Sebastian Křemen

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 16 let
Aktuální klub
BA Nymburk
Výška
166 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
316
Procento vítězství
79.1%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2014/15 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX BA Nymb U11 (ch) 32 - 4.6 2 0.0 0 0.0 0.5/1.3 39.5 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) BANym U11(mix) 9 - 8.1 3.8 0.0 0 0.0 0.6/0.9 62.5 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) B BANym U11(mix) 6 - 9.0 4.2 0.0 0 0.0 0.7/1 66.7 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B BANymU12 13 - 5.9 2.5 0.0 0 0.0 0.8/1.8 45.8 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B" BANymU12 13 - 6.2 2.8 0.0 0 0.0 0.5/0.8 60.0 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Skupina o 1-3 místo BANym U11(mix) 4 - 6.5 3 0.0 0 0.0 0.5/0.5 100.0 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Nadstavba B1 BANym U11(mix) 2 - 9.0 4.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B BANym U13B 21 - 3.6 1.6 0.0 0 0.0 0.3/0.7 40.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B BANymU12 10 - 9.8 4.7 0.0 0 0.0 0.4/1.2 33.3 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B skupina B BANymU12 11 - 5.5 2.6 0.0 0 0.0 0.3/0.5 50.0 - -
2016/17 nejmladší minižáci U11 - Kvalifikace nejmladších minižáků o NF U11 BANymU11B(kv) 4 - 9.3 4.5 0.0 0 0.0 0.3/0.5 50.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Kvalifikace o Národní finále BANymU12B(kv) 4 - 9.5 4.5 0.0 0 0.0 0.5/0.8 66.7 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Středočeský mini.přebor starších minižáků U13B BANym U13B 27 - 8.9 3.2 0.0 0.6 0.0 0.6/1 65.4 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B" BANymU12 7 - 13.3 6.6 0.0 0 0.0 0.1/0.3 50.0 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B1" BANymU12 6 - 14.5 7.2 0.0 0 0.0 0.2/0.7 25.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Kvalifikace o NF U13 B BANymb.U13B(kv) 4 - 7.8 3 0.0 0.5 0.0 0.3/2.8 9.1 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - Kvalifikace o národní finále U12B BA Nymburk.U12B(kv) 6 - 13.2 6.3 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - Skupina 1-4 BANymU12 2 - 12.0 6 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - Skupina 1-4 B BANymU12 2 - 11.0 5 0.0 0 0.0 1/1 100.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B "A" BANym U13B 10 - 16.6 6.9 0.0 0.8 0.0 0.4/1.7 23.5 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B "A1" BANym U13B 10 - 16.2 7.4 0.0 0.4 0.0 0.2/0.5 40.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina D BA Nymburk 11 - 11.2 4.3 0.0 0.6 0.0 0.7/1.1 66.7 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Kvalifikace o národní finále U13 B BANymb.U13B(kv) 2 - 10.0 3.5 0.0 1 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BA Nymburk 14 - 9.1 1.7 0.0 1.4 0.0 1.4/2.2 61.3 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Skupina 1-2 BANym U13B 2 - 19.0 8 0.0 1 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - MČR skupina A BA Nymburk 3 22.0 2.3 0.3 16.7 0.3 6.7 0.7/2 33.3 1.0 -1.7
2018/19 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo BA Nymburk 1 18.0 1.0 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0 3.0 -5.0
2019/20 žáci U15 - Skupina B BA Nymburk 10 - 3.2 0.7 0.0 0.3 0.0 0.9/1.2 75.0 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina D BA Nymburk 10 - 14.6 5.5 0.0 0.6 0.0 1.8/3 60.0 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga BA Nymburk 10 - 5.8 1.3 0.0 0.8 0.0 0.8/1 80.0 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BA Nymburk 8 - 7.6 3.1 0.0 0.3 0.0 0.6/1 62.5 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina B BA Nymburk 6 - 11.0 2.2 0.0 1.5 0.0 2.2/3.3 65.0 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina B Sokol Žižkov 2 - 8.5 2 0.0 1 0.0 1.5/2 75.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B BA Nymburk 12 12.3 3.0 0.4 /1 41.7 0.5 24.0 0.7/0.9 72.7 1.5 2.0
2021/22 kadeti U17 - nadstavba A BA Nymburk 8 17.8 3.6 0.9 /1.5 58.3 0.4 20.0 0.8/1.3 60.0 1.8 1.9
2021/22 kadeti U17 - předkolo play-off BA Nymburk 3 12.0 0.0 0 /1.3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -2.0
2022/23 junioři U19 - skupina A BA Nymburk 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2022/23 kadeti U17 - skupina B BA Nymburk 10 24.7 10.2 1.8 /5 36.0 1.4 28.6 2.4/3.8 63.2 1.8 9.9
Průměr za kariéru 35.1 2.1 8.1 3.1 17.0 0.4 8.8 0.7/1.3 200.2 1.0 0.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 NH Ostrava 27. 11. 2022
2B body 4 Snakes Ostrava 8. 10. 2022
3B body 4 BASKET Brno 9. 10. 2022
Obranné doskoky 5 BC Vysočina 23. 10. 2022
Útočné doskoky 3 NH Ostrava 27. 11. 2022
Doskoky celkem 7 NH Ostrava 27. 11. 2022
Body 16 Snakes Ostrava 8. 10. 2022
Užitečnost 23 NH Ostrava 27. 11. 2022
Asistence 6 BC Vysočina 23. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 NH Ostrava 27. 11. 2022 2022/23
2B body 15 BKLibU13B(ms) 16. 2. 2019 2018/19
3B body 4 ČBr U13B 31. 3. 2019 2018/19
Obranné doskoky 5 BC Vysočina 23. 10. 2022 2022/23
Útočné doskoky 3 NH Ostrava 27. 11. 2022 2022/23
Doskoky celkem 7 BC Vysočina 23. 10. 2022 2022/23
Body 30 BKLibU13B(ms) 16. 2. 2019 2018/19
Užitečnost 23 NH Ostrava 27. 11. 2022 2022/23
Asistence 6 NH Ostrava 27. 11. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
1. 10. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
8. 10. 2022 skupina B Snakes Ostrava 19:19 16 4 80.0 2 40.0 2/3 66.7
9. 10. 2022 skupina B BASKET Brno 28:38 15 1 50.0 4 57.1 1/3 33.3
22. 10. 2022 skupina B Tygři Brno 17:57 5 1 14.3 0 0.0 3/4 75.0
23. 10. 2022 skupina B BC Vysočina 22:46 15 2 33.3 3 33.3 2/2 100.0
2. 11. 2022 skupina B NH Ostrava 29:03 6 3 42.9 0 0.0 0/0 0
5. 11. 2022 skupina B BK Opava 17:37 5 2 50.0 0 0.0 1/2 50.0
12. 11. 2022 skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 30:55 8 2 25.0 0 0.0 4/6 66.7
13. 11. 2022 skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 33:46 9 2 28.6 1 11.1 2/4 50.0
26. 11. 2022 skupina B BK Opava 18:55 10 0 0.0 2 40.0 4/6 66.7
27. 11. 2022 skupina B NH Ostrava 27:51 13 1 50.0 2 50.0 5/8 62.5
Celkem 11 246:47 102 18 36.0 14 28.6 24/38 63.2
Průměr 11 22:26 9.3 1.6 36.0 1.3 28.6 2.2/3.5 63.2
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BKČ.B.U12B 4 0:00 13.5 6.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.3
Ben U13B 4 0:00 10.5 4.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.3 0.0 -
Pod U13B (ms) 7 0:00 5.9 1.7 0.0 0.6 0.0 0.7/1.0 71.4 0.6
BK Pelhřimov 4 0:00 10.3 3.3 0.0 0.5 0.0 2.3/3.3 69.2 1.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 19.0 7.5 0.0 1.0 0.0 1.0/1.5 66.7 0.5
BCKOLU13B 4 0:00 9.5 4.8 0.0 0.0 0.0 0.0/1.8 0.0 1.0
Válečníci Děčín 2 0:00 18.5 7.0 0.0 1.0 0.0 1.5/3.0 50.0 -
BK Brandýs n. L. 2 0:00 16.5 7.5 0.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 1.5
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 16.5 5.0 0.0 1.5 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Měl U12 4 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.8
Tygři Brno 2 0:00 15.5 2.5 0.0 3.0 0.0 1.5/3.5 42.9 1.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 14.0 5.0 0.0 0.5 0.0 2.5/4.0 62.5 1.5
Sokol Pražský 4 0:00 6.8 3.0 0.0 0.0 0.0 0.8/2.3 33.3 3.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 4 23:06 6.3 1.3 29.4 0.5 11.8 2.3/3.5 64.3 1.3
NH Ostrava 3 23:27 8.0 1.3 36.4 1.0 25.0 2.3/3.3 70.0 1.0
BASKET Brno 3 19:32 7.3 1.0 60.0 1.7 50.0 0.3/1.0 33.3 2.7
Měl U13B 3 0:00 7.0 2.3 0.0 0.7 0.0 0.3/0.7 50.0 0.3
USK Praha 2 0:00 10.5 2.5 0.0 1.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Snakes Ostrava 2 0:00 10.5 1.5 0.0 1.5 0.0 3.0/3.0 100.0 0.5
BK Opava 4 15:47 5.0 0.5 28.6 0.8 27.3 1.8/2.5 70.0 2.3
ADFORS Basket Litomyšl 2 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.0
Snakes Ostrava 2 17:48 10.0 2.0 80.0 1.5 37.5 1.5/2.5 60.0 0.5
Válečníci Děčín 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Královští Sokoli 2 0:00 8.0 2.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 8.0 2.0 0.0 0.5 0.0 2.5/3.0 83.3 1.5
Pod U17B 1 0:00 15.0 3.0 0.0 2.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
BC Vysočina 1 22:46 15.0 2.0 33.3 3.0 33.3 2.0/2.0 100.0 2.0
BK Vlci Žďár 2 0:00 7.5 1.5 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
TJ Sokol Kbely 3 0:00 4.7 0.0 0.0 1.3 0.0 0.7/1.3 50.0 1.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
NH Ostrava A 3 0:00 4.3 0.7 0.0 0.7 0.0 1.0/2.3 42.9 -
USK Praha 2 0:00 6.5 0.5 0.0 1.0 0.0 2.5/3.0 83.3 2.5
BA Sparta 2 0:00 6.0 1.5 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 0.5
BK Loko Plzeň 2 21:11 5.5 2.0 100.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 11.0 2.0 0.0 2.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
USK 2 15:02 4.0 0.5 100.0 0.5 33.3 1.5/2.0 75.0 1.5
Tygři Praha 2 15:53 4.0 0.5 50.0 1.0 40.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Pardubice 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BCM Orli Prostějov 2 11:18 3.5 1.0 50.0 0.5 16.7 0.0/0.5 0.0 2.0
Tygři Praha 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Pražský 1 0:00 6.0 0.0 0.0 1.0 0.0 3.0/6.0 50.0 4.0
Tygři Brno 3 9:29 1.7 0.3 14.3 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 1.3
Bran U13B 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
NH Ostrava 2 0:00 2.0 0.0 0.0 0.5 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0
BC Ben (mix-kv) 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tigers Č. Budějovice 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 2 18:38 1.0 0.5 20.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Lions J. Hradec 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři JBC Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 3 12:02 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Loko Plzeň 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -

články