Štěpán Bubeník

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 16 let
Aktuální klub
Tygři Praha
Výška
155 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
329
Procento vítězství
70.2%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2013/14 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 17 - 2.8 1.1 0.0 0 0.0 0.5/1.4 39.1 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Základní část skupina B BŠP U11(mix) 7 - 7.3 3.1 0.0 0 0.0 1/2.3 43.8 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Základní část skupina B (3na3) BŠP U11(mix) 5 - 3.2 1.6 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina o 1-4 místo BŠP U11(mix) 3 - 7.3 3.3 0.0 0 0.0 0.7/3.7 18.2 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina 1-4 (3na3) BŠP U11(mix) 1 - 6.0 3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 21 - 4.5 1.9 0.0 0 0.0 0.8/3.1 26.2 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 22 - 9.3 3.9 0.0 0 0.0 1.5/3.7 39.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 BŠ Tygři U13(mix)(ms 12 - 3.3 1.4 0.0 0 0.0 0.5/1.8 27.3 - -
2014/15 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 BŠ Pha U12 (mix) 6 - 10.0 4.8 0.0 0 0.0 0.3/2 16.7 - -
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina A BŠ - Tygři Praha 2 - 1.5 0.5 /0.5 100.0 0 0.0 0.5/1 50.0 1.0 -
2015/16 starší minižáci U13 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 13 - 2.5 1 0.0 0 0.0 0.5/0.9 58.3 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 13 - 6.5 2.5 0.0 0 0.0 1.6/3.2 51.2 - -
2015/16 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 18 - 13.8 6.1 0.0 0 0.0 1.7/4.1 42.5 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) BŠP U11(mix) 5 - 10.8 4.4 0.0 0 0.0 2/4.4 45.5 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) B BŠP U11(mix) 5 - 9.4 4.4 0.0 0 0.0 0.6/2.4 25.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B BŠPhaU12B 4 - 11.0 4.8 0.0 0 0.0 1.5/4.8 31.6 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B" BŠPhaU12B 4 - 10.5 4.5 0.0 0 0.0 1.5/3 50.0 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Skupina o 1-3 místo BŠP U11(mix) 3 - 19.0 8 0.0 0 0.0 3/4.7 64.3 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Nadstavba B1 BŠP U11(mix) 3 - 8.0 4 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 starší minižáci U13 - MČR skupina A BŠ-Tygři Praha 3 4.7 0.0 0 /0.7 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -
2015/16 starší minižáci U13 - MČR o 5.-8. místo BŠ-Tygři Praha 1 5.0 0.0 0 /1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 2.0 -1.0
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B BŠPhaU12B 3 - 11.7 3 0.0 0 0.0 5.7/10 56.7 - -
2016/17 starší minižáci U13 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 9 - 7.6 3.1 0.0 0.1 0.0 1/1.6 64.3 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 7 - 14.4 5.9 0.0 0 0.0 2.7/5.1 52.8 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B skupina B BŠPhaU12B 2 - 7.0 2.5 0.0 0 0.0 2/3.5 57.1 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BŠ - Tygři Praha 4 - 1.0 0.5 /0.5 100.0 0 0.0 0/0 0.0 1.3 -0.3
2016/17 mladší minižáci U12 - F - 1. - 4. místo BŠ-Tygři Praha 11 - 11.1 4.8 0.0 0 0.0 1.5/3.5 42.1 - -
2016/17 starší minižáci U13 - F - 1. - 4. místo BŠ-Tygři Praha 11 - 6.3 2 0.0 0.5 0.0 0.9/2.6 34.5 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina C BŠ - Tygři Praha 12 - 8.8 3.7 0.0 0.2 0.0 0.9/2.3 40.7 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Středočeský mini.přebor starších minižáků U13B BŠ Tygři U13(mix)(ms 2 - 9.5 4 0.0 0 0.0 1.5/3.5 42.9 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 7 - 11.4 5 0.0 0.3 0.0 0.6/3.4 16.7 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BŠ - Tygři Praha 10 - 2.6 1.2 0.0 0 0.0 0.2/1.1 18.2 - -
2017/18 starší minižáci U13 - F1 - sk. 1.-5. místo BŠ-Tygři Praha 8 - 12.5 4.9 0.0 0.3 0.0 2/5 40.0 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina A BŠ Tygři Praha 5 - 2.8 1.4 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina B BŠ - Tygři Praha 10 - 10.3 3.5 0.0 0.6 0.0 1.5/2.4 62.5 - -
2018/19 žáci U15 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha B 1 - 6.0 3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 žáci U15 - Extraliga BŠ Tygři Praha 4 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BŠ - Tygři Praha 12 - 10.6 2.5 0.0 1.1 0.0 2.3/3.4 68.3 - -
2018/19 mladší žáci U14 - MČR skupina A BŠ - Tygři Praha 3 19.7 11.7 2.7 38.1 1.3 25.0 2.3/3.7 63.6 3.0 5.3
2018/19 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo BŠ - Tygři Praha 1 24.0 13.0 3 75.0 1 20.0 4/7 57.1 4.0 12.0
2019/20 žáci U15 - Skupina A Tygři Praha 13 - 9.8 2.2 0.0 1.4 0.0 1.3/2.3 56.7 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga Tygři Praha 10 - 7.2 1.1 0.0 1.4 0.0 0.8/1.2 66.7 - -
2020/21 junioři U19 - skupina A Tygři Praha B 4 - 6.8 1.3 0.0 1 0.0 1.3/2 62.5 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část Tygři Praha 2 13.0 0.0 0 /1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.5 -5.0
2021/22 junioři U19 - skupina A Tygři Praha 6 - 9.8 2.5 0.0 1.2 0.0 1.3/2 66.7 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A Tygři Praha 4 26.0 15.0 4.3 /7.3 58.6 1 20.0 3.5/3.5 100.0 2.8 21.3
Průměr za kariéru 36.6 0.7 7.8 2.9 41.3 0.3 7.2 1.2/2.6 188.8 2.4 0.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 BK Loko Plzeň 10. 10. 2021
2B body 6 BA Sparta Praha 9. 10. 2021
3B body 2 BK Lions J. Hradec 25. 9. 2021
Obranné doskoky 7 BK Loko Plzeň 10. 10. 2021
Útočné doskoky 3 BK Lions J. Hradec 25. 9. 2021
Doskoky celkem 8 BK Loko Plzeň 10. 10. 2021
Body 16 BA Sparta Praha 9. 10. 2021
Užitečnost 30 BK Loko Plzeň 10. 10. 2021
Asistence 5 BK Lions J. Hradec 25. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 16 BANymU12 19. 3. 2017 2016/17
2B body 14 SoDoPo Štíři 15. 10. 2017 2017/18
3B body 4 BA Nymburk 25. 4. 2019 2018/19
Obranné doskoky 7 BK Loko Plzeň 10. 10. 2021 2021/22
Útočné doskoky 3 BK Lions J. Hradec 25. 9. 2021 2021/22
Doskoky celkem 8 BK Lions J. Hradec 25. 9. 2021 2021/22
Body 28 SoDoPo Štíři 15. 10. 2017 2017/18
Užitečnost 30 BK Loko Plzeň 10. 10. 2021 2021/22
Asistence 5 BK Lions J. Hradec 25. 9. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
19. 9. 2021 skupina A Válečníci Děčín 0:00 9 3 0.0 1 0.0 0/0 0
18. 9. 2021 skupina A SLUNETA Ústí n. L. 0:00 8 1 0.0 1 0.0 3/4 75.0
25. 9. 2021 skupina A BK Lions J. Hradec 28:37 15 3 50.0 2 50.0 3/3 100.0
26. 9. 2021 skupina A Sokol Písek 23:28 13 3 60.0 1 50.0 4/4 100.0
2. 10. 2021 skupina A Sokol Žižkov 0:00 12 2 0.0 2 0.0 2/4 50.0
3. 10. 2021 skupina A BK Klatovy 0:00 13 4 0.0 1 0.0 2/2 100.0
9. 10. 2021 skupina A BA Sparta Praha 24:13 16 6 66.7 1 11.1 1/1 100.0
10. 10. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 27:39 16 5 55.6 0 0.0 6/6 100.0
16. 10. 2021 skupina A BA Sparta Praha 0:00 12 4 0.0 1 0.0 1/2 50.0
17. 10. 2021 skupina A Levharti Chomutov 0:00 5 1 0.0 1 0.0 0/0 0
Celkem 10 103:57 119 32 110.3 11 55.0 22/26 84.6
Průměr 10 10:23 11.9 3.2 110.3 1.1 55.0 2.2/2.6 84.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BA Sparta 10 0:00 9.1 3.1 0.0 0.5 0.0 1.4/3.4 41.2 2.7
Jižní Supi 8 0:00 10.0 4.1 0.0 0.0 0.0 1.8/3.6 48.3 3.5
BANymU12 6 0:00 11.7 3.8 0.0 0.0 0.0 4.0/7.3 54.5 3.3
BA Sparta 9 0:00 7.7 3.1 0.0 0.0 0.0 1.4/2.7 54.2 3.3
BA Sparta 5 0:00 13.0 5.6 0.0 0.0 0.0 1.8/4.0 45.0 3.2
Sluneta Ústí n. L. 7 0:00 8.0 1.9 0.0 0.7 0.0 2.1/4.0 53.6 3.9
Sokol Kbely 5 0:00 10.2 4.8 0.0 0.0 0.0 0.6/2.4 25.0 1.6
Sokol Kbely 4 0:00 12.5 5.0 0.0 0.0 0.0 2.5/5.5 45.5 3.3
USK Praha 7 0:00 7.1 3.1 0.0 0.0 0.0 0.9/3.0 28.6 1.9
Sokol Pražský 8 0:00 6.0 2.3 0.0 0.0 0.0 1.5/3.8 40.0 2.6
Sokol Kbely 7 0:00 6.7 2.7 0.0 0.1 0.0 0.9/2.4 35.3 2.9
Jižní Supi 6 0:00 7.8 3.2 0.0 0.2 0.0 1.0/3.3 30.0 2.3
Lokomotiva Plzeň 3 0:00 15.3 4.0 1.200.0 1.0 0.0 4.3/6.3 68.4 2.7
Bol U12B 4 0:00 11.0 4.8 0.0 0.0 0.0 1.5/5.0 30.0 1.8
USK Praha 6 0:00 7.2 2.8 0.0 0.0 0.0 1.5/4.3 34.6 3.3
BK Horejsek Děčín 4 0:00 9.3 3.3 0.0 0.8 0.0 0.5/1.0 50.0 1.8
Válečníci Děčín 2 0:00 17.0 4.0 0.0 2.5 0.0 1.5/2.0 75.0 3.5
Sokol Vyšehrad 5 0:00 6.4 2.4 0.0 0.0 0.0 1.6/3.8 42.1 1.8
BK Klatovy 2 0:00 15.5 4.0 0.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
USK Praha 5 0:00 5.8 2.2 0.0 0.0 0.0 1.4/2.6 53.8 1.6
USK Praha 5 0:00 5.0 1.6 0.0 0.4 0.0 0.6/2.0 30.0 2.4
Sokol Pražský 8 0:43 3.1 1.1 450.0 0.0 0.0 0.9/2.1 41.2 2.0
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 12.5 3.5 0.0 1.0 0.0 2.5/3.5 71.4 4.0
TJ Sokol Pražský 6 0:00 3.7 1.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 2.5
BA Tygři Louny 2 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
BK Chomutov 2 0:00 10.5 2.5 0.0 1.0 0.0 2.5/3.0 83.3 3.0
BK Klatovy 3 0:00 6.7 1.3 0.0 1.3 0.0 0.0/0.7 0.0 1.7
SKla U12G 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/4.0 12.5 3.5
Válečníci Děčín 2 0:00 9.0 3.0 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Sokol Písek 3 0:00 5.7 1.3 0.0 0.7 0.0 1.0/1.3 75.0 3.0
Porg Basket 1 0:00 16.0 6.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Porg Basket 3 0:00 5.3 2.3 0.0 0.0 0.0 0.7/2.7 25.0 1.7
BA Sparta Praha 1 24:13 16.0 6.0 66.7 1.0 11.1 1.0/1.0 100.0 2.0
BK Loko Plzeň 1 27:39 16.0 5.0 55.6 0.0 0.0 6.0/6.0 100.0 1.0
BA Sparta Praha 2 0:00 7.5 1.5 0.0 0.5 0.0 3.0/4.0 75.0 3.5
Sokol Pražský 3 0:00 5.0 1.3 0.0 0.7 0.0 0.3/0.7 50.0 3.7
BK Lions J. Hradec 1 28:37 15.0 3.0 50.0 2.0 50.0 3.0/3.0 100.0 4.0
SLUNETA Ústí n. L. 2 0:00 6.5 1.5 0.0 0.5 0.0 2.0/3.0 66.7 3.5
TJ Sokol Kbely 2 0:00 6.5 0.5 0.0 1.5 0.0 1.0/1.5 66.7 4.5
Sokol Písek 1 23:28 13.0 3.0 60.0 1.0 50.0 4.0/4.0 100.0 4.0
BK Klatovy 1 0:00 13.0 4.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Tygři Brno 1 0:00 13.0 3.0 0.0 1.0 0.0 4.0/7.0 57.1 4.0
TJ Sokol Dubeč 1 0:00 12.0 3.0 0.0 0.0 0.0 6.0/8.0 75.0 3.0
Sokol Žižkov 1 0:00 12.0 2.0 0.0 2.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
BA Sparta Praha 1 0:00 12.0 4.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 6.0 1.0 0.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 2.5
Snakes Ostrava 1 0:00 11.0 1.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Jižní supi 2 0:00 5.5 0.0 0.0 1.5 0.0 1.0/4.0 25.0 4.0
Sj. BK Litoměřice 3 0:00 3.7 1.3 0.0 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 1.3
Levharti Chomutov 2 0:00 5.5 0.5 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 1 0:00 10.0 3.0 0.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 4.0
BK Opava 1 0:00 8.0 0.0 0.0 2.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
Sokol Písek 4 0:00 1.8 0.5 0.0 0.0 0.0 0.8/1.8 42.9 3.3
Sokol Pražský 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BA Nymburk 1 0:00 6.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
USK Praha B 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
TJ Sokol Dubeč 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NH Ostrava 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři JBC Brno 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Fio banka J. Hradec 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
NH Ostrava A 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Pod U13B 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
ŠSK Sla U13 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Jižní Supi 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Synthesia Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC VYSOČINA 1 5:01 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři Brno 1 19:46 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BASKET Brno B 1 5:49 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -