Jaroslav Radimský

Národnost
CZE
Ročník narození
2001 - 20 let
Aktuální klub
Slavoj BK Litoměřice B
Výška
187 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
309
Procento vítězství
46.9%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina B Sj. BK Litoměřice 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2012/13 starší minižáci U13 - předkolo C Slavoj BK Litoměřice 3 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2012/13 starší minižáci U13 - MČR skupina B Slavoj BK Litoměřice 3 15.0 2.7 1 0 0.7/2.7 25.0 0.7 0.7
2012/13 starší minižáci U13 - MČR o pořadí Slavoj BK Litoměřice 2 15.0 1.0 0.5 0 0/0 0.0 0.5 -2.0
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina B Sj. BK Litoměřice 5 - 2.8 1.2 0 0.4/0.8 50.0 - -
2013/14 žáci U15 - liga sk. A Slavoj Litoměřice 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - extraliga sk. A Sj. BK Litoměřice 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR sk. A Sj. BK Litoměřice 3 2.0 0.0 0 0 0/0 0.0 - -0.3
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR o 5.-8. místo Sj. BK Litoměřice 2 1.5 0.0 0 0 0/0 0.0 0.5 -
2014/15 žáci U15 - skupina B Slavoj Litoměřice 3 - 2.0 0.7 0 0.7/0.7 100.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina A Sj. BK Litoměřice 10 - 4.9 2.3 0 0.3/2.5 12.0 - -
2014/15 žáci U15 - extraliga Slavoj Litoměřice 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. A Sj. BK Litoměřice 7 - 5.6 2.1 0 1.3/1.7 75.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - play-off Sj. BK Litoměřice 3 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - MČR - skupina B Sj. BK Litoměřice 3 24.0 6.0 1.7 0 2.7/5 53.3 2.3 7.0
2014/15 mladší žáci U14 - MČR o 1.- 4. místo Sj. BK Litoměřice 2 22.0 9.0 4.5 0 0/0.5 0.0 3.0 7.5
2014/15 žáci U15 - MČR-skupina B Slavoj Litoměřice 3 15.0 1.0 0.3 0 0.3/1.3 25.0 2.0 2.0
2014/15 žáci U15 - MČR o 5.- 8. místo Slavoj Litoměřice 2 21.0 2.0 1 0 0/0 0.0 4.5 -2.0
2015/16 kadeti U17 - základní část Slavoj Litoměřice 6 - 1.2 0.5 /0.5 0 0.2/0.2 100.0 2.5 -1.3
2015/16 žáci U15 - základní skupina A Slavoj Litoměřice 14 - 8.9 4 /4 0 0.9/2.5 34.3 3.2 4.0
2015/16 žáci U15 - extraliga Slavoj Litoměřice 15 - 7.2 3.4 /3.4 0 0.4/2.1 19.4 3.1 2.4
2015/16 kadeti U17 - play-off Slavoj Litoměřice 4 - 1.0 0 /0 0 1/1.5 66.7 2.5 -2.0
2015/16 kadeti U17 - Mistrovství ČR Slavoj Litoměřice 2 13.5 1.0 0.5 /0.5 0 0/0 0.0 1.0 -
2015/16 žáci U15 - MČR skupina A Slavoj Litoměřice 3 27.3 2.7 0.3 /6 0 2/3.3 60.0 1.0 6.0
2015/16 žáci U15 - MČR o 1.-4. místo Slavoj Litoměřice 2 32.5 4.0 1.5 /4 0 1/2 50.0 1.5 6.5
2016/17 junioři U19 - skupina A Slavoj Litoměřice 10 - 5.3 1.9 0.3 0.6/1.1 54.5 - -
2016/17 kadeti U17 - základní část Slavoj Litoměřice 22 27.1 4.2 1.6 /5.1 0.1 0.5/1 57.1 3.1 4.8
2016/17 kadeti U17 - skupina B BK Lit U17 "B" 6 - 5.2 2.5 0 0.2/6 2.8 - -
2016/17 kadeti U17 - play-out B BK Lit U17 "B" 3 - 12.0 4 0.3 3/5 60.0 - -
2016/17 junioři U19 - finálová skupina Slavoj Litoměřice 9 - 3.9 1.3 0.1 0.9/2 44.4 - -
2016/17 kadeti U17 - play-out Slavoj Litoměřice 5 25.8 5.6 1.8 /5.6 0.4 0.8/2.4 33.3 2.8 1.0
2017/18 junioři U19 - základní část Slavoj Litoměřice 19 24.8 2.6 1.1 /2.3 0.1 0.4/0.7 50.0 2.2 1.4
2017/18 kadeti U17 - základní část Slavoj Litoměřice 20 28.4 6.8 2.7 /5.8 0.1 1.4/2.2 62.8 2.7 7.9
2017/18 junioři U19 - play-out Slavoj Litoměřice 6 17.7 1.8 0.7 /1.7 0.2 0/0.2 0.0 1.5 1.2
2017/18 kadeti U17 - play-off Slavoj Litoměřice 3 27.3 4.0 1.7 /5.7 0 0.7/1.3 50.0 1.7 1.3
2018/19 muži - Základní část - skupina Západ Slavoj Litoměřice 2 1.5 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - 0.5
