Martin Šiler

Národnost
CZE
Ročník narození
1999 - 25 let
Aktuální klub
Basketbal Pečky
Výška
195 cm

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
285
Procento vítězství
61.1%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 kadeti U17 - skupina B BCM Nymburk 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 kadeti U17 - základní část BCM Nymburk 12 - 2.8 1 0.2 0.3/0.8 44.4 - -
2013/14 kadeti U17 - Mistrovství ČR BCM Nymburk 2 10.0 1.5 0 0.5 0/1 0.0 0.5 -
2013/14 kadeti U17 - skupina B BCM Nymburk 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 žáci U15 - extraliga kanonýři Josefov 6 - 12.0 4.7 0.5 1.2/2.7 43.8 - -
2013/14 žáci U15 - Mistrovství ČR sk. A kanonýři Josefov 3 24.0 13.7 4.7 0.7 2.3/4 58.3 2.0 12.7
2013/14 žáci U15 - Mistrovství ČR o 1.-4. místo kanonýři Josefov 2 17.5 9.0 4 0 1/2.5 40.0 3.5 6.0
2011/12 žáci U15 - divize B Basketbal Pečky 1 - 3.0 1 0 1/3 33.3 - -
2012/13 žáci U15 - základní skupina B BCM Nymburk 4 - 4.0 1 0.3 1.3/2.8 45.5 - -
2012/13 žáci U15 - liga skupina B BCM Nymburk 10 - 8.7 3.3 0.1 1.8/3.4 52.9 - -
2013/14 žáci U15 - zákl. skupina B BCM Nymburk 9 - 19.3 7.3 0.4 3.3/7.7 43.5 - -
2013/14 žáci U15 - extraliga BCM Nymburk 6 - 21.2 8.2 1 1.8/5.7 32.4 - -
2016/17 muži - Krajský přebor mužů I.třídy Peč 2 - 18.5 7.5 0.5 2/4 50.0 - -
2019/20 muži - Středočeská basketbalová liga mužů Peč 6 - 10.0 4 0.3 1/2.3 42.9 - -
2020/21 muži - SBLM skupina východ Peč 3 - 13.7 5 0.7 1.7/2.7 62.5 - -
2011/12 starší a mladší žáci U15 a U14 - Základní část Peč15 14 - 12.1 5.1 0.1 1.7/3.6 48.0 - -
2011/12 starší a mladší žáci U15 a U14 - Finále U15 Peč15 4 - 10.8 3.8 0 3.3/5.8 56.5 - -
2012/13 junioři U19 - Základní společná část PečU17 1 - 6.0 3 0 0/0 0.0 - -
2015/16 junioři U19 - základní část BA Nymburk 13 5.5 2.2 0.6 /0.9 0.3 0.1/0.3 25.0 1.2 1.3
2015/16 junioři U19 - play-off BA Nymburk 3 0.3 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 0.3 -0.3
2015/16 junioři U19 - Mistrovství ČR BA Nymburk 2 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 junioři U19 - skupina A BA Nymburk B 15 - 12.8 4.3 0.8 1.7/3.9 44.1 - -
2014/15 junioři U19 - předkolo play-off A BA Nymburk B 1 - 16.0 3 2 4/8 50.0 - -
2015/16 junioři U19 - skupina A BA Nymburk B 4 - 23.3 3.5 5 1.3/4 31.3 - -
2014/15 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 16 - 6.8 1.8 0.6 1.4/2.2 62.9 - -
2014/15 kadeti U17 - play-off BA Nymburk 3 - 9.0 2.7 1 0.7/0.7 100.0 - -
2014/15 kadeti U17 - Mistrovství ČR BA Nymburk 2 14.5 0.0 0 0 0/0 0.0 1.5 -5.0
2015/16 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 17 - 13.1 3.5 /3.5 1.2 2.3/4 57.4 2.5 8.8
2015/16 kadeti U17 - play-off BA Nymburk 3 - 12.7 4.7 /4.7 0.7 1.3/2.3 57.1 0.7 11.0
2015/16 kadeti U17 - Mistrovství ČR BA Nymburk 2 25.5 14.5 4 /8 1 3.5/6 58.3 5.0 13.0
2016/17 muži - Základní část - skupina A GBA 6 12.8 2.5 1 /2.2 0 0.5/0.7 75.0 1.5 3.7
2016/17 muži - Play out 13. - 20. místo GBA 5 14.8 2.0 0.8 /2.8 0 0.4/0.4 100.0 2.4 0.6
2017/18 muži - Základní část - skupina Západ GBA 17 17.3 5.0 1.9 /3.9 0.1 0.9/1.5 60.0 2.2 5.3
2017/18 muži - Play out 13. - 20. místo GBA 6 8.8 5.5 1.3 /2.8 0.3 1.8/2.8 64.7 1.5 4.0
2016/17 junioři U19 - základní část GBA 13 16.9 4.2 1.7 /3.8 0.2 0.4/0.8 45.5 1.5 3.3
2016/17 junioři U19 - play-off GBA 3 7.3 1.7 0.7 /1.7 0 0.3/1.3 25.0 1.0 1.0
2016/17 junioři U19 - Kofola Mistrovství ČR GBA 2 6.5 0.0 0 /1 0 0/0 0.0 2.5 -3.0
2017/18 junioři U19 - základní část GBA 21 17.8 5.4 2.3 /4.4 0 0.6/1.1 52.2 2.1 6.5
2017/18 junioři U19 - play-off GBA 4 12.3 6.8 2.8 /5.5 0.3 0.5/1 50.0 1.0 7.8
2017/18 junioři U19 - Mistrovství ČR GBA 2 11.0 3.0 1.5 /2.5 0 0/0 0.0 1.5 4.5
2016/17 junioři U19 - skupina A GBA B 5 - 7.6 3.2 0 1.2/1.8 66.7 - -
2016/17 junioři U19 - finálová skupina GBA B 4 - 13.3 5.5 0 2.3/4 56.3 - -
2021/22 muži - SBLM skupina východ Peč 5 - 18.0 5.8 1 3.4/5.4 63.0 - -
2022/23 muži - SBLM skupina východ Peč 11 - 19.9 7.5 0.9 2.1/4.3 48.9 - -
2022/23 muži - Předkolo "A" Peč 2 - 20.5 8 0 4.5/8.5 52.9 - -
2023/24 muži - SBLM skupina východ Peč 7 - 20.6 7.4 0.7 3.6/5.7 62.5 - -
2023/24 muži - skupina B KolB 3 - 16.7 7.3 0 2/5.3 37.5 - -
Průměr za kariéru 12.4 5.2 9.4 3.3 0.5 1.4/2.7 87.0 2.2 2.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 ČBr 18. 11. 2023
2B body 14 BPB 30. 9. 2023
3B body 2 ČBr 19. 11. 2023
Body 36 BPB 30. 9. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 USK Praha 29. 9. 2013 2013/14
2B body 14 BPB 30. 9. 2023 2023/24
3B body 7 BK Medvědi Tábor 24. 1. 2016 2015/16
Obranné doskoky 6 Sokol Pražský 1. 12. 2017 2017/18
Útočné doskoky 5 Slavoj Litoměřice 30. 4. 2016 2015/16
Doskoky celkem 10 Slavoj Litoměřice 30. 4. 2016 2015/16
Body 36 BPB 30. 9. 2023 2023/24
Užitečnost 19 PLZ 22. 9. 2017 2017/18
Asistence 5 Královští Sokoli 2. 3. 2016 2015/16
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
1. 10. 2023 SBLM skupina východ Kol 20 8 0 4/9 44.4
30. 9. 2023 SBLM skupina východ BPB 36 14 1 5/5 100.0
14. 10. 2023 SBLM skupina východ Bol 16 7 0 2/3 66.7
15. 10. 2023 SBLM skupina východ Réma 17 6 1 2/4 50.0
4. 11. 2023 SBLM skupina východ BCBenB 12 5 0 2/2 100.0
18. 11. 2023 SBLM skupina východ ČBr 19 5 1 6/11 54.5
19. 11. 2023 SBLM skupina východ ČBr 24 7 2 4/6 66.7
10. 2. 2024 skupina B Válečníci Děčín 21 9 0 3/6 50.0
11. 2. 2024 skupina B Sluneta USK Ústí n.L. 15 6 0 3/8 37.5
25. 2. 2024 skupina B CZ.ACADEMY 14 7 0 0/2 0.0
Celkem 10 194 74 5 31/56 55.4
Průměr 10 19.4 7.4 0.5 3.1/5.6 55.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
ČBr 8 0:00 15.3 5.5 0.0 0.5 0.0 2.8/5.4 51.2 3.4
Réma 6 0:00 17.8 6.2 0.0 1.0 0.0 2.5/4.2 60.0 2.7
Bol 5 0:00 18.6 7.6 0.0 0.2 0.0 2.8/4.8 58.3 2.8
Kol 4 0:00 20.0 7.5 0.0 0.8 0.0 2.8/6.3 44.0 2.8
Sokol Žižkov 4 0:00 20.0 4.8 0.0 2.5 0.0 3.0/4.3 70.6 1.8
BKSad 3 0:00 26.3 9.7 0.0 1.0 0.0 4.0/6.0 66.7 2.3
BA Sparta 4 0:00 15.3 4.8 0.0 1.3 0.0 2.0/3.5 57.1 1.8
Slavoj Litoměřice 6 4:10 10.2 2.7 177.8 1.2 116.7 1.3/2.2 61.5 2.8
Sokol Pražský 7 0:00 6.9 1.6 220.0 1.0 175.0 0.7/1.7 41.7 2.0
Sokol Písek 8 16:10 5.8 2.4 48.7 0.1 12.5 0.6/0.9 71.4 1.4
Synthesia Pardubice 3 0:00 15.0 6.0 0.0 0.3 0.0 2.0/5.0 40.0 3.3
BK Loko Plzeň 6 9:05 6.7 3.0 138.5 0.0 0.0 0.7/1.5 44.4 1.8
Lions J. Hradec 3 0:00 12.3 3.3 0.0 1.0 0.0 2.7/6.3 42.1 2.3
BPB 1 0:00 36.0 14.0 0.0 1.0 0.0 5.0/5.0 100.0 1.0
Synthesia Pardubice 4 0:00 8.8 1.8 350.0 1.0 200.0 2.3/3.0 75.0 2.3
Sokol Pražský 3 0:00 11.7 5.3 0.0 0.0 0.0 1.0/4.7 21.4 1.7
BK Klatovy 2 0:00 16.5 5.5 0.0 1.5 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 33.0 12.0 0.0 1.0 0.0 6.0/9.0 66.7 1.0
Tigers Č. Budějovice 2 0:00 16.5 6.0 0.0 0.5 0.0 3.0/5.0 60.0 3.0
VYS 3 0:00 10.0 2.3 0.0 1.3 0.0 1.3/3.0 44.4 2.3
BK Loko Plzeň 5 0:00 6.0 1.8 150.0 0.4 100.0 1.2/2.6 46.2 2.0
BC Nový Jičín 3 0:00 8.3 1.7 0.0 1.0 0.0 2.0/2.7 75.0 1.3
USK Praha 2 0:00 12.5 4.0 0.0 0.0 0.0 4.5/10.0 45.0 4.0
USK 4 0:00 6.0 1.0 400.0 1.0 400.0 1.0/2.0 50.0 1.3
BK Opava 1 0:00 22.0 9.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 3.0
PLZ 3 18:50 7.0 2.7 80.0 0.0 0.0 1.7/2.0 83.3 1.7
Válečníci Děčín 1 0:00 21.0 9.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 3.0
OLM 2 8:57 10.0 3.0 85.7 0.5 33.3 2.5/4.5 55.6 1.5
BK Kral-Jun.muži 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
BCM Orli Prostějov 4 14:08 4.8 2.0 42.1 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 1.3
WBA 4 0:00 4.8 1.5 0.0 0.5 0.0 0.3/0.5 50.0 1.8
PCE 8 11:31 2.4 1.1 50.0 0.0 0.0 0.1/0.6 20.0 1.4
Slavoj Litoměřice 1 0:00 18.0 8.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 -
Slavoj BK Litoměřice 3 12:57 5.7 1.3 80.0 0.7 50.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BC Nový Jičín 2 0:00 8.5 3.0 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 2.5
Sršni Sokol Písek 5 0:00 3.4 1.4 116.7 0.2 100.0 0.0/0.4 0.0 3.2
Sokol pražský 8 9:13 2.1 0.8 50.0 0.1 50.0 0.3/0.3 100.0 1.3
Sokol Pražský 4 12:26 4.0 1.5 66.7 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.3
Sluneta USK Ústí n.L. 1 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/8.0 37.5 1.0
BK Brandýs 1 0:00 15.0 3.0 0.0 3.0 0.0 0.0/5.0 0.0 5.0
Sokol Žižkov 2 22:53 7.5 3.5 50.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
BK Horejsek Děčín 1 0:00 15.0 6.0 0.0 1.0 0.0 0.0/6.0 0.0 3.0
Slavoj Litoměřice 2 9:30 7.0 3.5 175.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
CZ.ACADEMY 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 1.5
BC Vysočina 1 30:29 12.0 6.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCBenB 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BC Vysočina 2 19:59 5.5 2.5 38.5 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
BCM Slez. Ostrava 4 0:00 2.8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.8/0.8 100.0 0.3
Snakes Ostrava 3 14:14 3.3 1.3 57.1 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 2.7
USK 6 7:38 1.7 0.3 28.6 0.2 100.0 0.5/0.7 75.0 2.0
Měl 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
SKB Zlín 1 0:00 8.0 4.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
USK Praha B 2 12:56 3.5 1.0 33.3 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
BK Opava B 1 4:52 7.0 1.0 20.0 1.0 50.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BC Benešov 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
PIS 3 15:51 1.3 0.7 18.2 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BC Nový Jičín 1 16:44 4.0 1.0 33.3 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 5.0
Synthesia Pardubice 2 7:29 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
Sokol H. Králové 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 4.5
BCM Orli Prostějov 1 12:55 2.0 1.0 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TOROLA Snakes Ostrava 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BC Vysočina 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SNAK A 1 14:23 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sl. MBA Kroměříž 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -