Tomáš Schmidl

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 18 let
Aktuální klub
BA Nymburk
Výška
177 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
172
Procento vítězství
80.2%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2013/14 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze Sokol Pražský 11 - 1.4 0.5 0.0 0 0.0 0.3/1 27.3 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladší mini U12 (3na3) Sokol Pražský 1 - 8.0 4 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Základní fáze TJ Sokol Pražský 5 - 4.8 2 0.0 0 0.0 0.8/1 80.0 - -
2015/16 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Pražský 19 - 3.7 1.4 0.0 0 0.0 0.8/1.6 51.6 - -
2015/16 starší minižáci U13 - MČR skupina A Sokol Pražský 3 12.3 0.7 0.3 /1.7 20.0 0 0.0 0/0 0.0 3.3 -3.7
2015/16 starší minižáci U13 - MČR o 5.-8. místo Sokol Pražský 2 14.0 3.0 1 /4 25.0 0 0.0 1/5 20.0 2.5 -3.5
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina A Sokol Pražský 14 - 6.9 3 /3 100.0 0 0.0 0.9/2.3 40.6 1.5 4.1
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Sokol Pražský 13 - 4.3 1.3 /1.3 100.0 0 0.0 1.7/3.5 48.9 2.2 0.3
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina A Sokol Pražský 3 23.0 3.7 1.7 /4 41.7 0 0.0 0.3/1 33.3 1.3 2.7
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Pražský 2 19.5 2.0 1 /3 33.3 0 0.0 0/0 0.0 3.5 -0.5
2017/18 žáci U15 - Skupina A Sokol Pražský 14 - 6.9 1.9 0.0 0.4 0.0 1.9/3.2 60.0 - -
2017/18 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 2 1.5 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 0.5 -0.5
2017/18 žáci U15 - Extraliga Sokol Pražský 16 - 2.8 0.7 0.0 0.1 0.0 1.1/1.5 70.8 - -
2017/18 žáci U15 - MČR skupina B Sokol Pražský 3 16.3 2.7 0.7 28.6 0 0.0 1.3/1.3 100.0 2.7 2.7
2017/18 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Pražský 2 10.0 0.5 0 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 1.0 1.5
2018/19 kadeti U17 - skupina B BŠ Tygři Praha 14 - 7.3 2.4 0.0 0.1 0.0 2.4/2.9 80.5 - -
2018/19 kadeti U17 - finálová skupina BŠ Tygři Praha 10 - 4.7 1.3 0.0 0.5 0.0 0.6/1.4 42.9 - -
2019/20 junioři U19 - základní část Sokol pražský 2 7.5 0.0 0 /0.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -1.5
2019/20 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 13 15.5 2.9 0.5 /1.9 28.0 0.3 18.2 0.9/1.4 66.7 2.1 3.0
2020/21 junioři U19 - základní část BA Nymburk 1 10.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/2 0.0 2.0 2.0
2021/22 muži - SBLM skupina východ ČBr 2 - 8.5 1.5 0.0 1 0.0 2.5/5 50.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A BA Nymburk 6 26.3 8.8 1.3 /3 44.4 1.5 50.0 1.7/2.7 62.5 2.3 7.0
Průměr za kariéru 17.6 4.0 4.4 1.4 46.8 0.2 7.6 1.1/2.0 98.3 2.1 0.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 BK Loko Plzeň 16. 10. 2021
2B body 3 BK Loko Plzeň 16. 10. 2021
3B body 2 Slavoj Litoměřice 18. 9. 2021
Obranné doskoky 3 Sokol Písek 2. 10. 2021
Útočné doskoky 2 BK Loko Plzeň 16. 10. 2021
Doskoky celkem 4 Sokol Písek 2. 10. 2021
Body 16 BK Loko Plzeň 16. 10. 2021
Užitečnost 19 BK Loko Plzeň 16. 10. 2021
Asistence 5 Sokol pražský 17. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 Vlci Žďár 21. 10. 2018 2018/19
2B body 8 TJ Thermia K. Vary 16. 10. 2016 2016/17
3B body 3 Snakes Ostrava 2. 2. 2020 2019/20
Obranné doskoky 4 BCM Orli Prostějov 6. 11. 2019 2019/20
Útočné doskoky 4 Snakes Ostrava 20. 10. 2019 2019/20
Doskoky celkem 7 Snakes Ostrava 2. 2. 2020 2019/20
Body 18 BC Kolín 13. 1. 2019 2018/19
Užitečnost 19 BK Loko Plzeň 16. 10. 2021 2021/22
Asistence 5 Sokol pražský 17. 10. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
18. 9. 2021 skupina A Slavoj Litoměřice 27:25 10 2 66.7 2 66.7 0/0 0
19. 9. 2021 skupina A USK 24:12 2 0 0.0 0 0.0 2/4 50.0
25. 9. 2021 SBLM skupina východ Peč 0:00 6 1 0.0 1 0.0 1/4 25.0
2. 10. 2021 skupina A Sokol Písek 28:14 10 2 50.0 2 100.0 0/0 0
3. 10. 2021 skupina A GBA Lions J. Hradec 31:19 8 0 0.0 2 28.6 2/4 50.0
16. 10. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 19:37 16 3 75.0 2 66.7 4/6 66.7
17. 10. 2021 skupina A Sokol pražský 27:03 7 1 25.0 1 50.0 2/2 100.0
9. 10. 2021 SBLM skupina východ BKSad 0:00 11 2 0.0 1 0.0 4/6 66.7
Celkem 8 157:50 70 11 61.1 11 61.1 15/26 57.7
Průměr 8 19:43 8.8 1.4 61.1 1.4 61.1 1.9/3.3 57.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Pod U17B 4 0:00 7.5 1.8 0.0 0.5 0.0 2.5/3.3 76.9 2.3
BC Kolín 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
Sokol Písek 2 0:00 10.0 2.0 0.0 0.0 0.0 6.0/8.5 70.6 2.0
BSK Modřany - Jižní supi 3 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.3 75.0 2.3
Snakes Ostrava 2 29:23 9.0 0.5 20.0 1.5 37.5 3.5/5.0 70.0 2.5
Vlci Žďár 2 0:00 9.0 1.5 0.0 0.0 0.0 6.0/6.5 92.3 1.5
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 8.5 4.0 100.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 1.5
Sokol Kbely 3 0:00 5.7 2.7 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.7
BK Loko Plzeň 1 19:37 16.0 3.0 75.0 2.0 66.7 4.0/6.0 66.7 2.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Královští Sokoli 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BSK - Jižní Supi 2 0:00 7.0 1.5 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BK Loko Plzeň 2 25:58 7.0 2.0 57.1 0.5 25.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Slavoj Litoměřice 3 0:00 4.3 1.0 0.0 0.0 0.0 2.3/3.0 77.8 4.3
BC Vysočina 2 0:00 6.5 2.0 0.0 0.0 0.0 2.5/2.5 100.0 3.0
BA Sparta 2 0:00 6.0 1.0 0.0 0.5 0.0 2.5/3.0 83.3 3.0
USK Praha 3 0:00 4.0 1.3 0.0 0.0 0.0 1.3/2.7 50.0 4.0
Tygři JBC Brno 4 8:25 3.0 0.8 33.3 0.5 33.3 0.0/1.5 0.0 1.3
Tygři Praha 2 24:24 5.5 0.5 20.0 1.0 40.0 1.5/2.0 75.0 3.0
BKSad 1 0:00 11.0 2.0 0.0 1.0 0.0 4.0/6.0 66.7 4.0
Synthesia Pardubice 4 8:43 2.8 0.8 42.9 0.0 0.0 1.3/2.5 50.0 2.3
BK Klatovy 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 2.0
BK Pelhřimov 3 0:00 3.7 0.7 0.0 0.3 0.0 1.3/2.0 66.7 2.0
BK Klatovy 2 0:00 5.0 1.5 100.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
BK Pardubice 2 18:03 5.0 0.5 50.0 1.0 28.6 1.0/3.0 33.3 1.5
Slavoj Litoměřice 2 14:55 5.0 1.0 66.7 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Pelhřimov 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.0
Sokol Písek 2 16:48 5.0 1.0 50.0 1.0 66.7 0.0/0.0 0.0 2.5
Jižní Supi 4 0:00 2.5 1.3 100.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 3 0:00 3.0 0.7 0.0 0.0 0.0 1.7/2.0 83.3 2.7
BCM Orli Prostějov 2 7:12 4.5 1.0 40.0 0.5 50.0 1.0/1.0 100.0 1.0
SAM Brno 2 20:02 4.5 1.0 28.6 0.5 25.0 1.0/1.0 100.0 4.0
NH Ostrava 2 22:36 4.5 1.0 50.0 0.5 50.0 1.0/2.5 40.0 2.5
BA Sparta 3 0:00 2.7 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
Bol U12B 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
GBA Lions J. Hradec 1 31:19 8.0 0.0 0.0 2.0 28.6 2.0/4.0 50.0 2.0
USK Praha 2 0:00 4.0 1.0 100.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Sokol pražský 2 18:43 3.5 0.5 25.0 0.5 25.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Tygři JBC Brno 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
Peč 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
BC Vysočina 1 23:16 6.0 3.0 60.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BA Nymburk 2 22:04 2.5 0.5 50.0 0.5 16.7 0.0/0.0 0.0 4.0
BA Sparta 3 0:00 1.7 0.7 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.3
BCM Orli Prostějov 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
NH Ostrava 1 25:55 4.0 2.0 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Jižní Supi 3 0:00 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BA Sparta Praha 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 2.0 0.5 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 1.5 0.5 100.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
BK Pelhřimov 1 23:52 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK 3 17:58 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 2.3
BC VYSOČINA 1 11:06 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BCM Orli Prostějov 1 7:06 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Písek 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 1 12:07 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Slavoj Litoměřice 1 2:06 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
GBA J. Hradec 1 9:30 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Snakes Ostrava 1 4:08 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0