Jakub Čejka

Národnost
CZE
Ročník narození
2000 - 21 let
Aktuální klub
Tesla Pardubice
Výška
203 cm
Pozice
Křídlo/Pivot

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
411
Procento vítězství
56.2%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 nejmladší minižáci - SOP nejmladšího minižactva - Sever BK Pce "B" 6 - 7.2 3.3 0 0.5/0.8 60.0 - -
2010/11 kvalifikace o účast na MČR nejml. minižáků - Kvalifikace o účast na MČR nejmladších minižáků BK Pardubice 4 - 4.0 1.8 0 0.5/1 50.0 - -
2011/12 starší minižáci U13 - základní část BK Vividbooks Pardub 10 - 1.1 0.5 0 0.1/0.2 50.0 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - jih BK Pce 14 - 8.9 4.4 0 0.1/0.6 25.0 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - play-off BK Pce 4 - 5.0 2.5 0 0/0.5 0.0 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - základní část BK Pardubice 6 - 8.5 4 0 0.5/1 50.0 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - semifinále BK Pce 4 - 9.8 4 0 1.8/2.5 70.0 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - finále BK Pce 4 - 4.8 2 0 0.8/1.5 50.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - základní BPB 16 - 5.6 2.6 0 0.5/1.1 47.1 - -
2012/13 starší minižáci U13 - základní BK Vividbooks Pardub 8 - 10.8 4.9 0 1/2.6 38.1 - -
2012/13 mladší žáci U14 - liga A Kondoři Liberec 2 - 1.5 0.5 0 0.5/1 50.0 - -
2012/13 starší minižáci U13 - kvalicikace o MČR MČR 6 - 5.2 2.3 0 0.5/1.2 42.9 - -
2012/13 starší minižáci U13 - předkolo A MČR 3 - 4.0 2 0 0/0.3 0.0 - -
2012/13 starší minižáci U13 - MČR skupina A MČR 3 10.0 7.7 3.3 0 1/2.7 37.5 2.7 3.0
2012/13 starší minižáci U13 - MČR o pořadí MČR 2 16.0 7.0 2 0 3/5 60.0 1.5 1.5
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina C Synthesia Pardubice 6 - 4.8 2.3 0 0.2/0.7 25.0 - -
2013/14 žáci U15 - liga sk. A Kondoři Liberec 2 - 10.0 4.5 0 1/1 100.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - extraliga sk. B Synthesia Pardubice 7 - 7.0 2.9 0 1.3/1.9 69.2 - -
2013/14 mladší žáci U14 - play-off Synthesia Pardubice 3 - 2.3 1 0 0.3/0.7 50.0 - -
2014/15 kadeti U17 - základní část Synthesia Pardubice 4 - 3.0 1.5 0 0/0 0.0 - -
2014/15 kadeti U17 - skupina B Tesla Pardubice 18 - 6.8 3 0 0.8/1.2 68.2 - -
2014/15 žáci U15 - skupina C Synthesia Pardubice 14 - 10.1 3.9 0 2.4/3.7 65.4 - -
2014/15 žáci U15 - extraliga Synthesia Pardubice 16 - 11.1 4.4 0 2.3/3.6 62.1 - -
2014/15 kadeti U17 - play-out Synthesia Pardubice 6 - 5.5 2.7 0 0.2/0.2 100.0 - -
2015/16 junioři U19 - skupina B Tesla Pardubice 20 - 10.9 3.9 0.8 0.9/1.8 50.0 - -
2015/16 kadeti U17 - základní část Synthesia Pardubice 21 18.0 7.8 2.4 /5 0.7 0.9/1.5 59.4 1.6 7.8
2015/16 junioři U19 - play-out B Tesla Pardubice 5 - 10.6 4.2 0.4 1/1.6 62.5 - -
2015/16 kadeti U17 - play-off Synthesia Pardubice 3 15.0 5.3 1.7 /6 0.3 1/1.3 75.0 1.3 6.0
2015/16 kadeti U17 - Mistrovství ČR Synthesia Pardubice 2 4.5 0.0 0 /0.5 0 0/0 0.0 0.5 1.0
2016/17 junioři U19 - základní část PCE 22 18.0 7.2 2.4 /4.5 0.6 0.7/1 69.6 2.3 7.7
2016/17 kadeti U17 - základní část Synthesia Pardubice 22 22.3 12.1 3.8 /8 1.1 1.2/1.5 78.8 1.5 14.1
2016/17 junioři U19 - play-off PCE 2 21.5 7.0 2.5 /3.5 0.5 0.5/2 25.0 3.0 2.5
2016/17 kadeti U17 - play-off Synthesia Pardubice 3 22.3 12.0 2.7 /5.7 1 3.7/5.3 68.8 1.7 23.3
2016/17 kadeti U17 - Mistrovství ČR Synthesia Pardubice 2 23.5 13.5 2 /5.5 2.5 2/3 66.7 4.5 15.5
2017/18 muži - Základní část - skupina Východ Synthesia Pardubice 12 18.6 6.1 1.5 /3.3 0.9 0.3/0.3 100.0 2.2 5.4
2017/18 muži - skupina B Tesla Pardubice 3 - 20.0 3.7 3.3 2.7/4 66.7 - -
2017/18 junioři U19 - základní část PCE 22 23.2 11.4 2.8 /5.8 1.4 1.6/2 80.0 3.0 10.6
2017/18 muži - Play out 13. - 20. místo Synthesia Pardubice 5 17.4 5.8 1 /3.2 1 0.8/1.4 57.1 3.0 4.2
2017/18 junioři U19 - play-off PCE 5 19.0 7.2 1 /3.2 1.4 1/1 100.0 2.8 8.2
2018/19 muži - Základní část - skupina Východ Synthesia Pardubice 8 18.1 9.0 2.1 /3.5 1.5 0.3/0.4 66.7 1.5 8.5
2018/19 junioři U19 - základní část PCE 19 25.9 10.9 2.6 /6.1 1.4 1.4/1.8 77.1 2.6 11.2
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník Synthesia Pardubice 1 11.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - 9.0
2018/19 muži - Skupina D 7. - 12. místo Synthesia Pardubice 5 15.4 8.0 1.6 /5 1 1.8/2.4 75.0 2.4 8.2
2018/19 muži - play-off B Tesla Pardubice 2 - 14.5 2.5 2.5 2/3 66.7 - -
2018/19 junioři U19 - play-out PCE 4 17.3 7.5 1.3 /4 1.5 0.5/0.5 100.0 0.8 8.0
2018/19 muži - play-off - 3. kolo Tesla Pardubice 2 - 17.0 2.5 4 0/0 0.0 - -
2019/20 muži - skupina B Tesla Pardubice 8 - 15.6 3.5 2.5 1.1/2.1 52.9 - -
2019/20 muži - skupina Východ BK Pardubice 8 23.6 11.1 1.6 /3.4 2.3 1.1/1.6 69.2 2.3 12.4
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník BK Pardubice 1 - 10.0 2 /2 2 0/0 0.0 1.0 9.0
2019/20 muži - Skupina D 7. - 12. místo BK Pardubice 4 23.5 10.3 1 /3.3 2.3 1.5/1.5 100.0 1.5 9.3
2020/21 muži - Skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 3 17.0 7.3 0.7 /2 1 3/4 75.0 2.0 8.3
2020/21 muži - základní část PCE 1 5.0 2.0 1 /1 0 0/1 0.0 - 4.0
2020/21 muži - Hyundai Český pohár PCE 2 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2021/22 muži - skupina B Tesla Pardubice 6 - 13.7 4 1.5 1.2/1.3 87.5 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník Tesla Pardubice 1 - 10.0 5 0 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 32.7 9.2 8.6 2.8 0.7 1.0/1.6 241.7 1.8 4.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 BA LYNX Liberec 26. 9. 2021
2B body 8 AŠ Mladá Boleslav 25. 9. 2021
3B body 3 TJ Třebíč 23. 10. 2021
Body 19 AŠ Mladá Boleslav 25. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 BK Opava 18. 10. 2014 2014/15
2B body 11 Sokol Hradec Králové 5. 3. 2011 2010/11
3B body 7 BA LYNX Liberec 28. 1. 2018 2017/18
Obranné doskoky 12 Sokol Pražský 1. 4. 2017 2016/17
Útočné doskoky 8 BK Loko Plzeň 15. 1. 2017 2016/17
Doskoky celkem 17 Sokol Pražský 1. 4. 2017 2016/17
Body 32 BA LYNX Liberec 28. 1. 2018 2017/18
Užitečnost 30 BCM Orli Prostějov 12. 11. 2017 2017/18
Asistence 6 Sokol Písek 18. 3. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
25. 9. 2021 skupina B AŠ Mladá Boleslav 19 8 1 0/1 0.0
26. 9. 2021 skupina B BA LYNX Liberec 8 2 0 4/4 100.0
28. 9. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník BK NAPOS Vysoká n.L. 10 5 0 0/0 0
9. 10. 2021 skupina B BVK Holice 17 7 1 0/0 0
10. 10. 2021 skupina B BK NAPOS Vysoká n.L. 11 2 2 1/1 100.0
23. 10. 2021 skupina B TJ Třebíč 15 2 3 2/2 100.0
24. 10. 2021 skupina B BK Vlci Žďár 12 3 2 0/0 0
Celkem 7 92 29 9 7/8 87.5
Průměr 7 13.1 4.1 1.3 1.0/1.1 87.5
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BCM Orli Prostějov 10 21:41 9.0 2.0 47.6 1.3 40.6 1.1/1.3 84.6 2.8
SAM BŠM Brno 8 16:05 10.8 3.3 68.4 1.0 38.1 1.3/1.6 76.9 3.1
USK 6 24:08 13.8 3.7 61.1 1.2 25.9 3.0/3.0 100.0 2.5
Sokol Pražský 8 19:34 10.0 2.6 47.7 0.9 29.2 2.1/2.8 77.3 1.6
Sokol Písek 10 13:42 8.0 2.8 59.6 0.4 33.3 1.2/1.4 85.7 1.3
Sokol pražský 6 24:17 11.7 2.2 44.8 1.8 34.4 1.8/2.5 73.3 3.0
Slavoj Litoměřice 6 20:27 11.7 2.3 51.9 1.8 44.0 1.5/1.5 100.0 1.2
BK Loko Plzeň 8 20:45 8.1 2.9 53.5 0.6 19.2 0.5/0.6 80.0 1.9
BA LYNX Liberec 3 0:00 20.0 4.0 0.0 3.0 0.0 3.0/5.3 56.3 2.0
BK Loko Plzeň 6 12:00 10.0 2.8 77.3 1.3 72.7 0.3/0.5 66.7 1.3
PP HK 6 0:00 9.2 4.3 0.0 0.0 0.0 0.5/1.3 37.5 0.5
Sokol Písek 6 21:05 9.0 3.5 51.2 0.3 14.3 1.0/1.0 100.0 2.0
TJ Svitavy 4 0:00 13.0 6.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 2.0
Snakes Ostrava 3 31:45 16.7 4.7 45.2 2.0 60.0 1.3/2.3 57.1 2.7
Kanonýři Josefov 4 0:00 12.3 4.8 0.0 0.5 0.0 1.3/1.3 100.0 2.3
SNAK A 4 23:30 11.8 2.0 66.7 2.3 56.3 1.0/1.3 80.0 1.8
Basket Opava 2010 3 7:25 15.3 2.3 116.7 3.3 200.0 0.7/1.0 66.7 2.0
BVK Holice 3 0:00 15.3 4.0 0.0 2.0 0.0 1.3/2.0 66.7 2.7
BC Nový Jičín 3 19:03 13.7 3.7 64.7 1.7 33.3 1.3/1.3 100.0 2.0
Baskeťáci TJ Sokol Josefov 4 9:30 10.3 3.8 136.4 0.3 33.3 2.0/3.3 61.5 1.3
NH Ostrava 2 21:23 20.5 7.0 60.9 1.5 60.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Snakes Ostrava 5 19:23 7.6 2.0 38.5 0.8 40.0 1.2/1.6 75.0 4.0
BC Vysočina 4 4:18 9.0 3.0 240.0 0.8 150.0 0.8/1.5 50.0 2.3
BK Opava 2 0:00 17.5 5.5 0.0 0.0 0.0 6.5/7.0 92.9 2.0
Sokol Hradec Králové 2 0:00 17.0 8.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.0
BK Opava B 4 20:28 8.3 1.0 23.5 1.8 41.2 1.0/1.5 66.7 1.8
BC Vysočina 2 26:53 16.0 3.5 87.5 3.0 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK 5 18:09 6.4 1.8 37.5 0.8 33.3 0.4/0.6 66.7 3.2
BCM Orli Prostějov 2 24:41 15.5 4.5 60.0 2.0 36.4 0.5/0.5 100.0 0.5
BC Nový Jičín 2 0:00 15.0 5.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.5
ZLN 3 20:52 9.7 1.0 42.9 2.3 38.9 0.7/0.7 100.0 2.3
Slavoj Litoměřice 2 0:00 14.5 5.5 0.0 0.0 0.0 3.5/7.0 50.0 1.5
AŠ Mladá Boleslav 2 0:00 13.5 4.5 0.0 1.5 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
USK Praha 2 0:00 13.5 5.0 0.0 0.0 0.0 3.5/5.5 63.6 2.5
Slavoj Litoměřice 5 9:40 5.2 1.8 47.4 0.4 40.0 0.4/0.8 50.0 1.2
PLZ 4 16:23 6.3 1.5 37.5 1.0 33.3 0.3/0.5 50.0 2.5
BK Pelhřimov 2 0:00 12.5 5.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 2.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 12.5 4.0 0.0 1.0 0.0 1.5/4.5 33.3 1.5
BK Studánka Pardubic 4 0:00 6.0 2.8 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.8
BK Opava 2 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.5
Jiskra Kyjov 2 0:00 11.0 3.0 0.0 1.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
SP BASKET 2 21:24 11.0 0.5 11.1 2.0 33.3 4.0/5.0 80.0 2.5
BK NAPOS Vysoká n.L. 2 0:00 10.5 3.5 0.0 1.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0
Sokol Písek 2 0:00 10.5 3.0 0.0 0.0 0.0 4.5/5.5 81.8 3.0
Sokol Karviná 4 0:00 5.0 1.8 0.0 0.3 0.0 0.8/1.5 50.0 1.8
BK KARA Trutnov 4 0:00 4.8 2.0 0.0 0.0 0.0 0.8/1.5 50.0 1.8
BA Sparta Praha 2 16:45 9.5 2.5 38.5 1.0 40.0 1.5/2.0 75.0 0.5
Sokol Písek 2 15:11 9.0 1.5 37.5 1.5 60.0 1.5/2.0 75.0 2.5
Slavoj Litoměřice 2 26:04 9.0 1.5 50.0 2.0 50.0 0.0/0.0 0.0 1.5
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Sokol Hradec Králové 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/5.0 30.0 0.5
Sokol Pražský 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Basketbal Olomouc 2 19:05 8.5 1.0 28.6 2.0 57.1 0.5/1.0 50.0 1.5
SAM BŠM Brno 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
KolB 1 0:00 16.0 5.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Snakes Ostrava 1 0:00 16.0 6.0 0.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 1.0
Sokol Kbely 1 0:00 16.0 3.0 0.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
BCM Orli Prostějov 4 16:05 4.0 1.3 41.7 0.5 15.4 0.0/0.3 0.0 1.5
TJ Třebíč 1 0:00 15.0 2.0 0.0 3.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BC Nový Jičín 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 0.5
TOROLA Snakes Ostrava 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
TJ Jiskra Havlíčkův 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
Loko Plzeň 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
BK KARA Trutnov 4 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 0.8
BK Vlci Žďár 1 0:00 12.0 3.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Bra 1 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
BK Opava 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
NH Ostrava 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Studánka Pardubic 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BC Benešov 1 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BK Opava 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OLM 2 22:53 4.5 1.5 50.0 0.5 12.5 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Opava 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Slavia Kroměříž 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
Sršni Sokol Písek 3 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.3
Sokol Žižkov 1 10:46 7.0 1.0 33.3 1.0 50.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Loko Trutnov "B" 3 0:00 2.0 0.7 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.0
SKB Zlín 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sršni Písek 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Královští Sokoli 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Vysočina 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
USK Praha B 1 20:28 3.0 0.0 0.0 1.0 25.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NBK 1 5:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BK Klatovy 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
KT 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Děčín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
UNL 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BVK Holice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
KOL 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
HKR 2 3:48 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
USK 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OVA 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OPA 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
DEC 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BRN 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
LJH 1 10:37 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OLO 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -

články