Marek Volný

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 20 let
Aktuální klub
Slávie Ostravská Univerzita
Výška
189 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
215
Procento vítězství
45.6%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina F NH Ostrava 12 - 10.5 4.4 /4.4 0 1.7/4.3 38.5 2.7 5.2
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B NH Ostrava 14 - 8.1 3.2 /3.2 0 1.6/4.6 35.4 3.1 1.9
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina A NH Ostrava 3 28.0 12.7 5.7 /10.3 0 1.3/4 33.3 3.7 15.7
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo NH Ostrava 2 29.0 11.5 4.5 /8.5 0 2.5/6.5 38.5 3.0 16.5
2018/19 junioři U19 - skupina C NH Ostrava 10 - 5.4 2.1 0.1 0.9/2.1 42.9 - -
2018/19 junioři U19 - play-out C NH Ostrava 4 - 7.5 3.3 0 1/2.8 36.4 - -
2019/20 junioři U19 - skupina C NH Ostrava 9 - 18.7 6.4 0.7 3.8/6.3 59.6 - -
2019/20 junioři U19 - play-out C NH Ostrava 4 - 18.0 6.5 0.8 2.8/4.5 61.1 - -
2020/21 muži - Skupina A2 OVA 7 6.4 1.3 0.3 /0.4 0.1 0.3/0.3 100.0 1.7 0.3
2016/17 žáci U15 - Skupina C NH Ostrava 12 - 3.5 1.3 /1.3 0 0.8/2.8 30.3 1.8 -0.3
2016/17 žáci U15 - Liga sk. C NH Ostrava 2 - 3.0 1.5 /1.5 0 0/0 0.0 4.5 -1.5
2017/18 žáci U15 - Skupina C NH Ostrava 12 - 14.9 6.3 0.3 1.7/3.2 52.6 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga NH Ostrava 15 - 13.1 4.5 0.5 2.5/5.9 42.0 - -
2017/18 žáci U15 - MČR skupina A NH Ostrava 3 32.7 13.7 5 0.3 2.7/7 38.1 3.3 13.3
2017/18 žáci U15 - MČR o 5. - 8. místo NH Ostrava 2 32.5 21.5 7.5 0 6.5/9 72.2 2.5 22.5
2017/18 kadeti U17 - základní část NH Ostrava 11 14.3 1.7 0.7 /2.4 0 0.3/0.7 37.5 2.7 -1.4
2017/18 kadeti U17 - play-out NH Ostrava 4 20.0 5.0 1.5 /2.5 0.5 0.5/2 25.0 2.5 5.5
2018/19 kadeti U17 - základní část NH Ostrava 20 25.4 9.8 4.1 /9 0.1 1.4/2.6 54.9 3.5 5.4
2018/19 kadeti U17 - play-off NH Ostrava 3 24.7 7.3 2.7 /7.3 0 2/3.7 54.5 4.3 4.0
2019/20 kadeti U17 - základní část NH Ostrava 18 30.0 16.0 5.3 /11.5 0.5 3.8/7.3 52.7 3.4 12.5
2021/22 junioři U19 - skupina B NH Ostrava 12 27.3 13.8 3.3 /7.1 1.8 1.8/3.4 53.7 3.8 9.1
2021/22 muži - skupina C NH Ostrava B 3 - 5.3 1.3 0.3 1.7/3 55.6 - -
2021/22 junioři U19 - nadstavba B NH Ostrava 8 25.6 12.3 3 /6.3 1.6 1.4/2.9 47.8 2.8 10.4
2021/22 junioři U19 - předkolo play-off NH Ostrava 3 26.3 9.7 2.3 /8 1.3 1/2.7 37.5 3.7 5.0
2022/23 muži - skupina C Slavia OU 15 - 2.7 1 0.1 0.3/0.8 41.7 - -
2023/24 muži - skupina C Slavia OU 4 - 9.5 2.8 0.5 2.5/4.3 58.8 - -
2023/24 muži - Český pohár mužů Slavia OU 1 34.0 21.0 5 /9 3 2/3 66.7 1.0 14.0
Průměr za kariéru 19.4 11.1 9.8 3.5 0.4 1.7/3.6 115.2 3.0 3.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 7 TJ Třebíč 30. 9. 2023
2B body 5 BK Vlci Žďár 1. 10. 2023
3B body 3 Sokol Karviná 26. 9. 2023
Obranné doskoky 1 Sokol Karviná 26. 9. 2023
Útočné doskoky 3 Sokol Karviná 26. 9. 2023
Doskoky celkem 4 Sokol Karviná 26. 9. 2023
Body 21 Sokol Karviná 26. 9. 2023
Užitečnost 14 Sokol Karviná 26. 9. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 Snakes Ostrava 15. 12. 2019 2019/20
2B body 12 BK Hladnov 28. 9. 2016 2016/17
3B body 6 Snakes Ostrava 6. 11. 2021 2021/22
Obranné doskoky 9 SAM Brno 7. 4. 2019 2018/19
Útočné doskoky 5 Sokol Pražský 2. 2. 2020 2019/20
Doskoky celkem 10 Slavoj Litoměřice 28. 2. 2019 2018/19
Body 32 Snakes Ostrava 6. 11. 2021 2021/22
Užitečnost 33 BK Pardubice 1. 12. 2019 2019/20
Asistence 7 Sj. BK Litoměřice 22. 4. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
26. 9. 2023 Český pohár mužů Sokol Karviná 34:00 21 5 55.6 3 50.0 2/3 66.7
30. 9. 2023 skupina C TJ Třebíč 0:00 14 2 0.0 1 0.0 7/9 77.8
1. 10. 2023 skupina C BK Vlci Žďár 0:00 16 5 0.0 1 0.0 3/4 75.0
14. 10. 2023 skupina C Slavia Kroměříž 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/3 0.0
4. 11. 2023 skupina C SK Žabovřesky 0:00 6 3 0.0 0 0.0 0/1 0.0
Celkem 5 34:00 59 16 177.8 5 83.3 12/20 60.0
Průměr 5 6:48 11.8 3.2 177.8 1.0 83.3 2.4/4.0 60.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Karviná 4 0:00 18.8 6.8 0.0 0.8 0.0 3.0/4.8 63.2 3.8
Slavia Kroměříž 5 0:00 14.0 5.0 0.0 0.4 0.0 2.8/4.8 58.3 3.4
Tygři JBC Brno 4 0:00 17.3 6.3 0.0 0.0 0.0 4.8/8.3 57.6 3.5
Sokol Písek 3 27:35 17.7 6.7 39.2 0.3 11.1 3.3/7.0 47.6 4.7
Sokol Pražský 4 30:52 13.3 6.3 46.3 0.0 0.0 0.8/1.5 50.0 3.5
Synthesia Pardubice 4 28:19 13.0 3.8 44.1 0.8 27.3 3.3/5.3 61.9 2.3
Snakes Ostrava 2 31:17 25.0 1.5 25.0 5.5 47.8 5.5/7.0 78.6 3.0
BK Pelhřimov 3 0:00 16.0 6.7 0.0 0.0 0.0 2.7/7.7 34.8 2.0
BCM Orli Prostějov 6 24:06 8.0 3.3 44.4 0.2 12.5 0.8/2.7 31.3 4.0
BK Loko Plzeň 4 21:55 11.5 5.0 60.6 0.0 0.0 1.5/3.3 46.2 3.5
Snakes Ostrava 6 22:14 7.5 1.8 39.3 0.3 15.4 2.8/5.2 54.8 3.2
BCM Orli Prostějov 4 0:00 10.5 4.5 600.0 0.3 0.0 0.8/3.5 21.4 2.3
BK Opava 4 0:00 10.3 4.3 850.0 0.0 0.0 1.8/3.3 53.8 3.0
USK 4 20:44 9.8 3.0 42.9 0.3 12.5 3.0/5.8 52.2 3.3
Olomouc 2 0:00 17.0 6.5 0.0 0.5 0.0 2.5/5.5 45.5 3.0
PCE 2 23:47 16.5 4.0 53.3 2.0 36.4 2.5/4.0 62.5 4.0
Snakes Ostrava 4 0:00 8.0 3.8 1.500.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.8
BK Loko Plzeň 2 31:18 15.0 4.0 47.1 1.5 27.3 2.5/5.0 50.0 3.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 14.5 5.0 0.0 0.0 0.0 4.5/7.5 60.0 3.5
BCM Orli Prostějov 2 0:00 14.5 6.0 100.0 0.0 0.0 2.5/6.5 38.5 3.0
Sokol Písek 3 26:22 9.7 2.3 29.2 1.3 30.8 1.0/2.7 37.5 3.7
SKB Zlín 2 0:00 14.5 5.0 0.0 0.0 0.0 4.5/4.5 100.0 2.5
Slavoj Litoměřice 3 25:35 9.3 3.3 52.6 0.3 16.7 1.7/2.0 83.3 3.7
Sokol Karviná 3 11:20 9.3 2.3 77.8 1.3 66.7 0.7/1.7 40.0 3.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 13.5 4.0 0.0 1.5 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
BA Sparta 2 0:00 13.0 4.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
GBA Lions J. Hradec 2 29:34 12.5 2.0 28.6 2.5 71.4 1.0/4.0 25.0 2.5
BVK Holice 2 29:30 12.0 5.0 58.8 0.5 11.1 0.5/1.5 33.3 2.5
OLM 4 0:00 6.0 1.8 0.0 0.3 0.0 1.8/2.8 63.6 3.5
BCM Orli Prostějov 2 28:11 12.0 4.0 57.1 1.0 25.0 1.0/2.0 50.0 4.5
Tygři Praha 2 21:44 12.0 5.0 62.5 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 3.5
Jižní Supi 2 12:32 11.5 3.5 87.5 1.5 75.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Sokol Pražský 2 0:00 10.5 2.0 0.0 1.0 0.0 3.5/6.5 53.8 3.0
Slavoj Litoměřice 2 29:14 10.0 2.5 45.5 1.0 28.6 2.0/2.5 80.0 2.0
BK Příbor 2 0:00 9.5 4.0 100.0 0.0 0.0 1.5/4.5 33.3 2.0
Synthesia Pardubice 1 30:00 19.0 8.0 57.1 0.0 0.0 3.0/7.0 42.9 3.0
Tygři JBC Brno 2 26:32 9.5 3.5 43.8 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 4.0
BA Nymburk 2 30:02 9.0 2.5 26.3 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 2.5
TJ Start Havířov 2 0:00 9.0 4.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BK Vlci Žďár 2 0:00 8.0 2.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 3.5
BK Snakes Ostrava 4 0:00 4.0 1.5 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Sj. BK Litoměřice 1 30:00 16.0 7.0 58.3 0.0 0.0 2.0/7.0 28.6 2.0
Tygři Brno 2 0:00 7.5 3.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
TJ Třebíč 2 0:00 7.0 1.0 0.0 0.5 0.0 3.5/4.5 77.8 2.0
BASKET Brno 2 25:36 7.0 2.0 50.0 0.5 12.5 1.5/4.0 37.5 4.5
GBA Sojky Pelhřimov 1 26:10 14.0 7.0 43.8 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 5.0
Sokol Pražský 1 30:00 13.0 6.0 42.9 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 4.0
BC Nový Jičín 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
BK Pelhřimov 2 0:00 5.5 1.0 100.0 0.0 0.0 3.5/6.5 53.8 3.0
Tygři Brno 1 25:04 6.0 0.0 0.0 2.0 40.0 0.0/2.0 0.0 4.0
SK Žabovřesky 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
OLO 2 9:36 2.5 0.0 0.0 0.5 100.0 1.0/1.0 100.0 3.0
UNL 2 7:41 2.0 1.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Slavia Kroměříž 3 0:00 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
BK Hladnov 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
SK Žabovřesky 2 0:00 1.5 0.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
BK Opava 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 4.0
DEC 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
HKR 2 4:11 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
SVI 2 0:48 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SK Basket RENOCAR 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0