Marek Pavelka

Národnost
CZE
Ročník narození
1998 - 23 let
Výška
186 cm

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
200
Procento vítězství
59%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 starší minižactvo + U14 a ml. žákyně - základní část Sršni Písek 2 - 4.5 2 0 0.5/0.5 100.0 - -
2011/12 mladší žáci U14 - skupina B Sršni Sokol Písek 14 - 3.4 1.5 /1.5 0 0.4/1.1 37.5 1.6 1.1
2011/12 mladší žáci U14 - extraliga A Sršni Sokol Písek 8 - 1.4 0.5 /0.5 0.1 0/0.3 0.0 1.0 0.1
2011/12 mladší žáci U14 - play-off Sršni Sokol Písek 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 2.0 -2.0
2011/12 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR Sršni Sokol Písek 5 5.4 1.2 0.4 /1.6 0 0.4/0.8 50.0 0.6 -0.4
2012/13 žáci U15 - základní skupina A Sršni Sokol Písek 12 - 0.7 0.3 0 0/0 0.0 - -
2012/13 žáci U15 - extraliga Sršni Sokol Písek 13 - 0.5 0.2 0 0/0 0.0 - -
2012/13 žáci U15 - Mistrovství ČR sk. A Sršni Sokol Písek 2 4.5 1.0 0.5 0 0/0 0.0 1.0 -
2012/13 žáci U15 - MČR o pořadí Sršni Sokol Písek 3 0.7 0.0 0 0 0/0 0.0 - 0.7
2013/14 kadeti U17 - základní část Sršni Sokol Písek 1 - 0.0 0 0 0/2 0.0 - -
2014/15 junioři U19 - základní část Sokol Písek 2 3.5 0.0 0 /1 0 0/0 0.0 - -1.5
2014/15 kadeti U17 - základní část Sokol Písek 19 - 1.1 0.3 0.2 0/0.3 0.0 - -
2014/15 junioři U19 - play-out Sokol Písek 2 26.0 2.5 0.5 /2.5 0.5 0/0 0.0 2.0 3.0
2014/15 kadeti U17 - play-out Sokol Písek 4 - 4.8 1.5 0.3 1/1 100.0 - -
2015/16 junioři U19 - základní část Sokol Písek 22 8.7 1.4 0.5 /0.8 0.1 0.2/0.5 40.0 1.4 0.7
2015/16 muži - oblastní přebor Sokol Písek C 17 - 3.7 1.5 0.1 0.3/0.7 41.7 - -
2015/16 junioři U19 - play-off Sokol Písek 1 5.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2016/17 junioři U19 - základní část Sokol Písek 21 8.8 0.9 0.4 /1.2 0 0.1/0.5 18.2 1.0 0.6
2016/17 muži - základní část Sokol Písek Sršni D 3 - 9.3 4 0.3 0.3/0.7 50.0 - -
2016/17 junioři U19 - play-off Sokol Písek 1 8.0 0.0 0 /1 0 0/0 0.0 1.0 -
2017/18 muži - základní část Sokol Písek C 9 - 7.2 2.8 0 1.7/3.8 44.1 - -
2017/18 muži - play-off Sokol Písek C 2 - 8.5 4 0 0.5/1.5 33.3 - -
2018/19 muži - skupina A Sokol Písek B 11 - 1.5 0.6 0 0.2/0.6 28.6 - -
2018/19 muži - základní část Sokol Písek C 8 - 6.0 2.4 0 1.3/3.5 35.7 - -
2018/19 muži - play-off Sokol Písek C 4 - 6.0 2.8 0 0.5/2.3 22.2 - -
2019/20 muži - skupina A Sokol Písek B 2 - 6.5 2.5 0 1.5/3 50.0 - -
2019/20 muži - základní část Sokol Písek C 6 - 7.5 2.8 0 1.8/3.7 50.0 - -
2020/21 muži - skupina A Sokol Písek B 2 - 6.5 2 0 2.5/4 62.5 - -
2020/21 muži - základní část Sokol Písek C 1 - 6.0 3 0 0/0 0.0 - -
2021/22 muži - skupina A Sokol Písek B 2 - 3.5 1.5 0 0.5/3 16.7 - -
Průměr za kariéru 16.7 2.4 2.6 1.1 0.1 0.4/1.0 65.0 1.5 0.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 Slavoj BK Litoměřice B 27. 11. 2021
2B body 2 Sokol Kbely 28. 11. 2021
Body 4 Sokol Kbely 28. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 4 Sokol Kbely 20. 9. 2020 2020/21
2B body 8 SKB Strakonice 22. 4. 2016 2015/16
3B body 2 BCM Slez. Ostrava 28. 2. 2015 2014/15
Obranné doskoky 6 Slavoj Litoměřice 25. 4. 2015 2014/15
Útočné doskoky 2 Královští Sokoli 28. 10. 2015 2015/16
Doskoky celkem 7 Slavoj Litoměřice 25. 4. 2015 2014/15
Body 16 SKB Strakonice 22. 4. 2016 2015/16
Užitečnost 7 USK 14. 11. 2015 2015/16
Asistence 2 Slavoj Litoměřice 25. 4. 2015 2014/15
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
27. 11. 2021 skupina A Slavoj BK Litoměřice B 3 1 0 1/2 50.0
28. 11. 2021 skupina A Sokol Kbely 4 2 0 0/4 0.0
Celkem 2 7 3 1/6 16.7
Průměr 2 3.5 1.5 0.0 0.5/3.0 16.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Spartak Kaplice 12 0:00 6.3 2.8 0.0 0.0 0.0 0.8/2.9 28.6 2.7
Legends Č. Budějovice 6 0:00 8.2 3.5 0.0 0.0 0.0 1.2/2.2 53.8 1.8
CBU 6 0:00 7.2 3.0 0.0 0.0 0.0 1.2/4.0 29.2 2.7
BK Tábor 7 0:00 5.9 2.1 0.0 0.1 0.0 1.1/2.1 53.3 2.9
Sokol Písek B 4 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Tábor B 3 0:00 6.3 2.0 0.0 0.7 0.0 0.3/1.3 25.0 1.7
Sokol Kbely 3 0:00 6.0 2.3 0.0 0.0 0.0 1.3/3.3 40.0 3.3
BC Nový Jičín 4 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.8 66.7 2.3
TB Č. Budějovice C 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
BK Pelhřimov 6 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.8
Lions J. Hradec 2 0:00 5.5 2.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Slavoj BK Litoměřice B 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Královští Sokoli 2 7:10 3.5 1.5 75.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BCM Slez. Ostrava 2 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol pražský 5 7:19 1.2 0.6 60.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.8
Sluneta USK Ústí n.L. 3 0:00 2.0 0.7 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 0.7
SKB Rokycany 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Synthesia Pardubice 4 0:00 1.3 0.0 0.0 0.3 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
Slavoj Litoměřice 1 30:27 5.0 1.0 33.3 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Vysočina 2 16:28 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
TOROLA Snakes Ostrava 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Loko Plzeň 4 9:51 1.0 0.3 20.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
PCE 6 4:34 0.7 0.2 25.0 0.0 0.0 0.3/0.8 40.0 0.8
Sokol Pražský 3 1:10 1.3 0.7 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
BK Loko Plzeň 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BK Klatovy 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Slavoj Litoměřice 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Pardubice 1 13:08 3.0 1.0 25.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Sokol Žižkov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Jiskra Kyjov 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 2 0:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
SKB Zlín 2 14:40 1.0 0.5 25.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BK Tábor 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 3 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Snakes Ostrava 3 9:08 0.7 0.3 20.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Jiskra Domažlice 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Snakes Ostrava 1 3:44 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Wolves Radotín 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
SAM BŠM Brno 2 7:54 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Sokol H. Králové 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 2 3:05 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Pardubice 4 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.8
Sokol Pražský 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 4 14:02 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.8
USK Praha 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Děčín 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Slavia MBA Kroměříž 1 0:30 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
VYS 1 21:01 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
WBA 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Jiskra Kyjov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta Praha 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5