha B 10 - 1.7 0.5 0.2 0.1/0.2 50.0 - -
Průměr za kariéru 26.0 0.6 4.6 2.0 0.1 0.3/1.0 97.8 1.3 0.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 BA LYNX Liberec 10. 10. 2021
2B body 2 TJ Třebíč 27. 11. 2021
3B body 1 Sokol Žižkov 6. 12. 2021
Body 7 TJ Třebíč 27. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 4 SLUNETA Ústí n. L. 27. 9. 2020 2020/21
2B body 8 Sokol Písek 11. 10. 2015 2015/16
3B body 1 Sokol Žižkov 6. 12. 2021 2021/22
Obranné doskoky 3 Synthesia Pardubice 19. 5. 2017 2016/17
Útočné doskoky 1 BK Opava 15. 4. 2016 2015/16
Doskoky celkem 3 BK Opava 15. 4. 2016 2015/16
Body 17 BK Pelhřimov 18. 11. 2018 2018/19
Užitečnost 15 Sokol Písek 11. 10. 2015 2015/16
Asistence 5 BK Klatovy 15. 4. 2016 2015/16
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
25. 9. 2021 skupina B Bra 0 0 0 0/0 0
26. 9. 2021 skupina B KolB 0 0 0 0/0 0
9. 10. 2021 skupina B AŠ Mladá Boleslav 0 0 0 0/0 0
10. 10. 2021 skupina B BA LYNX Liberec 1 0 0 1/2 50.0
23. 10. 2021 skupina B BVK Holice 2 1 0 0/0 0
24. 10. 2021 skupina B BK NAPOS Vysoká n.L. 0 0 0 0/0 0
13. 11. 2021 skupina B Tesla Pardubice 0 0 0 0/0 0
14. 11. 2021 skupina B Sokol BK Chrudim 0 0 0 0/0 0
27. 11. 2021 skupina B TJ Třebíč 7 2 1 0/0 0
6. 12. 2021 skupina B Sokol Žižkov 7 2 1 0/0 0
Celkem 10 17 5 2 1/2 50.0
Průměr 10 1.7 0.5 0.2 0.1/0.2 50.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
USK Praha 4 0:00 13.8 6.3 0.0 0.0 0.0 1.3/3.3 38.5 0.3
BC Kolín 5 0:00 8.6 3.8 0.0 0.2 0.0 0.4/1.6 25.0 2.0
Sokol Vyšehrad 5 0:00 8.0 3.4 0.0 0.0 0.0 1.2/3.6 33.3 0.8
BK Pelhřimov 3 0:00 12.0 5.0 0.0 0.3 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BA Sparta 4 0:00 8.5 3.8 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.8
Sokol Písek 4 0:00 8.3 4.0 123.1 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.0
USK Praha 6 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.2 0.0 1.2
Levharti Chomutov 3 0:00 7.7 3.0 0.0 0.3 0.0 0.7/0.7 100.0 0.3
Žďár nad Sáz. 4 0:00 5.3 2.5 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 2.0
Sokol Vyšehrad 4 0:00 5.0 2.5 166.7 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 2.8
Královští Sokoli 3 0:00 6.0 2.3 0.0 0.3 0.0 0.3/3.3 10.0 3.3
SLUNETA Ústí n. L. 3 0:00 6.0 1.3 0.0 0.7 0.0 1.3/2.0 66.7 1.0
BA Sparta Praha 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/3.5 14.3 3.5
BC Vysočina 3 0:00 5.7 2.7 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 1.0
VYS 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Jižní Supi 3 0:00 5.3 2.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Lokomotiva Plzeň 4 0:00 4.0 1.5 150.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.8
Pod U17B 4 0:00 3.5 1.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 2.5
Sokol Vyšehrad 6 0:00 2.3 0.8 0.0 0.0 0.0 0.7/1.0 66.7 0.8
BK Klatovy 3 8:15 4.7 1.7 100.0 0.3 25.0 0.3/0.7 50.0 2.0
BK Opava 2 0:00 6.5 2.5 100.0 0.5 100.0 0.0/0.5 0.0 2.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta 4 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.5/1.3 40.0 1.3
BSK - Jižní Supi 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.0
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 5.5 2.5 100.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
BK Opava 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Žižkov 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TJ Třebíč 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Pražský 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
GBA Lions J. Hradec 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta Praha 4 0:00 1.5 0.5 100.0 0.0 0.0 0.5/2.3 22.2 2.5
BK Opava 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 3.0
SAM Brno 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Snakes Ostrava 2 0:00 3.0 1.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 2 11:56 3.0 1.5 42.9 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.5
Sj. BK Litoměřice 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
Synthesia Pardubice 3 4:18 1.7 0.7 50.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 1.3
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Válečníci Děčín 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta Praha 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BA 2006 Roudnice n.L. 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
USK Praha 2 0:00 1.5 0.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BK Klatovy 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Opava 1 27:29 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Klatovy 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Lions J. Hradec 2 0:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BVK Holice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Pelhřimov 2 0:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Klatovy 2 0:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BA LYNX Liberec 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
R&J EBC Mělník 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BSK Modřany - Jižní supi 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Bra 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
KolB 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
AŠ Mladá Boleslav 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK NAPOS Vysoká n.L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tesla Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol BK Chrudim 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -