Jan Gabriel

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 19 let
Aktuální klub
Slavoj BK Litoměřice B
Výška
186 cm
Pozice
Rozehrávač/Křídlo

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
193
Procento vítězství
52.3%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 mladší minižáci U12 - Oblastní přebor zákl. část BK SLUNETA Ústí n.L. 15 - 7.1 3 0 1.1/2.6 43.6 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Oblastní přebor finále 4. - 6. BK SLUNETA Ústí n.L. 2 - 16.0 6 0 4/9 44.4 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina A Sluneta Ústí n. L. 12 - 2.9 1 0 0.9/1.6 57.9 - -
2014/15 mladší žáci U14 - liga sk. A Sluneta Ústí n. L. 4 - 4.8 2 0.3 0/1.8 0.0 - -
2015/16 žáci U15 - základní skupina A SLUNETA Ústí n.L. 14 - 2.6 0.9 /0.9 0 0.7/1.1 62.5 2.5 -0.4
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina B Sluneta Ústí n. L. 22 - 9.2 3 /3 0.2 2.5/4.5 55.0 3.0 4.1
2015/16 žáci U15 - liga sk. A SLUNETA Ústí n.L. 12 - 2.6 0.8 /0.8 0.3 0.3/0.7 50.0 2.6 -0.3
2015/16 mladší žáci U14 - Skupina B 9. - 10. místo Sluneta Ústí n. L. 2 - 14.0 4.5 /4.5 0 5/7.5 66.7 2.5 9.0
2016/17 kadeti U17 - skupina B Sluneta Ústí n. L. 2 - 1.5 0 0.5 0/0 0.0 - -
2016/17 žáci U15 - skupina C SLUNETA Ústí n.L. 6 - 13.7 5.3 0.8 0.5/1.2 42.9 - -
2016/17 žáci U15 - Liga sk. A SLUNETA Ústí n.L. 6 - 8.0 2.7 /2.7 0.5 1.2/3.5 33.3 3.0 2.7
2016/17 kadeti U17 - play-out B Sluneta Ústí n. L. 3 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina A Sluneta Ústí n. L. 12 - 6.3 1.5 0.9 0.6/0.8 77.8 - -
2017/18 kadeti U17 - finálová skupina Sluneta Ústí n. L. 10 - 5.8 0.9 1.2 0.4/0.8 50.0 - -
2018/19 junioři U19 - skupina A SLUNETA Ústí n. L. 8 - 4.8 1.5 0.5 0.3/0.4 66.7 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina A Sluneta Ústí n. L. 12 - 14.8 4.1 1.3 2.9/4.9 59.3 - -
2018/19 junioři U19 - play-out A SLUNETA Ústí n. L. 9 - 6.9 1.3 1.2 0.6/0.9 62.5 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out A Sluneta Ústí n. L. 10 - 16.6 4 2.1 2.3/3.8 60.5 - -
2019/20 junioři U19 - základní část Slavoj Litoměřice 5 10.4 3.0 0.6 /1.4 0.4 0.6/0.8 75.0 0.6 2.4
2019/20 junioři U19 - skupina A SLUNETA Ústí n. L. 14 - 13.8 2.6 2.3 1.8/2.5 71.4 - -
2019/20 junioři U19 - play-out A SLUNETA Ústí n. L. 5 - 16.6 4.4 2 1.8/3 60.0 - -
2020/21 junioři U19 - základní část Slavoj Litoměřice 1 22.0 2.0 0 /2 0 2/3 66.7 3.0 -6.0
2020/21 junioři U19 - skupina A SLUNETA Ústí n. L. 2 - 7.5 1 1.5 1/2 50.0 - -
2021/22 muži - skupina A Slavoj BK Litoměřice B 4 - 3.8 0.5 0.8 0.5/1.3 40.0 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník Slavoj BK Litoměřice B 1 - 3.0 1 0 1/2 50.0 - -
Průměr za kariéru 21.4 0.4 7.9 2.2 0.7 1.3/2.3 138.5 2.2 0.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 Pří 10. 10. 2021
2B body 2 Pří 10. 10. 2021
3B body 1 SKB Rokycany 9. 10. 2021
Body 9 Pří 10. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 BARoun.l. U17B 15. 12. 2018 2018/19
2B body 13 Sokol Žižkov 8. 10. 2016 2016/17
3B body 6 BA 2006 Roudnice n.L. 8. 12. 2019 2019/20
Obranné doskoky 2 BC Kolín 25. 1. 2020 2019/20
Útočné doskoky 1 Sokol pražský 7. 3. 2020 2019/20
Doskoky celkem 2 BC Kolín 25. 1. 2020 2019/20
Body 32 USK Praha B 12. 1. 2019 2018/19
Užitečnost 15 BK Loko Plzeň 8. 3. 2020 2019/20
Asistence 2 BK Loko Plzeň 8. 3. 2020 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
25. 9. 2021 skupina A BC Benešov 3 0 1 0/0 0
26. 9. 2021 skupina A Wolves Radotín 0 0 0 0/0 0
28. 9. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník BA LYNX Liberec 3 1 0 1/2 50.0
10. 10. 2021 skupina A Pří 9 2 1 2/5 40.0
9. 10. 2021 skupina A SKB Rokycany 3 0 1 0/0 0
Celkem 5 18 3 3 3/7 42.9
Průměr 5 3.6 0.6 0.6 0.6/1.4 42.9
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BA 2006 Roudnice n.L. 6 0:00 14.0 3.3 0.0 2.2 0.0 0.8/1.8 45.5 2.2
Sokol Vyšehrad 7 0:00 11.0 2.6 0.0 1.3 0.0 2.0/2.4 82.4 2.1
BARoun.l. U17B 6 0:00 12.7 3.2 0.0 1.3 0.0 2.3/4.5 51.9 3.2
VYS 6 0:00 12.0 2.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.8 70.6 2.2
BK Klatovy 5 0:00 12.2 2.4 0.0 1.8 0.0 2.0/3.8 52.6 2.0
Královští Sokoli 4 0:00 13.8 4.8 100.0 0.0 0.0 4.3/7.0 60.7 3.3
BA Sparta Praha 5 0:00 9.4 1.4 0.0 1.6 0.0 1.8/2.2 81.8 1.2
BA Sparta Praha 4 0:00 10.8 3.0 0.0 0.8 0.0 2.5/3.0 83.3 2.8
Slovan Varnsdorf 4 0:00 9.8 4.5 0.0 0.0 0.0 0.8/3.3 23.1 2.8
Levharti Chomutov 2 0:00 14.5 3.5 0.0 2.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.0
BSK - Jižní Supi 4 0:00 7.0 1.8 0.0 0.8 0.0 1.3/2.3 55.6 2.8
Levharti Chomutov 2 0:00 14.0 2.0 0.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BK Brandýs n.L. 3 0:00 8.7 3.7 275.0 0.3 100.0 0.3/0.7 50.0 1.3
Synthesia Pardubice 2 0:00 12.0 3.5 100.0 0.5 100.0 3.5/5.0 70.0 3.0
Tygři Praha 3 0:00 8.0 1.7 0.0 1.0 0.0 1.7/2.7 62.5 2.7
Sokol Písek 2 0:00 11.5 4.5 100.0 0.5 100.0 1.0/2.5 40.0 1.5
Válečníci Děčín 4 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 9.0 4.5 100.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 2.5
BK Kralupy 1 0:00 16.0 5.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sj. BK Litoměřice 3 0:00 4.7 1.7 100.0 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 3.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.5 0.0 0.0/1.5 0.0 1.0
USK Praha 4 0:00 3.0 0.3 100.0 0.3 100.0 1.8/3.0 58.3 2.8
BK Opava 2 0:00 6.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Loko Plzeň 1 23:46 11.0 3.0 60.0 1.0 50.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 5.5 2.0 100.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 4.5
Žďár nad Sáz. 2 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Tygři Praha B 1 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.5
Pří 1 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.0
Bol 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Sokol Vyšehrad 4 0:00 1.8 0.8 100.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 2.5
USK Praha 2 0:00 3.5 1.0 100.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 4.0
BA Sparta Praha 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 1.5
Sokol Pražský 2 0:00 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
BA Sparta 2 0:00 2.5 0.5 100.0 0.5 100.0 0.0/1.0 0.0 2.5
BC Kolín 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 3.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 2.0 0.5 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Sokol Žižkov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA LYNX Liberec 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BC Benešov 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SKB Rokycany 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tigers Č. Budějovice 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BSK Modřany - Jižní supi 2 0:00 1.5 0.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
BK Klatovy 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
GBA Lions J. Hradec 1 21:55 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Sokol pražský 1 3:06 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 1 8:55 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
PCE 1 5:51 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Žižkov C 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Wolves Radotín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
R&J EBC Mělník 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -