Martin Roub

Národnost
CZE
Ročník narození
1997 - 24 let
Aktuální klub
Tesla Pardubice
Výška
206 cm
Pozice
Pivot

Největší týmové úspěchy:

- 6x 1. místo na MČR (U15, U17, U19)

 

Reprezentace:

- U18

 

 

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
454
Procento vítězství
68.3%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 kadeti U16 - skupina B BK Pardubice B 6 - 1.8 0.8 0 0.2/0.3 50.0 - -
2010/11 kadeti U16 - základní část BK Přelouč 22 - 11.9 5.2 0 1.3/2.6 48.3 - -
2010/11 žáci U14 - skupina B BK Pardubice 20 - 13.7 6.3 0 1.2/2.4 47.9 - -
2010/11 žáci U14 - play-off BK Pardubice 2 - 8.0 3 0 2/3 66.7 - -
2010/11 žáci U14 - Mistrovství ČR BK Pardubice 5 - 9.8 4.2 0 1.4/2.2 63.6 - -
2011/12 žáci U15 - základní část BK Pce "B" 2 - 11.0 5.5 0 0/0 0.0 - -
2011/12 kadeti U17 - skupina B BK Pardubice B 16 - 6.7 2.9 0.1 0.6/0.9 66.7 - -
2011/12 žáci U15 - skupina B BK Pardubice 10 - 11.3 4.8 0 1.7/2.2 77.3 - -
2011/12 žáci U15 - extraliga BK Pardubice 16 - 9.5 4 0.1 1.1/1.8 64.3 - -
2011/12 kadeti U17 - play-off B BK Pardubice B 5 - 9.8 3.6 0.6 0.8/0.8 100.0 - -
2011/12 kadeti U17 - play-off BK Pardubice B 3 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2011/12 žáci U15 - MČR zákl. sk. B BK Pardubice 2 - 15.0 7.5 0 0/0 0.0 - -
2011/12 žáci U15 - Mistrovství ČR BK Pardubice 2 - 8.0 3.5 0 1/1.5 66.7 - -
2012/13 muži - základní BK Pardubice B 22 - 8.5 2.8 0.5 1.3/1.6 77.8 - -
2012/13 kadeti U17 - základní část BK Pardubice 17 - 6.6 2.6 0.2 0.8/1.3 59.1 - -
2012/13 kadeti U17 - skupina B BK Pardubice B 13 - 17.3 6.9 0.5 1.8/3.5 53.3 - -
2012/13 muži - nadstavba 7.-12. BK Pardubice B 4 - 8.5 3.3 0.3 1.3/1.5 83.3 - -
2012/13 kadeti U17 - play-off BK Pardubice 3 - 9.3 3.3 0.3 1.7/2 83.3 - -
2012/13 kadeti U17 - play-off BK Pardubice B 2 - 9.5 4 0 1.5/1.5 100.0 - -
2012/13 kadeti U17 - play-off B BK Pardubice B 3 - 18.0 7.3 0 3.3/4 83.3 - -
2012/13 kadeti U17 - Mistrovství ČR BK Pardubice 3 3.3 1.3 0.3 0 0.7/0.7 100.0 1.7 -1.3
2013/14 junioři U19 - základní část PCE 19 16.5 5.8 2.6 /5.2 0.1 0.4/0.8 43.8 0.6 6.8
2013/14 junioři U19 - skupina B Královští Sokoli 7 - 13.1 5 0.6 1.4/2.1 66.7 - -
2013/14 kadeti U17 - základní část Synthesia Pardubice 22 - 18.1 7 0.6 2.3/3.2 70.4 - -
2013/14 junioři U19 - play-out B Královští Sokoli 3 - 12.0 3.3 1 2.3/2.7 87.5 - -
2013/14 kadeti U17 - play-off Synthesia Pardubice 3 - 22.0 6.7 1.7 3.7/5 73.3 - -
2013/14 junioři U19 - play-off PCE 3 5.7 5.0 1.3 /2.3 0 2.3/2.7 87.5 0.7 4.7
2013/14 kadeti U17 - Mistrovství ČR Synthesia Pardubice 2 22.5 11.5 5.5 0 0.5/1 50.0 2.5 14.5
2013/14 junioři U19 - Mistrovství ČR PCE 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 muži - skupina B BK Přelouč 22 - 15.2 5.3 1 1.5/1.8 80.0 - -
2014/15 junioři U19 - základní část PCE 21 25.6 12.7 4.2 /7.5 1 1.2/1.6 73.5 1.8 14.6
2014/15 muži - základní část BK Přelouč 1 - 17.0 7 /7 0 3/3 100.0 1.0 16.0
2014/15 junioři U19 - play-off PCE 3 23.3 10.7 3.7 /8.7 1 0.3/0.7 50.0 1.0 8.0
2014/15 junioři U19 - Mistrovství ČR PCE 2 26.5 12.0 1.5 /6 2.5 1.5/2 75.0 1.5 13.0
2015/16 muži - skupina B BK Přelouč 11 - 19.7 5.6 2.2 1.9/2.1 91.3 - -
2015/16 muži - Základní část PCE 7 3.1 1.4 0.3 /0.7 0 0.9/0.9 100.0 0.9 1.1
2015/16 muži - Základní část - skupina B Synthesia Pardubice 18 21.4 7.8 2.5 /4.7 0.7 0.7/0.9 70.6 2.3 8.1
2015/16 junioři U19 - základní část PCE 22 27.7 19.7 5.7 /9.8 1.7 3.1/3.6 87.3 1.8 23.6
2015/16 muži - Hyundai FINAL 4 PCE 1 2.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 muži - Skupina D - 7. - 12. místo Synthesia Pardubice 6 29.5 11.7 3.5 /7.2 0.8 2.2/2.8 76.5 3.0 14.8
2015/16 junioři U19 - play-off PCE 3 35.3 21.3 6.3 /10.7 1.3 4.7/6.3 73.7 1.7 31.0
2015/16 muži - play-off BK Přelouč 1 - 26.0 4 4 6/8 75.0 - -
2015/16 muži - Předkolo Play-off Synthesia Pardubice 2 22.0 7.5 3 /7 0 1.5/2 75.0 2.0 10.5
2015/16 muži - Play off PCE 1 2.0 0.0 0 /1 0 0/0 0.0 - -1.0
2015/16 junioři U19 - Mistrovství ČR PCE 2 34.5 10.0 2.5 /8.5 1 2/2.5 80.0 2.0 13.0
2016/17 muži - Základní část PCE 7 2.3 1.7 0.9 /1.6 0 0/0 0.0 0.3 0.3
2016/17 muži - Základní část - skupina B Synthesia Pardubice 16 29.6 14.0 4.4 /8.7 1.6 0.6/0.9 60.0 1.3 15.6
2016/17 muži - základní část PCE 2 5.0 1.0 0.5 /1 0 0/0 0.0 1.0 0.5
2016/17 muži - Hyundai FINAL 4 PCE 2 4.0 2.0 0 /1 0.5 0.5/1 50.0 0.5 1.0
2016/17 muži - Skupina A1 PCE 3 1.7 0.7 0.3 /0.3 0 0/0 0.0 1.0 -0.3
2016/17 muži - Skupina D 7. - 12. místo Synthesia Pardubice 5 24.0 14.8 4.8 /6.4 1.4 1/1.4 71.4 3.4 14.2
2016/17 muži - Předkolo Play-off Synthesia Pardubice 2 27.5 14.5 3.5 /6.5 2 1.5/2 75.0 1.5 21.5
2016/17 muži - Play off PCE 3 2.0 1.0 0 /0 0.3 0/0 0.0 0.3 1.0
2021/22 muži - skupina B Tesla Pardubice 8 - 14.8 4.6 1.6 0.6/1.1 55.6 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník Tesla Pardubice 2 - 22.5 5 3 3.5/3.5 100.0 0.5 22.0
Průměr za kariéru 51.4 7.7 11.4 4.1 0.6 1.3/1.9 411.3 1.4 4.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 SK Slavia Praha 17. 11. 2021
2B body 13 Sokol Žižkov 14. 11. 2021
3B body 4 Slavia Praha B 13. 11. 2021
Body 34 Sokol Žižkov 14. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 GBA 6. 3. 2016 2015/16
2B body 17 BCM Mor. Ostrava 22. 2. 2014 2013/14
3B body 8 BK Tábor 25. 10. 2015 2015/16
Obranné doskoky 12 Královští Sokoli 12. 12. 2015 2015/16
Útočné doskoky 8 GBA 15. 3. 2016 2015/16
Doskoky celkem 14 BK Loko Plzeň 18. 10. 2015 2015/16
Body 39 BCM Mor. Ostrava 22. 2. 2014 2013/14
Užitečnost 48 GBA 6. 3. 2016 2015/16
Asistence 5 VYS 8. 2. 2015 2014/15
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
25. 9. 2021 skupina B AŠ Mladá Boleslav 5 2 0 1/2 50.0
26. 9. 2021 skupina B BA LYNX Liberec 9 1 2 1/2 50.0
28. 9. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník BK NAPOS Vysoká n.L. 16 4 2 2/2 100.0
9. 10. 2021 skupina B BVK Holice 15 6 1 0/0 0
10. 10. 2021 skupina B BK NAPOS Vysoká n.L. 10 2 2 0/0 0
23. 10. 2021 skupina B TJ Třebíč 9 3 1 0/0 0
24. 10. 2021 skupina B BK Vlci Žďár 20 8 1 1/1 100.0
13. 11. 2021 skupina B Slavia Praha B 16 2 4 0/0 0
14. 11. 2021 skupina B Sokol Žižkov 34 13 2 2/4 50.0
17. 11. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník SK Slavia Praha 29 6 4 5/5 100.0
Celkem 10 163 47 19 12/16 75.0
Průměr 10 16.3 4.7 1.9 1.2/1.6 75.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sršni Sokol Písek 9 26:32 15.9 4.9 67.7 1.2 26.2 2.4/3.2 75.9 1.1
Sršni Sokol Písek 10 0:00 13.4 4.4 0.0 0.8 0.0 2.2/3.2 68.8 1.0
BVK Holice 7 0:00 14.0 5.7 571.4 0.4 0.0 1.3/1.6 81.8 1.4
PLZ 6 28:07 15.5 4.7 63.6 1.5 40.9 1.7/2.3 71.4 1.8
Sokol pražský 6 26:05 14.7 4.0 55.8 1.7 34.5 1.7/2.0 83.3 0.8
USK Praha 7 0:00 11.6 5.0 0.0 0.0 0.0 1.6/3.0 52.4 1.1
USK 7 27:46 11.4 3.4 42.9 1.0 41.2 1.6/2.1 73.3 1.3
Tesla Pardubice 6 0:00 13.0 5.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 1.5
Sokol Pražský 6 0:00 11.2 4.8 0.0 0.0 0.0 1.5/1.8 81.8 1.7
BK Loko Plzeň 4 23:40 16.5 7.0 68.3 0.3 10.0 1.8/2.0 87.5 0.8
SKB Zlín 8 13:01 8.1 2.6 56.8 0.4 33.3 1.8/2.1 82.4 1.3
BC Nový Jičín 4 0:00 15.8 6.8 0.0 0.0 0.0 2.3/4.0 56.3 1.0
Sokol Žižkov 2 0:00 29.5 10.0 0.0 2.5 0.0 2.0/3.0 66.7 0.5
Sokol Pražský 5 0:00 11.2 5.0 0.0 0.2 0.0 0.6/0.6 100.0 1.4
WBA 4 0:00 13.8 5.0 0.0 0.5 0.0 2.3/3.0 75.0 2.3
BK Opava B 4 24:09 13.5 3.8 53.6 2.0 53.3 0.0/0.0 0.0 1.3
Bra 2 0:00 27.0 9.0 0.0 2.0 0.0 3.0/3.0 100.0 -
VYS 4 23:29 12.0 4.5 62.1 0.8 75.0 0.8/2.8 27.3 1.5
Sokol Darren Chrudim 3 0:00 16.0 5.0 0.0 1.7 0.0 1.0/1.7 60.0 2.0
BK Loko Plzeň 4 0:00 11.3 5.0 0.0 0.0 0.0 1.3/1.8 71.4 2.8
BC Benešov 3 0:00 14.7 5.3 0.0 0.7 0.0 2.0/2.3 85.7 1.0
Slavoj Litoměřice 3 18:10 14.3 5.7 51.5 0.7 33.3 1.0/1.0 100.0 0.3
TJ Turnov 4 0:00 10.5 3.0 0.0 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.3
Královští Sokoli 2 21:46 21.0 6.0 85.7 2.0 50.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Tesla Pardubice 3 0:00 13.7 4.3 0.0 1.3 0.0 1.0/1.7 60.0 1.0
Královští Sokoli 5 0:00 8.0 3.0 0.0 0.4 0.0 0.8/1.4 57.1 2.0
BC Vysočina 4 0:00 9.5 3.8 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
OLM 2 27:01 18.5 7.5 71.4 1.0 25.0 0.5/1.5 33.3 2.5
Slavoj Litoměřice 4 26:23 9.3 2.5 43.5 0.8 37.5 2.0/3.0 66.7 2.8
BK Opava 4 0:00 9.3 4.3 0.0 0.0 0.0 0.8/1.3 60.0 2.0
Sokol H. Králové 2 0:00 18.5 8.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 2.0
SAM BŠM Brno 2 0:00 18.0 7.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Sokol Kbely 2 0:00 18.0 6.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BCM Slez. Ostrava 4 0:00 8.5 2.3 0.0 0.8 0.0 1.8/2.5 70.0 1.0
ZLN 3 22:09 11.3 3.3 47.6 1.3 33.3 0.7/1.0 66.7 2.0
Radotínský SK 2 0:00 16.5 4.5 0.0 2.0 0.0 1.5/1.5 100.0 0.5
Lions J. Hradec 2 0:00 16.5 7.0 0.0 0.5 0.0 1.0/5.0 20.0 1.0
BVK Holice 4 0:00 8.3 3.8 0.0 0.0 0.0 0.8/2.8 27.3 0.5
GBA Sparta Praha 4 18:58 8.0 2.8 44.0 0.5 28.6 1.0/1.3 80.0 1.3
BC Nový Jičín 2 0:00 15.5 7.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BK Děčín 2 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
SK Slavia Praha 1 0:00 29.0 6.0 0.0 4.0 0.0 5.0/5.0 100.0 1.0
USK 5 0:00 5.8 2.0 0.0 0.2 0.0 1.2/2.0 60.0 1.4
AŠ Mladá Boleslav 3 0:00 9.3 2.7 0.0 1.0 0.0 1.0/1.7 60.0 1.3
Sokol Nová Paka 2 0:00 14.0 5.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BK Opava 2 0:00 14.0 5.0 0.0 0.5 0.0 2.5/3.0 83.3 1.5
VM 2 0:00 13.5 3.0 0.0 1.5 0.0 3.0/3.0 100.0 0.5
BK Tábor 1 0:00 27.0 1.0 0.0 8.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
BC Vysočina 2 0:00 13.5 3.0 0.0 2.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
BK NAPOS Vysoká n.L. 2 0:00 13.0 3.0 0.0 2.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
SKB Rokycany 1 0:00 26.0 4.0 0.0 4.0 0.0 6.0/8.0 75.0 2.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 12.5 5.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Basketbal Olomouc 3 28:00 8.0 2.0 46.2 1.0 42.9 1.0/1.3 75.0 2.7
Tesla Pardubice 2 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.5
BC Nový Jičín 2 25:47 11.5 2.0 57.1 2.5 50.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Lions J. Hradec B 1 0:00 21.0 7.0 0.0 1.0 0.0 4.0/4.0 100.0 -
BK Vlci Žďár 1 0:00 20.0 8.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
SNAK A 2 34:19 10.0 3.0 33.3 1.0 33.3 1.0/1.0 100.0 1.0
BCM Orli Prostějov 2 30:04 9.5 2.5 31.3 1.5 42.9 0.0/0.0 0.0 3.0
TJ Sokol BK Chrudim 2 0:00 8.0 2.5 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
NH Ostrava 1 0:00 16.0 6.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Slavia Praha B 1 0:00 16.0 2.0 0.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Vysočina 2 23:59 7.5 3.5 77.8 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 0.5
SK UP-BCM Olomouc 1 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 3.0
SK Týniště nad Orlicí 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TOROLA BT Příbor 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Sršni Sokol Písek 2 0:00 6.5 2.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Žižkov C 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BK Brandýs n. L. 3 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
SVI 10 1:14 1.1 0.1 50.0 0.1 100.0 0.6/0.6 100.0 0.3
BA Sparta 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
HKR 2 15:51 5.0 2.0 50.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Proton Zlín 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Sokol Vyšehrad 1 0:00 10.0 1.0 0.0 1.0 0.0 5.0/6.0 83.3 -
BA LYNX Liberec 1 0:00 9.0 1.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
TJ Třebíč 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Jiskra Kyjov 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
SP BASKET 1 25:50 8.0 3.0 50.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
TJ Jiskra Hořice 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
DEC 13 0:23 0.5 0.2 75.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.2
LJH 3 2:37 2.0 1.0 60.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Sl. MBA Kroměříž 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BRN 6 2:12 0.3 0.2 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
KOL 5 0:42 0.4 0.2 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Klatovy 1 10:17 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
UNL 3 1:17 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
OPA 8 0:13 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 4 0:31 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
BC Kolín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NBK 7 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OVA 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -

články