Ondřej Kočvara

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 19 let
Výška
180 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
228
Procento vítězství
61.4%
Počet klubů
10

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 starší minižáci U13 - Základní fáze BA Sparta 12 - 7.8 3.2 0 1.4/2.3 60.7 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Základní fáze BA Sparta B 9 - 15.8 6.9 0 2/3 66.7 - -
2013/14 starší minižáci U13 - předkolo C BA Sparta 3 - 8.7 2.3 0 4/6.7 60.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina C Synthesia Pardubice 4 - 8.0 3.3 0 1.5/1.5 100.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. B Synthesia Pardubice 8 - 6.1 2.3 0.3 0.9/1.3 70.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - play-off Synthesia Pardubice 2 - 6.0 2.5 0 1/1.5 66.7 - -
2014/15 mladší žáci U14 - MČR - skupina B Synthesia Pardubice 3 19.7 6.0 2 0.7 0/0 0.0 0.7 4.7
2014/15 mladší žáci U14 - MČR o 1.- 4. místo Synthesia Pardubice 2 15.5 6.5 1.5 1 0.5/2 25.0 0.5 4.0
2014/15 starší minižáci U13 - předkolo C BK Pardubice - kval. 3 - 10.3 4.7 /4.7 0.3 0/0 0.0 1.0 9.3
2015/16 žáci U15 - základní skupina B Synthesia Pardubice 10 24.1 9.4 3.6 /7.1 0.4 1/1.4 71.4 1.3 10.7
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina B Synthesia Pardubice 14 - 17.8 6.9 /6.9 1 0.9/1.3 72.2 0.9 16.5
2015/16 žáci U15 - extraliga Synthesia Pardubice 11 18.5 10.3 4.1 /7.5 0.3 1.3/1.6 77.8 1.4 10.9
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR B Synthesia Pardubice 3 - 11.3 4 /4 1 0.3/1 33.3 0.7 10.0
2015/16 mladší žáci U14 - MČR skupina A Synthesia Pardubice 3 19.7 15.0 6 /12 0.3 2/3.3 60.0 1.0 14.3
2015/16 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo Synthesia Pardubice 2 26.0 13.5 4 /14 1 2.5/6 41.7 2.0 7.5
2015/16 žáci U15 - MČR skupina A Synthesia Pardubice 3 16.0 7.7 2.7 /4.3 0.3 1.3/1.3 100.0 2.0 5.3
2015/16 žáci U15 - MČR o 5.-8. místo Synthesia Pardubice 2 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2016/17 žáci U15 - Skupina B BA Nymburk 7 - 13.4 5.1 /5.1 0.6 1.4/2.6 55.6 1.3 11.0
2016/17 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 15 14.5 6.3 2.1 /4.7 0.5 0.7/1.3 57.9 1.3 2.9
2016/17 žáci U15 - Extraliga Kondoři Liberec 15 - 22.4 7.7 /7.7 1.5 2.7/3.8 70.2 1.4 19.9
2016/17 kadeti U17 - play-out BK Loko Plzeň 1 22.0 15.0 6 /8 1 0/0 0.0 2.0 11.0
2016/17 žáci U15 - MČR skupina A Kondoři Liberec 3 29.0 16.3 5.7 /16 1 2/4 50.0 1.0 7.3
2016/17 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo Kondoři Liberec 2 33.0 12.0 4.5 /12 0.5 1.5/2 75.0 1.5 9.5
2017/18 kadeti U17 - základní část Kondoři Liberec 6 25.7 8.7 3.7 /6 0.2 0.8/1.3 62.5 0.8 7.5
2017/18 kadeti U17 - skupina B BŠ Tygři Praha 6 - 15.5 5.2 0.7 3.2/4 79.2 - -
2017/18 kadeti U17 - finálová skupina BŠ Tygři Praha 8 - 15.0 5.1 1 1.8/2.4 73.7 - -
2017/18 muži - Skupina C 1. - 6. místo HKR 1 4.0 0.0 0 /1 0 0/0 0.0 1.0 -3.0
2017/18 muži - Play Off HKR 7 2.4 0.7 0.1 /0.6 0.1 0/0 0.0 0.3 -0.6
2018/19 muži - Základní část - skupina Východ BC Vysočina 16 26.4 10.1 3 /7.6 0.6 2.2/2.6 85.4 1.6 9.3
2018/19 junioři U19 - skupina B Královští Sokoli 5 - 20.6 7 1.4 2.4/3.4 70.6 - -
2018/19 junioři U19 - play-out B Královští Sokoli 2 - 24.5 8 2 2.5/4.5 55.6 - -
2018/19 muži - Skupina D 7. - 12. místo BC Vysočina 3 33.0 9.7 3.3 /7.7 0.7 1/2 50.0 1.7 7.7
2018/19 muži - Play Off BC Vysočina 4 25.5 12.8 3.3 /6.3 1 3.3/4 81.3 2.3 10.5
2019/20 junioři U19 - základní část PCE 11 26.9 13.9 4.5 /7.5 1.3 1.2/1.7 68.4 1.2 14.5
2019/20 muži - skupina Východ BC Vysočina 12 25.3 10.0 3.3 /5.9 0.9 0.8/1.8 40.9 1.1 8.1
2019/20 muži - Skupina D 7. - 12. místo BC Vysočina 4 26.5 5.0 1.5 /6 0.3 1.3/1.3 100.0 1.8 2.8
Průměr za kariéru 31.7 11.7 11.6 4.1 0.6 1.4/2.1 283.1 1.2 7.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 BCM Orli Prostějov 28. 9. 2018 2018/19
2B body 16 BA 2006´ Roudnice n.L. 7. 11. 2015 2015/16
3B body 4 Lokomotiva Plzeň 25. 3. 2017 2016/17
Obranné doskoky 6 SNAK A 27. 1. 2019 2018/19
Útočné doskoky 4 Synthesia Pardubice 21. 5. 2017 2016/17
Doskoky celkem 8 Slavoj Litoměřice 26. 1. 2020 2019/20
Body 38 BA 2006´ Roudnice n.L. 7. 11. 2015 2015/16
Užitečnost 37 BA 2006´ Roudnice n.L. 7. 11. 2015 2015/16
Asistence 9 Sokol Písek 3. 3. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Pražský 4 11:39 20.5 6.3 69.4 1.8 87.5 2.8/4.0 68.8 1.5
TJ Sokol Pražský 4 0:00 19.5 8.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.8 52.6 1.0
Basketbal Olomouc 7 24:07 10.6 2.9 45.5 0.9 27.3 2.3/2.7 84.2 1.4
BK Opava 3 10:44 21.0 7.7 62.2 1.0 42.9 2.7/5.3 50.0 1.0
TOROLA Snakes Ostrava 6 11:52 9.7 3.3 50.0 0.3 25.0 2.0/2.3 85.7 1.0
BK Klatovy 2 0:00 24.0 8.5 100.0 1.0 100.0 4.0/4.0 100.0 -
Slavoj Litoměřice 3 11:57 15.7 5.7 89.5 1.0 60.0 1.3/1.7 80.0 1.7
BC Kolín 2 0:00 22.5 7.0 0.0 1.5 0.0 4.0/4.5 88.9 1.5
Sj. BK Litoměřice 4 0:00 11.0 4.3 121.4 0.8 150.0 0.3/1.3 20.0 0.5
BCM Orli Prostějov 2 0:00 21.5 8.0 100.0 1.0 100.0 2.5/2.5 100.0 2.0
SNAK A 4 28:37 10.5 3.8 50.0 0.5 16.7 1.5/2.3 66.7 1.0
Slavoj Litoměřice 2 26:13 19.5 5.5 61.1 2.5 83.3 1.0/1.5 66.7 1.0
BK Pelhřimov 3 15:21 13.0 4.7 46.7 0.7 28.6 1.7/3.3 50.0 1.3
Sokol Vyšehrad 4 0:00 9.5 3.8 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 0.8
BA 2006´ Roudnice n.L. 1 0:00 38.0 16.0 100.0 1.0 100.0 3.0/4.0 75.0 -
Snakes Ostrava 4 16:58 9.3 1.5 46.2 1.5 50.0 1.8/2.0 87.5 0.5
Synthesia Pardubice 4 27:31 8.5 2.5 40.0 1.0 25.0 0.5/1.5 33.3 2.0
Tesla Pardubice 1 0:00 34.0 12.0 0.0 2.0 0.0 4.0/7.0 57.1 2.0
ZLN 3 23:47 11.3 5.0 60.0 0.3 6.7 0.3/0.3 100.0 1.7
BC Nový Jičín 7 13:41 4.6 1.4 38.5 0.4 30.0 0.4/0.6 75.0 0.9
BCM Orli Prostějov 2 32:58 16.0 5.5 61.1 1.0 20.0 2.0/2.5 80.0 1.0
OLM 2 26:33 15.5 4.0 47.1 1.5 42.9 3.0/3.0 100.0 1.5
USK 2 26:34 15.0 6.5 56.5 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 0.5
BCM Orli Prostějov 3 30:05 9.7 2.0 27.3 0.7 18.2 3.7/5.3 68.8 0.7
SK UP-BCM Olomouc 2 22:15 14.5 6.5 59.1 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
USK Praha 2 9:15 14.0 5.0 66.7 1.0 100.0 1.0/1.0 100.0 1.0
USK Praha 3 0:00 9.3 4.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Žďár nad Sáz. 2 0:00 14.0 5.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Opava 2 0:00 13.5 2.5 0.0 1.5 0.0 4.0/4.0 100.0 1.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 26.0 9.0 0.0 0.0 0.0 8.0/8.0 100.0 1.0
BK Opava B 2 30:07 12.5 3.0 40.0 1.0 100.0 3.5/4.5 77.8 2.5
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 24.0 10.0 0.0 1.0 0.0 1.0/5.0 20.0 1.0
Sokol Pražský 3 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.3 42.9 1.3
Synthesia Pardubice 3 21:13 6.7 3.0 47.4 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.3
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 20.0 8.0 100.0 1.0 100.0 1.0/1.0 100.0 -
Sokol Pražský 2 26:21 9.5 3.0 50.0 1.0 22.2 0.5/1.5 33.3 2.5
BSK Modřany - Jižní supi 2 11:00 9.5 4.0 80.0 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 2 19:30 9.5 3.5 53.8 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 1.0
USK Praha 2 0:00 9.0 2.0 133.3 1.5 150.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sokol Písek 2 17:26 9.0 2.0 50.0 1.0 50.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Synthesia Pardubice 2 16:06 9.0 3.5 46.7 0.5 25.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BC Vysočina 1 0:00 17.0 8.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Slavoj Litoměřice 2 15:44 8.5 3.5 70.0 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 3.0
NH Ostrava 2 10:06 8.5 3.5 100.0 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 2 22:54 8.0 2.5 38.5 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
PLZ 1 37:10 13.0 3.0 60.0 2.0 33.3 1.0/2.0 50.0 3.0
BA Sparta 1 0:00 13.0 5.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 1 0:00 13.0 3.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol pražský 1 36:49 13.0 5.0 41.7 1.0 14.3 0.0/1.0 0.0 -
Královští Sokoli 1 0:00 13.0 5.0 100.0 0.0 0.0 3.0/7.0 42.9 1.0
BK Klatovy 2 0:00 6.0 2.0 133.3 0.5 100.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BK Pelhřimov 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Sokol Písek 1 30:39 12.0 5.0 55.6 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
GBA J. Hradec 1 26:45 12.0 3.0 100.0 2.0 66.7 0.0/0.0 0.0 -
BK Opava 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 -
BK Loko Plzeň 1 28:20 12.0 5.0 83.3 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Sokol Pražský 3 0:00 3.7 1.7 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.7
BCM Orli Prostějov 3 18:18 3.7 1.7 35.7 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 1.3
BK Žďár n. S. 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 10.0 5.0 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
Snakes Ostrava 1 14:57 10.0 2.0 50.0 2.0 40.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 2 24:09 5.0 1.5 23.1 0.5 20.0 0.5/0.5 100.0 1.0
USK Praha B 2 28:47 5.0 1.5 27.3 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.5
BK Klatovy 1 0:00 8.0 1.0 0.0 0.0 0.0 6.0/8.0 75.0 1.0
BK Pelhřimov 1 24:00 8.0 4.0 44.4 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Snakes Ostrava 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 4 9:33 1.8 0.8 27.3 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 0.5
Basket Poděbrady 1 0:00 7.0 2.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Kolín 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SAM Brno 1 20:40 4.0 2.0 28.6 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Královští Sokoli 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BC Vysočina 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -

články