2018/19 muži - skupina A Slavoj BK Litoměřice B 18 - 2.6 0.7 0.1 0.8/1.1 73.7 - -
2018/19 junioři U19 - základní část Slavoj Litoměřice 22 34.0 8.0 2.9 /7.4 0.1 1.7/2.5 69.1 2.0 8.3
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník Slavoj Litoměřice 1 5.0 0.0 0 /1 0 0/0 0.0 - -1.0
2018/19 muži - Skupina C 1. - 6. místo Slavoj Litoměřice 1 12.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - 4.0
2018/19 muži - play-off A Slavoj BK Litoměřice B 3 - 2.3 0.7 0.3 0/0 0.0 - -
2018/19 junioři U19 - play-out Slavoj Litoměřice 6 31.3 14.5 6.3 /11.8 0.3 0.8/2.3 35.7 1.7 16.3
2019/20 muži - skupina A Slavoj BK Litoměřice B 14 - 7.1 1.8 0.9 0.9/1.6 56.5 - -
2019/20 junioři U19 - základní část Slavoj Litoměřice 20 25.5 5.9 2.2 /4.5 0.3 0.9/1.8 47.2 2.4 9.7
2019/20 muži - skupina Západ Slavoj Litoměřice 8 4.5 0.8 0.3 /0.3 0 0.3/0.5 50.0 0.6 0.9
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník Slavoj BK Litoměřice B 1 - 9.0 1 /1 2 1/2 50.0 4.0 4.0
2019/20 junioři U19 - play-out A SLUNETA Ústí n. L. 2 - 14.0 3.5 1.5 2.5/3.5 71.4 - -
2019/20 muži - Skupina D 7. - 12. místo Slavoj Litoměřice 2 8.0 1.5 0 /0 0.5 0/0 0.0 0.5 0.5
2020/21 muži - skupina A Slavoj BK Litoměřice B 2 - 7.0 2.5 0.5 0.5/1.5 33.3 - -
Průměr za kariéru 34.2 12.8 4.9 1.9 0.1 0.7/1.6 174.7 2.1 3.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 Sluneta Ústí n. L. 2. 4. 2017 2016/17
2B body 11 BK Loko Plzeň 30. 3. 2019 2018/19
3B body 3 BK Levharti Chomutov 16. 2. 2020 2019/20
Obranné doskoky 10 YDEA KONDOR 7. 12. 2019 2019/20
Útočné doskoky 7 Synthesia Pardubice 5. 5. 2016 2015/16
Doskoky celkem 14 Synthesia Pardubice 5. 5. 2016 2015/16
Body 22 BK Loko Plzeň 30. 3. 2019 2018/19
Užitečnost 42 BK Loko Plzeň 8. 3. 2020 2019/20
Asistence 11 Sokol Pražský 18. 3. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Loko Plzeň 10 27:00 8.4 3.4 50.7 0.3 27.3 0.7/1.4 50.0 1.8
SAM Brno 6 33:12 9.3 4.0 60.0 0.0 0.0 1.3/2.5 53.3 2.8
BK Loko Plzeň 7 24:33 7.3 2.4 41.5 0.1 10.0 2.0/3.1 63.6 2.4
Snakes Ostrava 5 30:06 7.2 3.0 60.0 0.2 12.5 0.6/0.8 75.0 1.6
PCE 7 23:17 5.1 2.1 34.9 0.1 11.1 0.4/1.1 37.5 1.9
BK Klatovy 4 0:00 9.0 3.0 0.0 0.8 0.0 0.8/1.3 60.0 1.3
Sokol pražský 8 26:44 3.8 1.4 33.3 0.1 8.3 0.6/1.8 35.7 3.0
Jiskra Domažlice 4 0:00 7.0 2.3 0.0 0.5 0.0 1.0/1.8 57.1 2.5
USK 6 28:46 4.5 1.5 37.5 0.2 20.0 1.0/1.8 54.5 1.8
BCM Orli Prostějov 5 26:53 5.4 2.4 50.0 0.2 25.0 0.0/1.2 0.0 1.2
Sokol Písek 6 28:22 4.3 1.5 36.0 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 2.0
NH Ostrava 4 25:18 6.3 2.8 42.3 0.3 100.0 0.0/0.5 0.0 2.5
Sokol Pražský 3 0:00 8.0 3.7 0.0 0.0 0.0 0.7/1.0 66.7 3.0
BA Sparta Praha 4 24:38 6.0 2.5 43.5 0.0 0.0 1.0/2.3 44.4 2.8
Sokol Pražský 5 20:41 4.6 1.4 41.2 0.2 20.0 1.2/1.4 85.7 3.0
USK Praha 4 9:12 5.8 2.3 81.8 0.0 0.0 1.3/2.0 62.5 2.3
Synthesia Pardubice 3 13:02 7.3 3.3 58.8 0.0 0.0 0.7/2.7 25.0 2.7
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 21.0 7.0 0.0 0.0 0.0 7.0/13.0 53.8 4.0
Sokol Žižkov 3 10:20 7.0 3.0 128.6 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 2.7
USK 9 13:48 2.3 0.4 28.6 0.2 20.0 0.8/1.3 58.3 2.6
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 10.5 4.5 100.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 3.5
Snakes Ostrava 6 26:44 3.3 1.5 25.7 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 3.0
BSK Modřany - Jižní supi 2 0:00 10.0 4.5 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 4.0
SAM Brno 2 31:56 10.0 4.5 81.8 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
BA Nymburk 2 26:26 10.0 4.5 69.2 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.5
TOROLA Snakes Ostrava 4 0:00 4.8 2.3 128.6 0.0 0.0 0.3/1.5 16.7 3.8
VYS 2 0:00 9.0 3.0 0.0 0.5 0.0 1.5/3.5 42.9 1.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 9.0 4.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Tesla Pardubice 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.5 0.0 0.0/2.0 0.0 4.5
BA 2006 Roudnice n.L. 1 0:00 16.0 4.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
CBU 2 0:00 7.0 1.5 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol Pražský 3 0:00 4.7 2.3 100.0 0.0 0.0 0.0/1.7 0.0 4.3
Synthesia Pardubice 5 23:07 2.6 0.8 21.1 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.4
BCM Orli Prostějov 4 31:57 3.3 1.3 22.7 0.0 0.0 0.8/1.8 42.9 2.5
BK Levharti Chomutov 1 0:00 13.0 1.0 0.0 3.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Pří 2 0:00 6.5 2.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 3.5
USK Praha 4 0:00 3.3 1.5 0.0 0.0 0.0 0.3/1.5 16.7 2.0
Válečníci Děčín 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
BK Opava 3 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.7
Sokol Písek B 3 0:00 4.0 0.7 0.0 0.7 0.0 0.7/2.0 33.3 1.3
SKB Rokycany 4 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.8
Sokol Písek 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 5 19:23 2.2 0.8 30.8 0.2 33.3 0.0/0.0 0.0 2.6
Sokol Písek 4 6:01 2.8 1.3 50.0 0.0 0.0 0.3/1.3 20.0 3.3
Královští Sokoli 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 2.5
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 5.0 2.5 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.5
BA Sparta Praha 1 0:00 10.0 1.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/6.0 16.7 2.0
BK Opava 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 3.0
Sokol Písek 2 0:48 4.5 0.5 100.0 1.0 100.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Jižní Supi 2 0:00 4.0 0.5 0.0 0.0 0.0 3.0/3.5 85.7 1.0
Sokol Žižkov 4 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Kbely 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
BC Benešov 3 0:00 2.3 0.3 0.0 0.3 0.0 0.7/0.7 100.0 3.0
SLUNETA Ústí n. L. 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.5
Sluneta USK Ústí n.L. 3 0:00 1.7 0.0 0.0 0.3 0.0 0.7/1.3 50.0 0.3
BC Kolín 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Děčín A 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Královští Sokoli 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Wolves Radotín 2 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.5
Jiskra Kyjov 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Opava B 1 11:43 3.0 0.0 0.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 1.0
Královští Sokoli 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/5.0 10.0 2.5
BA Sparta Praha 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.5 14.3 1.5
BA 2006´ Roudnice n.L. 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
LJH 2 2:26 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Klatovy 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
KT 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sršni Písek 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
PCE 1 4:28 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Královští Sokoli 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
ZLN 1 11:58 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Vysočina 1 4:41 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
PLZ 1 15:25 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SP BASKET 1 0:33 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Klatovy 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
VYS 1 1:46 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -