Matouš Brůna

Národnost
CZE
Ročník narození
2001 - 20 let
Aktuální klub
Snakes Ostrava
Výška
188 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
212
Procento vítězství
54.7%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina D Gymnázium Hladnov 13 - 8.1 3.3 0 1.5/3.8 38.8 - -
2013/14 mladší žáci U14 - liga sk. B Gymnázium Hladnov 8 - 14.5 5.9 0 2.8/4.9 56.4 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina D Gymnázium Hladnov 13 - 16.6 6.5 0 3.5/9.8 35.9 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. B Gymnázium Hladnov 8 - 18.6 7.4 0.5 2.4/6.3 38.0 - -
2015/16 žáci U15 - základní skupina C TOROLA Snakes Ostrava 2 - 16.0 7 /7 0 2/3 66.7 3.0 12.0
2015/16 žáci U15 - extraliga TOROLA Snakes Ostrava 14 - 18.4 7.9 /7.9 0.1 2.4/4 60.7 3.2 13.6
2015/16 žáci U15 - MČR skupina B TOROLA Snakes Ostrava 2 31.0 11.0 4 /12 0.5 1.5/3.5 42.9 2.5 7.5
2015/16 žáci U15 - MČR o 5.-8. místo TOROLA Snakes Ostrava 1 40.0 27.0 10 /15 0 7/10 70.0 3.0 29.0
2016/17 junioři U19 - skupina C Snakes Ostrava B 8 - 4.4 2.1 0 0.1/0.3 50.0 - -
2016/17 kadeti U17 - základní část Snakes Ostrava 20 14.3 4.8 1.9 /4.3 0.1 0.9/1.8 51.4 1.6 3.5
2016/17 junioři U19 - play-out C Snakes Ostrava B 9 - 10.4 4.3 0 1.8/2.1 84.2 - -
2016/17 kadeti U17 - play-off Snakes Ostrava 2 15.5 8.0 3.5 /7.5 0 1/1 100.0 1.5 10.0
2016/17 kadeti U17 - Mistrovství ČR Snakes Ostrava 2 5.5 1.0 0.5 /2 0 0/0 0.0 - -
2017/18 junioři U19 - základní část Snakes Ostrava 8 7.5 3.4 1.3 /2.1 0.1 0.5/0.6 80.0 0.6 4.0
2017/18 junioři U19 - skupina C Snakes Ostrava B 2 - 6.5 3 0 0.5/1 50.0 - -
2017/18 kadeti U17 - základní část Snakes Ostrava 18 29.5 12.9 5 /11.8 0.2 2.3/3.3 69.5 2.5 17.4
2017/18 kadeti U17 - skupina C HLAD 1 - 23.0 9 0 5/7 71.4 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out C HLAD 1 - 5.0 2 0 1/4 25.0 - -
2017/18 kadeti U17 - play-off Snakes Ostrava 3 28.0 11.0 3.3 /7.3 1 1.3/2 66.7 3.0 14.3
2017/18 kadeti U17 - Mistrovství ČR Snakes Ostrava 2 25.0 11.5 3.5 /9 0.5 3/4 75.0 4.5 4.5
2018/19 muži - Základní část - skupina Východ SNAK A 1 16.0 7.0 1 /1 1 2/3 66.7 1.0 3.0
2018/19 junioři U19 - základní část Snakes Ostrava 18 13.7 3.9 1.3 /2.5 0.3 0.5/0.8 60.0 0.8 4.6
2018/19 junioři U19 - skupina C BK Hladnov 3 - 15.0 3.3 1.7 3.3/5.3 62.5 - -
2018/19 muži - Skupina D 7. - 12. místo SNAK A 3 15.0 3.7 1.3 /2 0.3 0/0 0.0 0.3 3.3
2018/19 junioři U19 - play-off Snakes Ostrava 4 13.3 3.5 0.3 /2.5 0.5 1.5/2.3 66.7 1.0 2.8
2019/20 junioři U19 - základní část Snakes Ostrava 17 20.5 9.5 3.5 /7.2 0.1 2.1/3 68.6 2.1 10.8
2019/20 junioři U19 - skupina C BK Hladnov 3 - 16.7 6.7 0.7 1.3/1.3 100.0 - -
2019/20 muži - skupina Východ SNAK A 5 10.4 2.8 1.2 /2.2 0 0.4/0.4 100.0 1.4 1.4
2019/20 junioři U19 - play-out C BK Hladnov 1 - 25.0 11 1 0/1 0.0 - -
2019/20 muži - Play out 13. - 20. místo SNAK A 1 5.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 1.0 -1.0
2020/21 muži - Skupina VÝCHOD SNAK A 3 10.0 6.7 2 /3 0.3 1.7/2.7 62.5 3.3 1.7
2020/21 muži - skupina C Sokol Karviná 3 - 19.7 6 2 1.7/2.3 71.4 - -
2021/22 muži - skupina VÝCHOD SNAK A 1 24.0 8.0 2 /4 1 1/2 50.0 2.0 3.0
Průměr za kariéru 22.2 9.9 10.0 3.9 0.2 1.7/3.1 204.6 2.1 5.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 Basketbal Olomouc 19. 9. 2021
2B body 2 Basketbal Olomouc 19. 9. 2021
3B body 1 Basketbal Olomouc 19. 9. 2021
Útočné doskoky 3 Basketbal Olomouc 19. 9. 2021
Doskoky celkem 3 Basketbal Olomouc 19. 9. 2021
Body 8 Basketbal Olomouc 19. 9. 2021
Užitečnost 3 Basketbal Olomouc 19. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 SK UP-BCM Olomouc 3. 10. 2015 2015/16
2B body 15 SK UP-BCM Olomouc 25. 10. 2014 2014/15
3B body 3 Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 3. 10. 2020 2020/21
Obranné doskoky 14 BA Nymburk 21. 10. 2017 2017/18
Útočné doskoky 4 Sokol Písek 1. 4. 2017 2016/17
Doskoky celkem 18 BA Nymburk 21. 10. 2017 2017/18
Body 32 SK UP-BCM Olomouc 25. 10. 2014 2014/15
Užitečnost 41 SAM Brno 3. 2. 2019 2018/19
Asistence 10 SAM Brno 3. 2. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
19. 9. 2021 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 23:41 8 2 50.0 1 33.3 1/2 50.0
Celkem 1 23:41 8 2 50.0 1 33.3 1/2 50.0
Průměr 1 23:41 8.0 2.0 50.0 1.0 33.3 1.0/2.0 50.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
SKB Zlín 7 0:00 11.0 4.7 0.0 0.3 0.0 0.7/1.0 71.4 2.1
BK Žďár n. S. 4 0:00 17.5 6.3 0.0 0.8 0.0 2.8/7.0 39.3 2.8
Slavoj Litoměřice 6 25:40 11.3 3.5 48.8 0.7 33.3 2.3/3.2 73.7 2.3
Sokol Pražský 4 15:52 17.0 6.3 75.8 0.3 16.7 3.8/5.3 71.4 2.8
SK UP-BCM Olomouc 3 0:00 20.0 7.0 100.0 0.3 100.0 5.0/7.7 65.2 3.7
Slavia Kroměříž 4 0:00 14.0 6.8 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0
Slavia Kroměříž 4 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/7.3 41.4 2.8
BC Nový Jičín 6 0:00 8.7 3.2 0.0 0.3 0.0 1.3/2.0 66.7 1.7
NH Ostrava 4 0:00 12.5 3.8 0.0 0.5 0.0 3.5/4.8 73.7 2.5
Sokol Písek 6 20:01 8.2 3.2 41.3 0.2 33.3 1.3/2.0 66.7 1.8
Sokol Písek 9 14:37 4.9 1.2 32.4 0.2 11.1 1.8/2.6 69.6 1.4
Sokol Pražský 5 21:55 8.8 2.8 31.1 0.2 33.3 2.6/3.0 86.7 2.4
BK Opava 4 0:00 10.8 4.5 0.0 0.0 0.0 1.8/5.8 30.4 3.3
TOROLA Snakes Ostrava 2 0:00 21.0 6.5 100.0 0.5 100.0 6.5/12.5 52.0 2.0
NH Ostrava 4 23:00 10.3 4.3 53.1 0.0 0.0 1.8/2.3 77.8 2.8
BC Nový Jičín 4 0:00 9.5 3.8 0.0 0.0 0.0 2.0/5.5 36.4 3.5
Synthesia Pardubice 2 0:00 18.5 8.0 0.0 0.0 0.0 2.5/5.5 45.5 1.5
Synthesia Pardubice 2 0:00 18.0 8.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 5.0
NH Ostrava 3 0:00 11.3 4.0 0.0 0.0 0.0 3.3/7.3 45.5 3.3
Slavoj Litoměřice 2 0:00 17.0 7.5 100.0 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 4.0
Sokol Písek 2 0:00 16.0 7.0 100.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
BK Snakes Ostrava 3 0:00 10.7 3.3 0.0 0.0 0.0 4.0/7.7 52.2 1.0
USK Praha 2 18:45 15.0 5.0 43.5 0.5 20.0 3.5/6.0 58.3 3.0
SAM Brno 2 14:45 14.5 5.5 78.6 1.0 40.0 0.5/1.0 50.0 -
Synthesia Pardubice 5 17:24 5.8 2.0 30.3 0.0 0.0 1.8/3.6 50.0 1.4
BK Loko Plzeň 4 13:32 7.0 2.3 56.3 0.3 25.0 1.8/2.5 70.0 0.8
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 14.0 5.5 0.0 0.0 0.0 3.0/5.5 54.5 1.5
BK Opava 2 0:00 13.5 6.0 100.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 4.5
USK 4 21:04 6.5 3.3 40.6 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 1 0:00 26.0 7.0 0.0 3.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Slavoj Litoměřice 4 19:20 6.3 2.3 52.9 0.3 16.7 1.0/1.5 66.7 1.5
SKB Zlín 2 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Basketbal Olomouc 3 20:00 7.7 2.3 63.6 0.7 33.3 1.0/1.7 60.0 2.0
BSK Modřany - Jižní supi 1 0:00 23.0 10.0 100.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
BCM Orli Prostějov 3 18:58 7.0 3.3 55.6 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 2.0
BK Loko Plzeň 3 20:53 7.0 2.7 42.1 0.0 0.0 1.7/4.0 41.7 2.3
PCE 3 17:45 6.7 2.3 53.8 0.3 25.0 1.0/2.3 42.9 1.7
GBA J. Hradec 2 25:39 8.5 3.0 37.5 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 2.0
BCM Orli Prostějov 4 16:11 4.0 1.8 43.8 0.0 0.0 0.5/1.3 40.0 2.0
BA Nymburk 1 19:18 16.0 8.0 72.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OLM 1 0:00 16.0 6.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
SAM Brno 1 30:18 15.0 4.0 33.3 1.0 50.0 4.0/4.0 100.0 -
BA Sparta Praha 2 16:49 4.5 2.0 40.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BK Opava 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
PLZ 2 13:57 3.0 1.5 75.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Pardubice 1 16:25 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK 4 7:01 1.3 0.3 16.7 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 0.3
Sokol Písek 1 16:49 5.0 1.0 50.0 1.0 20.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Vysočina 2 10:47 2.0 1.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol pražský 3 10:51 1.0 0.0 0.0 0.3 33.3 0.0/0.0 0.0 1.7
BC Nový Jičín 1 9:45 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Opava B 1 0:11 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BCM Orli Prostějov 1 13:51 2.0 1.0 20.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Karviná 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0